PDA

View Full Version : ΤΙΜΟΝΙ Cbf600s



tzimakos13
22/08/2007, 20:53
Γεια σας παιδια!Εχω το CBF600S μοντ2004.Εχω παρατηρησει οτι μετα απο πολυωρη παραμονη στη σελα του νιωθω τα χερια μου να μουδιαζουν,πραγμα τοποιο οφειλεται -μαλλον- σε λαθος γωνια που σχηματιζουν τα χερια μου.Λυνεται αυτο το προβλημα με αλλαγη θεσης του (ρυθμιζομενου) τιμονιου?
Και αν ναι,υπαρχει καποιος που το εχει επειχειρησει για να μου δωσει τα φωτα του?

Ευχαριστω εκ των προτερων!Καλα και ασφαλη χλμ για ολους!
:beer:

H0NDAKIAS
22/08/2007, 21:33
kalispera, mipws kseroun kalitera ta paidia sto cbf post. Edw einai ta cb kai hornet kyriws. teleiws tyxaia exei enas filos to cbf 600 toy 05 alla den exei kati tetoio. Mipws kratas poli sfikta to timoni ? ? ? exeis paratirisei na sto kanei se sigkekrimenes strofes ? ? ? mipws sintonizei h kati tetoio ???
A koitakse kai ayto isws se boithisei http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=43210

tzimakos13
22/08/2007, 21:44
ΟΥΠΣ...ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΟΣ...ΣΟΡΡΥ

Το εχω παρατηρησει στα ταξιδια που εχω κανει αλλα και στις εντος πολης μετακινησεις οταν αυτες ειναι πανω απο μιση ωρα περιπου.Πιστευω οτι το κρταω νορμαλ και δεν ασκω εντονη πιεση.Αυτο για τις στροφες δεν το εχω παρατηρησει.Θα το αντιγραψω το μηνυμα στα CBF.

Ευχαριστω παντως!

H0NDAKIAS
23/08/2007, 10:20
:beer: :wave2: