PDA

View Full Version : !#@#!aprilia Rs 125 2002 Hlp



nasos7
29/08/2007, 14:44
PEDES THELEI NA PAREI ENA KSADERFI MOU TO APRILIA RS 2002 kai moupe na to psakso ligo:D THELO NA MOU PITE
^PIGENH tpt ? (hp/maxspeed) kai an aksizei se piothta/odighkhstiberifora&strofilikia
^SE sxesh me to 2007 mou ipan oti ine pio grigoro alithebei ???
^ exi 17000km den pistebo se kamia 5000akoma na theli bistoni h na kolish

675
04/09/2007, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από nasos7
PEDES THELEI NA PAREI ENA KSADERFI MOU TO APRILIA RS 2002 kai moupe na to psakso ligo:D THELO NA MOU PITE
^PIGENH tpt ? (hp/maxspeed) kai an aksizei se piothta/odighkhstiberifora&strofilikia
^SE sxesh me to 2007 mou ipan oti ine pio grigoro alithebei ???
^ exi 17000km den pistebo se kamia 5000akoma na theli bistoni h na kolish


λουκ...:rolleyes:

1. ποσο το βρισκει?
2. ναι οντως το 02' ειναι λιγαακι ποιο γρηγορο απ το 07'
3. αν πηγαινει? μωρε εννοια σου και πηγαινει και καλα .. αρκει να το συντηρεις και να το προσεχεις πολυ... κι εφοσον θα το παρεις μεταχειρο πως θα ξερεις σε τι καταστασεις θα εχει βρεθει και κατα ποσο το εχουν "καγκουρεψει?"
4. σκεψου οτι τα διχρονα και ειδικα τα μεταχειρισμενα διχρονα ειναι λιγο μπελας...
5. οσο για συμπεριφορα , στροφες ++ δεν νομιζω να βρεις κατι καλυτερο, ειναι οτι πρεπει
6. τελικες και τετοια δε ξερω εξαρταται κατα ποσο θα το φτιαξεις και ποιος θα σου το φτιαξει για να μην σου δωσουν το κινητηρα στο χερι... :winka:
εγω που.χου. εχω ακουσει και 180 km/h αλλα σκεψου μια μηχανουλα 125cc ποσο ν αντεξει σε τετοιες συνθηκες?:rolleyes:

7. οσο για τα 17000 χιλιομετρα μη το βλεπεις ετσι μπορει να σου κολλησει και στα 500 και στα 1000 χιλιομετρα ειπαμε παντα εξαρταται τη χρηση που του κανουν και σε λιγες περιπτωσεις τυχον ελλατωματικoi απο την ιδια την εταιρεια κινητηρες...


τωρα μπορει να σου γραψα ενα σωρο αρνητικα αλλα ξερω οτι θα ειναι κ@βλωμενο το φιλαρακι σ και θα το παρει...
κι εγω σε συμβουλευω να το παρει και να το χαρει οσο αντεξει...απλα να ειναι ετοιμος για ολα, και να εχει στο μυαλο του πως θα του κοστισει πολλα λεφτα ακομα κι αν αντεξει!:wave2:

nasos7
04/09/2007, 12:13
tnx filara boithises pragmatika poli tora pia h apofash diki tou :beer: