PDA

View Full Version : ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ...........!!!!!



agelos
20/08/2007, 15:46
θελω καταρχας να ευχαριστησω τον φιλο Χρηστο αγνωστο μου Μοτοσυκλετιστη , τον φιλο αγνωστο μου Αυτοκινητιστη , γιατι πριν 3 ώρες περιπου στην Μυκονο ενας μπαρμπας αποφασισε να στριψει πανω μου & πανω στο ΕR , κλασικη περιπτωση :

ΔΙΠΛΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΡΕΙΑ , Ο ΤΥΠΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ & ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ Ν΄ΑΝΑΨΕΙ ΦΛΑΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΨΩΜΙ.

για καλη μου τυχη δεν ετρεχα , φοραγα κρανος full face , δεχτηκε ο μπαρμπας να μου κανει φιλικη δηλωση , υστερα & απο την βοηθεια των 2 παραπανω ατομων που ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ :a012: :a012: :a012: , οι οποιοι προσφερθηκαν να ερθουν & μαρτυρες αν χρειαστει , μονο υλικες ζημιες (ΣΟΒΑΡΕΣ) ΕΥΤΥΧΩΣ , πρωτα ο Θεος θα τις καλυψει η ασφαλεια , κατα τα αλλα , καλα να ΄μαστε & ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ !!!!!


:wave2: :wave2: :wave2:


Υ. Γ. : ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ Κ#*#@ΚΙΝΗΤΑ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ !!!!:mad: :mad: :mad:

l@gos
20/08/2007, 15:54
εσυ να εισαι καλα κ τα υπολοιπα ειναι σιδερα κ φτιαχνουν!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

McGyver
20/08/2007, 16:00
Το μόνο που έχει σημασία είναι πως δεν έπαθες τίποτα...

Και να ξέρεις, υπάρχουν και χειρότερα:

Να μην πάθει τίποτα η μηχανή, εσύ να γρατζουνίσεις λίγο πόδι σου και την άλλη μέρα να ασχολείται όλο το moto.gr με το χρώμα του εσώρουχού σου!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

10, 9, 8, 7, ...

l@gos
20/08/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Το μόνο που έχει σημασία είναι πως δεν έπαθες τίποτα...

Και να ξέρεις, υπάρχουν και χειρότερα:

Να μην πάθει τίποτα η μηχανή, εσύ να γρατζουνίσεις λίγο πόδι σου και την άλλη μέρα να ασχολείται όλο το moto.gr με το χρώμα του εσώρουχού σου!!!
10, 9, 8, 7, ...

κουτσομπολιο μυριζει η φαση.........
για λεγε, για λεγε......
:lol: :bigcry:

McGyver
20/08/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από l@gos
για λεγε, για λεγε...

7, 6, 5, ...

agelos
20/08/2007, 16:15
το μονο που ηθελα ειναι να τονισω πως καμμια φορα υπαρχουν ανθρωποι που ενδιαφερονται για τον διπλανο τους & το αλλο


ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ Κ#@#@ΚΙΝΗΤΑ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ[/SIZE]


& επισης για τις ΚΥΡΙΕΣ :


ΜΗΝ ΒΑΦΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ !!!!!!

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Meyaleleth
20/08/2007, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από agelos



ΜΗΝ ΒΑΦΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ !!!!!!

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: [/B]


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ta exw dei...eutyxws den ta exw kanei!!! kai den prokeite!

:beer:

Lupo
20/08/2007, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
7, 6, 5, ...
Λες να μην το είδε???

Lupo
20/08/2007, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από agelos
θελω καταρχας να ευχαριστησω τον φιλο Χρηστο αγνωστο μου Μοτοσυκλετιστη , τον φιλο αγνωστο μου Αυτοκινητιστη , γιατι πριν 3 ώρες περιπου στην Μυκονο ενας μπαρμπας αποφασισε να στριψει πανω μου & πανω στο ΕR , κλασικη περιπτωση :

ΔΙΠΛΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΡΕΙΑ , Ο ΤΥΠΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ & ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ Ν΄ΑΝΑΨΕΙ ΦΛΑΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΨΩΜΙ.

για καλη μου τυχη δεν ετρεχα , φοραγα κρανος full face , δεχτηκε ο μπαρμπας να μου κανει φιλικη δηλωση , υστερα & απο την βοηθεια των 2 παραπανω ατομων που ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ :a012: :a012: :a012: , οι οποιοι προσφερθηκαν να ερθουν & μαρτυρες αν χρειαστει , μονο υλικες ζημιες (ΣΟΒΑΡΕΣ) ΕΥΤΥΧΩΣ , πρωτα ο Θεος θα τις καλυψει η ασφαλεια , κατα τα αλλα , καλα να ΄μαστε & ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ !!!!!


:wave2: :wave2: :wave2:


Υ. Γ. : ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ Κ#*#@ΚΙΝΗΤΑ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ !!!!:mad: :mad: :mad:

Πρώτον και σημαντικότερον: Αφού είσαι καλά, όλα τ'άλλα φτιάχνοντε!:D :beer:

Δεύτερον: Αφού το πρώτο είναι ΟΚ, και αφού τα παληκάρια, προσφέρθηκαν να καταθέσουν αν χρειαστεί, τότε το ER θα ξαναγίνει καινούργιο. :beer:

Έμεινε μόνο η μικρότερη ταλαιπωρία, από την ατυχία που σου συνέβη.
Υπομονή μέχρι να φτιαχτεί η μηχανή σου.

:beer: :wave2: