PDA

View Full Version : gelios zhtas!



koyrsaross
19/08/2007, 13:02
prin kana dimhno agorase enas filos mou ena xr 650 kai hthele na tou allaksoume aytokolhta kai anebhkame kai oi dyo panw sto diko tou xr me kranoi kai oi dyo kai ksekinhsame gia ton karer sto koukaki.odhgousa egw epidh ton fobamai :P.sthn khfisias synantame 2 zhtades gyrw sta 35-40 xronwn kai mas kanoun shma telos pantwn na mhn ta polylogo ayto pou me ekane na pethanw sta gelia einai oti me to pou tou edwsa ola ta xartia teleiws nomimoi eimastan leei o enas re paidia giati forate kranoi kai oi dyo ti pate na kanete???kai tou lew an den foraga kranos den tha me rwtages giati den foraw kranos?telos pantwn mas phge gia eksakribwsh epidh foragame kranoi kai nomize oti eimastan tsantakides :S .ksexasa na pw oti to xr eixe kai katreftes.axaxaxaxaxa.
ELEOS!!!!geloios o typas!

Airetikos
19/08/2007, 14:09
re pou ftasame.....
na theorise ipoptos ama kabalas mixani kai foras kranos!!!!
:a31: :a31: :a31:

hercul
19/08/2007, 14:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φοβεροί οι τύποι !!!
Τσακάλια πάντως σας μυρίστηκαν κατευθείαν !!! :lol: :lol: :lol:

Εμένα με σταμάτησαν για έλεγχο προχθές και ήμουν διπλός αλλά ο συνεπιβάτης μου ήταν ξεκράνωτος (μαλακία μου αλλά έτυχε να μην έχω μαζί μου το δεύτερο..) και δεν με είπανε τπτ εφόσον ήμουν κατά τα άλλα νόμιμος!!!

Αν φορούσε και ο άλλος κράνος λέτε να είχα τρεχάματα?? :lol: :lol: :lol:

EVI
19/08/2007, 17:15
:hypnotize αν ειναι δυνατον ρε παιδια αν ειναι δυνατον

(καλα μου εχει τυχει και μενα ενα τετοιο με αστυνομικους αλλα οχι με μηχανη )
οταν πηγαινα σχολειο -λυκειο- ημουν σε ενα απο τα πιο κακοφημα του πειραια (τοτε)
ενα μεσημερι ημουνΑ εξω απο τον ηλεκτρικο σταθμο και περιμενα εναν φιλο
πανω στη τσαντα μου (σχολικη) εκτος απο μια πλειαδα συγκροτηματων θυρων-7 :lol: και τετοια εγραφα και το σχολειο μου (το ονομα του):smokin:

ερχετε λοιπον αστυνομικος απο πανω μου και καλα ψαρωτικος (βρηκε το παιδι να ψαρωσει και αυτος εμενα :rotflmao: τωρα που μεγαλωσα ποιο πολλες πιθανοτιτες θα ειχε απο τοτε )
και μου λεει <<πας εκει ε?>>-λεγοντας το ονομα του σχολειου μου

ναι . του λεω
και τι μου λεει ο Θεος???

την πινετε εκει ε?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


(Λες και θα του ελεγα ακομα και να ηξερα η δεν ηξερα τιποτα μα ειναι δυναΜον?)
:rotflmao:


τελος παντων εκεινη την στιγμη που τον κοιταω σαν ουφο και με τεραστια προσπάθεια κραταγα τα γελια μου ερχετε ενας μεγαλυτερης ηλικιας αστυνομικος και τον παιρνει απο διπλα μου κανοντας μου ενα νευμα σαν να μου ελεγε <<συγγνωμη>> :) :) :)

fantacid
19/08/2007, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:hypnotize αν ειναι δυνατον ρε παιδια αν ειναι δυνατον

(καλα μου εχει τυχει και μενα ενα τετοιο με αστυνομικους αλλα οχι με μηχανη )
οταν πηγαινα σχολειο -λυκειο- ημουν σε ενα απο τα πιο κακοφημα του πειραια (τοτε)
ενα μεσημερι ημουνΑ εξω απο τον ηλεκτρικο σταθμο και περιμενα εναν φιλο
πανω στη τσαντα μου (σχολικη) εκτος απο μια πλειαδα συγκροτηματων θυρων-7 :lol: και τετοια εγραφα και το σχολειο μου (το ονομα του):smokin:

ερχετε λοιπον αστυνομικος απο πανω μου και καλα ψαρωτικος (βρηκε το παιδι να ψαρωσει και αυτος εμενα :rotflmao: τωρα που μεγαλωσα ποιο πολλες πιθανοτιτες θα ειχε απο τοτε )
και μου λεει <<πας εκει ε?>>-λεγοντας το ονομα του σχολειου μου

ναι . του λεω
και τι μου λεει ο Θεος???

την πινετε εκει ε?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


(Λες και θα του ελεγα ακομα και να ηξερα η δεν ηξερα τιποτα μα ειναι δυναΜον?)
:rotflmao:


τελος παντων εκεινη την στιγμη που τον κοιταω σαν ουφο και με τεραστια προσπάθεια κραταγα τα γελια μου ερχετε ενας μεγαλυτερης ηλικιας αστυνομικος και τον παιρνει απο διπλα μου κανοντας μου ενα νευμα σαν να μου ελεγε <<συγγνωμη>> :) :) :)



γιατι δε λες το ονομα του σχολειου????

...................υποπτο!!!!!







:lol: :lol:

chducos1
19/08/2007, 19:28
μα καλα ειμαστε σοβαροι?το κωλοχαρτο που ονομαζεται διπλωμα δεν πιστοπιοει τιποτα?τι εξακριβωση και κουραφεξαλα!!!!!!!ποπο ευτηχως που το ειδες απο την αστεια πλευρα(υπαρχει?)!!!
αρε κουμπουριες που θελουν

EVI
19/08/2007, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
γιατι δε λες το ονομα του σχολειου????

...................υποπτο!!!!!







:lol: :lol:


:look:


παω να παρω τσιγαρα και οοοοοοταν ερθω θα σου το πω








:smokin:



:lol: :lol:

trigger
19/08/2007, 19:57
ΕVI να υποθέσω πολυκλαδικό;

EVI
19/08/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
ΕVI να υποθέσω πολυκλαδικό;

χατζ/κειο :winka:

trigger
19/08/2007, 20:03
είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο :winka:

trigger
19/08/2007, 20:08
Επί του θέματος τώρα.Με σταμάτησε ζητάς την εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα Honda Astrea και ενω δεν είχα δίπλωμα με ρωτάει: Πόσα cc είναι; 100 του απαντάω!
Και λέει το τρομερό ο θεός: Α.... πουλάκι μου, είναι και πειραγμένο!!!!!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

EVI
19/08/2007, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο :winka:

τα καλυτερα παιδια ειμαστε



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:


(οχι οντως ειμαστε :winka: ) :beer: :a20: :a08:

trigger
19/08/2007, 20:14
ΕVI σβήσε σε παρακαλώ κάτι προσπαθώ να στείλω πμ αλλά.... :)

sergiosm
19/08/2007, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
tou edwsa ola ta xartia teleiws nomimoi eimastan


Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
mas phge gia eksakribwsh epidh foragame kranoi kai nomize oti eimastan tsantakides

Συγγνώμη ρε παιδιά;;;

αφού του δώσατε όλα τα χαρτία (άρα και ταυτότητα)

γιατί σας πήγε για εξακρίβωση;;;
τί ακριβώς να εξακριβώσει ;;;

HateNord
19/08/2007, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο :winka:




ΨΨΨΨΨΨτττττττ κι εγώ το Ναυτικό Λύκειο Πειραιά τελείωσα λές να ήμασταν συμμαθητές και να μην το ξέρουμε ???? εγώ μηχανικός...εσύ ?????

trigger
19/08/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από HateNord
ΨΨΨΨΨΨτττττττ κι εγώ το Ναυτικό Λύκειο Πειραιά τελείωσα λές να ήμασταν συμμαθητές και να μην το ξέρουμε ???? εγώ μηχανικός...εσύ ?????
Πες μου ότι είχες και Χατζόπουλο αυτό μόνο πες μου...... ΤΕΛΟΣ!!!! :beer:

HateNord
19/08/2007, 22:00
Οχι δεν τον ξέρω τον Χατζόπουλο...τελείωσα το '89...δεν υπήρχε Χατζόπουλος...αλλά είχαμε έναν άλλον τριμάλακα τον Μυτιλίδη μήπως τον πέτυχες????

odt
21/08/2007, 08:21
Υπάρχουν αστυνομικοί που εξασκούν το επάγγελμά τους με υπερβολικό ζήλο και υπάρχουν και άλλοι που δεν το εξασκούν καθόλου. Ένα πρωί που κίναγα να πάω στη δουλειά(που λέει και το τραγούδι :lol: ) στο φανάρι στην Εθνάρχου Μακαρίου που κάνει αριστερά για να βγεις στο Κιφησό...με ρίχνει κάτω μια τύπισα με ένα starlet και ο ζητάς που ερχόταν από δίπλα απλά συνέχισε την πορεία του χωρίς να αγχωθεί καθόλου :sick: :mad: ...

Βέβαια...τώρα που το σκέφτομαι...καλύτερα που δε σταμάτησε, γιατί μπορεί να με πήγαινε για εξακρίβωση επειδή φορούσα μάυρο κράνος με φιμέ ζελατίνα, μπουφάν και γάντια κατακαλόκαιρο... :lol: (έλεος)

AFTER
21/08/2007, 08:26
Με τι δικαιογογια σας πηγε για εξακριβωση??????????

Τραβα του και εσυ μια μυνησουλα, γιατι ''πηγαινα σπιτι για να παρω την μανα μου στο νοσοκομειο''

Αν ειναι δυνατον ρε γαμωτο #%$#$%#$^$^

Ε ρε, θα βαλω τα βυσματα να δουλεψουν :rolleyes:

koyrsaross
21/08/2007, 11:34
h basikh dikaiologia tou htan epidh ton eirwneutika sthn erwthsh tou gia poio logo forame kranoi kai oi dyo....dld ti perimene na tou apanthsw??kai sto tmhma pou to ksanarwthsa sobara gia poio logo mas trexei gia eksakribwsei apanthse oti eixe ypopsies oti phgainame gia tsantia!kai fysika ton ksanaeirwneytika kai me ebale se ena ypogeio mazi me 2 prezakia.ola ayta sto tmhma tou kolwnakiou!
o typos einai gelios....

AFTER
21/08/2007, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
h basikh dikaiologia tou htan epidh ton eirwneutika sthn erwthsh tou gia poio logo forame kranoi kai oi dyo....dld ti perimene na tou apanthsw??kai sto tmhma pou to ksanarwthsa sobara gia poio logo mas trexei gia eksakribwsei apanthse oti eixe ypopsies oti phgainame gia tsantia!kai fysika ton ksanaeirwneytika kai me ebale se ena ypogeio mazi me 2 prezakia.ola ayta sto tmhma tou kolwnakiou!
o typos einai gelios....

Μαλιστα, κλασικο παραδειγμα ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥ ανθρωποειδους

Για στειλε και το ονοματακι του με π.μ., γιατι μπορει καποιο μελος να εχει και κανενα βυσμα :rolleyes:

tsoukas77
21/08/2007, 17:54
Ετσι οπως εχει συντηρητικοποιηθει η κοινωνια μας,εχει αντιστραφει το ρητο "ολοι ειμαστε αθωοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου".
Δυστυχως,πλεον θεωρουμαστε ολοι ενοχοι μεχρι να αποδειχθει το αντιθετο...

KaTaNaS
21/08/2007, 18:00
οι Ζηταδες κυνηγανε δερματινα με κρανη και φιμε ζελατινες, πινακιδες που δεν φαινονται και γενικοτερα υποπτες μορφες...

οι τροχαιοι πανε για κρανη διπλωματα και ΚΟΚ ιστοριες

fantacid
21/08/2007, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
εχει αντιστραφει το ρητο "ολοι ειμαστε αθωοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου".
Δυστυχως,πλεον θεωρουμαστε ολοι ενοχοι μεχρι να αποδειχθει το αντιθετο...


αυτο ειναι αληθεια κ ανα πασα στιγμη μπορει καποιο "οργανο" να σε τραβηξει για εξακριβωση στοιχειων, επειδη ..............(για οποιο λογο θελει!)


that's the law!!!

koyrsaross
22/08/2007, 07:11
edw me exoun paei gia eksakribwsei stis 8 to prwi pou phgaina douleia me ta podia epidh eixe xalasei h mhxanh.ayta ta gourounia sta tzipakia pou einai mou zhthsan taytotha den eixa mazi mou kai mephgan mesa
:mad:

Zid
22/08/2007, 09:04
Χμμμ that's life.... σκέψου να έμενες και στα εξάρχεια πόσες προσαγωγές θα είχες στη πλάτη σου..... για μαλλιά για σκουλαρίκια για για.....
Εδώ ο άλλος έμεινε 2 μήνες στη φυλακή γιατί ΦΟΡΑΓΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ !!!!!!!
Και εσύ μου λες για 2 αληταράδες με XR και κράνη!!!:p
Ρε αφού σας άφησαν να βγείτε και την ίδια μέρα , ευχαριστημένοι να είστε....:lol: :lol:

koyrsaross
22/08/2007, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Χμμμ that's life.... σκέψου να έμενες και στα εξάρχεια πόσες προσαγωγές θα είχες στη πλάτη σου..... για μαλλιά για σκουλαρίκια για για.....
Εδώ ο άλλος έμεινε 2 μήνες στη φυλακή γιατί ΦΟΡΑΓΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ !!!!!!!
Και εσύ μου λες για 2 αληταράδες με XR και κράνη!!!:p
Ρε αφού σας άφησαν να βγείτε και την ίδια μέρα , ευχαριστημένοι να είστε....:lol: :lol:







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
22/08/2007, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φοβεροί οι τύποι !!!
Τσακάλια πάντως σας μυρίστηκαν κατευθείαν !!!

Εμένα με σταμάτησαν για έλεγχο προχθές και ήμουν διπλός αλλά ο συνεπιβάτης μου ήταν ξεκράνωτος (μαλακία μου αλλά έτυχε να μην έχω μαζί μου το δεύτερο..) και δεν με είπανε τπτ εφόσον ήμουν κατά τα άλλα νόμιμος!!!

Αν φορούσε και ο άλλος κράνος λέτε να είχα τρεχάματα??



:winka: :winka: :winka: :winka: :winka:

packo
23/08/2007, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
γιατι δε λες το ονομα του σχολειου????



ΛΑΝΣ...τοτε

the who
23/08/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Υπάρχουν αστυνομικοί που εξασκούν το επάγγελμά τους με υπερβολικό ζήλο και υπάρχουν και άλλοι που δεν το εξασκούν καθόλου. Ένα πρωί που κίναγα να πάω στη δουλειά(που λέει και το τραγούδι :lol: ) στο φανάρι στην Εθνάρχου Μακαρίου που κάνει αριστερά για να βγεις στο Κιφησό...με ρίχνει κάτω μια τύπισα με ένα starlet και ο ζητάς που ερχόταν από δίπλα απλά συνέχισε την πορεία του χωρίς να αγχωθεί καθόλου :sick: :mad: ...

Βέβαια...τώρα που το σκέφτομαι...καλύτερα που δε σταμάτησε, γιατί μπορεί να με πήγαινε για εξακρίβωση επειδή φορούσα μάυρο κράνος με φιμέ ζελατίνα, μπουφάν και γάντια κατακαλόκαιρο... :lol: (έλεος)

Πριν απο 10 χρονια στη Σαλονικα ενω κινουμαι στην Τσιμισκη περναει ενας τριμ@λ@κας καθετα απο stop.Ριχνω το srx για να μην πεσω πανω του.Σηκωνομαι,ολα καλα,η μηχανη ψιλοχαλια κι ο τυπακος μου λεει το κλασσικο "αφου δεν μ'ακουμπησες τι θελεις?'.
Πριν προλαβω να μιλησω καν εμφανιζεται ζητας πουχε δει τη φαση,με βοηθαει με τη μηχανη και μου λεει ψιθυριστα:Kατσε να παρεις ανασα και θα τον γ@μησω τον μ@λ@κα.
Ο ζητας τον γ@μησε κι εγω πληρωθηκα στο ακεραιο ζημιες.
Παρολο που εχω μια αλεργια στις στολες ( μπατσοι γουρουνια παλιοχαρακτηρες ) ,πρεπει να πω οτι εμεινα αναυδος.
:sun: :sun:

AFTER
23/08/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Πριν απο 10 χρονια στη Σαλονικα ενω κινουμαι στην Τσιμισκη περναει ενας τριμ@λ@κας καθετα απο stop.Ριχνω το srx για να μην πεσω πανω του.Σηκωνομαι,ολα καλα,η μηχανη ψιλοχαλια κι ο τυπακος μου λεει το κλασσικο "αφου δεν μ'ακουμπησες τι θελεις?'.
Πριν προλαβω να μιλησω καν εμφανιζεται ζητας πουχε δει τη φαση,με βοηθαει με τη μηχανη και μου λεει ψιθυριστα:Kατσε να παρεις ανασα και θα τον γ@μησω τον μ@λ@κα.
Ο ζητας τον γ@μησε κι εγω πληρωθηκα στο ακεραιο ζημιες.
Παρολο που εχω μια αλεργια στις στολες ( μπατσοι γουρουνια παλιοχαρακτηρες ) ,πρεπει να πω οτι εμεινα αναυδος.
:sun: :sun:

Ειναι τοσο βλακες(με αμαξια) που νομιζουν οτι μονο σε περιπτωση επαφης εχουν υπαιτιοτητα
Αμ δε....

Ζεύκας
23/08/2007, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Πριν προλαβω να μιλησω καν εμφανιζεται ζητας πουχε δει τη φαση,με βοηθαει με τη μηχανη και μου λεει ψιθυριστα:Kατσε να παρεις ανασα και θα τον γ@μησω τον μ@λ@κα.
Ο ζητας τον γ@μησε κι εγω πληρωθηκα στο ακεραιο ζημιες.

:lol: :lol: :lol:

:a012:

OrEsTiS82
23/08/2007, 15:38
Εγω ημουν στο τμημα για 5 ωρες κρατουμενος χωρις κανενα λογο, ετσι ηθελε ο ζητας και με πηγε μεσα.