PDA

View Full Version : Αθηναικοί Δρόμοι!! (Παναγίίίία μου!!!!)



petridist
25/11/2003, 12:30
Ρε παιδιά εγώ το σκ που πέρασε πήγα Αθήνα για διήμερο με τη μοτο φυσικά.. Ήταν η πρωτη φορά που βρέθηκα αθήνα με μοτό (transalp) και φυσικά ήθελα να γυρίσω την πόλη και να δω αξιοθέατα κλπ κλπ (είχα βέβαια και ξεναγό τον αδερφό μου με cb-1)...

καλά τα αξιοθέτα, αλλα ΤΙ ΔΡΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ????

ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ STREETαδες ρεεεεεε?

Εγώ με το transalp και το κεφάλι μου έγινε φραπέ απο τις λακούβες και τα παρατεταμένα σμαράκια!!!!

Καλά ο αδερφός μου μόνο που δεν το έσπασε το streetάκι λέμε!

Πάντως παρόλο που άκουγα στις ειδήσεις για τις λακούβες κλπ κλπ, δεν περίμενα τέτοια κατάσταση και είναι κρίμα για την πρωτεύουσα που θα φιλοξενήσει τόσο κόσμο....

(έλα αλέκο.. ρεζίλι θα γίνουμε πάλι!!!)

Κατά τα άλλα βέβαια πέρασα παάρα πολυ καλά!

AFTER
25/11/2003, 16:18
Σαν δεν ντρεπεσαι!
Αφιλοτιμε!

Η Αθηνα σου προσφερε τζαμπα μαθηματα MOTOCROSS στους δημοσιους δρομους,και εσυ βριζεις?Αχαριστε!

Εγω αν θελω να σεταρω τις αναρτησεις μου,κατεβαινω μια μεχρι την ομονοια,και το μηχανακι ειναι ετοιμο μετα για παγκοσμιο!
Ξερεις ποσα θα μου τρωγανε οι αναρτησαδες,ε ξερεις?:mad:

Για να μην μιλησω για την Σπυρου λουη-κυμης στο ΟΑΚΑ!
Μιλαμε για πιστα παγκοσμιων προδιαγραφων,εμαθα πως θα συμπεριληφθει στο INTERNATIONAL SIX DAYS ENDURO!
Αλλα για να ειναι και ποιο δυσκολο ειπανε πως θα βαλουν και καμια 10ρια ταριφες να πηγαινουνε πανω-κατω συνεχεια!

Αυτα:p

bikersonly
05/12/2003, 12:13
Σα δε ντρέπεσαι λιγάκι λέω γω! Ξέρεις πόσα λεφτά έχει ρίξει το Υπουργείο για να βγουν αυτές οι "πίστες"?Ξέρεις τι μελέτη έχει πέσει?Και δεν μιλάμε μόνο για μία πίστα.Αλλά σχεδόν και μία για τον καθένα μας!

Και όχι σου λέω.Με τόση πείρα που έχεις αποκτήσει, άντε να χάσεις πρόσφυση σε στροφιλίκι.Με την μια θα το χεις διορθώσει.Αμ το φρενάρισμα?Μέσα σε στροφή κάνεις μέχρι και 3 κατεβάσματα!Ντριφτάρεις και δεν τρέχει μία!

Έχεις κάνει ποτέ συνδυασμό rolling Burn Oyt με σούζα σε random όμως σειρά???Να μην ξέρεις ποιο θα κάνεις πρώτα......

Αμ η περιπέτεια??? Τι Survivor και μαλακίες.........!

Και όλα αυτά τα οφείλουμε στο Κράτος.Και γυρίζετε και κοροιδεύτε κι όλας! Ε αυτό είναι αχαριστία!Δεν πάμε καλά μου φαίνεται!

DIT
05/12/2003, 13:12
αν έρθει ένας άγγλος εδώ και συγκεκριμένα στην Αθήνα, με τι εντυπώσεις θα φύγει πίσω για το gay χωριό του??

Α ρε τυχεράκηδες asmar, palladin και λοιποί...απολαμβάνετε ποιότητα πίστα Σερρών σε κάθε σας βόλτα!!!Τουλάχιστον να γυρίσετε πίσω λεβέντες και όχι "τρύπιοι"...