PDA

View Full Version : Moto.gr και 6ωρος...



Tsakalaki
26/08/2007, 15:16
Παιδιά...καλησπέρες...


Για 2η συνεχόμενη χρονιά πήγα να παρακολουθήσω τον 6ωρο των Σερρών, παρακινούμενος απο τη βλακεία μου με διακατέχει για τον ήχο των μηχανών και τη παρέα μου που κατέβηκε και φέτος να τρέξει στον αγώνα.


έβαλα τα καλά μου.....δηλαδή το μπλουζάκι του σαιτ....έψαξα μηπως βρω κανέναν άλλο που σκέφτηκε όπως εγώ....."να δω κανέναν άλλον με μπλουζάκι, να τον γνωρίσω, να κανουμε κανα χαβαλέ..." αλλά μάταια....μήπως δεν έψαξα καλά;;;;


οκ. έμεινα λίγο....πήγα στις 10:40 και έφυγα στις 12:30...δεν είχα άλλο χρόνο τρέχοντας πήγα και τρέχοντας έφυγα λόγω δουλειάς...



τουλάχιστον όσοι πήατε, φανερωθείτε!!!!!!

Ασωτος
26/08/2007, 20:06
Μάλλον θα πρέπει να βάζουμε ποστ, σημαιάκι στο τραπέζι, λουλούδι στο πέτο ή δεν ξέρω και γω τι για αναγνώριση. Φταίει και το ότι γνωριζόμαστε μόνο ηλεκτρονικά τις περισσότερες φορές ....

Άφιξη στις 11 (ακριβώς στην εκκίνηση) - αναχώρηση στις 2 λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων ...

Θέαμα (και ήχος) από την καφετέρια, τα πιτς, την αφετηρία, το γιαπί, με αρκετή ζέστη και ελάχιστα σύννεφα.

Αρκετοί γνωστοί από άλλα φόρουμ ...


Ψηλός, λεπτός και όμορφος γκριζομάλλης :rotflmao: με κόκκινο R1, μπροστά στο σταντ του αντιπρόσωπου των Σερρών..



Μικρό τσακάλι, βλέπεις δεν κρύβομαι ...:)

reptile4
27/08/2007, 09:06
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΓΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙ 12:30 ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!
@ΑΣΩΤΟΣ
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕΤΖΗ ΚΑΘΟΣΟΥΝ? ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑ 30ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΛΑΚΡΟ.
ΕΙΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΦΑΡΔΥ ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ :D !!!
ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ HONDA HORNET TOY 2007, TA ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΕΟ?!!!:look:

Tsakalaki
27/08/2007, 11:41
ρε συ Άσωτε...μη το λαμβάνεις στραβά αυτό που είπα.....απλά, επειδή εγώ σκέφτομαι στραβά είπα μήπως σκεφτεί και κανας άλλος και βαλει το μπλουζάκι να τον γνωρίσω....


άντε...καλά να μαστε....:beer: