PDA

View Full Version : kai aporoun giati tis kakometaxeirizomaste?



gtsiros
02/10/2004, 12:43
Kanonizw na bgw me mia kopela, wraia (oxi kai poly, h kopela). Kai, tsoup, thn wra pou 3urizomai, mou'rxetai munhma oti de mporei, auto 10-15 lepta prin to rantebou.

Ma ti sto diaolo, skeftomai... mia wra prin eipe "mporw na fygw kai twra!" ?!?

Telospantwn, sumbainoun auta, as bgoume thn epomenh, wraia, 5 h wra sthn plateia, sigoura aurio, oxi thn kuriakh, nai nai.

Mish wra perimena sa malakas (ebrexe kiolas alla PES oti auto de paizei rolo giati blakas den eimai phga kai kaluft8hka.KAI PROSPA8HSA NA PARW KAI THLEFWNO MHPWS DE MPOREI NA ER8EI EPEIDH BREXEI KAI NA ER8W NA THN PARW ME TO AMA3I), kleisto to kinhto de lambane munhmata... Lew de mporei... kati 8a sunebh. apokleietai na to kanei epithdes 'h na to 3exase, 8a htan polu megalh gaidouria apo merous ths...

Oso thn eidate eseis, allo toso thn eida kai egw.

Me pairnei , afou elave ta sms kai ta thlefwna pou phra, miamish wra meta to rantebou. Egw to thlefwno to shkwsa giati den einai swsto na bgazeis sumperasmata etsi xwris dedomena kai an mou elege, 3erw gw, "kati sunevh kai de mporesa na er8w" (twra, auto to kati ti 8a htan, de 3erw, giati egw hmoun sto as8enoforo me tria kommena daxtyla sto ena xeri kai to ena apo ta tria se sakoulaki sto allo xeri, ALLA PAROLAYTA PHRA THLEFWNO TO FILO MOU OTI, 3EREIS KATI, SYNEBH STRABH, DE 8A MPORESW NA ER8W *AYRIO*) 8a th dikaiologousa.

Alla oxi. Koimotan kai den akouse to 3upnhthri. Xilia sugnwmmh, na bgoume twra... Egw auth th stigmh eimai e3w frenwn kai ths kleinw to thlefwno sth mapa. Mou stelnei mun oti "nomizw mou a3ize auto ktl ktl ktl"

telospantwn afou 3e8umana merikes meres meta 3anakanonizw na bgoume. 8a steilei sms gia na bgoume kata tis 5. oxi, na mhn parw thl. Nai, 8a to frontisei.

einai 1:50

...gia na doume... egw bazw stoixhma omws oti pali to idio 8a ginei.

Kai aporeite re giati sas kakometaxeirizomaste? giati sas a3izei re!

Epithdes to kanete gamw thn koinwnia mou gamw?! Kai an to kanete epithdes kai aporeite kai giati sas sumperiferomaste opws sas sumperiferomaste einai epeidh, ektos apo fthnopoutanes, eiste kai blammenes.

ppaylos
02/10/2004, 17:22
Η κοπελα σου εδωσε τοσες χυλοπιτες παρε και καμια σοδα :p
Εισαι τρελος ? Μην πας στο ραντεβου και κλεισε το κουνιστο, και πες της ,οτι βρηκες αλλη πιπιτσα ,και την ξεχασες ετσι για να σκασει.Βαλε τον εγωισμο σου στα κοκκινα ,και δωστης τα γοβακια στο χερι.

gtsiros
02/10/2004, 17:43
pali klasimo tou kerata, kai phge na bgei kai apo panw, oti egw eftaiga pou exasa to trito apogeuma e3aitias ths.

FTHNOPOUTANES TOU KERATA

:mad:

wolfman13
02/10/2004, 17:55
και εγω μαζι σου φιλε!!!!!!!παντα βρισκουν δικαιολογιες για να καλυφθουν και αν κανεις τη μαλακια εσυ τη πατησες!!!!!!!!!!!χοσε φιλε με της μαλακισμενες νομιζουν οτι εχουν το κοσμο στο "μπιπππππππ" μα αυτες δεν ξερουν τη χανουν

psaroulis
02/10/2004, 21:20
να σου κανω μια φιλικη ερωτηση????

ειναι η ΜΟΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ στο κοσμο?????

εεεε?????

κατεβα λιγο Πλακα σαββατοκυριακο και σιγουρα θα ξεχασεις ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΛΑΜΕ!

κατσε για καφε/ουζακια καπου εκει Ανδριανου στους Διοσκουρους και θα με θυμηθεις

αν θες παρε με να παμε μαζι

εγω πηγα αλλα... οχι μονος, δυστυχως!

ξερεις δε παμε στο ζαχαροπλαστειο κρατωντας τουρτα

if you know what i mean

ΦΙΛΕ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕΣ

τελεια και παυλα

δυστυχως για ολους ακομα και για εμας δουλευει η ιστορια με το γραμματοσημο

αλλα κοιτα λιγο γυρω σου
4 δις εκατομυρια γυναικες και εσυ... κολλας για μια

ξεκοοοοολαααααα! μη δινεις αλλη αξια

σου μιλανε οι πονεμενοι ρεεεεε, αυτος που εχει καει απο τον χυλο λενε φυσαει και το γιαουρτι χιχιχιιχιχιχιχιχιχιιχιι :D

idi
02/10/2004, 22:12
Έχω πει άπειρες φορές σε κατ’ ιδίαν συζητήσεις με φίλους, αλλά και σε όλες τις κοπέλες που έχω γνωρίσει (στα ίσια!), ότι όλες οι ελληνιδες κάτω των 30 ετών (οκ οι περισσότερες... μη τα ισοπεδώνουμε όλα...) είναι κακομαθημένες! Και φίλε μου γιαυτο δε φταίνε οι γυναίκες. Φταίει που έχουμε γεμίσει μαλάκες μ@@@δουλους, λιγούρια, φλώρους και μαμακιδες. Έχουν βγει στη πιάτσα και για να γ@@@@ κάνουν ότι δε μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους.... τις νταντεύουν, τις παρακαλάνε, τις παραχαϊδεύουν, τις γλυκολογουν και τις παραμυθιάζουν, τις κερνάνε, τις ντύνουν και τις τσαρκαρουνε στο τσαμπε, τις, τις, τις... και δεν απαιτούν τίποτα από αυτές!!! ...έχει που έχει χαλάσει από το χαζομπαμπά που της κάνει όλα τα χατίρια, εχει και το προσωπικό της μ@@@κα!

Έτσι είναι φίλε μου. Και η γυναίκα μπορεί να είναι στόκος σε πολλά θέματα, αλλά άμα την ψυλλιαστεί την καλοπέραση, δε υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει, φυσικά ώσπου να βρει κάποιον πιο μ@@@κα!


Η συζήτηση είναι αρκετά μεγάλη, θα προτιμούσα να την κάνουμε κατ’ ιδίαν σε καμιά συνάντηση, γιατί εκτός των άλλων τις χαλάει να ακούνε την αλήθεια... ότι δηλαδή είναι ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ._

Και μετά έχουν το ΘΡΑΣΟΣ να λένε ότι δεν υπάρχουν πλέον άντρες στις μέρες μας! Και αμα τύχει να γνωρίσουν κάποιον (από τους λίγους που επέζησαν την επίθεση της μαλθακοποιησης και δεν έγιναν φλώροι) ΤΙΣ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ...

ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ... ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ. ΒΓΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΗΚΑΝΟΠΟΙΗΤΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ... ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΠΙΚΡΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ.. ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!

anco
02/10/2004, 22:33
Idi,

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ!!!


ΣΩΣΤΟΣ 101%.


:)

LillyFlower
03/10/2004, 01:30
Εγώ είμαι 25 και τολμώ να πώ οτι δεν είμαι κακομαθημένη.Συμφωνώ με αυτά που είπατε αλλά στην τελική δεν είναι όλες έτσι.Γιατί αν θεωρήσουμε οτι είναι όλες έτσι...Τότε κι εσείς είστε αλλιώς..Το λάθος είναι ότι κάποιοι τελικά πληρώνουν τις αμαρτίες (για να μην πω τίποτα άλλο) άλλων.Εγώ έχω βαρεθεί ν'ακούω οτι"όλες ίδιες είσαστε...Η πρώην μου ήταν έτσι άρα αυτό...έχω ακούσει απο φίλους οτι το τάδε" κτλ κτλ.Τελικά πληρώνω τα κερατιάτικα κάθε ηλίθιας αλλά και κάθε καραγκιόζη που είναι απόλυτα ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι δεν υπάρχει γυναίκα που να αξίζει.Μπούχτισα.Καλά κουράγια σε όλους μας.Και καλά μυαλά φυσικά.:blush:

ZazouKaravaki
03/10/2004, 06:11
Kαλα μην στεναχωριεσαι!

Εννοειται οι κοπελες του forum εξαιρουνται! :D

milaber
03/10/2004, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
FTHNOPOUTANES TOU KERATA

Mαζί σου!

:evil: :evil: :evil:

gtsiros
03/10/2004, 11:05
Ennoeitai oti den anaferomai stis kopeles pou einai enta3ei. Mhn paralogizomaste ki'olas...

LillyFlower: Na ta poume se kana meeting.

A, paren8esh. Isws me peite anomalo, mporei na exete kai dikio, alla otan blepw gunaika se mhxanh epanw anabw agria. (gia th gunaika, oxi th mhxanh). AS MHN PW PERISSOTERA.

Nefeli
04/10/2004, 10:47
Αν μου επιτρέπεται εγώ θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Ποιο θέμα θέλετε να εξετάσουμε…..

1. Γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα φέρεται έτσι ? (ας μην τις βάζουμε όλες στο ίδιο καζάνι).
2. Γιατί ο συγκεκριμένος άντρας επιμένει σε ένα ραντεβού με την συγκεκριμένη κοπέλα?
3. Τι είναι αυτό που σας κάνει να επιλέγεται ftinopoutanes και να επιμένετε να κλείσετε και ραντεβού μαζί τους?

:sun:

GyPsy
04/10/2004, 11:27
ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣ Η ΚΑΡΔΙΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΑΑΑΑΑΑΒΥΥΥΥΥΣΟΟΟΟΟΟΣΣΣ(και Αναβυσος)
ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑΣΣΣΗΗΗΗΗΗΗ
ΚΑΑΑΙΙΙΙΙΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΑΑΑΡΑΑΑΑΔΕΕΕΕΙΙΙΙΣΟΟΟΟΣΣΣΣΣ:beer: :beer: :lol: :lol: :rotflmao:

dez
04/10/2004, 11:38
kai aporoun giati tis kakometaxeirizomaste?


Kai aporeite re giati sas kakometaxeirizomaste? giati sas a3izei re!

Δεν ξερω τι με θλιβει και μ ανησυχει περισσοτερο.
Το γεγονος οτι υπαρχουν τυποι που σκεφτονται σαν τον gtsiros, δυστυχως το ξερω. Μ εντυπωσιασε ομως το γεγονος οτι ηδη εχουν απαντησει 7-8 ατομα χωρις ΚΑΝΕΝΑΣ να σχολιασει τα παραπανω! Δηλαδη ειστε ολοι υπερ της κακομεταχειρισης της γυναικας?

Μ εντυπωσιασε και το γεγονος οτι απαντησαν και 2 κοπελες η μια εκτων οποιων δικαιολογηθηκε και η αλλη εθεσε φιλοσοφικα ερωτηματα... παλι, ΚΑΜΜΙΑ απο τις 2 δεν αναφερθηκε στην κακομεταχειριση.

Ασε, δε συνεχιζω, μαλλον δεν αξιζει το κοπο.

idi
04/10/2004, 11:55
εσυ φιλε θες να συμπεριφερθουμε καλυτερα σε π@@@@@κια? δε λεει πουθενα παραπανω για οσες ΔΕ το αξιζουν.

Ασε, δε συνεχιζω και γω, μαλλον δεν αξιζει το κοπο

Nefeli
04/10/2004, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
Δεν ξερω τι με θλιβει και μ ανησυχει περισσοτερο.
Το γεγονος οτι υπαρχουν τυποι που σκεφτονται σαν τον gtsiros, δυστυχως το ξερω. Μ εντυπωσιασε ομως το γεγονος οτι ηδη εχουν απαντησει 7-8 ατομα χωρις ΚΑΝΕΝΑΣ να σχολιασει τα παραπανω! Δηλαδη ειστε ολοι υπερ της κακομεταχειρισης της γυναικας?

Μ εντυπωσιασε και το γεγονος οτι απαντησαν και 2 κοπελες η μια εκτων οποιων δικαιολογηθηκε και η αλλη εθεσε φιλοσοφικα ερωτηματα... παλι, ΚΑΜΜΙΑ απο τις 2 δεν αναφερθηκε στην κακομεταχειριση.

Ασε, δε συνεχιζω, μαλλον δεν αξιζει το κοπο.


O.K. θέλεις να το πάρουμε από το τέλος και όχι από την αρχή.

Η κακομεταχείριση είναι αποτέλεσμα και έχει να κάνει και με τις δύο πλευρές η αιτία είναι επίσης άλλη και έχει να κάνει και με τις δύο πλευρές.

Η λύσεις είναι πολλές και ποικίλουν για τον καθένα

Τα προβλήματα είναι πολλά και έχουν να κάνουν με διαφορετικά αίτια για την κάθε πλευρά.

Είμαι κατά της κακομεταχειρίσεις σε γυναίκες άντρες παιδιά και πάει λέγοντας γι αυτό και δεν το συζητώ από την άλλη κακομεταχειρισμένος είναι αυτός που επιδιώκει την κακομεταχείριση ……..άρα βρίσκεται και κάποιος και του την δίνει

Τώρα αν μας διευκρινίσει και ποιο είδος κακομεταχείρισης (γιατί υπάρχουν πολλά) εννοεί θα το συζητήσουμε…………

Πιστεύω ότι όσο απλά και να το δούμε στη σημερινή κοινωνία είναι ένα πρόβλημα αρκετά σοβαρό ……..πάλι ………..έτσι μπορώ να το δω


:sun:

dez
04/10/2004, 12:06
εσυ μαλλον εχεις μπερδεψει τις λεξεις "συμπεριφορα" και "μεταχειριση" ...

dez
04/10/2004, 12:09
το πρηγουμενο post μου αναφεροταν στον idi

dez
04/10/2004, 12:12
Τώρα αν μας διευκρινίσει και ποιο είδος κακομεταχείρισης (γιατί υπάρχουν πολλά) εννοεί θα το συζητήσουμε…………

Δηλαδη ειμαι ο μονος εδωμεσα που εξελαβε την εν λογω κακομεταχειριση" ως "κακοποιηση"????

GST
04/10/2004, 12:17
:lol: :lol:


5178

CyBeRseXX
04/10/2004, 12:17
pos me tin sigekrimeni den tairiazete !

Go gia alla, xoris prokatalipseis..

Gandalf dr685sm
04/10/2004, 12:21
απο όσο διάβασα παραπάνω , το παρόν μύνημα δεν αναφέρει πουθενά την βίαιη κακοποιήση... το μόνο που κατάλαβα , εκτός αν δεν μου πήγε σωστά, ήταν οτι υπήρξε αγανάκτηση απο το στήσιμο και ως αντίδραση του "ξύπνησε" το όλο συμβάν το ερώτημα , γιατί πρέπει να είναι κάποιοι εντάξει στο όλο θέμα και να γίνονται αποδέχτες "ζυμαρικών"...;
Δεν νομίζω οτι ανέφερε πουθενά την λέξη βία....

Τώρα απο εκεί και πέρα , η κακομεταχείριση μπορεί να λάβει πολλές έννοιες και το καλύτερο είναι το εξηγήσει μόνος του...
Για να πάρουν όσοι θέλουν θέση στο θέμα...

gtsiros
04/10/2004, 13:08
Me lupei to gegonos

dhladh kai sthmenos treis fores, kai mou bgainei h tsoula apo panw oti egw ftaiw pou perimena sa malakas... KAI egw eimai to ka8iki kai o kakometaxeirhsths sthn upo8esh epeidh 8elw na th skulobrisw otan thn petuxw kapou?

Mou fainetai exete parei aera kai kounieste polu perissotero ap'oti sas analogei. Gia mazeuteite.

De 3erw? exei kati h fatsa mou pou prokalei tis gunaikes na 8eloun na me sthnoun (teleiws) 'h na akyrwnoun to rantebou 5 lepta prin bgw e3w apo to spiti mou?

Epithdes to kanete gamw to kerato mou/!?!
NA'TO TA PAIRNW PALI PALI ME TSANTISE HJ TSULA AETISTO DIALO PIA DN EANTEXW ALOO

Nefeli
04/10/2004, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Me lupei to gegonos

dhladh kai sthmenos treis fores, kai mou bgainei h tsoula apo panw oti egw ftaiw pou perimena sa malakas... KAI egw eimai to ka8iki kai o kakometaxeirhsths sthn upo8esh epeidh 8elw na th skulobrisw otan thn petuxw kapou?

Mou fainetai exete parei aera kai kounieste polu perissotero ap'oti sas analogei. Gia mazeuteite.

De 3erw? exei kati h fatsa mou pou prokalei tis gunaikes na 8eloun na me sthnoun (teleiws) 'h na akyrwnoun to rantebou 5 lepta prin bgw e3w apo to spiti mou?

Epithdes to kanete gamw to kerato mou/!?!
NA'TO TA PAIRNW PALI PALI ME TSANTISE HJ TSULA AETISTO DIALO PIA DN EANTEXW ALOO

Εγώ απορώ γιατί νευριάζεις με την κοπέλα (που μάλλον δεν την ξέρεις κιόλας) και την αποκαλείς έτσι όπως την αποκαλείς που ο χαρακτηρισμός δεν έχει να κάνει με το ότι δεν είναι συνεπείς στα ραντεβού της αλλά με άλλο

Και δεν κάθεσαι να σκεφτείς γιατί εσύ χειρίζεσαι το όλο θέμα έτσι…….και πάει λέγοντας

διάβασε τι λες
De 3erw? exei kati h fatsa mou pou prokalei tis gunaikes na 8eloun na me sthnoun (teleiws) 'h na akyrwnoun to rantebou 5 lepta prin bgw e3w apo to spiti mou?

το κάνουν πολλές?????????
:sun: :sun:

GyPsy
04/10/2004, 13:59
Ρε σεις γιατι βριζετε το αλατοπιπερο της ζωης μας?:D

Σαν δεν ντρεπεστε......Ρεμαλια!!!!

Σοβαρα παντως...Φαυλος κυκλος ειναι ολα....
Μια σου την κατσανε,μια θα τους την κατσεις...
Και αυτη απο καπου την επαθε....

gtsiros
04/10/2004, 14:26
ilia, mou fainetai oti diabazeis tis mises le3eis apo autes pou grafw.

3anaphgaine sto arxiko post kai diabase kai tis alles mises, giati, me to sumpa8io, les malakies.

A, kai oi apanthseis stis erwthseis sou.

1.Giati einai fthnopoutana.

2. Den epemeina. Ths edwsa 2 epipleon eukairies na mou dei3ei oti den einai fthnopoutana. Den fanhke na prospa8hse kan.

3.Den h3era oti einai fthnopoutana. Nomiza oti 8a (W! ti EKPLH3H!) 8a erxotan se KAPOIO apo ta TRIA rantebou.

(ilia, mhpws eisai gunaika?)

A, gynaika eisai...

De sou aresei to fthnopoutana? Diale3e monh sou to xarakthrismo pou pisteueis oti ths tairiazei. To 8ema den einai ti tampela 8a ths xwsw, alla ti ekane.

Gandalf dr685sm
04/10/2004, 14:36
να σε ρωτήσω κάτι;....

Επειδή ακριβώς η συγκεκριμένη , φάνηκε οτι δεν ηταν αυτό που έπρεπε για εσένα...

Γιατί συνεχίζεις φίλε μου και δεν τραβάς αλλού;.... Άλλωστε όπως είπε και κάποιος σοφός εδώ... έχεις άλλες δύο να επιλέξεις και αν βάλεις και τους gay ..μπορεί να βρείς και καμία παραπάνω...χεχεχεχε

Nefeli
04/10/2004, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
ilia, mou fainetai oti diabazeis tis mises le3eis apo autes pou grafw.

3anaphgaine sto arxiko post kai diabase kai tis alles mises, giati, me to sumpa8io, les malakies.

A, kai oi apanthseis stis erwthseis sou.

1.Giati einai fthnopoutana.

2. Den epemeina. Ths edwsa 2 epipleon eukairies na mou dei3ei oti den einai fthnopoutana. Den fanhke na prospa8hse kan.

3.Den h3era oti einai fthnopoutana. Nomiza oti 8a (W! ti EKPLH3H!) 8a erxotan se KAPOIO apo ta TRIA rantebou.

(ilia, mhpws eisai gunaika?)

A, gynaika eisai...

De sou aresei to fthnopoutana? Diale3e monh sou to xarakthrismo pou pisteueis oti ths tairiazei. To 8ema den einai ti tampela 8a ths xwsw, alla ti ekane.

Οκ. Με αυτά τα τρία που γράφεις μπορείς να σκεφτείς αυτό που σου λέω

Μιλάς για εσένα σε σχέση με το τι έκανες εσύ και εγώ ρωτάω γιατί έκανες ότι έκανες

Προσπάθησε λίγο να το επεξεργαστείς θα το καταλάβεις

Από την άλλη μπορεί να λέω και μαλακιές

Από την άλλη άλλη άλλη δεν με νοιάζει να δώσω κανένα χαρακτηρισμό στην κοπέλα

Στο δικό σου προβληματισμό προσπαθώ να απαντήσω από την γυναικεία πλευρά
:sun:

idi
04/10/2004, 14:39
ΨΙΤ!!!! ΜΗ ΒΡΗΖΕΤΕ

συνεχιστε τωρα...

Nefeli
04/10/2004, 14:43
Έχω μια απορία……………………………….

Γιατί ένας άντρα κυνηγάει μια χαρακτηριζόμενη ftinopoutana?????

Πως μια χαρακτηριζόμενη ftinopoutana μπορεί να εξοργίζει έτσι κάποιον?????????

:sun:

wolfman13
04/10/2004, 14:45
ισως ο χαρακτηρισμος φτηνοπουτανας να ειναι λιγο παρατραβηγμενο αλλα ενα εχω να πω φερομαστε οπως μας φεροντε!εκανε πουστια δεν της τη λες περιμενης 1-2-3 και αυτοι το δικο της δεν αξιζει μετα να φερθεις με το ιδιο νομισμα? και χειροτερα και οχι μονο στο φτυσιμο αλλα και στο κερατο και στο γραψιμο και στην αναισθησια σε ολλα. βεβαια δεν ειναι μονο για μας αλλα ειναι και για τις γυναικες αυτο!!!

Gandalf dr685sm
04/10/2004, 14:46
τελικά το θέμα είναι ανεξάντλητο ....

Εκείνο που θυμάμαι είναι μια κουβέντα που έχω ακούσει απο τους παλιότερους... και απο οτι φαίνεται ισχύει και για τα δύο φύλα ...


Το καλύτερο πράγμα που έχεις να κάνεις για να τραβήξεις την προσοχή κάποιου/ας είναι να τον/την αγνοήσεις....



Δεν νομίζω οτι χωράει συζήτηση σε αυτό...

Τώρα για το τι έλκει κάποιους/ες.....περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....

gtsiros
04/10/2004, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilia
Οκ. Με αυτά τα τρία που γράφεις μπορείς να σκεφτείς αυτό που σου λέω

Μιλάς για εσένα σε σχέση με το τι έκανες εσύ και εγώ ρωτάω γιατί έκανες ότι έκανες

Προσπάθησε λίγο να το επεξεργαστείς θα το καταλάβεις

Από την άλλη μπορεί να λέω και μαλακιές

Από την άλλη άλλη άλλη δεν με νοιάζει να δώσω κανένα χαρακτηρισμό στην κοπέλα

Στο δικό σου προβληματισμό προσπαθώ να απαντήσω από την γυναικεία πλευρά
:sun:

TI LES GAMWTO, TI LES??!??!??

adam_tsouk
04/10/2004, 17:30
Ρε κολλήσατε με το γκομενάκι και τα παίξατε!
Και μεις δε γαμήσαμε το Σ-Κ αλλά δεν κάναμε έτσι!:rotflmao:

Πλάκα κάνω, ΟΚ, δεν είναι όλες έτσι- δεν είναι όλοι έτσι κτλ κτλ.

Σε στήνει, τη γράφεις. Ούτε ευκαιρίες ούτε τίποτα. Είπαμε 1 με 3 η αναλογία τράβα στις άλλες 2!!!!:rotflmao:

Το θέμα είναι ότι μπορεί να σε δουλεύει, οπότε και μόνο με αυτη τη σκέψη εγώ δεν θα ξανακανόνιζα.

Τέλος, η ilia καλά κάνει και σου δίνει τον αντίλογο.

ΥΣ.1: Η blyewing (ή κα΄τι τέτοιο) να πάρει αμέσως τηλέφωνο!

Υ.Σ.2: Προσέξτε τον Σοφό να μην παχύνει και κάτσει το Ζ και τον στήνουν και αυτόν οι γκόμενες!

:lol: :lol:

adam_tsouk
04/10/2004, 17:32
Να ξαναπώ ότι κάνω πλάκα αλλά το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι να το πέρνεις στα σοβαρά.

Απλά τα λες να ξεθυμάνεις!

Μέσα και γω.
blyewing (ή κάπως έτσι) ακόμα περιμένω! ΜΗ ΜΕ ΣΤΗΣΕΙΣ!!
:rotflmao: :rotflmao:


Άντε καλό βράδυ.

blyewing (ή κάπως έτσι) στο κινητό!
:rotflmao: :rotflmao:

psaroulis
05/10/2004, 08:28
gtsiros kai 3 selides post MEGAAAAAALH H XARH THS FILARAKI

afta kanoume re file kai pairnoun aksia (toulaxiston oi lathos gomines :) )

ti eipame? koita giro sou

tha deis sinexws gynaikes mones volta klp
ti paei na pei?
oti kapou kapoios einai spiti kai koimatai giati poli apla den ekane sosta afto pou ithele i eprepe na kanei
skepsou gia kathe moni pou vlepeis iparxei ki enas mlkas apo emas (nai vazo kai ton eafto mou mesa de leo oti eimai asfaltos!!!)
mono oi dromoi exoun asfalto

gia afto file
ksekolaaaaaaaame! siga ti ginaika sto katw katw kai i sklenarikova na itan (to mpazo ts ts ts)
poli simasia dosame kai opos eipe o idi mi dixnoume tooooso m**n*douloi
ksekola
aporo giati asxoleisai akoma
kateva gia ena kafe Plaka / Psyri kai meta tha vazeis postakia gia louloudakia melises pou titivizoun kai ti oraia i anoiksi klp :beer: :beer:

psaroulis
05/10/2004, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Kai, tsoup, thn wra pou 3urizomai, mou'rxetai munhma oti de mporei, auto 10-15 lepta prin to rantebou.



ε βασικα αυτο φταιει ρε φιλαρακι
εσυ φταις

10-15 λεπτα πριν το ραντεβου κι εσυ ξυριζεσαι????

δηλαδη τι ωρα θα εβαζες το after shave?
τι ωρα θα ντυνοσουν θα πλενοσουν? η θα πηγαινες με τα αιματα?

εσυ φταις

χαχαχα πλακα κανω man
ξεκολλάμε
παντως μπραβο σου για το θαρρος να το πεις σε post :)

μηπως σε ηθελε αξυριστο και εσυ ξυριζοσουν?

να σου πω...δε λεμε κατι πιο ενδιαφερον? για τον καιρο? ποσο πηγε η βενζινη? κανενα ρουχο ψωνισες? τι εφαγες χτες το βραδυ?

Μικρή Λουλού
05/10/2004, 18:05
ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΥΤΗ Η ......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ...

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ...


LEVEL 1 ΚΑΛΌ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΣΑΙ...(Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ..)

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΤΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΤΟ ...

LEVEL 2 ΚΑΛΗ Η ΜΑΛΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΟΣΜΟ..!!

ΕΚΕΙ (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ) ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΤΟ 2ο LEVEL,ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..!! (κατι σαν τον γκρινιαρη που παιζαμε μικροι δηλαδη..)

ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΤΗΚΕ Η ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ ΡΕ ΤΣΙΡΟ??


ΓΙΑ ΔΕΣ ΤΟ...

milaber
06/10/2004, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ...


Ναι αλλά στη ζωή γενικά είναι καλύτερα να συνδυάζεις πράγματα!

:D :evil: :D :evil: :D

GST
06/10/2004, 06:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΥΤΗ Η ......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ...

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ...


LEVEL 1 ΚΑΛΌ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΣΑΙ...(Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ..)

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΤΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΤΟ ...

LEVEL 2 ΚΑΛΗ Η ΜΑΛΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΟΣΜΟ..!!

ΕΚΕΙ (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ) ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΤΟ 2ο LEVEL,ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..!! (κατι σαν τον γκρινιαρη που παιζαμε μικροι δηλαδη..)

ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΤΗΚΕ Η ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ ΡΕ ΤΣΙΡΟ??


ΓΙΑ ΔΕΣ ΤΟ...


και παντα καλη προπονηση!!!:lol: :lol: :lol:


5217

antonis111
06/10/2004, 10:16
τρεις σελίδες σε δύο μόνο ημέρες? μμμ... βρήκαμε θεματάκι που μας αγγίζει ε? και το παίζουμε σκληροί μηχανόβιοι, wild men?
ας πω και εγώ τότε κάτι τις.
εγώ λέω πως όλες οι κοπέλες είναι καλές. εντάξη είναι λίγο ψυχασθενείς αλλά καταβάθως οι ίδιες το πληρώνουν και όσο για κάποια που φέρετε άσχημα και πούστικα κτλ. σε κάποιον άλλο, η ίδια κοπέλα μπορεί να είναι κυρία απέναντί μας, απλά και αυτές προσαρμόζοντε -δυστηχώς υπάρχει φοβερή ανασφάλεια στον γυναικείο πληθησμό- όπως προσαρμοζώμαστε και εμείς και ζητάμε διαφορετικά πράγματα από διαφορετικές κοπέλες: άλλη πας την πληρώνεις για να κάνεις σεξ και άλλη την θέλεις να είναι μαζί σου σε όλη σου την ζωή (λέμε τώρα).
αν μπορούμε να είμαστε ο εαυτός μας (και έχουμε και λίγο ενδιαφέρον εαυτό, όχι τίποτα τρελό), τότε όλα πηγαίνουν καλά.
Να τις αγαπάμε, αλλά να ασχολούμαστε και με άλλα πράγματα. ο σκοπός δεν είναι να ζηλέυει και να ταλεπωρεί ο ένας τον άλλο.
και πού 'σε gtsiro, απλά κακός συνδιασμός, άρα είσε τυχερός που δεν κάθετε, θα το καταλάβεις αργότερα, μόνος σου.
ήπες δεν είναι και πολύ όμορφη? ρε μπάς και έπεσες στην ''miss bazo me miti''?

Boxer
06/10/2004, 13:12
[

Boxer
06/10/2004, 13:12
ΑΑΑΧ !!!!

Μεγα θεμα ανοιξες φιλε GTSIROS

Απο ολα αυτα που διαβασα μεχρι τωρα ενα συμπερασμα εβγαλα.
Η γκομενα δεν σε γουσταρε.

Διοτι.........

Εαν σε γουσταρε θα ηταν εκει με το στριγκακι βρεγμενο:cool: :lol: .
Συνηθως το πραγμα φαινεται απο πολυ νωρις.

Το δευτερο ραντεβου το δικαιολογω διοτι ανθρωποι ειμαστε και συμβαινουν και ατυχιες.

Το τριτο ομως ηταν ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟ.

Την επομενη φορα που θα σε τρωει το χερι σου να παρεις τηλεφωνο κοπανα το με το αλλο.

Και οι γυναικες του φορουμ μη παρεξηγιοσαστε.Την π@@@@νια λιγο πολυ ολες την εχετε.Και εμεις λιγο πολυ ετσι σας θελουμε.:wave2:

psaroulis
06/10/2004, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer

Την επομενη φορα που θα σε τρωει το χερι σου να παρεις τηλεφωνο κοπανα το με το αλλο.

ΜΕΓΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΠΕΣ ΔΑΣΚΑΛΕ
ΣΟΦΟ ΤΟ ΔΙΔΑΓΜΑ ΣΟΥ

Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
[B]
Και οι γυναικες του φορουμ μη παρεξηγιοσαστε.Την π@@@@νια λιγο πολυ ολες την εχετε.Και εμεις λιγο πολυ ετσι σας θελουμε.:wave2:
ΞΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΠΕΣ ΔΑΣΚΑΛΕ

βρε μπας να τα μαζεψουμε ολα τα γνωμικα να τα βγαλουμε βλιβλιο?

idi
06/10/2004, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από psaroulis
βρε μπας να τα μαζεψουμε ολα τα γνωμικα να τα βγαλουμε βλιβλιο?

μεσα!!!

αρχιζω με ενα old time classic

της γυναικας ο καημος,
ξυλο, π@@@@ς και χορος...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bm_gr
07/10/2004, 01:24
Το πηγαμε μακκρρρρρριιιιιαααα... Χωρις αυτες δεν ζουμε Τελος!!!!
Τωρα το γιατι???????????? Για καθε :alien: (ουφο)αντρα παιζει και ενα :eyepop: (ουφο γυναικα) ειμαστε ουφα....Και αυτο μας αρεσει..
Για ολους τους απογοητευμενους μην φρικαρετε και μην χαλιεσται... :nono: Καπου εκει εξω υπαρχει ενα :alien: το οποιο δεν βλεπει στα ματια σου τον πρωιν της και δεν :look: και δεν ειναι :ZZZ: στο μυαλο δεν στα κανει:bigcry: η :cry: ετσι η:bawl: και μετα :wave2: ολλα καλα και οτι αλλο εχετε φαει στην μαπα τοοοοσσσοοοοο καιρο.Αν ολοιιιι και ολες εχετε πανω κατω τα προβληματα που αναφερα και μαλον εεχεεταιιι:p τοτε κοφτε την μ@@@κια για γυναικες ΠΟυ7αν3ς και αντρες Πο@@@στ#$δες...
Συγγνωμης κιολας...
Γιατι ετσι απλα γινεστε οι προ αναφερομενοι....
Για τα iq ραδικιου ξανα διαβαστε
οι λοιποι αντε πουλακια μου οι δε γυναικες να βρητε εναν παιδαρα σαν και εμενα και οι δε αντρες να μην τα φτιαξετε με την πρωιν μου:nono:
Οπως και να εχει αντε:beer: μας

antonis111
07/10/2004, 12:34
ΕΛΑ ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ!!!

ppaylos
08/10/2004, 04:27
Στον κόσμο των σχέσεων ισχύει ένας και μοναδικός κανόνας: Κάνε τη γυναίκα ευτυχισμένη.

-Κάνεις κάτι που της αρέσει, παίρνεις πόντους. Κάνεις κάτι που δεν της αρέσει, σου αφαιρούνται πόντοι. Δεν παίρνεις πόντους για κάτι που είναι αναμενόμενο. Λυπάμαι, έτσι είναι τα πράγματα.
Ακολουθεί ενδεικτικός κατάλογος...
>
>Απλά καθήκοντα:
>
>Στρώνεις το κρεβάτι (+1)
>Στρώνεις το κρεβάτι αλλά δεν βάζεις τα διακοσμητικά μαξιλάρια (0) Πετάς
>το κάλυμμα του κρεβατιού πάνω στα άστρωτα σεντόνια (-1)
>
>Αφήνεις το κάθισμα της λεκάνης όρθιο (-5) Αλλάζεις το χαρτί υγείας όταν
>τελειώσει (0) Όταν τελειώσει το χαρτί υγείας χρησιμοποιείς χαρτομάντιλα
>(-1) Όταν τελειώνουν τα χαρτομάντιλα χρησιμοποιείς την άλλη τουαλέτα
>(-2)
>
>Πας έξω να της αγοράσεις λεπτές σερβιέτες με φτερά (+5) Και χιονίζει
>(+8 ) Αλλά γυρίζεις πίσω με μπύρες (-5)
>
>Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα (0) Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο
>την νύχτα και δεν είναι τίποτα (0) Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την
>νύχτα και είναι κάτι (+5) Που το εξουδετερώνεις χτυπώντας το με το
>ψαλίδι (+10) Είναι το γατάκι της (-10)
>
>Κοινωνικές συναναστροφές:
>
>Μένεις μαζί της σε όλη τη διάρκεια του πάρτι (0) Μένεις μαζί της για
>λίγο και μετά πας και μιλάς με κολλητάρι από το πανεπιστήμιο που τα
>πίνατε μαζί (-2) Και λέγεται Κατερίνα (-4) Η Κατερίνα είναι χορεύτρια
>(-6) Η Κατερίνα έχει βάλει σιλικόνη (-80)
>
>Τα γενέθλιά της:
>
>Την βγάζεις έξω για δείπνο (0)
>Την βγάζεις έξω για δείπνο και δεν είναι μαγαζί που έχει SuperSport
>(+1) Καλά, είναι μαγαζί που έχει SuperSport (-2) Και είναι βραδιά
>προσφοράς (-3) Είναι μαγαζί που έχει SuperSport, είναι βραδιά προσφοράς
>και το πρόσωπό σου είναι βαμμένο στα χρώματα της ομάδας σου (-10)
>
>Βραδινή έξοδος με την αντροπαρέα:
>
>Πας με τον κολλητό σου (-5)
>Ο κολλητός σου έχει έναν ευτυχισμένο γάμο (-4) Ο κολλητός σου είναι
>τρομακτικά άγαμος (-7) Και οδηγάει μια Mustang (-10) Με αμερικανικές
>πινακίδες που γράφουν "GR8 N BED" (-15)
>
>Βραδινή έξοδος:
>
>Την πας σινεμά (+2)
>Την πας σινεμά σε ταινία που της αρέσει (+4) Την πας σινεμά σε ταινία
>που τη σιχαίνεσαι (+6) Την πας σινεμά σε ταινία που τη λατρεύεις (-2)
>Έχει τίτλο "Φονικός Μπάτσος 3" (-3) Και δείχνει σάιμποργκς που τρώνε
>ανθρώπους (-9) Και είπες ψέματα ότι ήταν ευρωπαϊκός κινηματογράφος με
>θέμα τα ορφανά (-15)
>
>Η φυσική σου κατάσταση:
>
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα (-15)
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και γυμνάζεσαι για να την ξεφορτωθείς (+10)
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και καταφεύγεις σε φαρδιά τζιν και φουσκωτά
>πουκάμισα (-30) Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και της λες "Δεν πειράζει,
>έχεις κι εσύ" (-8000)
>
>Το μέγα ερώτημα:Ρωτάει "Σου φαίνομαι χοντρή;" (-1) (Ω ναι! Χάνεις πόντο
>έτσι κι αλλιώς!) Διστάζεις να απαντήσεις (-10) Απαντάς "Που;" (-35)
>Οποιαδήποτε άλλη απάντηση (-20)
>
>Επικοινωνία:
>(Όταν θέλει να μιλήσει για ένα πρόβλημα) Ακούς δείχνοντας
>προβληματισμένος (0) Ακούς για πάνω από 30 λεπτά (+50) Ακούς για πάνω
>από 30 λεπτά χωρίς να κοιτάξεις την τηλεόραση (+1000) Καταλαβαίνει ότι
>αυτό συμβαίνει επειδή σε πήρε ο ύπνος (-2000):ZZZ:

ppaylos
08/10/2004, 04:30
Στον κόσμο των σχέσεων ισχύει ένας και μοναδικός κανόνας: Κάνε τη γυναίκα ευτυχισμένη.

-Κάνεις κάτι που της αρέσει, παίρνεις πόντους. Κάνεις κάτι που δεν της αρέσει, σου αφαιρούνται πόντοι. Δεν παίρνεις πόντους για κάτι που είναι αναμενόμενο. Λυπάμαι, έτσι είναι τα πράγματα.
Ακολουθεί ενδεικτικός κατάλογος...
>
>Απλά καθήκοντα:
>
>Στρώνεις το κρεβάτι (+1)
>Στρώνεις το κρεβάτι αλλά δεν βάζεις τα διακοσμητικά μαξιλάρια (0) Πετάς το κάλυμμα του κρεβατιού πάνω στα άστρωτα σεντόνια (-1)
>Αφήνεις το κάθισμα της λεκάνης όρθιο (-5) Αλλάζεις το χαρτί υγείας όταν τελειώσει (0) Όταν τελειώσει το χαρτί υγείας χρησιμοποιείς χαρτομάντιλα(-1) Όταν τελειώνουν τα χαρτομάντιλα χρησιμοποιείς την άλλη τουαλέτα (-2)
>
>Πας έξω να της αγοράσεις λεπτές σερβιέτες με φτερά (+5) Και χιονίζει (+8 ) Αλλά γυρίζεις πίσω με μπύρες (-5)
>
>Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα (0) Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα και δεν είναι τίποτα (0) Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα και είναι κάτι (+5) Που το εξουδετερώνεις χτυπώντας το με το ψαλίδι (+10) Είναι το γατάκι της (-10)
>
>Κοινωνικές συναναστροφές:
>
>Μένεις μαζί της σε όλη τη διάρκεια του πάρτι (0) Μένεις μαζί της για λίγο και μετά πας και μιλάς με κολλητάρι από το πανεπιστήμιο που τα πίνατε μαζί (-2) Και λέγεται Κατερίνα (-4) Η Κατερίνα είναι χορεύτρια(-6) Η Κατερίνα έχει βάλει σιλικόνη (-80)
>
>Τα γενέθλιά της:
>
>Την βγάζεις έξω για δείπνο (0)
>Την βγάζεις έξω για δείπνο και δεν είναι μαγαζί που έχει SuperSport(+1) Καλά, είναι μαγαζί που έχει SuperSport (-2) Και είναι βραδιά προσφοράς (-3) Είναι μαγαζί που έχει SuperSport, είναι βραδιά προσφοράς και το πρόσωπό σου είναι βαμμένο στα χρώματα της ομάδας σου (-10)
>
>Βραδινή έξοδος με την αντροπαρέα:
>
>Πας με τον κολλητό σου (-5)
Ο κολλητός σου έχει έναν ευτυχισμένο γάμο (-4) Ο κολλητός σου είναι τρομακτικά άγαμος (-7) Και οδηγάει μια Mustang (-10) Με αμερικανικές πινακίδες που γράφουν "GR8 N BED" (-15)
>
>Βραδινή έξοδος:
>
>Την πας σινεμά (+2)
>Την πας σινεμά σε ταινία που της αρέσει (+4) Την πας σινεμά σε ταινία που τη σιχαίνεσαι (+6) Την πας σινεμά σε ταινία που τη λατρεύεις (-2)
>Έχει τίτλο "Φονικός Μπάτσος 3" (-3) Και δείχνει σάιμποργκς που τρώνε ανθρώπους (-9) Και είπες ψέματα ότι ήταν ευρωπαϊκός κινηματογράφος με θέμα τα ορφανά (-15)
>
>Η φυσική σου κατάσταση:
>
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα (-15)
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και γυμνάζεσαι για να την ξεφορτωθείς (+10)
>Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και καταφεύγεις σε φαρδιά τζιν και φουσκωτά πουκάμισα (-30) Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και της λες "Δεν πειράζει, έχεις κι εσύ" (-8000)
>
>Το μέγα ερώτημα:Ρωτάει "Σου φαίνομαι χοντρή;" (-1) (Ω ναι! Χάνεις πόντο έτσι κι αλλιώς!) Διστάζεις να απαντήσεις (-10) Απαντάς "Που;" (-35)
>Οποιαδήποτε άλλη απάντηση (-20)
>
>Επικοινωνία:
>(Όταν θέλει να μιλήσει για ένα πρόβλημα) Ακούς δείχνοντας
>προβληματισμένος (0) Ακούς για πάνω από 30 λεπτά (+50) Ακούς για πάνω
>από 30 λεπτά χωρίς να κοιτάξεις την τηλεόραση (+1000) Καταλαβαίνει ότι
>αυτό συμβαίνει επειδή σε πήρε ο ύπνος (-2000):ZZZ:

Boxer
08/10/2004, 07:25
Το εγραψες δυο φορες για να το εμπεδωσουμε;

:beer:

antonis111
08/10/2004, 08:12
-Κάνεις κάτι που της αρέσει, παίρνεις πόντους. Κάνεις κάτι που δεν της αρέσει, σου αφαιρούνται πόντοι. Δεν παίρνεις πόντους για κάτι που είναι αναμενόμενο. Λυπάμαι, έτσι είναι τα πράγματα.-

έτσι ε? τόσο απλά? μάλον εγώ έχω γνωρίσει μόνο ψιχασθενείς!
κι άμα κάνεις μόνο ότι της αρέσει θα σε γουστάρει πολύ θες να πεις? εσύ έχεις χαλάσει την πιάτσα? θα σε βρω!

Boxer
08/10/2004, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
-Κάνεις κάτι που της αρέσει, παίρνεις πόντους. Κάνεις κάτι που δεν της αρέσει, σου αφαιρούνται πόντοι. Δεν παίρνεις πόντους για κάτι που είναι αναμενόμενο. Λυπάμαι, έτσι είναι τα πράγματα.-

έτσι ε? τόσο απλά? μάλον εγώ έχω γνωρίσει μόνο ψιχασθενείς!
κι άμα κάνεις μόνο ότι της αρέσει θα σε γουστάρει πολύ θες να πεις? εσύ έχεις χαλάσει την πιάτσα? θα σε βρω!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
08/10/2004, 14:39
Κάπου υπάρχει μια τέλεια γυναίκα.











































































Σιγά μη φάω την ζωή μου ψάχνοντας.

tai
08/10/2004, 14:43
Είναι γεγονός ότι οι ανθρώπινες σχέσεις περνάνε σοβαρή
κρίση. Οι λόγοι πολλοί και διάφοροι. Ίσως η
υπερπροσφορά, ίσως το γεγονός ότι τίποτα δεν μας
εντυπωσιάζει και δεν μας ικανοποιεί πλέον στον / στην
σύντροφό μας. Όλοι ψάχνουμε για την απόλυτη ευτυχία, η οποία
όμως δυστυχώς δεν υπάρχει. Και όμως υπάρχουν απλά
καθημερινά πράγματα που μπορούν να ικανοποιήσουν και να
κάνουν ευτυχισμένο τον / την σύντροφό σας. Δείτε και θα
καταλάβετε...



Πως να κάνεις ευτυχισμένη μία γυναίκα

Για να κάνεις μια γυναίκα ευτυχισμένη, χρειάζεται μόνο να είσαι:

1. φίλος
2. σύντροφος
3. ερωμένος
4. αδερφός
5. πατέρας
6. δάσκαλος
7. εκπαιδευτής
8. μάγειρας
9. ξυλουργός
10. υδραυλικός
11. μηχανικός
12. διακοσμητής
13. σεξολόγος
14. γυναικολόγος / μαιευτήρας
15. ψυχολόγος
16. ψυχίατρος
17. θεραπευτής
18. ριψοκίνδυνος
19. οργανωτικός
20. καλός πατέρας
21. πολύ καθαρός
22. συμπαθητικός
23. αθλητικός
24. στοργικός
25. προσεκτικός
26. ιπποτικός
27. έξυπνος
28. ζωηρός
29. δημιουργικός
30. γλυκός
31. δυνατός
32. συγκαταβατικός
33. ανεκτικός
34. προσεκτικός
35. φιλόδοξος
36. ικανός
37. τολμηρός
38. αποφασιστικός
39. εμπιστευτικός
40. παθιασμένος
41. περιποιητικός
42. κάποιος που να λατρεύει το shopping
43. κάποιος που δε δημιουργεί και πολλά προβλήματα
44. πολύ πλούσιος
45. να μην είναι βάρος
46. κάποιος που δε θα κοιτάει τις άλλες

Παράλληλα θα πρέπει να προσέχεις να:

47. να μην είσαι ζηλιάρης αλλά ούτε και αδιάφορος
48. να τα πηγαίνεις καλά με την οικογένειά της αλλά να
μην αφιερώνεις περισσότερο χρόνο στους συγγενείς από
ότι σε εκείνη
49. να της δίνεις "χώρο" αλλά να δείχνεις και ανήσυχος για το
που ήταν και που πάει

Επίσης είναι πολύ σημαντικό:

50. να μην ξεχνάς ΠΟΤΕ τις ημερομηνίες :
- των επετείων (γάμου, γνωριμίας, κλπ)
- της γιορτής
- των γενεθλίων (τα δικά της και της μητέρας της)
- τις περιόδους της

Δυστυχώς, ακόμα και αν ακολουθήσετε πιστά τις
παραπάνω οδηγίες, αυτό δεν σας εξασφαλίζει το 100%
της ευτυχίας σας, γιατί εκείνη θα μπορούσε να νιώσει
καταπιεσμένη από μία ζωή αποπνικτικά τέλεια και να το σκάσει με
τον πρώτο –λεβεντομάγκα – bohem – μεθύστακα – σεσημασμένο
- bon viveur - που θα συναντήσει... Ίσως για αυτό το λόγο ο
Θεός (μεγάλη η χάρη Του!!) είπε στον Αδάμ:
- Αγάπα την γυναίκα σου......και όχι "Κατάλαβέ την!!!"






















Πως να κάνεις ευτυχισμένο έναν άνδρα

1. να του κάθεσαι
2. να μην του τη σπας

tai
08/10/2004, 14:48
Έχετε την εντύπωση ότι μπορείτε να κάνετε κάτι που να ευχαριστήσει μια γυναίκα απόλυτα; Απατατάστε οικτρά!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να ικανοποιήσετε μια γυναίκα ούτε στα πιο τρελά όνειρά σας. Κι αν έχετε αντιρρήσεις διαβάστε τους λόγους στην συνέχεια


# Αν δεν βοηθάς με τις δουλειές του σπιτιού, τότε είσαι ένας σωβινιστής...

# Αν κάνεις εσύ τις δουλειές του σπιτιού, τότε είσαι φλούφλης...
# Αν δουλεύεις πολύ σκληρά, τότε παραπονιέται ότι δεν της αφιερώνεις πολύ χρόνο...

# Αν δουλεύεις λίγο, τότε είσαι ένας άχρηστος τεμπέλης...

# Αν η δουλειά της είναι βαρετή και μονότονη με χαμηλό μισθό, τότε είναι εκμετάλλευση...

# Αν η δική σου δουλειά είναι βαρετή και μονότονη με χαμηλό μισθό, τότε πρέπει να σηκώσεις τον κώλο σου και να ψάξεις να βρεις κάτι καλύτερο...

# Αν πάρεις προαγωγή νωρίτερα από αυτήν, τότε σε ευνόησε η τύχη ή είχες μέσο...

# Αν πάρει αυτή νωρίτερα προαγωγή από εσένα, απλά η εταιρία προσφέρει ίσες ευκαιρίες σε όλους ...

# Αν της πεις πόσο όμορφη είναι, αυτό είναι σεξουαλική παρενόχληση...
# Αν δεν της πεις τίποτα, αυτό είναι ανδρική αδιαφορία...

# Αν είσαι αισθηματίας και δακρύζεις σε ρομαντικές ταινίες, τότε είσαι κλαψιάρης...

# Αν δεν σε επηρεάζουν οι αισθηματικές ταινίες και δεν δακρύζεις, τότε είσαι ένας αδιάφορος και αναίσθητος...

# Αν πάρεις μια απόφαση χωρίς να την ρωτήσεις, τότε είσαι ένας σκληρός σωβινιστής...

# Αν πάρει αυτή μια απόφαση χωρίς να σε ρωτήσει, τότε είναι μια απελευθερωμένη γυναίκα...

# Αν της ζητήσεις να κάνει κάτι που δεν της αρέσει, τότε αυτό είναι ανδρική κυριαρχία...

# Αν σου ζητήσει εσένα να κάνεις κάτι που δεν σου αρέσει, τότε αυτό είναι απλά μία χάρη...

# Αν ερεθίζεσαι με τις γυναικείες καμπύλες και τα εσώρουχα, τότε είσαι ανώμαλος...

# Αν όχι, μάλλον είσαι gay...;;!!!

# Αν θέλεις η γυναίκα να ξυρίζει τα πόδια της και να κρατάει την γραμμή της, τότε είσαι ένας σεξιστής...
# Αν δεν σε νοιάζουν αυτά τα πράγματα, τότε δεν είσαι ρομαντικός και αδιαφορείς για την γυναίκα σου...

# Αν προσπαθείς εσύ να κρατιέσαι σε φόρμα, είσαι ματαιόδοξος...

# Αν όχι, τότε είσαι ένας τεμπελχανάς... ;;!!!

# Αν της πάρεις λουλούδια, σίγουρα κάτι θέλεις και το κρύβεις...

# Αν όχι, τότε δεν την σκέφτεσαι καθόλου και δεν την αγαπάς πια...

# Αν θέλεις να το κάνεις πολύ συχνά, είσαι υπέρ σεξουαλικός...

# Αν όχι, τότε μάλλον πρέπει να υπάρχει κι άλλη...

ppaylos
08/10/2004, 16:33
Ποτε δεν θα χαλαγα την πιατσα:nono:
Εγω γραφω τι πρεπει να κανουμε, ΟΧΙ οτι θα το κανουμε κιολας
μην τρελαθουμε:rotflmao:

adam_tsouk
09/10/2004, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μεσα!!!

αρχιζω με ενα old time classic

της γυναικας ο καημος,
ξυλο, π@@@@ς και χορος...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Της γυναικός η φύση....

Ο χορός και το μαμήσι!!! :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: