PDA

View Full Version : Παει κι αυτο...



reinmeister
04/09/2007, 19:49
μαζεψα την καμπυλη γιατι πριν ειχε τον αμαζευτο...το μονο κακο ηταν οι 43 βαθμοι που ειχε ο θαλαμος την ωρα της δυναμομετρησης και μου στερησε καμια 10αρια ντεντενια...παντως εστρωσε το πραμα και φαινεται εντονα και στον δρομο...

ωρα για το fmx... :D


101652

OldMan
05/09/2007, 13:57
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Κακό πράγμα οι ονειρώξεις με τα δυναμόμετρα ....!!! :sad:

(ειδικά όταν έχουν και "ανομολόγητες" παραλλαγές με super flow και εξομείωση ram air, χρήζουν ΑΜΕΣΗΣ ιατρικής βοήθειας...) :winka:

reinmeister
05/09/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Κακό πράγμα οι ονειρώξεις με τα δυναμόμετρα ....!!! :sad:

(ειδικά όταν έχουν και "ανομολόγητες" παραλλαγές με super flow και εξομείωση ram air, χρήζουν ΑΜΕΣΗΣ ιατρικής βοήθειας...) :winka:

σορρυ ραμολι για την ονειρωξη που σου προκαλεσε η δυναμομετρηση...θα πληρωσω εγω τον ντοτορε...:D

OldMan
05/09/2007, 14:37
Μωρή λουλού του σαλονιού ...

Παλιά, έφτυνες στον δρόμο, έφευγες με το μηχανάκι για 10 χλμ (5 πάνε και 5 έλα) και αν είχε στεγνώσει η ροχάλα ήσουνα Ο.Κ. !!!


Τώρα μάθαμε και τις "εξομαλύνσεις" στις περιοχές μεταξύ 7.981 και 7.892 σ.α.λ. και το σικέ τσοκάρισμα στους αυλούς για αποδοτικότερο duty cycle .... :smokin:

reinmeister
05/09/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μωρή λουλού του σαλονιού ...

Παλιά, έφτυνες στον δρόμο, έφευγες με το μηχανάκι για 10 χλμ (5 πάνε και 5 έλα) και αν είχε στεγνώσει η ροχάλα ήσουνα Ο.Κ. !!!


Τώρα μάθαμε και τις "εξομαλύνσεις" στις περιοχές μεταξύ 7.981 και 7.892 σ.α.λ. και το σικέ τσοκάρισμα στους αυλούς για αποδοτικότερο duty cycle .... :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γιατι μου συγχιζεσαι τελειωμενη γρεντζω? σαν παρθενα γεροντοκορη που δεν παλευει την κλιμακτηριο της κανεις...προσεξε το γιατι η συνεχεια αποτελειται απο ακατασχετη σιελοροη και τρομο των ακρων...

χαλαρωσε...εχουν περασει πλεον ανεπιστρεπτι οι εποχες που τσεκαριζες το τζιγκλερωμα της φλορετας σου κανοντας κοντρες με το φουρκονι του μπαρμπα μητσου...

εξελιχθημεν...:beer: :beer:

bartlal
05/09/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


εξελιχθημεν...:beer: :beer:

σε παρακαλω: μην μας τον ξυπνας, θα αρχισει να σκουζει! :sad:

byron
05/09/2007, 15:24
Η προηγούμενη (you know, η σγουρή :winka: ) ήταν 190 φεύγα ή κάνω λάθος;

Κατά τα άλλα συμφωνώ με τον oldman. Εχουμε χάσει την ουσία, και περιφερόμαστε σε ουτοπικές αναζητήσεις. :sad:

reinmeister
05/09/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σε παρακαλω: μην μας τον ξυπνας, θα αρχισει να σκουζει! :sad:

ε οκ...και τι εγινε? στην ηλικια του μονο το στομα εξακολουθει να δουλευει...μην του στερησουμε την χαρα...:p :p :p αστον να σκουξει...

reinmeister
05/09/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Η προηγούμενη (you know, η σγουρή :winka: ) ήταν 190 φεύγα ή κάνω λάθος;

Κατά τα άλλα συμφωνώ με τον oldman. Εχουμε χάσει την ουσία, και περιφερόμαστε σε ουτοπικές αναζητήσεις. :sad:

κι εγω αν ειχα μηχανακι με 130 αλογα στην απολαυση του τοπιου και της φυσεως γενικοτερα θα το ριχνα...:beer: :beer:

182 ηταν αλλα ποιος νοιαζεται για το νουμερο? σιγουρα οχι εγω...

byron
05/09/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
κι εγω αν ειχα μηχανακι με 130 αλογα στην απολαυση του τοπιου και της φυσεως γενικοτερα θα το ριχνα...:beer: :beer:

Μωρέ αν είχα εγώ το μηχανάκι σου στην μελέτη των λεσεψιανών ιχθυων και τις συνέπειες της μετανάστευσης τους επί των ενδημικών ειδών θα το΄ριχνα, αλλά λέμε τώρα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ποιος νοιαζεται για το νουμερο? σιγουρα οχι εγω...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

reinmeister
05/09/2007, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Μωρέ αν είχα εγώ το μηχανάκι σου στην μελέτη των λεσεψιανών ιχθυων και τις συνέπειες της μετανάστευσης τους επί των ενδημικών ειδών θα το΄ριχνα, αλλά λέμε τώρα...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

:rotflmao: :rotflmao: ...μαλλον με την σκουτεροπαπια σου επρεπε να συγκρινεις το φουμουξου...νομιζα οτι συγκριναμε τα "καλα" μας μηχανακια....:yuck: :yuck:

γεγονος οτι στα @@ μου τα απολυτα νουμερα για πολυ συγκεκριμενους λογους που θεωρουσα οτι ηξερες...

byron
05/09/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
που θεωρουσα οτι ηξερες...

Συγνώμη που σ΄απογοήτευσα.....:a35:

Επί του θέματος. Η κόκκινη γραμμή τι είναι;

reinmeister
05/09/2007, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Συγνώμη που σ΄απογοήτευσα.....:a35:

Επί του θέματος. Η κόκκινη γραμμή τι είναι;

τα αιματα που επεσαν απο το μοτερ σου οταν δυναμομετρουσες τον ιταλικο θεο...

sniper
05/09/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τα αιματα που επεσαν απο το μοτερ σου οταν δυναμομετρουσες τον ιταλικο θεο...

Σκούρο είναι.... από περίοδο τα αίματα; :lol: :lol:

reinmeister
05/09/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σκούρο είναι.... από περίοδο τα αίματα; :lol: :lol:

θα σε γελασω...ρωτα τον byron...αυτος ξερει αν ηταν το πρι πρι στις μερες του κι αν του ειχε αλλαξει σερβιεττα...:D

sniper
05/09/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
θα σε γελασω...ρωτα τον byron...αυτος ξερει αν ηταν το πρι πρι στις μερες του κι αν του ειχε αλλαξει σερβιεττα...:D

Πςςςςςςςς τι σου είπε Μπάιρον...... :lol: :lol:

byron
05/09/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τα αιματα που επεσαν απο το μοτερ σου οταν δυναμομετρουσες τον ιταλικο θεο...

Ετσιιιιιιιιιιιι :D

Όσο ζεις, θα βιδώνεις και θα τρίβεις προσπαθώντας να κερδίσεις το benchmark. :rotflmao:

byron
05/09/2007, 16:09
Φοφίκοι......


101707

dirtbird
06/09/2007, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Η κόκκινη γραμμή τι είναι;


Το πριν? :D

byron
06/09/2007, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Το πριν? :D

Μπαααααα. Το πριν ήταν σαν καρδιογράφημα. :winka: