PDA

View Full Version : Ρε Κουφαλα Woolfman



VAL-MPARIERINO
05/10/2004, 13:35
Πρέπει να σου την πέφτουν οι γκόμενες σαν βροχή εεεε;;;;
Μου κάνεις που έχεις σχέδια διαφυγής πάντως:lol: :lol: :lol:

VAL-MPARIERINO
05/10/2004, 13:36
Μαλακία έκανα, απάντηση ήθελα να γράψω στο παληκάρι και έκανα νέο post!!!!

:eek: :eek: :eek: :confused: :confused:

wolfman13
05/10/2004, 13:41
nai val den mporo na tis mazepso na sou fero mia pou exo tora diathesimi :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
na perimene me 3ana vrizoun!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



(re wolfman einai to nick)

VAL-MPARIERINO
05/10/2004, 13:50
Το WOOOOOOOLFMAN το κάνω για να δώσω έμφαση :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Και που σαι, στείλε στείλε όσες θες, θέλω και εγώ να ρίξω πόρτες λέει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wolfman13
05/10/2004, 13:53
ναι ρε και εγω το ειχα αναγκη να ριξω πορτα γιατη τωρα τελευτεα το εχουν παρει ψιλα τον αμανε η γυναικες φταιμε βεβαια αλλα οχι και ετσι!!!val αυτο το εχει γραψει ενα παλικαρη στο http://fun.diadiktyo.net/
οπιος εχει κιαλλα τετια αψογα οπως και τρελες φωτο θα βρεις!!!!παντος αν ειναι ασφαλειας η πορτα δυσκολα πεφτει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VAL-MPARIERINO
05/10/2004, 14:00
Η δικιά μου η πόρτα αυτό τον καιρό δεν είναι μόνο ασφαλείας, αλλά μιλάμε για κορυφαίο επίπεδο ασφάλειας με κλειδαριές συναγερμούς συνδέσεις με κατασκοπικούς δορυφόρους και δεν την ανοιγεις με τίποτα λέμε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Απλά ανοίγει για να σε γλυκάνει και να πας να μπεις και ξανακλέινει με ταχύτητα 299khm στην μάπα σου :rotflmao: :rotflmao:



Πω πω πάλι με θυμώσανε ρε φούστη μου :alien: :alien: :alien:

wolfman13
05/10/2004, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Η δικιά μου η πόρτα αυτό τον καιρό δεν είναι μόνο ασφαλείας, αλλά μιλάμε για κορυφαίο επίπεδο ασφάλειας με κλειδαριές συναγερμούς συνδέσεις με κατασκοπικούς δορυφόρους και δεν την ανοιγεις με τίποτα λέμε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Απλά ανοίγει για να σε γλυκάνει και να πας να μπεις και ξανακλέινει με ταχύτητα 299khm στην μάπα σου :rotflmao: :rotflmao:



Πω πω πάλι με θυμώσανε ρε φούστη μου :alien: :alien: :alien:

καπος ετσι θα γινω και εγω μου φαινετε γιατι δεν μπορω αλλο!!!!!!!!στεναχωριθηκα τωρα:sad:

VAL-MPARIERINO
05/10/2004, 14:06
Δεν θέλω στεναχώριες, δεν θέλω στεναχώριες:D :D :D

Αλλωστε στα ανέκδοτα είμαστε
(απορώ γιατί δεν μας έχει μεταφέρει ο παππούκας όμως:wacko: :wacko: )

wolfman13
05/10/2004, 14:07
μαλλον θα γελαει και θα εχει πεσει απο τη καρεκλα και δεν θα μπορει να σηκωθει!!!