PDA

View Full Version : Μπεν Χουρ



kaps
06/09/2007, 12:37
Ε μα πιά κάτι ήξεραν τότε Π.Χ και βάζανε στα άρματα δρεπανοφόρους τροχούς και έκοβαν τον κάθε παρείσακτο σε φετάκια ζαμπόν .... :D Αρχισε η κίνηση στη πόλη και κάθε άσχετο βλήμα καβάλλησε ένα χρέπι και αμολιέται στους δρόμους της Αθήνας . Πιάνουν δε το αντίθετο ρεύμα και έχουν την απαίτηση να μπεις πιο μέσα στο δικό σου ρεύμα για να περάσει ο βλήμας.Εχω μια φορά τεστάρει τις χούφτες Acerbis που φοράω στο ΧΤΧ στη Κηφισιά με ένα TDM 900 που είχε ο αναβάτης της πάρει τα μυαλά του αέρα και καλά ο γενικώς μαμάω. Είχε μπει στο ρεύμα μου και ήθελε ντε και καλά κανοντάς μου το άγριο γκάζι να μπω και παραμέσα . Ε αυτό ήταν ...στα επόμενα κλάσματα δευτερολέπτου μάζευε το καθρέπτη του και ήταν τυχερός ειδάλλως θα μάζευε το χέρι του ... Εδώ στη Λιοσίων το κάθε λαλακιστήρι που έχει βρει κανένα σαράβαλο μηχανάκι ξεκράνωτο αμολιέται και δεν σταματά . Ε που θα πάει θα μου γουρλώσει το μάτι και όποιον πάρει ο χάρος ..... :evil: :evil: :evil: :evil:

Nefos
06/09/2007, 12:42
Και στην Πειραιώς τα ίδια ακριβώς παίζουν.... Δεν τολμάς να κάτσεις αριστερά μην σε φάνε οι kamikaze....