PDA

View Full Version : εκδρομη στον Ολυμπο



ami
03/09/2007, 17:26
Εκδρομή στον Όλυμπο



Στις πλαγιές του Ολυμπίου, του βουνού των Θεών και στην θέση Κρεβάτια, η συντροφιά του outdoor shop-bris προσκαλεί όλους τους φίλους της φύσης στις 7-9 Σεπτέμβρη για να αποχαιρετίσουμε το καλοκαίρι. Με αυτοκινούμενο, τροχόσπιτο, αντίσκηνο ή διαμονή στο ορειβατικό καταφύγιο είσαστε όλοι ευπρόσδεκτοι.
Κατά την διάρκεια του τριήμερου θα πραγματοποιηθούν εξορμήσεις στις ομορφιές του Ολυμπίου, ενημέρωση για το βουνό, τα μονοπάτια του τις ομορφιές και τα προβλήματα του από τους υπεύθυνους του καταφυγίου κυρίους Μαυριδη και Μαμουρη με προβολή slides και ενημέρωση για τα περιβαλλοντικά προβλήματα του πλανήτη μας από τον κύριο Αμοιριδη συνεργάτη του outdoor shop.

Κατά την παραμονή στον χώρο απαγορεύετε η χρήση φωτιάς (ψήσιμο κ.λ.π.) , η συλλογή φυτών και λουλουδιών και κάθε παρέμβαση στον Εθνικό Δρυμό .
Στους χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε η κατανάλωση προϊόντων που δεν προερχωντε από την κουζίνα του καταφυγίου.
Σε όλους τους κλειστούς χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε το κάπνισμα.
Η διανυκτέρευση στα 20 κρεβάτια του καταφυγίου στοιχίζεις 10 ευρώ.(θα τυρηθει σειρά προτεραιότητας στις κρατήσεις)
Οι συμμετέχοντες στην εκδρομή δεν έχουν καμία υποχρέωση κατανάλωσης στο καταφύγιο, ή συνδρομής για την συμμετοχή.



Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον κ.Αμοιριδη στο τηλ. 231 0 448115 ή στο www.bris.grb

Trans
04/09/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
Εκδρομή στον Όλυμπο
Κατά την παραμονή στον χώρο απαγορεύετε η χρήση φωτιάς (ψήσιμο κ.λ.π.) , η συλλογή φυτών και λουλουδιών και κάθε παρέμβαση στον Εθνικό Δρυμό .
Στους χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε η κατανάλωση προϊόντων που δεν προερχωντε από την κουζίνα του καταφυγίου.
Σε όλους τους κλειστούς χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε το κάπνισμα.
Οι συμμετέχοντες στην εκδρομή δεν έχουν καμία υποχρέωση κατανάλωσης στο καταφύγιο, ή συνδρομής για την συμμετοχή.


1. 7-9 Σεπτεμβρίου στο βουνό με αντίσκηνο (ας πούμε) και χωρίς φωτιά;;; Παγώσαμε
2. Χωρίς ένα bbq; Θα φάμε ο ένας τον άλλον
3. Δεν μας βλέπω να "πατάμε" στο καταφύγιο.... θα φάμε πόρτα
4. Imagine this... Έξω βροχή όλα μούσκεμα κι εσύ έξω από την πόρτα του καταφύγιου να καπνίζεις... Άραγε επιτρέπεται το κάπνισμα έξω από το καταφύγιο (ενώ η φωτιά όχι) κι όχι μέσα;
5. Φυσικά δεν έχουν υποχρέωση κατανάλωσης στο καταφύγιο... αλλά προϊόντων που προέρχονται από την κουζίνα του. Αν θέλουν να μπουν στο καταφύγιο...

Και μην μου πείτε σας παρακαλώ για τις φωτιές στα δάση κτλ... δόξα τον Θεό το χωριό μου είναι ορεινό και έχω κάνει στο βουνό ουκ ολίγα ξενύχτια και bbq. Ποτέ δεν πήραμε φωτιά. Απλά πάντα έχουμε το νου μας, φροντίζουμε να την σβήνουμε καλά πριν φύγουμε και να μην την βάζουμε δίπλα σε δέντρα, ξερά κτλ αλλά σε κανα ξέφωτο να μην έχει κοντά να πάρει.

fantacid
04/09/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami

Στους χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε η κατανάλωση προϊόντων που δεν προερχωντε από την κουζίνα του καταφυγίου.




φανταζομαι οτι το κ@λοχαρτο θα παει με το κομματι !!!!


εαν παρω μεγαλη ποσοτητα θα εχω καποια εκπτωση???

αποδειξη θα παρω ή δε χρειαζετε?




.......ε ρε κατι λαμογια!!!!

sniper
04/09/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
Εκδρομή στον Όλυμπο

.....
Κατά την παραμονή στον χώρο απαγορεύετε η χρήση φωτιάς (ψήσιμο κ.λ.π.) , η συλλογή φυτών και λουλουδιών και κάθε παρέμβαση στον Εθνικό Δρυμό .
Στους χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε η κατανάλωση προϊόντων που δεν προερχωντε από την κουζίνα του καταφυγίου.
Σε όλους τους κλειστούς χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε το κάπνισμα.
Η διανυκτέρευση στα 20 κρεβάτια του καταφυγίου στοιχίζεις 10 ευρώ.(θα τυρηθει σειρά προτεραιότητας στις κρατήσεις)
Οι συμμετέχοντες στην εκδρομή δεν έχουν καμία υποχρέωση κατανάλωσης στο καταφύγιο, ή συνδρομής για την συμμετοχή.



Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον κ.Αμοιριδη στο τηλ. 231 0 448115 ή στο www.bris.grb

Το κλάσιμο επιτρέπεται;

Κι αυτό το "απαγορεύετε".... βγάζει μάτι, εκτός αν το απαγορεύουμε εμείς που θα "πάμε" :rolleyes:

Επίσης....
Στους χώρους του καταφυγίου απαγορεύετε η κατανάλωση προϊόντων που δεν προερχωντε από την κουζίνα του καταφυγίου.
και
Οι συμμετέχοντες στην εκδρομή δεν έχουν καμία υποχρέωση κατανάλωσης στο καταφύγιο, ή συνδρομής για την συμμετοχή.

Άσε.... Άμα είναι έτσι μένω νηστικός σπιτι μου....

ami
04/09/2007, 15:50
Αγαπητοί κύριοι μπορεί με την κουλτούρα σας και την δική σας συμπεριφορά να είναι περίεργο σε κάποιο ορειβατικό καταφύγιο να έχεις την δυνατότητα να καθίσεις όλη την ήμερα χωρίς να έχεις καμιά υποχρέωση, άλλα συγνώμη δεν θα σας επιτρέψουμε να βγάλετε τα κεφτεδακια της μαμάς σας επειδή ισάστε μέχρι το μεδούλι τζαμπατζιδες.
Επίσης αν σας αρέσει να μυρίζεται τις κλανιές σας θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι αυτό αρέσει σε όλα τα ζώα πολύ περισσότερο στα ερπετά.

Το μόνο που με στεναχωρεί στην όλη υπόθεση είναι ότι εντελώς καλοπροαίρετα ανέβασα την ανακοίνωση για να περάσουμε όλοι καλά χωρίς να απαιτώ ή θέλω τίποτα παραπάνω από αυτά που έχει θεσπίσει εδώ και χρόνια η ορειβατική ομοσπονδία για όλα τα καταφύγια της Ελλάδας, και η ανακοίνωση αυτή έγινε αντικείμενο .....


σας ευχαριστώ

OldMan
04/09/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
δεν θα σας επιτρέψουμε να βγάλετε τα κεφτεδακια της μαμάς σας
Ευτυχώς φιλαράκι, γιατί η μάνα μου κάνει εντελώς μάπα κεφτέδες !!! :wave2:

sniper
04/09/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
Αγαπητοί κύριοι μπορεί με την κουλτούρα σας και την δική σας συμπεριφορά να είναι περίεργο σε κάποιο ορειβατικό καταφύγιο να έχεις την δυνατότητα να καθίσεις όλη την ήμερα χωρίς να έχεις καμιά υποχρέωση, άλλα συγνώμη δεν θα σας επιτρέψουμε να βγάλετε τα κεφτεδακια της μαμάς σας επειδή ισάστε μέχρι το μεδούλι τζαμπατζιδες.
Επίσης αν σας αρέσει να μυρίζεται τις κλανιές σας θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι αυτό αρέσει σε όλα τα ζώα πολύ περισσότερο στα ερπετά.

