PDA

View Full Version : Πάθος πάθος πάθος πάθος !!!!!



Σελίδες : [1] 2

makis206
20/08/2007, 08:27
Μέχρι χτες όταν άκουγα Ιταλικό έλεγα "καλώς τα τάρταλα"..:rotflmao:

Από αργά το απόγευμα όμως όλα άλλαξαν ! Δώστε μου τακατούκουτσικιμπάμ κάτω απ'τα πόδια και πάρτε μου τα πάντα !! Απαπάπα ήχοι ! Απαπάπα μελωδίες !!! Τι ήταν όλα αυτά τα ξεκούρδιστα όργανα που παίζανε μέσα στο μοτέρ όταν δούλευε ρελαντί ;; Πως γινότανε με το πρώτο χάδι στο γκάζι να αλλάζουνε τα όλα και να μετατρέπονται ξαφνικά στην πιο καλοκουρδισμένη συμφωνική ορχήστρα που το κάθε της μέλος λες και ήτανε η επέκταση του προηγούμενου ;; Πως σταδιάλα θα βρω την κατάλληλη λέξη να περιγράψω αυτό το συναίσθημα ;;; Πανδαισία ; @@ δεν φτάνει !

Την ερωτεύτηκα τη δεσποινίδα !

Και για κάποιο λόγο μ'έκανε να ερωτευτώ μαζί της όλες τις Ιταλίδες !!

Όμως μόνο αυτή θα υπάρχει μέσα μου !

Δεν αισθανθήκατε ποτέ ότι θα δίνατε τα πάντα για μια μοτοσυκλέτα απλά και μόνο κοιτάζοντάς την από κοντά ; Κι αν τη χαϊδεύατε ; Κι αν την καβαλούσατε ;; Κι αν τελικά την οδηγούσατε κιόλας ;;

Και τώρα τι κάνουμε ; Προχωράμε σαν γαϊδουράκια λάου λάου κρατώντας το καλάθι μέχρι εκεί που φτάνει το χέρι ή τα γαμάμε όλα και ζούμε τον έρωτα ; Όταν ξέρεις ότι αυτή η σχέση θα κρατήσει για πάντα αλλά για πάντα θα σου ζητάει πολλά, όλο σου το είναι, τι κάνεις ;
Αντέχεις να στερηθείς σχεδόν τα πάντα για τεράστιο χρονικό διάστημα ζώντας έναν τρελό έρωτα που θα κρατήσει όμως για πάντα ;

Σε τι διλλήματα μ'έβαλες μωρή ρουφιάνα από χτες το βράδυ ; Και να σ'αποκτήσω, εγώ τι θα σε κάνω ; Όχι όμως κυρία μου, δεν θα βγάλω στη φόρα τις σεξουαλικές ορέξεις που μου ξύπνησες..!

Μετά από σένα το χάος ! Είσαι ΘΕΑ ! Άγρια ΘΕΑ ! Μετά από σένα όλα έγιναν βελούδινα πάνω στο CBFάκι.. όμως εσύ είσαι αυτή που θα μοιραζόμουν τη ζωή μου μαζί της κι ας τυρρανούσες την κάθε μου σπιθαμή !

Μετά από αρκετά χιλιόμετρα μαζί της δεν είχα και πολλά λόγια

"ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
"ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
"ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" !!!!!!!!!!!!

Είπα και κάποιες μαλακίες μετά αλλά δεν τις θυμάμαι :lol: :lol:

Πες κι εσύ ρε Τροπέα ! Τι να πρωτοθυμηθείς έ ; :lol:



Βαγγέλη 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ! Όσα και τα κυβικά της..:beer: :beer: :beer:





99907

Dodok edessa
20/08/2007, 08:31
ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς

ΓΟΥΣΤΟ :lol: :beer: :wave2:

makis206
20/08/2007, 08:33
Ένα κατεβατό παπαρολόγια έγραψα κι ανάθεμα αν έπιασα στο ελάχιστο κάτι απ'όλα αυτά που ένιωσα χτες :uplate:


:lol: :rotflmao: :lol:

makis206
20/08/2007, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς
ΓΟΥΣΤΟ :lol: :beer: :wave2:

Αχ αχ αχ λαχτάρες που μου βάλανε στο κεφάλι "οι δικοί" σου..:lol:

:beer: :beer:

Sotirios
20/08/2007, 09:08
Ρε τι του κάνανε του παιδιού!!!
κουρκούτιασε το μυαλό του μετά από μια βόλτα...:mad:

Μάκη σύνελθε αγόρι μου μην τους αφήνεις να σε δελεάσουν..... αλλά τι λέω τώρα είναι αργά... του φούσκωσε τα μυαλά η επιτυχία:lol: κι εμείς οι Honda τι θα κάνουμε πώς θα ζήσουμε χωρίς εσένα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/08/2007, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
κι εμείς οι Honda τι θα κάνουμε πώς θα ζήσουμε χωρίς εσένα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Άντε ρε από'δω, θα μάθω να σας φτιάχνω και καρμπονάρα με επιδόρπιο τιραμισού κι εσπρεσσάκι για τη χώνεψη λέμε

:lol: :lol:

Σωτήρη... ΩΡΑΙΟ μηχάνημα !:sun:

Έργο εικαστικής και ακουστικής τέχνης !!

(σ'αυτά τα σοφιστικέ δεν τα πάω καλά, μάλλον μλκία είπα):lol:

Sotirios
20/08/2007, 09:35
Άμα είναι να πάθουμε τέτοια πλάκα να μας φαίνεται το cbfάκι μας ένα μηδενικό μετά από τέτοια εμπειρία θα εφαρμόσουμε εκκλησιαστικές μεθόδους για να διαφυλάξουμε την πίστη μας, την τσέπη μας κλπ κλπ κλπ
...
.
..
.
.
.
..
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.


.
.
.
.
..

.




απεταξάμην τον ιταλό σατανά
απεταξάμην

απεταξάμην τον ιταλό σατανά
απεταξάμην

απεταξάμην τον ιταλό σατανά
απεταξάμην

:rotflmao: :rotflmao:


Δεν μπορείς να θέλεις κάτι που δεν ξέρεις (θεωρητικά) οπότε καλύτερα να μην μάθω τι εστί ένα τέτοιο εργαλείο:look: :look:

makis206
20/08/2007, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
Δεν μπορείς να θέλεις κάτι που δεν ξέρεις (θεωρητικά) οπότε καλύτερα να μην μάθω τι εστί ένα τέτοιο εργαλείο:look: :look:

Βρε ούτε τη Μονα Λίζα πηδ..:D αλλά δεν θα μας χάλαγε νά'χαμε τον πίνακα :rotflmao:

Ενώ συγκριτικά αυτή τη στιγμή με το CBF... έχουμε τα σοκολατάκια του Παυλίδη :uplate:

:rotflmao: :beer: :lol:

byron
20/08/2007, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
[B]Σωτήρη... ΩΡΑΙΟ μηχάνημα !:sun:


Γάμα τα με μεγάλα γράμματα φιλαράκι......:sad:

Ο μόνος τρόπος να ξανακούσεις τον ήχο της είναι να ρίξεις άμμο μεσ΄τα κάρτερ του CB.....:sad:


:rotflmao: :rotflmao: :beer:

makis206
20/08/2007, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Γάμα τα με μεγάλα γράμματα φιλαράκι......:sad:
Ο μόνος τρόπος να ξανακούσεις τον ήχο της είναι να ρίξεις άμμο μεσ΄τα κάρτερ του CB.....:sad:
:rotflmao: :rotflmao: :beer:

Πως τα κατάφερνε βρε Βύρωνα και δούλευε τόσο όμορφα όταν άφηνα το συμπλέκτη, μια ακουστική γλύκα ;

Μέχρι τις 8 κυρία, ήσυχη ταπεινή και χαμηλοβλεπούσα έχοντας ήδη δείξει όμως τα δόντια της απ'το πρώτο χάϊδεμα στο γκάζι !

Δεν μιλάμε για φρένα και πάτημα στο δρόμο !

Τι λόγια να πει κανείς για ένα τετρακύλινδρο που τινάζει τα συκώτια στο άνοιγμα και φρενάρει σαν δικύλινδρο αφήνοντας το γκριπ ;:uplate:

Καημό μου'βαλε στην καρδιά το κόσμημα, μεγάλο καημό σου λέω φίλε μου !

:beer: :beer: :beer:

HateNord
20/08/2007, 10:17
Κοίτα να σου φύγει ο γεροντοέρωτας με τις ιταλίδες φιλαράκι και γενικά με τα Ευρωπαικά γιατί εκτός από έρωτα με τη μηχανή θα αποκτήσεις και ερωτα με τον μηχανικό που θα στην κουράρει...ο δόκτωρ HateΝord προτείνει τρείς φορές τη μέρα overdose με ιαπωνικά μηχανάκια για να περάσει η αρρώστια... :wave2: :beer:

makis206
20/08/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από HateNord
Κοίτα να σου φύγει ο γεροντοέρωτας με τις ιταλίδες φιλαράκι και γενικά με τα Ευρωπαικά γιατί εκτός από έρωτα με τη μηχανή θα αποκτήσεις και ερωτα με τον μηχανικό που θα στην κουράρει...ο δόκτωρ HateΝord προτείνει τρείς φορές τη μέρα overdose με ιαπωνικά μηχανάκια για να περάσει η αρρώστια... :wave2: :beer:

Πόσο ίδιοι ήμασταν μέχρι χτες το απόγευμα !:lol:

Αν μία στο εκατομμύριο κατάφερνα να την κάνω δική μου η δεύτερη θα συνέχιζε να ήταν Honda πάντως :p

:beer: :beer:

DimChios
20/08/2007, 10:22
Τον βάρεσε άσχημα η απουσία μου!

:sad: :sad:


ΞΥΠΝΑ ΜΑΝΩΛΙΟ!!!!

ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ, ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ!!!!

ΤΟΣΕΣ ΙΤΑΛΙΔΕΣ ΡΕ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ, ΑΥΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙΣ????

:rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/08/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΤΟΣΕΣ ΙΤΑΛΙΔΕΣ ΡΕ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ, ΑΥΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙΣ????

Αχ Τζιμάκο μου να την ακούσεις να σου λέει μποντζόρνο !!! :a07: :a49: :a49: :a49:

HateNord
20/08/2007, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πόσο ίδιοι ήμασταν μέχρι χτες το απόγευμα !:lol:

Αν μία στο εκατομμύριο κατάφερνα να την κάνω δική μου η δεύτερη θα συνέχιζε να ήταν Honda πάντως :p

:beer: :beer:







Είμαι παθώς και μαθώς σύντεκνε γι' αυτό τα λέω.Κατι χρόνια προιστορία με BMW και KTM τα διαολόστειλα πήρα Japan και ησύχασα ψυχή τε και σώματι...Αστα σου λέω.

DimChios
20/08/2007, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αχ Τζιμάκο μου να την ακούσεις να σου λέει μποντζόρνο !!! :a07: :a49: :a49: :a49:


Και που θα σου σκίσει το κ@λο με τα ευρώ που κοστίζει?

ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ???

Ε, "ΧΑΡΑ" ΜΟΥ?

:evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Defiant
20/08/2007, 10:29
Μην ακους τπτ, αν μπορεις καντην δικη σου :wave2:

makis206
20/08/2007, 10:44
Παιδιά δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει ποτέ δική μου, πρώτον επειδή θα μου είναι παντελώς άχρηστη (για να μιλήσουμε και λίγο λογικά:lol: ) και δεύτερον επειδή το οικονομικό που την αφορά ξεφεύγει πολλά χιλιόμετρα απ'την δική μου τσέπη.:D

Αλλά χάρηκα που γεύτηκα μια Ιταλίδα για 60 περίπου χιλιόμετρα που θα θυμάμαι για πάντα !

Οι όμορφες και κουτσουνάτες Ιταλίδες θέλουνε στιβαρά μπράτσα για να τις κουμαντάρουνε, μια βραδιά με τη Μπελούτσι είναι υπεραρκετή για τον καθένα που την ονειρεύεται, 60 χιλιόμετρα με την Agusta είναι το ίδιο πράγμα !

Εύχομαι μια παρόμοια εμπειρία σε όλους πάντως !

:beer: :beer: :beer:

Defiant
20/08/2007, 10:46
Ποσο τιμαται το μωρο? :blush:

ρε μην σκεφτεσαι ετσι λεμε

go for it

DimChios
20/08/2007, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Παιδιά δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει ποτέ δική μου, πρώτον επειδή θα μου είναι παντελώς άχρηστη (για να μιλήσουμε και λίγο λογικά:lol: ) και δεύτερον επειδή το οικονομικό που την αφορά ξεφεύγει πολλά χιλιόμετρα απ'την δική μου τσέπη.:D

Αλλά χάρηκα που γεύτηκα μια Ιταλίδα για 60 περίπου χιλιόμετρα που θα θυμάμαι για πάντα !

Οι όμορφες και κουτσουνάτες Ιταλίδες θέλουνε στιβαρά μπράτσα για να τις κουμαντάρουνε, μια βραδιά με τη Μπελούτσι είναι υπεραρκετή για τον καθένα που την ονειρεύεται, 60 χιλιόμετρα με την Agusta είναι το ίδιο πράγμα !

Εύχομαι μια παρόμοια εμπειρία σε όλους πάντως !

:beer: :beer: :beer:



Ουφ! Ευτυχώς! Ξυστα περάσαμε!

:smokin:

afrotwin
20/08/2007, 10:51
ego giati exo tin es8isi oti o vasilakis kailas as poume me sortsakia ximoniatika me to kaselaki kremasmeno ston omo vlepi tin meri xronopoulou pou pernai lousati glamourogkomena ke tin erotevete....:look:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/08/2007, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Ποσο τιμαται το μωρο? :blush:

Γύρω στα 23 μου είπε το παλικάρι, δυο χρόνια βίζιτα δεν με φτάνουνε συμπεριλαμβάνοντας και τις εισπράξεις απ'το CBF και το αμάξι :uplate:

:lol: :lol:

Ασ'το σου λέω δεν τό'χω :lol:

makis206
20/08/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego giati exo tin es8isi oti o vasilakis kailas as poume me sortsakia ximoniatika me to kaselaki kremasmeno ston omo vlepi tin meri xronopoulou pou pernai lousati glamourogkomena ke tin erotevete....:look:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Που να την καβαλήσει κιόλας να δεις σεκλέτια :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Defiant
20/08/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γύρω στα 23 μου είπε το παλικάρι, δυο χρόνια βίζιτα δεν με φτάνουνε συμπεριλαμβάνοντας και τις εισπράξεις απ'το CBF και το αμάξι :uplate:

:lol: :lol:

Ασ'το σου λέω δεν τό'χω :lol:


Ποια εκδοση ρεεεεεεεεε? Την 312 κοιτας ρε sickman

ε τοτε να βγαλουμε στο κλαρι και αλλους :lol: :lol: :lol:

επιμενω do it or pain and agony 4 ever

byron
20/08/2007, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Ποια εκδοση ρεεεεεεεεε? Την 312 κοιτας ρε sickman


Ποιά 312 και χαζομάρες.

Ο Μάκαρος πάει σφεντόνα για την CC.
Ασε που αν μάθει ο Claudio ότι ο Μάκης ζαχαρώνει τα μηχανάκια του θα την μετονομάσει σε MC (Makis Creta) :lol: :lol:

Alchimistis
20/08/2007, 11:05
Μακη θα σου περάσει οταν σου δείξει και τον λογαριασμό απο τον μάστορα...:rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γύρω στα 23 μου είπε το παλικάρι, δυο χρόνια βίζιτα δεν με φτάνουνε συμπεριλαμβάνοντας και τις εισπράξεις απ'το CBF και το αμάξι :uplate:

:lol: :lol:

Ασ'το σου λέω δεν τό'χω :lol:

opos leei ke to anegdoto file mou
koloi iparxoune lefta den iparxoune....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Defiant
20/08/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ποιά 312 και χαζομάρες.

Ο Μάκαρος πάει σφεντόνα για την CC.
Ασε που αν μάθει ο Claudio ότι ο Μάκης ζαχαρώνει τα μηχανάκια του θα την μετονομάσει σε MC (Makis Creta) :lol: :lol:


Μετα την Senna επιβαλεται και μια Creta limited edition (1 κομματι) για τον ΜΑΚΑΡΟ :lol: :lol: :lol:

στα





































































1,00? :lol: :lol: :lol:

makis206
20/08/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ασε που αν μάθει ο Claudio ότι ο Μάκης ζαχαρώνει τα μηχανάκια του θα την μετονομάσει σε MC (Makis Creta) :lol: :lol:

Λες να βγάλει κανα μοναδικό κομμάτι του στυλ Εθνικής Ιταλίας με αυτοκόλλητα του Ψηλορείτη ;:a48:

:lol: :rotflmao: :lol:

DimChios
20/08/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Λες να βγάλει κανα μοναδικό κομμάτι του στυλ Εθνικής Ιταλίας με αυτοκόλλητα του Ψηλορείτη ;:a48:

:lol: :rotflmao: :lol:




ΡΕ!!! :mad:

ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ??? :mad: :winka: :blush:


ΑΣΕ ΤΟ ΣΠΑΜ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

makis206
20/08/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΡΕ!!! :mad:
ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ??? :mad: :winka: :blush:
ΑΣΕ ΤΟ ΣΠΑΜ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

Καλά πάω ντε

να βγάλουμε και κανα ψιλό μπας καταφέρουμε ν'αγοράσουμε καμμιά βίδα της :uplate:

:lol:

makis206
20/08/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
opos leei ke to anegdoto file mou
koloi iparxoune lefta den iparxoune....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βρε λεφτά υπάρχουνε και με τη σέσουλα μάλιστα
ποιος θα τα δώσει σ'έναν φτωχό και μόνο καουμπόϋ να δούμε..:uplate:


:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
βρε λεφτά υπάρχουνε και με τη σέσουλα μάλιστα
ποιος θα τα δώσει σ'έναν φτωχό και μόνο καουμπόϋ να δούμε..:uplate:


:rotflmao: :rotflmao:

lipon sintekne filakse mou ligo apo afto pou pinis ke erxome kato na to analisoume dieksodika..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
20/08/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon sintekne filakse mou ligo apo afto pou pinis ke erxome kato na to analisoume dieksodika..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εφερα εγω από Κρητη!

Ελα!

:smokin: :evil:

afrotwin
20/08/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εφερα εγω από Κρητη!

Ελα!

:smokin: :evil:

ne re ala esi ise ksenerotos exis ta nevra sou ise poli sovaros ke sideronis kourtines na ksedosis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
20/08/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ne re ala esi ise ksenerotos exis ta nevra sou ise poli sovaros ke sideronis kourtines na ksedosis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:hypnotize

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: μαμαααααααααα!!!

:sick:

makis206
20/08/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ne re ala esi ise ksenerotos exis ta nevra sou ise poli sovaros ke sideronis kourtines na ksedosis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Απ'την άλλη όμως την ακούει surround κι αγοράζει Μπεμβέδες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απ'την άλλη όμως την ακούει surround κι αγοράζει Μπεμβέδες :

kita sintekne kamia fora oti ke na paris kalo ine
ali fora poso na paris apo afto pou pernis....:uplate:
ke pou to pires ti katalaves
ke ala tetia.....
genika omos oti perni o an8ropos kalo ine...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Meni0s
20/08/2007, 12:03
Μακαρε μπορεις να αποκτησεις μια Ιταλιδουλα ανετοτατα....


Απλα τα πραγματα,θα μαζευτουμε 3-4 ατομα να μοιραστουμε ολο το κοστος(αγορας συντηρησης κτλ κτλ)

Και θα την εχουμε 10 μερες του μηνα για 12 μηνες δλδ 120 μερες το χρονο!:eyepop: :look:









Τι λες?:lol: :lol: :lol:

afrotwin
20/08/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Μακαρε μπορεις να αποκτησεις μια Ιταλιδουλα ανετοτατα....


Απλα τα πραγματα,θα μαζευτουμε 3-4 ατομα να μοιραστουμε ολο το κοστος(αγορας συντηρησης κτλ κτλ)

Και θα την εχουμε 10 μερες του μηνα για 12 μηνες δλδ 120 μερες το χρονο!:eyepop: :look:









Τι λες?:

re si mipos na to kanete afto ke me tin gineka gia na sas erxete pio ftina ke pio isixa i simviosi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


file os gnosto apo ta arxea elinika xronia
mixani ke gineka den danizonte....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


toulaxiston oso ta xrisimopiois
afou ta vare8is dosta..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Meni0s
20/08/2007, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re si mipos na to kanete afto ke me tin gineka gia na sas erxete pio ftina ke pio isixa i simviosi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Λες ε?:lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
file os gnosto apo ta arxea elinika xronia
mixani ke gineka den danizonte....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Καιρος να πρωτοτυπησουμε λοιπον:lol: :lol:

makis206
20/08/2007, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Καιρος να πρωτοτυπησουμε λοιπον:lol: :lol:

Περιμένω φωτό και θα σου πω :lol: :rotflmao: :lol:

vagkan
20/08/2007, 12:23
Ωραία μοτο, ιδανική για βόλτες Χανιά - Καστελι!!!
Να μας πείς σε ποιό συνεργείο στον Κουμπέ θα το πάς, να κατουρηθώ στα γέλια.

Ερώτηση: πηγες διακοπές φέτος?

MikeG
20/08/2007, 12:24
Πάντως είναι μια από τις ομορφότερες μοτοσυκλέτες παραγωγής..
Μπορεί τα ss να μη μου αρέσουν καθόλου αλλά αν είχα τα άπειρα λεφτά θα την αγόραζα για να την έχω στολίδι στο σαλόνι μου....

:wave2: :wave2:

makis206
20/08/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
Ωραία μοτο, ιδανική για βόλτες Χανιά - Καστελι!!!
Να μας πείς σε ποιό συνεργείο στον Κουμπέ θα το πάς, να κατουρηθώ στα γέλια.
Ερώτηση: πηγες διακοπές φέτος?

Κι η Μπελούτσι έχει ακριβό σέρβις και καμμία σχέση με την Κρήτη αλλά για φέρτη μου στ'αμπελι να δεις τι θα της κάνω ;:lol: :lol:

Δεν πάμε γι'αγορά λέμε σύντεκνε, CBFάκι και ξερό ψωμί :beer:

makis206
20/08/2007, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πάντως είναι μια από τις ομορφότερες μοτοσυκλέτες παραγωγής..
Μπορεί τα ss να μη μου αρέσουν καθόλου αλλά αν είχα τα άπειρα λεφτά θα την αγόραζα για να την έχω στολίδι στο σαλόνι μου....
:wave2: :wave2:

Αυτό ακριβώς !

Αλλά θα το βγάζαμε το μπιμπελό καμμιά τσάρκα προς Μπαλί έτσι ;:lol:

:beer:

MikeG
20/08/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αυτό ακριβώς !

Αλλά θα το βγάζαμε το μπιμπελό καμμιά τσάρκα προς Μπαλί έτσι ;:lol:

:beer:

Μέχρι το Μπαλί, ειδικά καλοκαίρι :D :D σίγουρα!

p.s Δε πήρες ένα τηλ όταν είχε έρθει ο μουσικάντης!Ήμουν Κεδρόδασος..
:beer: :beer: :wave2:

vangelis 64
20/08/2007, 12:42
Αχ βρε Μάκη μου....την ίδια ονείρωξη έχω κι εγώ.:cry: :cry: :cry:

"Ευτυχώς" δεν μού έχει τύχει να την καβαλήσω ούτε σβηστή.Αν πάντως η τσέπη μου άντεχε την αγορά και τη συντήρησή της,θα την έκανα τη μαλακία.:lol: :lol:

Α!Η 312 έχει μόνο 25,000.:D

makis206
20/08/2007, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
p.s Δε πήρες ένα τηλ όταν είχε έρθει ο μουσικάντης!Ήμουν Κεδρόδασος..

Ειλικρινά Μιχάλη έτρεχα τόσο για να προλάβω να τα κανονίσω όλα που δεν μου'κοψε καθόλου το νιονιό :uplate:

Τώρα που τό'πες κατάλαβα τη μλκία μου..:sad:

Είχα και τη δουλειά στη μέση και δεν τους ακολουθούσα τα πρωινά, κι όταν τους πήρα τηλέφωνο απ'το γραφέιο και μου είπαν ότι βρίσκονται Ελαφονήσι δεν στρόφαρε το ρημάδι..

Χίλια συγνώμη, τι να πω.. κι όσο σκέφτομαι πως ο Τζιμάκος θα ερχότανε με χίλια να σε βρει.. χοντράδα..:(

road spirit
20/08/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Παιδιά δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει ποτέ δική μου, πρώτον επειδή θα μου είναι παντελώς άχρηστη (για να μιλήσουμε και λίγο λογικά:lol: )

εεεεεε, και από πότε η μηχανή είναι "λογική"? ΠΑΘΟΣ ειναι μάκη μου, ΠΑΘΟΣ... αντε παρε μια. Αφου το πε ο βαγγέλης, μέχρι τα 80 μας να πληρώνουμε δόσεις :D

Πάντως και εγω ιταλίδα ειχα, δεν σου άρεσε η δικιά μου, θες τις ακριβές εσυ! :p :p :lol:

MikeG
20/08/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ειλικρινά Μιχάλη έτρεχα τόσο για να προλάβω να τα κανονίσω όλα που δεν μου'κοψε καθόλου το νιονιό :uplate:

Τώρα που τό'πες κατάλαβα τη μλκία μου..:sad:

Είχα και τη δουλειά στη μέση και δεν τους ακολουθούσα τα πρωινά, κι όταν τους πήρα τηλέφωνο απ'το γραφέιο και μου είπαν ότι βρίσκονται Ελαφονήσι δεν στρόφαρε το ρημάδι..

Χίλια συγνώμη, τι να πω.. κι όσο σκέφτομαι πως ο Τζιμάκος θα ερχότανε με χίλια να σε βρει.. χοντράδα..:(

Δε πειράζει..Δεν έγινε και τίποτα να λες συγνώμη.Δε στο κρατάω κιόλας!Καλά να'μαστε πάνω από όλα και ευκαιρίες θα ξαναβρούμε!


:beer: :beer: :beer: :wave2:

road spirit
20/08/2007, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Λες να βγάλει κανα μοναδικό κομμάτι του στυλ Εθνικής Ιταλίας με αυτοκόλλητα του Ψηλορείτη
ναι ναι, σαν το L200 που είδαμε χτες, με το νικελ κρήτη πάνω απο το mitsubisi ....:lol: , αυτό που σε κοίταζε αγριεμένο :p

makis206
20/08/2007, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
"Ευτυχώς" δεν μού έχει τύχει να την καβαλήσω ούτε σβηστή.Αν πάντως η τσέπη μου άντεχε την αγορά και τη συντήρησή της,θα την έκανα τη μαλακία.:lol: :lol:
Α!Η 312 έχει μόνο 25,000.:D

Άσ'τα Βαγγέλη μου, καλά το λες εσύ, ευτυχώς !:lol:

Μια χαρά την είχα βρει ένα χρόνο τώρα με το CBFάκι, λαχταρήσαμε λίγο μετά απ'αυτό αλλά θα περάσει σε λίγες μέρες, που θα πάει ;

25 ε ;:uplate:

:lol:

makis206
20/08/2007, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι ναι, σαν το L200 που είδαμε χτες, με το νικελ κρήτη πάνω απο το mitsubisi ....:lol: , αυτό που σε κοίταζε αγριεμένο :p

Το πήρα Γιάννη μου το Αγκούστα ! Μου τό'δωσε απλόχερα ο παλαβιάρης ! :a24: :a30:

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα ! Βγάζω δεξί φλας πριν το Ρέθυμνο και τού'κανα νόημα να το πάρει, όχι μου γνέφει, ξανακάνω το ίδιο μετά το Ρέθυμνο, νά'τονε πάλι !Μέχρι που έπρεπε να χωριστούμε κοντά στο χωριό του Τροπέα κι από τότε την έχασαααα..

Αναρρωτιέμαι όμως. τόσο πολύ στ'@@ του αυτό το παιδί ή τόσο ηδονή είναι αυτό το CBF επιτέλους ;

:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πάντως είναι μια από τις ομορφότερες μοτοσυκλέτες παραγωγής..
Μπορεί τα ss να μη μου αρέσουν καθόλου αλλά αν είχα τα άπειρα λεφτά θα την αγόραζα για να την έχω στολίδι στο σαλόνι μου....

:wave2: :wave2:

ne ego se katalaveno sta onira mas pou imaste disekatomiriouxoi tetia ekentrika 8a kaname...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πάντως είναι μια από τις ομορφότερες μοτοσυκλέτες παραγωγής..
Μπορεί τα ss να μη μου αρέσουν καθόλου αλλά αν είχα τα άπειρα λεφτά θα την αγόραζα για να την έχω στολίδι στο σαλόνι μου....

:wave2: :wave2:

a ke mia ke to efere i kouventa edo oloi mia parea imaste
ama 8es tipota danika gia tsigara ke tetia...
min kolosis edo imaste
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
20/08/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ne ego se katalaveno sta onira mas pou imaste disekatomiriouxoi tetia ekentrika 8a kaname...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όπως ακριβώς το έθεσες....όνειρα μας!

:winka: :wave2:

sub_zero
20/08/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μέχρι χτες όταν άκουγα Ιταλικό έλεγα "καλώς τα τάρταλα"..:rotflmao:

Από αργά το .......


....
Βαγγέλη 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ! Όσα και τα κυβικά της..:beer: :beer: :beer:

Εχουμε καιρό να κάνουμε sex ε?!?!?!... :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

bartlal
20/08/2007, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Εχουμε καιρό να κάνουμε sex ε?!?!?!... :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

ωχ! πηρε φορα η τρελλοκοτσιδου! εκει που ειχε εξαφανιστει, θα μας (τα) ζαλισει παλι! :mad:









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
20/08/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ωχ! πηρε φορα η τρελλοκοτσιδου! εκει που ειχε εξαφανιστει, θα μας (τα) ζαλισει παλι! :mad:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εμ... πως να μην απαντήσω!!! του καμετε τετοια και θα τον "κουζουλανετε" τώρα στα γεράματα... τον βλέπω να γίνετε ζωοκλέφτης για να το πάρει.. θα τα ρημάξει τα κατσίκια στα σφακιά!! και το κακο είναι οτι εκεί βαράνε!!! :rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/08/2007, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Εχουμε καιρό να κάνουμε sex ε?!?!?!... :rotflmao: :rotflmao:
:beer:

Βρε βρε βρε καλώς τα παιδιάαααα !

Που'σαι βρε Τόλη ; Μύρισες Ιταλίδα και νά'μαστε πάλι ;:lol:


Χάθηκες ρε :beer: :beer:

costas81
20/08/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το πήρα Γιάννη μου το Αγκούστα ! Μου τό'δωσε απλόχερα ο παλαβιάρης ! :a24: :a30:

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα ! Βγάζω δεξί φλας πριν το Ρέθυμνο και τού'κανα νόημα να το πάρει, όχι μου γνέφει, ξανακάνω το ίδιο μετά το Ρέθυμνο, νά'τονε πάλι !Μέχρι που έπρεπε να χωριστούμε κοντά στο χωριό του Τροπέα κι από τότε την έχασαααα..

Αναρρωτιέμαι όμως. τόσο πολύ στ'@@ του αυτό το παιδί ή τόσο ηδονή είναι αυτό το CBF επιτέλους ;

:rotflmao: :rotflmao:


ειναι τρελο εργαλείο!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:a21: :a21: :a21: :a21:

sub_zero
20/08/2007, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βρε βρε βρε καλώς τα παιδιάαααα !

Που'σαι βρε Τόλη ; Μύρισες Ιταλίδα και νά'μαστε πάλι ;:lol:

Χάθηκες ρε :beer: :beer:

Αμα είν' για ιταλίδα... ;) εχω αδυναμίες... ειδικά στα γυμνά βελτιωμένα "δικύλινδρα"...

It's been a long time.. but im back...


:beer: :beer:

DimChios
20/08/2007, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ειλικρινά Μιχάλη έτρεχα τόσο για να προλάβω να τα κανονίσω όλα που δεν μου'κοψε καθόλου το νιονιό :uplate:

Τώρα που τό'πες κατάλαβα τη μλκία μου..:sad:

Είχα και τη δουλειά στη μέση και δεν τους ακολουθούσα τα πρωινά, κι όταν τους πήρα τηλέφωνο απ'το γραφέιο και μου είπαν ότι βρίσκονται Ελαφονήσι δεν στρόφαρε το ρημάδι..

Χίλια συγνώμη, τι να πω.. κι όσο σκέφτομαι πως ο Τζιμάκος θα ερχότανε με χίλια να σε βρει.. χοντράδα..:(



Και στο είπα κιόλας!

:evil: :mad:



Δε πειράζει όμως "Χαρά μου"!!!

Δε σου κρατάω.... κακία!

:lol: :lol: :lol:

Runner Ducati
20/08/2007, 17:37
:a01:

:a08:

:beer:

Runner Ducati
20/08/2007, 17:38
ξεχασα την φωτο... :lol:


99951

makis206
20/08/2007, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
ξεχασα την φωτο... :lol:

Να'τα να'τα μας.. :a8:

Όλα αυτά μαζί, βάλε ακόμα μια πίτσα και μια Φερράρι κι άντε βρες με μετά :lol: :lol:

Tropeas
20/08/2007, 21:16
Μακη...
ο Βαγγέλης ακόμα παραμιλάει με την άνεση του CBF... αφού για αυτό δεν ήθελε να το αφήσει ποιο νωρίς... χαλάρωσε η μέση του βρε παιδί μου... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:
Σήμερα είχε ζαλίσει την αδερφή μου : "ρε συ τι γαμώ τα γέλια αυτός ο Μάκης"

άστα αυτήν την αίσθηση και που να ανοίξεις και το γκάζι μετά τις 9000στροφές που διαολίζεται και φουρκίζεται!!! άστα... λοιπόν άντε να κατέβουμε μια 2λουξ τώρα να ξεπλύνουμε τον πόνο μας...:beer: :beer: :beer: :lol: :bawl: :bigcry:

makis206
20/08/2007, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Σήμερα είχε ζαλίσει την αδερφή μου : "ρε συ τι γαμώ τα γέλια αυτός ο Μάκης"

Εγώ στη θέση του πάντως θά'λεγα "ρε'συ τι γαμώ τα γέλια αυτό το CBF" ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τα λέμε εκεί :winka: :beer: :beer:

Tropeas
20/08/2007, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
τα λέμε εκεί :winka: :beer: :beer:
Που ακριβώς?
αν κάτσετε πάρτε τηλ....
λέω να πάω να τσιμπήσω κάτι... :rolleyes:

makis206
20/08/2007, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Που ακριβώς?
αν κάτσετε πάρτε τηλ....
λέω να πάω να τσιμπήσω κάτι... :rolleyes:

Τώρα με πήρε ο καμμενίδης για 2λουξ στις 23:00

Έλα και θα περάσουμε πασατέμπους για να κόψουμε τη λόρδα :lol:


Σε λίγο :winka: :beer:

DimChios
20/08/2007, 23:00
ΡΕ ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ!!! :mad:

ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΜΕ Π.Μ???

:mad: :mad:

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ?????

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

makis206
21/08/2007, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΡΕ ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ!!! :mad:
ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΜΕ Π.Μ???
:mad: :mad:
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ?????
:cry:

Έλα βρε μα πως κάνεις έτσι, θα ερχόσουν ποτέ σε γκεϊμπάρ εσύ ;

Τσάμπα τα δάκρυα :lol: :lol:

DimChios
21/08/2007, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έλα βρε μα πως κάνεις έτσι, θα ερχόσουν ποτέ σε γκεϊμπάρ εσύ ;

Τσάμπα τα δάκρυα :lol: :lol:



Μαζί σου....παντού!

:a07: :a07: :blush:


:rotflmao: :rotflmao:

MikeG
21/08/2007, 10:32
Ρε μάγκες καμιά photo θα δούμε επιτέλους?Ή μήπως κρύβετε τα όργια σας για να μη σας χαρακτηρίσουμε?Ε?:D :D

:wave2:

DimChios
21/08/2007, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ρε μάγκες καμιά photo θα δούμε επιτέλους?Ή μήπως κρύβετε τα όργια σας για να μη σας χαρακτηρίσουμε?Ε?:D :D

:wave2:



Βασικά χ2στηκαμε πως θα μας χαρακτηρισετε και το ξερεις! :lol: :lol:

Άλλωστε τα αίσχη που γινονται στα 3-4-5-6-7-8-9-10ήμερα, καλύτερα είναι?

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Χρονο πρέπει να βρώ!

:cry: :cry:

bartlal
21/08/2007, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΡΕ ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ!!! :mad:

ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΜΕ Π.Μ???

:mad: :mad:

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ?????

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

μπα? τι λες καλε? καλα ηταν οταν τα γραφατε και τα διαβαζα εγω? :mad: :mad:




:a29: :a29: :a29:

DimChios
21/08/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ρε μάγκες καμιά photo θα δούμε επιτέλους?Ή μήπως κρύβετε τα όργια σας για να μη σας χαρακτηρίσουμε?Ε?:D :D

:wave2:



Παρε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44480&perpage=15&pagenumber=18) μια γεύση πάντως!

:lol: :lol: :lol:

DimChios
21/08/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μπα? τι λες καλε? καλα ηταν οταν τα γραφατε και τα διαβαζα εγω? :mad: :mad:




:a29: :a29: :a29:


Εσυ δεν εκδηλώνεσαι όμως!

Μας το παίζεις ανώτερη!

:mad: :evil:

dirtbird
21/08/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς

.........................



VOR? god dammit..... :bigcry: :bigcry:

MikeG
21/08/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Παρε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44480&perpage=15&pagenumber=18) μια γεύση πάντως!

:lol: :lol: :lol:

Ε αυτές είναι γνωστές...Άσε που είναι πολύ light, περιμένουμε τις άλλες....τις καλές.. τις hot!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
21/08/2007, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ε αυτές είναι γνωστές...Άσε που είναι πολύ light, περιμένουμε τις άλλες....τις καλές.. τις hot!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Οι Hot συνεπάγονται ΒΑΝ, οπότε....ζήτα DVD από τσι Κρητικούς!

:smokin:

makis206
21/08/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
VOR? god dammit..... :bigcry: :bigcry:

1,5 χρόνο παλεύει ένας φίλος να πουλήσει ένα τέτοιο ρημάδι !:rotflmao: :rotflmao:


Μπας το θέλει κανείς απο'δώ ;:uplate:

:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
21/08/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
1,5 χρόνο παλεύει ένας φίλος να πουλήσει ένα τέτοιο ρημάδι !:rotflmao: :rotflmao:


Μπας το θέλει κανείς απο'δώ ;:uplate:

:rotflmao: :rotflmao:


Με maximum 1000 ευρω, το παίρνω εγώ!

:smokin:

bartlal
21/08/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εσυ δεν εκδηλώνεσαι όμως!

Μας το παίζεις ανώτερη!

:mad: :evil:
giati κανω (πολλα) κουραγια το: 3 + σημερααααααα!


:smokin: :evil:

makis206
21/08/2007, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Με maximum 1000 ευρω, το παίρνω εγώ!
:smokin:

Είναι μοτάρντ ρε, θα ρωτήσω πάντως και θα σου πω αλλά τα 1000 ξέχνα τα :lol: :lol:

DimChios
21/08/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είναι μοτάρντ ρε, θα ρωτήσω πάντως και θα σου πω αλλά τα 1000 ξέχνα τα :lol: :lol:



Μοταρν, άρα....σακατεμένο! :winka:


800 λοιπόν!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
21/08/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μοταρν, άρα....σακατεμένο! :winka:
800 λοιπόν!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και τα έξοδα να το ξανακάνουμε χωμάτινο που τα βάζεις ;;

Θα σου δώσουμε και 500 ευρά να το πάρεις !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
21/08/2007, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Και τα έξοδα να το ξανακάνουμε χωμάτινο που τα βάζεις ;;

Θα σου δώσουμε και 500 ευρά να το πάρεις !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Οχι ρε, οκ, θα τα βαλω εγω μη μας περασουνε και για τσίπιδες!

:smokin:

Dodok edessa
22/08/2007, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
VOR? god dammit..... :bigcry: :bigcry:


ρε πληγη που σε εκανε ρε μπαγασακο !!!:D
σου υποσχομαι την αλλη φορα θα στο δωσω να το οδηγησεις στο χωμα !!!:D
:winka: :wave2:

Dodok edessa
22/08/2007, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
1,5 χρόνο παλεύει ένας φίλος να πουλήσει ένα τέτοιο ρημάδι


Μπας το θέλει κανείς απο'δώ ;

:


τι μαλακα ειναι !!vor πηγε και πηρε !!
δεν έπαιρνε καλυτερα κανα ΚΤΜ 300 να το πουλήσει κατευθείαν ...ασχετα αν μας πήδηξε τον ερωτα 7778,7779,7777,7776:lol: :rotflmao: :lol:


κοιτα μακουλη ...αν το καβαλήσεις μη μας φτιαξεις ποστ μετα οτι το ερωτεύθηκες κτλ......
αλλο τι βλεπεις απο κατω και αλλο απο πάνω
Κατακρίνεις πάντα αυτα που ζηλεύεις και δεν τα εχεις...:wave2:

οσο για τον caster power δεν περίμενα και κατι αλλο απο κάποιον που εχει XT:rotflmao: :lol: KTM 300:lol: :rotflmao: και cbr xx :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl:
τι να κανουμε …όλα στην ζωη του πηγαν στραβα
:wave2:

makis206
22/08/2007, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
τι μαλακα ειναι !!vor πηγε και πηρε !!
δεν έπαιρνε καλυτερα κανα ΚΤΜ 300 να το πουλήσει κατευθείαν ...ασχετα αν μας πήδηξε τον ερωτα 7778,7779,7777,7776:lol: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
κοιτα μακουλη ...αν το καβαλήσεις μη μας φτιαξεις ποστ μετα οτι το ερωτεύθηκες κτλ......
αλλο τι βλεπεις απο κατω και αλλο απο πάνω
Κατακρίνεις πάντα αυτα που ζηλεύεις και δεν τα εχεις...:wave2:

Συμφωνώ απόλυτα !:a013:

Πλάκα έκανα, ξέρω καλά τι σημαίνει VOR απέναντι στα "μηχανάκια ευρείας παραγωγής και κατανάλωσης":uplate: :lol:

Α, τό'χω καβαλήσει κι αυτό απλά εγώ είμαι στο αλλού !:winka:

για one night stand όμως είναι ότι πρέπει για μένα τουλάχιστον

:lol: :beer: :beer:

Dodok edessa
22/08/2007, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Συμφωνώ απόλυτα !:a013:

Πλάκα έκανα, ξέρω καλά τι σημαίνει VOR απέναντι στα "μηχανάκια ευρείας παραγωγής και κατανάλωσης":uplate: :lol:

Α, τό'χω καβαλήσει κι αυτό απλά εγώ είμαι στο αλλού !:winka:

για one night stand όμως είναι ότι πρέπει για μένα τουλάχιστον

:lol: :beer: :beer:

ετσι ναι !!:a08: το ηξερα οτι εχεις επιπεδο !:a23:

makis206
22/08/2007, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ετσι ναι !!:a08: το ηξερα οτι εχεις επιπεδο !:a23:

Μα αυτό φαίνεται ξεκάθαρα σ'αυτό το θρεντ απ'το πρώτο κιόλας ποστ !:o

:lol: :lol: :beer: :wave2:

dirtbird
22/08/2007, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ρε πληγη που σε εκανε ρε μπαγασακο !!!:D
σου υποσχομαι την αλλη φορα θα στο δωσω να το οδηγησεις στο χωμα !!!:D
:winka: :wave2:

Νομίζεις ότι αν ήθελα να το πάω -το καράβι- στο χώμα, θα σε ρώταγα? :winka:

Dodok edessa
22/08/2007, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Νομίζεις ότι αν ήθελα να το πάω -το καράβι- στο χώμα, θα σε ρώταγα? :winka:

γιες :p


















:lol: :rotflmao: :lol: αφου ξερεις εμεις οι μακεδόνες είμαστε του...εχει φιλος εχουν ολοι :lol: :rotflmao: :wave2:

sotpag
22/08/2007, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ρε συ Μακη ..ετσι ειναι ..οσο μεγαλωνεις ωριμάζεις...και αποκτάς

ΓΟΥΣΤΟ :lol: :beer: :wave2:




+10000 γιατι ολοι εχουν μια Ιταλιδα μεσα τους


απλα την θαβουν γιατι δεν μπορουν να την καβαλησουν:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
22/08/2007, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μα αυτό φαίνεται ξεκάθαρα σ'αυτό το θρεντ απ'το πρώτο κιόλας ποστ !:o

:lol: :lol: :beer: :wave2:

Χμμμμμ......

Makis, σε βλέπω για αλλαγή καθηκόντων (να ξεπήξει και λίγο ο Αλέκος, να σε έχω και λίγο από κοντά να μην παρασύρεσαι:winka: ).

Stay tuned....
















































:lol: :lol:

dirtbird
22/08/2007, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
γιες :p


















:lol: :rotflmao: :lol: αφου ξερεις εμεις οι μακεδόνες είμαστε του...εχει φιλος εχουν ολοι :lol: :rotflmao: :wave2:

Eντάξει θα σε ρώταγα, μόνο και μόνο για το πρωτόκολλο.... :beer: :wave2:

makis206
22/08/2007, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Makis, σε βλέπω για αλλαγή καθηκόντων (να ξεπήξει και λίγο ο Αλέκος, να σε έχω και λίγο από κοντά να μην παρασύρεσαι:winka: ).
Stay tuned....:lol: :lol:

Από σήμερα το μεσημέρι τομπούλογλου !:lol:

Με αγωνία πάντως θα περιμένω να δω τι μου επιφυλάσσει η μοίρα απ'τις 3 του Σεπτέμβρη και μετά..:uplate:


:lol: :lol: