PDA

View Full Version : gilera runner



kristallia
05/09/2007, 20:57
κελησπερα. εμ λενε κρυσταλλια 24 χρόνων και προσφατα πηρα ενα gillera runner vx. δεν ξερω αν έκανα καλή επιλογή αλλα μου άρεσε και ήταν και στα οικονομικά μου μέτρα. όχι και παρα πολύ 3000 εκανε το άτιμο. όταν είναι κρυο και παω να το βαλω μπροστα μερικέσ φορεσ μου μπερδευει (παει να αναψει και σβήνει μηπωσ κάνω κάτι λάθοσ? ) πριν είχα ένα ζιπ τησ piaggio και τα ιαπωνικά ήταν και πολύ πιο ακριβά και δεν μου άρεσαν εξωτερικά έτσι επελεξα αυτο που εχω τώρα. βόλτεσ που κάνετε και κάθε πότε ευχριστω και καλώσ σασ βρήκα :rotflmao:

Λεωνίδας
05/09/2007, 20:58
Σαν το μέλος με αριθμό 20.000 κερδίσατε ένα moderator της αρεσκείας σας για ένα βράδυ :rolleyes:
Για το μηχανάκι σου δεν έχω ιδέα, βόλτες πλέον κάνουμε μέχρι το πεδίον του Άρεως εβδομαδιαίως

Καλώς ήρθες :wave2: :wave2:

Lupo
05/09/2007, 20:59
Καλωσόρισες kristallia


:beer: :beer: :beer:

Έλα μία βόλτα από ΕΔΩ! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45659) :wave2:

devil's animal
05/09/2007, 23:16
οτι σου'παν και οι απο πανω...:rotflmao: :rotflmao:


καλως ηρθες.
:wave2:

blackbusa
05/09/2007, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οτι σου'παν και οι απο πανω...:rotflmao: :rotflmao:


καλως ηρθες.
:wave2:


Και σου δινω την καρδια μου????


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

devil's animal
06/09/2007, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Και σου δινω την καρδια μου????


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:




μωρη σφην0π0υτσα τι πεταγεσαι???



αλλα να μου πεις...........



αυτη ειναι η δουλεια σου!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
06/09/2007, 09:39
κρισταλία είσαι must

το μηχανακι σου ερχεται ανετότατα...

Λεωνίδα σε περιμένω κι εσένα! :wave2:


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=45686

kakofonixx
06/09/2007, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
κελησπερα. εμ λενε κρυσταλλια 24 χρόνων και προσφατα πηρα ενα gillera runner vx. δεν ξερω αν έκανα καλή επιλογή αλλα μου άρεσε και ήταν και στα οικονομικά μου μέτρα. όχι και παρα πολύ 3000 εκανε το άτιμο. όταν είναι κρυο και παω να το βαλω μπροστα μερικέσ φορεσ μου μπερδευει (παει να αναψει και σβήνει μηπωσ κάνω κάτι λάθοσ? ) πριν είχα ένα ζιπ τησ piaggio και τα ιαπωνικά ήταν και πολύ πιο ακριβά και δεν μου άρεσαν εξωτερικά έτσι επελεξα αυτο που εχω τώρα. βόλτεσ που κάνετε και κάθε πότε ευχριστω και καλώσ σασ βρήκα :rotflmao:

Καλως ηρθες στην παρεα μας :beer:

Για το ρανερακι εχω να σου πω οτι εινα αρκετα καλη επιλογη για σκουτερ - ασε που απο εμφανιση ειναι πολυ μπροστα απο τα υπολοιπα ;)
ειχα και εγω ενα 2χρονο 180αρι για 6 χρονια και αποδειχτηκε σκυλι!
Το προβλημα που εχεις πιθανον να οφειλεται στο ρελαντι του και να χρειαζεται να το ανεβασεις λιγο

οτι αλλο θες, εδω ειμαστε :)

Λεωνίδας
06/09/2007, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Λεωνίδα σε περιμένω κι εσένα! :wave2: τα λέτε εκεί :lol: :lol: :lol:
:wave2:

θα δούμε...

Nefos
06/09/2007, 10:26
Καλημέρα Κρυσταλλία...
Το ίδιο μηχανάκι έχουμε... Και μένα το κάνει αυτό που λες, αλλά όχι πάντα...Μόνο αν έχω να το κουνήσω πάνω από 2 μέρες. Μερικοί δίνουν μερικές γκαζιές πριν βάλουν μπροστά για να τραβήξει λίγο βενζίνη υποθέτω...