Το μόνο που με στεναχωρεί στην όλη υπόθεση είναι ότι εντελώς καλοπροαίρετα ανέβασα την ανακοίνωση για να περάσουμε όλοι καλά χωρίς να απαιτώ ή θέλω τίποτα παραπάνω από αυτά που έχει θεσπίσει εδώ και χρόνια η ορειβατική ομοσπονδία για όλα τα καταφύγια της Ελλάδας, και η ανακοίνωση αυτή έγινε αντικείμενο .....


σας ευχαριστώ

Σας ζητούμε ταπεινά συγνώμη που δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε και να δούμε ορειβατική ελίτ της Ελλάδας....

Επίσης σας ευχαριστούμε που μας ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ να περάσουμε μια μέρα στο ΔΙΚΟ μας βουνό...

Τα κεφτεδάκια της μαμάς μας καλά θα κάνετε να τα σέβεστε περισσότερο και να βγάλετε τον ανόητο κομπλεξισμό σας από μέσα σας....

bartlal
04/09/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
...άλλα συγνώμη δεν θα σας επιτρέψουμε να βγάλετε τα κεφτεδακια της μαμάς σας επειδή ισάστε μέχρι το μεδούλι τζαμπατζιδες....
Το μόνο που με στεναχωρεί στην όλη υπόθεση είναι ότι εντελώς καλοπροαίρετα ανέβασα την ανακοίνωση για να περάσουμε όλοι καλά χωρίς να απαιτώ ή θέλω τίποτα παραπάνω από αυτά που έχει θεσπίσει εδώ και χρόνια η ορειβατική ομοσπονδία ....




Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
...η συντροφιά του outdoor shop-bris ........
Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον κ.Αμοιριδη στο τηλ. 231 0 448115 ή στο www.bris.gr....


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

συγγνωμη κιολας που δεν θα συνδραμουμε στο μαγαζι...



:wave2:

sotpag
04/09/2007, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
Αγαπητοί κύριοι μπορεί με την κουλτούρα σας και την δική σας συμπεριφορά να είναι περίεργο σε κάποιο ορειβατικό καταφύγιο να έχεις την δυνατότητα να καθίσεις όλη την ήμερα χωρίς να έχεις καμιά υποχρέωση.....



ευτυχώς γιατί στη δικιά μας κουλτούρα η υποχρέωση δεν είναι τα χρήματα αλλά η ομαδικότητα

αν και πιστεύω πως και ο απλός κόσμος του βουνού την ίδια άποψη έχει

άσχετα με τα λαμόγια που εκμεταλλεύονται το ψώνιο του καθενός


και το νου σας μη πιάσουν βροχές και πνίξετε κανένα φουκαρά

noe13
05/09/2007, 01:58
Θελω απλα να πω οτι ειναι λιγο ασχημο να αποπαιρνουμε τοσο εντονο μια προταση ενος νεου χρηστη γιατι ερχομαι κι εγω στη θεση του και δε θα ειχα το θαρρος να ξαναστειλω κατι.Αν δεν μας αρεσει μια ιδεα μπορουμε να την απορριψουμε και με διαφορετικο τροπο.Δεν μπορουμε να ξερουμε ειδικα εμεις οι νεοι σε τι στυλ ειναι ακριβως οι εκδρομες σας.Αυτα ειχα να πω συγνωμη αν σας κουρασα!

Lupo
05/09/2007, 07:41
Άρχισε η κεφτεδοαπαγόρευση?
:(

Vezouvios
05/09/2007, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Άρχισε η κεφτεδοαπαγόρευση?
:(

Γιατι το κλασιμο που το βαζεις?:sad: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
05/09/2007, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Θελω απλα να πω οτι ειναι λιγο ασχημο να αποπαιρνουμε τοσο εντονο μια προταση ενος νεου χρηστη γιατι ερχομαι κι εγω στη θεση του και δε θα ειχα το θαρρος να ξαναστειλω κατι.Αν δεν μας αρεσει μια ιδεα μπορουμε να την απορριψουμε και με διαφορετικο τροπο.Δεν μπορουμε να ξερουμε ειδικα εμεις οι νεοι σε τι στυλ ειναι ακριβως οι εκδρομες σας.Αυτα ειχα να πω συγνωμη αν σας κουρασα!


δεν εχει σχεση ο post counter με τις πιπες!

bartlal
05/09/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Θελω απλα να πω οτι ειναι λιγο ασχημο να αποπαιρνουμε τοσο εντονο μια προταση ενος νεου χρηστη γιατι ερχομαι κι εγω στη θεση του και δε θα ειχα το θαρρος να ξαναστειλω κατι.Αν δεν μας αρεσει μια ιδεα μπορουμε να την απορριψουμε και με διαφορετικο τροπο.Δεν μπορουμε να ξερουμε ειδικα εμεις οι νεοι σε τι στυλ ειναι ακριβως οι εκδρομες σας.Αυτα ειχα να πω συγνωμη αν σας κουρασα!

προσεξε τη διαφορα του πρωτου ποστ (ευγενικο, αν και πουλαει προιον(τα)) και μετα, ερχεται με το δευτερο που, σαν την αγελαδα ριχνει μια κλωτσια στον τενεκε με το γαλα, γινεται επιθετικος, αποτομος, απολυτος, χωρις ΙΧΝΟΣ συζητησης.
μπορει να μοιαζει με τον.... giorgalis (!!!!), αλλα δεν νομιζω οτι μοιαζει με των υπολοιπων τα 1α ποστς! :winka:


:wave2:

Lupo
05/09/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Θελω απλα να πω οτι ειναι λιγο ασχημο να αποπαιρνουμε τοσο εντονο μια προταση ενος νεου χρηστη γιατι ερχομαι κι εγω στη θεση του και δε θα ειχα το θαρρος να ξαναστειλω κατι.Αν δεν μας αρεσει μια ιδεα μπορουμε να την απορριψουμε και με διαφορετικο τροπο.Δεν μπορουμε να ξερουμε ειδικα εμεις οι νεοι σε τι στυλ ειναι ακριβως οι εκδρομες σας.Αυτα ειχα να πω συγνωμη αν σας κουρασα!
Μας κάλεσε για να πληρώσουμε?

:rolleyes:


Να καλέσω κι εγώ, έτσι.
Και να βάλω και τους όρους μου,
να βάλω και τα απαγορεύεται μου,
να κάνω και την διαφήμιση μου,
να μην δώσω τίποτα,
και να βγάλω κιόλας.

ΤΕΛΛΛΟΣ

MikeG
05/09/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Μας κάλεσε για να πληρώσουμε?

:rolleyes:


Να καλέσω κι εγώ, έτσι.
Και να βάλω και τους όρους μου,
να βάλω και τα απαγορεύεται μου,
να κάνω και την διαφήμιση μου,
να μην δώσω τίποτα,
και να βγάλω κιόλας.

ΤΕΛΛΛΟΣ


+100:wave2:

tifoefs
05/09/2007, 12:50
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:

zephyr1
05/09/2007, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:

:lol: :rotflmao: :bigcry:

fantacid
05/09/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:


να στειλεις αμεσσως τη διευθυνση σου στον ami να σου στειλει το λογαριασμο που καταναλωσες προιοντα γιαγιας αγνωστης ταυτοτητας (κ μη μας μπερδευεις με κροκοδιλειες δικαιολογιες!:eyepop: )!

ρε κατι τεντυμποιδες !!!!!









:lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
05/09/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:

ξυπολητοι ε? με τετοια μπιχλα, που να βρεθει ανθρωπος σε ακτινα 1000 μετρων να σας την πει? :mad:





:lol: :lol: :lol:

Lupo
05/09/2007, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

tifoefs
05/09/2007, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ξυπολητοι ε? με τετοια μπιχλα, που να βρεθει ανθρωπος σε ακτινα 1000 μετρων να σας την πει? :mad:





:lol: :lol: :lol:

Ας ερχοσουν ναβαζες απαγορευτικα ρε αυτοκινητακια !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
05/09/2007, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω πηγα φετος Ολυμπο με τηγανιες και κεφτεδακια απο τη γιαγια του κροκοδιλα και ταφαγαμε και κλασαμε και φαχριστηθηκαμε και δε πληρωσαμε και δε μας απαγορεψε κανενας να μη ξαναπαμε και δε δωσαμε γιουργια χωρις λογο και καναμε την εκδρομη μας και πολυ το φχαριστηθηκαμε και πηραμε καθαρο αερα και καναμε και ποδαραδα χωρις μπαστουνια και τρεντυ ρουχαλακια !!

αμ πως !



:a22: :a22: :a22:

Δεν πιστεύω να κόψατε κανένα λουλούδι ή να κουνήσατε καμμιά πέτρα και να αλλοιώσατε το περιβάλλον εκεί ε;

OldMan
05/09/2007, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν πιστεύω να κόψατε κανένα λουλούδι ή να κουνήσατε καμμιά πέτρα και να αλλοιώσατε το περιβάλλον εκεί ε;
Σαχλέ ....:blush:

Ταξιδευτής
05/09/2007, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ami
να είναι περίεργο σε κάποιο ορειβατικό καταφύγιο να έχεις την δυνατότητα να καθίσεις όλη την ήμερα χωρίς να έχεις καμιά υποχρέωση, άλλα συγνώμη δεν θα σας επιτρέψουμε να βγάλετε τα κεφτεδακια της μαμάς σας επειδή ισάστε μέχρι το μεδούλι τζαμπατζιδες.


Θα επρεπε να ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ "φιλε" ami, που βγαινεις και γραφεις τετοια πραγματα! Δεν καταλαβα δηλαδη!

ΑΠΟ ΠΟΤΕ εγινε κοτζαμ Ολυμπος ιδιοκτησια σου η οποιουδηποτε ορειβατικου συλλογου;

ΑΠΟ ΠΟΤΕ πρεπει σωνει και καλα στο καταφυγιο να καταναλωνουμε ΜΟΝΟ οσα εχει η κουζινα;

Με ΠΟΙΟ δικαιωμα μας απαγορευεις και μας θετεις ορους και υποχρεωσεις;

Εγω -και ολοι μας εδω- σεβομαστε τη φυση και τα βουνα και σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα καναμε κατι να τη βλαψουμε, αλλα αυτο ειναι απο ΑΓΑΠΗ και ΟΧΙ απο υποχρεωση!!! :mad:

Πριν 10 ημερες ημουν σε ορεινο καταφυγιο στα συνορα Πολωνιας-Τσεχιας και σε πληροφορω οτι εκει οι επισκεπτες θεωρουν ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ το να φερνουν φαγωσιμα απο το σπιτι! Καθε πρωι ΟΛΕΣ οι παρεες εφτιαχναν τσαι και ετοιμαζαν πρωινο με φαγητα που ειχαν φερει απο το σπιτι!
Και ξερεις κατι; ΚΑΝΕΙΣ δεν ενοχλουταν απο αυτο, ΟΥΤΕ τους αποκαλουσε "τζαμπατζηδες", ΟΥΤΕ τους πεταγε εξω απο το καταφυγιο!

Αλλα τι λεω ο μλκ... Οι Πολωνοι και ολοι οι ξενοι ειναι ΚΟΠΑΝΟΙ ενω εμεις εδω ειμαστε οι ΜΑΓΚΕΣ και ΕΞΥΠΝΟΙ! :rolleyes: :mad:

ΥΓ. Σου ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ να ερθω στο ορεινο καταφυγιο του Ολυμπου με ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ φαγωσιμα ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, και με το τηλεφωνο του εισαγγελεα stand by για την περιπτωση που θα τολμησεις να με ενοχλησεις! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΑΛΙΟ#*@&*%!@!!!! :mad: :mad:

sotpag
05/09/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν πιστεύω να κόψατε κανένα λουλούδι ή να κουνήσατε καμμιά πέτρα και να αλλοιώσατε το περιβάλλον εκεί ε;


και που να δεις τι ζημια κανουν αυτοι οι κανγκουρες με τα εντουρο


πετρα δεν αφηνουν

sniper
05/09/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
.....


Κάτι άκουσα ότι την στις φωτιες είδαν κάτι αλήτες με εντουρο μοτοσακό να κινούνται υπόπτως......

Κάτι άκουσα για KTM EXC 450 :D

bartlal
05/09/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ας ερχοσουν ναβαζες απαγορευτικα ρε αυτοκινητακια !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θα ερχομουν να σε πατησω για να γινεις λιπασμα στο βουνο και θα εφευγα! :smokin:

DimChios
06/09/2007, 16:37
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παιδια εγω θα παω παντως!!!

:lol: :lol: :lol:

Ρε τι μλκες κυκλοφορουν!

:rolleyes:







Κριμα παντως, πολυ κριμα! Χασαμε ενα μελος του φορουμ! :cry:
Δε θα ξαναμπεί! :cry: :cry: :cry:

DimChios
06/09/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Θα επρεπε να ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ "φιλε" ami, που βγαινεις και γραφεις τετοια πραγματα! Δεν καταλαβα δηλαδη!

ΑΠΟ ΠΟΤΕ εγινε κοτζαμ Ολυμπος ιδιοκτησια σου η οποιουδηποτε ορειβατικου συλλογου;

ΑΠΟ ΠΟΤΕ πρεπει σωνει και καλα στο καταφυγιο να καταναλωνουμε ΜΟΝΟ οσα εχει η κουζινα;

Με ΠΟΙΟ δικαιωμα μας απαγορευεις και μας θετεις ορους και υποχρεωσεις;

Εγω -και ολοι μας εδω- σεβομαστε τη φυση και τα βουνα και σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα καναμε κατι να τη βλαψουμε, αλλα αυτο ειναι απο ΑΓΑΠΗ και ΟΧΙ απο υποχρεωση!!! :mad:

Πριν 10 ημερες ημουν σε ορεινο καταφυγιο στα συνορα Πολωνιας-Τσεχιας και σε πληροφορω οτι εκει οι επισκεπτες θεωρουν ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ το να φερνουν φαγωσιμα απο το σπιτι! Καθε πρωι ΟΛΕΣ οι παρεες εφτιαχναν τσαι και ετοιμαζαν πρωινο με φαγητα που ειχαν φερει απο το σπιτι!
Και ξερεις κατι; ΚΑΝΕΙΣ δεν ενοχλουταν απο αυτο, ΟΥΤΕ τους αποκαλουσε "τζαμπατζηδες", ΟΥΤΕ τους πεταγε εξω απο το καταφυγιο!

Αλλα τι λεω ο μλκ... Οι Πολωνοι και ολοι οι ξενοι ειναι ΚΟΠΑΝΟΙ ενω εμεις εδω ειμαστε οι ΜΑΓΚΕΣ και ΕΞΥΠΝΟΙ! :rolleyes: :mad:

ΥΓ. Σου ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ να ερθω στο ορεινο καταφυγιο του Ολυμπου με ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ φαγωσιμα ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, και με το τηλεφωνο του εισαγγελεα stand by για την περιπτωση που θα τολμησεις να με ενοχλησεις! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΑΛΙΟ#*@&*%!@!!!! :mad: :mad:


:beer: :beer: :beer: :beer:

crs-k
08/09/2007, 07:10
Μεταφερθηκε απ' τα "Ταξιδιωτικα". :wacko:

Fireball400
08/09/2007, 15:15
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής

+400:beer:

fantacid
09/09/2007, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μεταφερθηκε απ' τα "Ταξιδιωτικα". :wacko:


που????????????????????????????????????????????

για τα ανεκδοτα ειναι !!!!!