PDA

View Full Version : Eleos



700_Thespieis
21/08/2007, 14:23
χθες περασα απο τη σχολη μου(ασοεε) για να παρω κατι σημειωσεις και ειπα να παω με τη μηχανη(πηρα το versys πριν απο 1 μηνα περιπου)..την αφησα στην αντωνιαδου αν ξερετε,και μπηκα μεσα--εκατσα με το ρολοι 10 λεπτα,και βγαινοντας εξω με ενα φιλο,με ειδοποιει ενασ περαστικος(ειχε ακουσει τη συζητηση μας)πως μου κλεβουν τον καθρεφτη!!!ευτυχως δεν τα καταφερε ο μ@λ@κ@ς και απλα τον ειχε ξεσφυξει..
Το σκεφτομουν απο καιρο να παω σε κανα παρκινκ εκει κοντα και να τα σκαω κα8ε μηνα,,αλλα πλέον ειμαι σιγουροσ πωσ θα το κανω...ΒΟΗΘΕΙΑ:1)ξερει κανεις καποιο καλο και εμπιστο παρκινκ στην περιοχη?υπαρχει το πολις αλλα το σκεφτομαι επειδη ειναι τεραστιο και δε 8α χει πλακα να μου την κλεψουν μεσα απο το παρκινκ..:uplate: 2)αν παω στον ιδιοκτητη τι τιμη να του πω για ενα μηνα(ας πουμε για 20 φορες)??:wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
21/08/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
2)αν παω στον ιδιοκτητη τι τιμη να του πω για ενα μηνα(ας πουμε για 20 φορες)??:wave2: :wave2:

εεεε...

ΕΧω την εντύπωση οτι αυτός θα σου πει την τιμή και όχι εσύ


:look:

Λεωνίδας
21/08/2007, 14:56
πάει χάλασε και η ΑΣΟΕΕ :(
να τη βάζεις στην αυλή :rolleyes:

700_Thespieis
21/08/2007, 17:42
:lol: :lol: makari na eixame...οκ..πειτε μοθ μια λογικη τιμη να δς αμα 8ελει να με κλεψει η οχι

nickmonstro
21/08/2007, 21:49
Καλα οτι να ναι!!!

Εχουμε ξεφυγει τελειως!

Μαλλον θα του αρεσε το versys και επειδη δεν θα ειχε την οικονομικη ανεση να το αποκτησει αποφασισε να το φτιαξει σε δοσεις ο τυπος!Σου λεει ξεκιναω απο τον καθρεφτη μετα απο καπου αλλου θα παρω αλλον ενα,υστερα το τιμονι,τα οργανα κτλ!!!!Που θα παει ,Θα το συναρμολογησω καποια στιγμη το μηχανακι!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Orfeus
21/08/2007, 23:31
Και γω Ασοεε ειμαι και το εχω αγχος μεγαλο που θα την αφηνω.Μην ξεχνας οτι μετα το Πολυτεχνειο ειμαστε το επομενο πεδιο μαχων και μηχανες-μηχανακια ειναι στον πρωτο στοχο για φωτια,ενω δε συζηταω για τιποτα πρεζακια...Φιλος αφηνει το παπι στην Κοδριγκτωνος γιατι εχει περισσοτερη κινηση και μερικα μαγαζια...αφου την ειχε πατησει πρωτα...Το χε παρκαρει στον πανελληνιο και το βρηκαμε Κοδριγκτωνος και Πατησιων!Για Παρκιν υπολογισε κανα 70αρι το μηνα,αλλα οταν θα πας να υπογραψεις δες αν ο χωρος παρακολουθειται και αν τα οχηματα ειναι ασφαλισμενα απο φωτια!Εσυ θες μερος για να την αφηνεις με ασφαλεια οχι απλα για να την παρκαρεις....Κ δεν ξερω τι θα κανω τωρα που ξεκιναμε...

700_Thespieis
22/08/2007, 12:44
ειναι απιστευτοι οντωσ..νταλα μεσημερι εντωμεταξυ...τι να πω:yuck: :yuck: φιλε ΟΡΦΕΑ,εχεις καποιο παρκινκ στο μυαλο σου?εσυ δλδ προκειται να νοικιασεις?αν ειναι να το κοιταξουμε μαζι..2 εχω τσεκαρει μεχρι τωρα..το ΠΟΛΙΣ και ενα στην ευελπιδων χαμηλα

:beer: :beer:

Orfeus
22/08/2007, 17:34
Eιλικριναδεν ξερω τι να κανω.Στην ευελπιδων ειναι καλα,γιατι εχει πολυ αστυνομια.Αν θες κοιταμε μαζι,μπας και εχουμε καμια καλυτερη τιμη.Κατεβαινεις καθημερινα?Μπορει να βολευτουμε ετσι και να νοικιασουμε μια θεση και να τη μοιραζομαστε.Τι ετος εισαι?Αν ειχα περασει σε Τει θα χα ενα καρο παρκιν...

HateNord
23/08/2007, 18:37
Τελικά με τον καθρεφτη τι έγινε...βρήκες πάρκιν για τη μηχανή και πόσο ????

VegasKitty
23/08/2007, 18:42
On Topic:

Αν θυμαμαι καλα, εκει απο κατω απο την ΑΣΟΕ (στην 3η Σεπτ.) πρεπει να εχει
και κει παρκινγκ :D

Για κοιταχτε το λιγο και απο κει.

υ.γ. Και ειναι λιγοτερο απο 70 γιουρια το μηνα, γιατι εκει στην Ηπειρου εχει
24ωρο φυλασσομενο παρκινγκ με 50~60 το πολυ το μηνα :smilea:


:wave2:

VegasKitty
23/08/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis

@Vegaskitty..8a το κοιταξω το παρκινκ που λες..thx για το υ.γ--ποια ηπειρου εννοεις?

Αυτη που διασχιζει τη Πατησσιων (εκει που ειναι το Μουσειο βρε :wacko: )