PDA

View Full Version : ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ (ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΤΑΓΟ?)



CORN
04/09/2007, 12:18
Τελικα οσες φορες εχω παει στο Αlex-pack,practiker.κτλ εχουν ξεσκιστει να πουλανε ρε μαπες μηχανακια και με δωρο μοτερ :uplate:
ρε πανε καλα οι αγοραστες? τι να πω ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





και ενας γνωστος μου πηρε και στο στρωσιμο.......γ ............τα αχαχχαχαχαχαχαχχα μαλλον θα βαλει το αλλο :lol: :lol: :lol: :lol: τα συμπερασματα δικα σας

:beer:

675
05/09/2007, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από CORN
Τελικα οσες φορες εχω παει στο Αlex-pack,practiker.κτλ εχουν ξεσκιστει να πουλανε ρε μαπες μηχανακια και με δωρο μοτερ :uplate:
ρε πανε καλα οι αγοραστες? τι να πω ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





και ενας γνωστος μου πηρε και στο στρωσιμο.......γ ............τα αχαχχαχαχαχαχαχχα μαλλον θα βαλει το αλλο :lol: :lol: :lol: :lol: τα συμπερασματα δικα σας

:beer:

could you please translate?:rolleyes:

fantacid
05/09/2007, 10:58
πολυ φυσικο!

επειδη ασχολησε νε μηχανες κ ξες δυο πραματα παραπανω δε σημαινει οτι ολος ο κοσμος εχει την ιδια αντιληψη με σενα στο θεμα!

αν μπεις σε καποιο φορα για πισι, θα δεις κατι n00b που σκανε τρελα φραγκα για να παρουν κατι σακαρακες, κ στους παλιους πεφτουν τα μαλια!
αντιστοιχα κατσε σε ενα πλαισιο κ δες τι πισια πουλανε κ τι φραγκα σκαει ο κοσμος γι'αυτα!!!

κ συνεχιζω για μοτο.

παει ο αλλος βλεπει το innova 2000? k ενα κινεζικο που εξωτερικα εχουν πολυ λιγες διαφορες με 500?
για πες τι θα παρει?
θα καταλαβει διαφορα κινα-γιαπωνια?

για ρωτα στα διοδια να σου πουνε!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

CORN
05/09/2007, 11:39
παει ο αλλος βλεπει το innova 2000? k ενα κινεζικο που εξωτερικα εχουν πολυ λιγες διαφορες με 500?

Δηλαδη τοσα χρονια δεν εχουν καταλαβει την διαφορα θες να πεις?κινεζικο - ιαπωνεζικο? στην αγορα ? ε κακη ενημερωση:lol:

το φθηνο κρεας τα σκυλια το τρωνε τελικα και αυτο με το ζορι...
Αρα μονο επειδη ειναι φθηνο λοιπον τα αγοραζουν.......



Αρε ελληναααααα το μεγαλειο σου βλαχοδημαρχια μεχρι εκει που δεν περνει (σαν τα προβατα ιιιιιχααααα απο δω ρε ζουδι)εχεις δικιο ρε φιλαρακι.