PDA

View Full Version : Tου εκαψε τον π..τ.ο!



monarxis
24/08/2007, 07:01
Μετα τα δαση αρχισανε να καινε και τους πο.τσ..ς :rotflmao:

...την χωρισε ο ανθρωπος και αυτη η κακιστρω του τον "εκαψε".:bigcry:


MOSCOW (Reuters) - A woman set fire to her ex-husband's penis as he sat naked watching television and drinking vodka, Moscow police said Wednesday.

ADVERTISEMENT

Asked if the man would make a full recovery, a police spokeswoman said it was "difficult to predict."

The attack climaxed three years of acrimonious enforced co-habitation. The couple divorced three years ago but continued to share a small flat, something common in Russia where property costs are very high.

"It was monstrously painful," the wounded ex-husband told Tvoi Den newspaper. "I was burning like a torch. I don't know what I did to deserve this."


p.s προτου την χωρισεις,σκεψου το καλα :winka:

παλιοθηλυκα...

:lol: :rotflmao: :lol:

Meyaleleth
24/08/2007, 07:57
giauto na prosexete..eimaste diavolo8ylika!!

:D :rotflmao:

odt
24/08/2007, 08:03
Αν ο τέτοιος είχε βάλει φωτιά στο τέτοιο της τέτοιας...δεν θα μας φαινόταν και πολύ αστεία η είδηση...:sick:

monarxis
24/08/2007, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Αν ο τέτοιος είχε βάλει φωτιά στο τέτοιο της τέτοιας...δεν θα μας φαινόταν και πολύ αστεία η είδηση...:sick:


Συμφωνω οτι μια τετοια εκδοχη δεν θα ηταν τοσο αστεια...


ειναι μια υποθεση ομως ετσι?...το γεγονος ειναι οτι συνεβη ηδη ,το οποιο ειναι αστειο...(για μενα)


το χιουμορ ειναι σχετικο φιλε μου- οπως ολα στη ζωη-,αναλογα το πως το αντιλαμβανεται ο καθενας μας


:wave2:

odt
24/08/2007, 09:28
Ναι ρε συ, το περιστατικό αν ήταν ανέκδοτο θα ήταν πολύ αστείο. Συμφωνώ

Ως πραγματικό συμβάν, είναι τραγικό...σκέψου να ήσουν εσύ αυτός με το ψημένο λουκάνικο ανάμεσα στα πόδια...:lol: μ@λ@κία

ggs
24/08/2007, 09:28
ΤΟ Π*ΥΛΙ ΜΟΥ ΦΛΟΓΕΣ ΒΓΑΖΕΙ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΟΓΚΑΖΙ...
:D

Defiant
24/08/2007, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meyaleleth
giauto na prosexete..eimaste diavolo8ylika!!

:D :rotflmao:

Και καλα :D :lol:

Nikker
24/08/2007, 13:17
Εγώ φοβάμαι ότι θα μου κάψει την μηχανή.

costas81
24/08/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
Εγώ φοβάμαι ότι θα μου κάψει την μηχανή.


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: