PDA

View Full Version : Μία μούτζα κι ένα μπράβο...



Ζεύκας
06/09/2007, 16:37
Μιά μούτζα...

...στον ξεκράνωτο κάφρο με Κ3 1000 που ώρα 9,00 χθες το βράδυ στη διαστάυρωση Κωνσταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού-ενώ όλοι περιμέναμε να ανάψει πράσινο-ο μαλάκας ερχόταν από πίσω γαμιώντας, παραβίασε το κόκκινο, διέκοψε την κυκλοφορία των οχημάτων που είχαν πράσινο και έφυγε από τη διασταύρωση με (τι άλλο?) σούζα...

Συγχαρητήρια δολοφόνε εκ μαλακίας... :a31:



Ένα μπράβο...

...στο παλικάρι με μία porsche cabrio turbo που στην έρημη Βουλιαγμένης (ώρα 4,50 το πρωί) με συντρόφευσε και έκανε πιο ευχάριστη την βραδυνή μου βόλτα...

:a18:

AFTER
06/09/2007, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Μιά μούτζα...

...στον ξεκράνωτο κάφρο με Κ3 1000 που ώρα 9,00 χθες το βράδυ στη διαστάυρωση Κωνσταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού-ενώ όλοι περιμέναμε να ανάψει πράσινο-ο μαλάκας ερχόταν από πίσω γαμιώντας, παραβίασε το κόκκινο, διέκοψε την κυκλοφορία των οχημάτων που είχαν πράσινο και έφυγε από τη διασταύρωση με (τι άλλο?) σούζα...

Συγχαρητήρια δολοφόνε εκ μαλακίας... :a31:





Kαι μετα αν τον χτυπαγε κανα αμαξι θα λεγαμε, αχου το παιδι, που τον πατησε ο κακος αυτοκινητας
Τον τελευταιο καιρο εχω δει απειρους καγκουρες με K6, ολοι ακρανωτοι, να κανουν πανω κατω τα ιδια

Εχω ξαναπει, μπηκαμε πολλοι στον χωρο της μοτοσυκλετας, και ΚΑΡΑβρωμισαμε
:mad:

marulis
06/09/2007, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Μιά μούτζα...

..........
Ένα μπράβο...

...στο παλικάρι με μία porsche cabrio turbo που στην έρημη Βουλιαγμένης (ώρα 4,50 το πρωί) με συντρόφευσε και έκανε πιο ευχάριστη την βραδυνή μου βόλτα...

:a18:

Το έπιασα το υπονοούμενο:blush:

Ζεύκας
06/09/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Το έπιασα το υπονοούμενο:blush:

δεν το λες και σε μένα που σαν τρικύλινδρος δεν στροφάρω ψηλά? :confused:

DimChios
06/09/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
δεν το λες και σε μένα που σαν τρικύλινδρος δεν στροφάρω ψηλά? :confused:



Μαλλον μεσα στο πορσικό θα είχε και κανενα μωρο και σε αφηνε να παιρνεις ματι, γι αυτο και τον ευχαριστείς!

:lol: :lol: :lol:

Για το μλκ τωρα, παλι τα ιδια θα λεμε? :rolleyes:

ΒΑΡΕΘΗΚΑ! :mad:

ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45197&perpage=15&pagenumber=1)

marulis
06/09/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas

...στο παλικάρι ......................
...........με συντρόφευσε και έκανε πιο ευχάριστη την βραδυνή μου βόλτα...

:a18:

:winka:

( μη τα παίρνεις )

Πλάκα πλάκα έχει δίκιο ο AFTER. γεμίσαμε καρντασια , που δεν ξέρεις από πού θα σου ‘ρθει .

ΥΓ. σκατα έγραφα απάντηση και έκαψα τη σάλτσα για τα μακαρόνια :sad:

Ζεύκας
06/09/2007, 17:30
Εμ βασικά μόνος του ήταν μέσα στην πόρσε! :bigcry:

και ήταν και όμορφο αγόρι... :blush:

αλλά δεν τον ευχαριστώ για αυτόν τον λόγο!

ξεκολλάτε ρε! οδηγάω βρετανικό μοτόρι και θα μου βγεί εύκολα η φήμη του πισωγλέντη! :evil: :lol:

fantacid
06/09/2007, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Εμ βασικά μόνος του ήταν μέσα στην πόρσε! :bigcry:

και ήταν και όμορφο αγόρι... :blush:

αλλά δεν τον ευχαριστώ για αυτόν τον λόγο!

ξεκολλάτε ρε! οδηγάω βρατανικό μοτόρι και θα μου βγεί εύκολα η φήμη του πισωγλέντη! :evil: :lol:

κοιτα να δεις λεπτομεριες δε θελουμε....δεν ειμαστε τπτ αδιακριτοι!


απλα πες μας....καλα περασες???


α ................... πες εαν ηταν ατριχος κ ΤΕΛΟΣ!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

marulis
06/09/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Εμ βασικά μόνος του ήταν μέσα στην πόρσε! :bigcry:

και ήταν και όμορφο αγόρι... :blush:

αλλά δεν τον ευχαριστώ για αυτόν τον λόγο!

ξεκολλάτε ρε! οδηγάω βρατανικό μοτόρι και θα μου βγεί εύκολα η φήμη του πισωγλέντη! :evil: :lol:

Μη μασάς :nono: , κόλπο είναι .
Μετά όλες οι γκόμενες θα κάνουν τα πάντα :winka: να σε βάλουν στο ίσιο δρόμο
:evil: :evil: :evil:

:lol: :rotflmao: :lol:

zephyr1
06/09/2007, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas

και ήταν και όμορφο αγόρι... :blush:




Πυργιωτη θα μας χαλασεις το ονομα.:mad:


































:lol: :rotflmao: :bigcry:

AFTER
06/09/2007, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
.

ΥΓ. σκατα έγραφα απάντηση και έκαψα τη σάλτσα για τα μακαρόνια :sad:

Ε, φατην και πες οτι εφτιαξες salsa a la putanesca
:lol:

Ζεύκας
06/09/2007, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
κοιτα να δεις λεπτομεριες δε θελουμε....δεν ειμαστε τπτ αδιακριτοι!


απλα πες μας....καλα περασες???


α ................... πες εαν ηταν ατριχος κ ΤΕΛΟΣ!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μόνο τη φάτσα του είδα σε ένα φανάρι και είχε μούσια!

Αλλά στα χαλαρά ανοιγματάκια που κάναμε...περάσαμε καλά εμείς οι δύο!!!

ΤΕΛΟΣ! :bigcry: :lol: :bigcry:

Ζεύκας
06/09/2007, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Πυργιωτη θα μας χαλασεις το ονομα.:mad:


Συγνώμη μπαμπά... :a9:

Ζεύκας
06/09/2007, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Kαι μετα αν τον χτυπαγε κανα αμαξι θα λεγαμε, αχου το παιδι, που τον πατησε ο κακος αυτοκινητας
Τον τελευταιο καιρο εχω δει απειρους καγκουρες με K6, ολοι ακρανωτοι, να κανουν πανω κατω τα ιδια

Εχω ξαναπει, μπηκαμε πολλοι στον χωρο της μοτοσυκλετας, και ΚΑΡΑβρωμισαμε
:mad:


AFTER άσχετο.

είδα το παλιο σου μηχανάκι (z750) χθες στην Καβάλας,μια χαρά το προσέχει το παλικάρι! :a013:

AFTER
06/09/2007, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
AFTER άσχετο.

είδα το παλιο σου μηχανάκι (z750) χθες στην Καβάλας,μια χαρά το προσέχει το παλικάρι! :a013:

Nαι το ξερω
Το Σαββατο κιολας το (ξανα)ειδα απο κοντα :a18:

zephyr1
06/09/2007, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Συγνώμη μπαμπά... :a9:

Σε συνχωραω.

Ποτε θα τα πουμε ρε.:look:

Ζεύκας
06/09/2007, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Σε συνχωραω.

Ποτε θα τα πουμε ρε.:look:

Στις εκλογές θα κατέβεις κάτω ή δεν ψηφίζεις Πύργο?

Γαμώτ τις Δευτέρες δουλέυω κ δεν μπορώ να έρχομαι Δέλεαρ (αν πηγαίνεις κ εσύ)

Άμα θες κανονίζουμε να πάμε καμιά χαλαρή βόλτα κάτω έτσι κανά διήμερο, για σπίτι no prob σε φιλοξενώ εγώ!

p@nos
07/09/2007, 00:04
Επεισης αλλη μια μουτζα(βασιλικη-King size:rotflmao: ) στον τσογλανο που χτες το βραδυ στη βεικου με ενα ΚΤΜ 950σμ περναγε με παντηλικια αναμεσα απο αυτοκινητα ΞΕΚΡΑΝΟΤΟΣ και πηγαινε με την ταυτοτητα στο στομα,περναγε κοκκινα...

Σκεφτηκα να τον παρω απο πισω να του την δωσω προσωπικα τη μουτζα αλλα δεν αξιζει να ρισκαρεις για αυτα τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ,αν δεν καταλαβαινουν απο μονοι τους το μονο που ευχομαι ειναι στη χειροτερη να τη γλιτωσουν με σιδερα μπας και τους γινει μαθημα και να γλιτωσουν τα χειροτερα(δυστυχως υπαρχουν πολυ χειροτερα πραγματα απ'το θανατο...:( )

devil's animal
07/09/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Γκαζοφωνιξ JR
Επεισης αλλη μια μουτζα(βασιλικη-King size:rotflmao: ) στον τσογλανο που χτες το βραδυ στη βεικου με ενα ΚΤΜ 950σμ περναγε με παντηλικια αναμεσα απο αυτοκινητα ΞΕΚΡΑΝΟΤΟΣ και πηγαινε με την ταυτοτητα στο στομα,περναγε κοκκινα...

Σκεφτηκα να τον παρω απο πισω να του την δωσω προσωπικα τη μουτζα αλλα δεν αξιζει να ρισκαρεις για αυτα τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ,αν δεν καταλαβαινουν απο μονοι τους το μονο που ευχομαι ειναι στη χειροτερη να τη γλιτωσουν με σιδερα μπας και τους γινει μαθημα και να γλιτωσουν τα χειροτερα(δυστυχως υπαρχουν πολυ χειροτερα πραγματα απ'το θανατο...:( )



δεν ειναι σωστο να ευχεσαι για τον τραυματισμο του αλλου...οποιος και αν ειναι ..οτι και αν κανει...:nono: :nono:



φιλικα
:wave2:

p@nos
08/09/2007, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν ειναι σωστο να ευχεσαι για τον τραυματισμο του αλλου...οποιος και αν ειναι ..οτι και αν κανει...:nono: :nono:



φιλικα
:wave2:


Μα ΔΕΝ ευχηθηκα τον τραυματισμο του,για ξαναδιαβασε το καλυτερα...
Ειπα στη χειροτερη να τη βγαλει με σπασμενα κοκκαλα...

koyrsaross
10/09/2007, 09:47
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?

ktmboy
10/09/2007, 15:48
kai ego trexo alla den kano epikindinous eligmous anamesa sta autokinita.

raistlin
10/09/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?

To ζόρι είναι ότι θα σε χτυπήσει κανείς και θα σε πληρώνει για άνθρωπο χωρίς να φταίει...

Ζεύκας
10/09/2007, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?

μαλιστα...θα περασουμε καλα εμεις οι δύο... :smokin:

p@nos
10/09/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?

Μπραβο Μ@Λ@ΚΑ...:mad:

Και οπως ειπα δεν τον ακολουθησα γιατι δε σκοπευω να ρισκαρω για εναν βλαμμενο...

Φυσικα και τραβαω ζορι ΗΛΙΘΙΕ:mad:

Γιατι οταν θα πεσεις πανω μου θα χτυπησω χωρις να εχω κανει κατι...Στα @@ για σενα...
Οταν ξαφνικα εκει που νομιζεις οτι "το 'χεις" αναμεσα στα αυτοκινητα και ξαφνικα ερθει η στιγμη που καταλαβεις οτι "νομιζες οτι το 'χεις" και θα σου φυγει η μηχανη αναμεσα σε αυτοκινητα, το αυτοκινητο που θα πας να περασεις θα περασει απο πανω σου χωρις βεβαια να εχει ευθυνη...

Γιατι μετα να εχει τυψεις σε ολοι του τη ζωη επειδη καποιος ηταν ηλιθιος...:sad:

p@nos
10/09/2007, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmboy
kai ego trexo alla den kano epikindinous eligmous anamesa sta autokinita.


+500

;)

zephyr1
10/09/2007, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
proxthes 7-8-07 kata tis 10 to brady eimai sto galatsi me enan filo mou kai arazoume kata tis 11 feygoume kai lew tha ta poume ayrio to paidi eixe ena gsxr 600 kainourio to eixe danisth apo enan malaka...kai exthes ematha oti me to pou xwristikame skotothike sthn beikou sthn gefyra.efyge me 240 xwris kranos sthn strofh sthn gefyra tis beikou an kserete apo ekei...thn mia stigmh piname kafe mazi kai thn allh den yphrxe o filos.o katoxos ths mhxanhs ti edwse gsxr 600 se enan paidi pou den exei empeiria apo tetoia mhxanakia kai xwris kranos kiolas na paei boltes?eleos ekleise ena spiti!





Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?


Koyrsare συνελθε.:a38:

noe13
10/09/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses? Φιλε εισαι ο ηρωας μου θελω να σε γνωρισω απο κοντα να μου δειξεις ολα αυτα τα κολπα και πως τα κανεις.Αλλωστε οι μηχανες εχουν φτιαχτει ακριβως γι΄άυτο το λογο και ολοι εμεις ειμαστε ηλιθιοι που δεν το εχουμε καταλαβει ακομα.Χιλια μπραβο συνεχισε ετσι
(:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: )

p@nos
10/09/2007, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Koyrsare συνελθε.:a38:



Τι να πεις...

Χρειαζεται και εγκεφαλος για να καταλαβει...
Κριμα...
:( :( :( :( :(

dynogix
11/09/2007, 08:44
:a014: :a014:

...και είναι και πρώι μη με πειράξουν...

koyrsaross
11/09/2007, 14:37
katarxhn krazete epidh trexoume enw trexeis kai esy (filtate) kai to ksereis poly kala oti kaneis kai esy tis m@l@kies sou...se esena milaw agle !

Ζεύκας
11/09/2007, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
katarxhn krazete epidh trexoume enw trexeis kai esy (filtate) kai to ksereis poly kala oti kaneis kai esy tis m@l@kies sou...se esena milaw agle !

are you talking to me?

DimChios
12/09/2007, 00:37
Τελικά χρειάζεται πολυ μυαλό για να καταλάβει κάποιος τα αυτονόητα!

:sick: :sad:

marulis
12/09/2007, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
are you talking to me?

:a014: Θα δούμε κανένα καυγά της προκοπής και εμείς οι κουτσομπόληδες ?:look:


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τελικά χρειάζεται πολυ μυαλό για να καταλάβει κάποιος τα αυτονόητα!

:sick: :sad:

Το πολύ είναι πολυτέλεια , όσο για μυαλό ε ναι χρειάζεται Είναι βασική προϋπόθεση :alien:

Ζεύκας
12/09/2007, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
:a014: Θα δούμε κανένα καυγά της προκοπής και εμείς οι κουτσομπόληδες ?:look:


are you talking to me? :evil:

McTalas
12/09/2007, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?



ΨΙΤ! ΓΡΗΓΟΡΕ !!!

Μια φορα και εναν καιρο ηταν ενα χερας!, ενας ταπας,ενας... και 'γω δεν ξερω πως τους λετε ολους αυτους,με μεγαλα @@ σαν και τα δικα σου και εκανε τις ιδιες μαγκιες με σενα και ξαφνικα μεσα στη μεση του δρομου αναμεσα στους στοιχους κατα την διηθηση ανοιξε μια πορτα απο ταξι !!!!! και ο χερας εγινε μια με την πορτα !! :a018:

γι' αυτο λοιπον το νου σου !!! τσακαλε !

koyrsaross
12/09/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
ΨΙΤ! ΓΡΗΓΟΡΕ !!!

Μια φορα και εναν καιρο ηταν ενα χερας!, ενας ταπας,ενας... και 'γω δεν ξερω πως τους λετε ολους αυτους,με μεγαλα @@ σαν και τα δικα σου και εκανε τις ιδιες μαγκιες με σενα και ξαφνικα μεσα στη μεση του δρομου αναμεσα στους στοιχους κατα την διηθηση ανοιξε μια πορτα απο ταξι !!!!! και ο χερας εγινε μια με την πορτα !! :a018:

γι' αυτο λοιπον το νου σου !!! τσακαλε !


alhtheia? ο χερας εγινε μια με την πορτα mathe na grafeis prota!:uplate: :hypnotize :bigcry:
loipon tha to ksanapw allh mia fora den eipa oti eimai swstos pou kanw oti kanw ston dromo alla mou thn spaei pou sxedon oloi krybontai pisw apo to daxtylo tous kai lene oti den trexoun!
kati akoma den dexomai symboules tou typou ton nou sou tsakale kai ola ayta.osa ksereis esy gia to ti mporei na sou symbei ston dromo ta kserw kai egw asxeta pou merikes fores ta apshfo kai khnhgaw thn tyxh mou kserwntas oti malakizomai.kai ksanalew mporoume na leme oloi thn gnwmh mas na mhn trexoume alla na mhn krazoume se tetoio megethos pou na fernoume ton allon se dyskolh thesi!

orizontas
12/09/2007, 21:22
telika θα παρω και γω ........

:a014: :a014: :a014:


τσακο και μια παγωμενη :beer:


103296

marulis
12/09/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
are you talking to me?


Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
are you talking to me? :evil:

Επαναλαμβάνεσαι , τίποτα νέο έχεις να μας πεις ? και άλλαξε τι μπαταρία απ’ το ακουστικό (ή μήπως να αλλάξεις γυαλιά ? δεν γα…))καρέκλες θα πέσουν ή να φύγω?

:a48: :a029:

than
13/09/2007, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
kai egw pernaw sthn beikou anamesa apo ta amaksakia me pantilikia kai souza an mporeis akoloutha me na me moutzwseis...goustaro kai to kanw eseis ti zori trabate?thelete na mou peite oti eseis den trexete h oti den kanete pantilikia?giati to pezete panagitses?

Εχεις δικιο. Σχεδον ολοι εχουμε κανει μαλακιες στους δρομους.Το θεμα ειναι οτι πρεπει να ξερουμε οτι επειδη μπορουμε να κινηθουμε γρηγορα ή κ εντυπωσιακα στους δρομους αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να σεβομαστε κ τους αλλους.Ακου κ την δικια μου ιστορια.
Καθημερινη 11 το βραδυ ανεβαινω τον Κιφησο με αραιη κινηση. Ειμαι στα 140-150χλμ και μακρια βλεπω αμαξι να κινειται στην αριστερη.Υπεθεσα οτι θα με δει κ συνεχισα να τον πλησιαζω.Σαν γνησιος καφρος κολλησα απο πισω του για να με δει με ταχυτητα στα 100χλμ. Αφου δεν εγινε τιποτα αφησα λιγη αποσταση με σκοπο να τον προσπερασω μετα που οδρομος θα ανοιγε λιγο επειδη ηταν πιασμενες κ οι υπολοιπες λωριδες. (Εδω αρχιζει το γλεντι). Ερχεται απο πισω μου αυτοκινητο και αρχιζει να παιζει τα φωτα του συνεχως, ο τυπος μπροστα ξυπνα αποτομα κ βλεπει 2 οχηματα πισω του κ αναβει δεξι φλας. Ταυτοχρονα σκαει κ αλλη μοτο κ πλησιαζει στην δεξια μερια του κανοντας σινιαλο.(Ναι ναι,ολοι οι γρηγοροι πισω του μαζευτηκαμε).Επιτελους κανει κινηση να αλλαξει λωριδα,αλλα δεν εχει δει οτι στην στην τυφλη περιοχη του καθρεφτη του υπαρχει ενα φορτηγακι. Ο οδηγος του van του κορναρε λιγο πριν ακουμπησουνε με αποτελεσμα να κοψει αποτομα το τιμονι στα αριτερα στοχευοντας τις μπαρες. Στριβει παλι αποτομα στα δεξια χανοντας τον ελεγχο. Το αμαξι του βρεθηκε στην δεξια μερια του δρομου ανεπαφο αλλα με την μουρη του αντιθετα στο ρευμα κυκλοφοριας.
Πες μου τωρα λοιπον πως το βλεπεις?
α) Τρεις μαλακες αγχωσαμε εναν οδηγο κ παρατριχα να δημιουργησουμε ατυχημα.
β) Ενας κουλος βλακας την πατησε μονος του γιατι δεν ειναι πιλοτος σαν κ εμας.

Ζεύκας
13/09/2007, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Επαναλαμβάνεσαι , τίποτα νέο έχεις να μας πεις ? και άλλαξε τι μπαταρία απ’ το ακουστικό (ή μήπως να αλλάξεις γυαλιά ? δεν γα…))καρέκλες θα πέσουν ή να φύγω?

:a48: :a029:

marouli...

έλα κούτσα-κούτσα
και κλ@σε μου τη...:a13:

:rotflmao: :rotflmao:

koyrsaross
13/09/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από than
Εχεις δικιο. Σχεδον ολοι εχουμε κανει μαλακιες στους δρομους.Το θεμα ειναι οτι πρεπει να ξερουμε οτι επειδη μπορουμε να κινηθουμε γρηγορα ή κ εντυπωσιακα στους δρομους αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να σεβομαστε κ τους αλλους.Ακου κ την δικια μου ιστορια.
Καθημερινη 11 το βραδυ ανεβαινω τον Κιφησο με αραιη κινηση. Ειμαι στα 140-150χλμ και μακρια βλεπω αμαξι να κινειται στην αριστερη.Υπεθεσα οτι θα με δει κ συνεχισα να τον πλησιαζω.Σαν γνησιος καφρος κολλησα απο πισω του για να με δει με ταχυτητα στα 100χλμ. Αφου δεν εγινε τιποτα αφησα λιγη αποσταση με σκοπο να τον προσπερασω μετα που οδρομος θα ανοιγε λιγο επειδη ηταν πιασμενες κ οι υπολοιπες λωριδες. (Εδω αρχιζει το γλεντι). Ερχεται απο πισω μου αυτοκινητο και αρχιζει να παιζει τα φωτα του συνεχως, ο τυπος μπροστα ξυπνα αποτομα κ βλεπει 2 οχηματα πισω του κ αναβει δεξι φλας. Ταυτοχρονα σκαει κ αλλη μοτο κ πλησιαζει στην δεξια μερια του κανοντας σινιαλο.(Ναι ναι,ολοι οι γρηγοροι πισω του μαζευτηκαμε).Επιτελους κανει κινηση να αλλαξει λωριδα,αλλα δεν εχει δει οτι στην στην τυφλη περιοχη του καθρεφτη του υπαρχει ενα φορτηγακι. Ο οδηγος του van του κορναρε λιγο πριν ακουμπησουνε με αποτελεσμα να κοψει αποτομα το τιμονι στα αριτερα στοχευοντας τις μπαρες. Στριβει παλι αποτομα στα δεξια χανοντας τον ελεγχο. Το αμαξι του βρεθηκε στην δεξια μερια του δρομου ανεπαφο αλλα με την μουρη του αντιθετα στο ρευμα κυκλοφοριας.
Πες μου τωρα λοιπον πως το βλεπεις?
α) Τρεις μαλακες αγχωσαμε εναν οδηγο κ παρατριχα να δημιουργησουμε ατυχημα.
β) Ενας κουλος βλακας την πατησε μονος του γιατι δεν ειναι πιλοτος σαν κ εμας.



exeis apolyto dikio egw den eipa pote oti eimai swstos kai oti kserw nha odhgw epidh trexw...ayto pou lew egw einai oti kapoioi krazoun tous allous eno kanoun kai aytoi akribws ta idia!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

koyrsaross
13/09/2007, 11:21
eei esy trikylindre ti exeis napeis gia ola ayta?

zephyr1
13/09/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
eei esy trikylindre ti exeis napeis gia ola ayta?

Are you talking to him?:smokin:

koyrsaross
13/09/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Are you talking to him?:smokin:

yeap!:smokin:
stisboltes exw skeftei na kanonisoume kati wraio.bebaia eimai kainourios kai den kserw tissynhtheies sas allampeite kai amolyste kai eseis tipota mpas kai kanonisoume

zephyr1
13/09/2007, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
yeap!:smokin:
stisboltes exw skeftei na kanonisoume kati wraio.bebaia eimai kainourios kai den kserw tissynhtheies sas allampeite kai amolyste kai eseis tipota mpas kai kanonisoume

Ετσι μπραβο αγορι μου χαλαρωσε και απολαυσε την βολτα.:beer:

Τωρα η βολτα θα δουμε γιατι ορεξη και λαστιχα εχουμε, χρονο ομως.:cry:

koyrsaross
13/09/2007, 12:34
e to epomeno sk mporoume na ksekinhsoume sabbato apogeyma gia na mporoun oloi kai na gyrisoume kyriakh brady!eipa yparxei kai spiti an goustarete na araksoume

marulis
13/09/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
marouli...

έλα κούτσα-κούτσα
και κλ@σε μου τη...:a13:

:rotflmao: :rotflmao:
……μπούκλα? ή μήπως την βούρτσα ? γιατί για τίποτα άλλο δεν σε έχω να έχεις .
:a48: :a029: :a01:


Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
exeis apolyto dikio egw den eipa pote oti eimai swstos kai oti kserw nha odhgw epidh trexw...ayto pou lew egw einai oti kapoioi krazoun tous allous eno kanoun kai aytoi akribws ta idia!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Κοίτα να δεις που θα σου δώσω δίκιο , έτσι όπως το θέτεις συμφωνώ όμως δεν πρέπει να βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι και αν κάποιοι κράζουν το κάνουν γιατί είτε είναι υποκριτές είτε σέβονται έναν χώρο που τον διαβάζουν χιλιάδες άνθρωποι και δεν πρέπει να προωθούμαι απόψεις που μπορεί να παρασύρουν ανθρώπους σε επικίνδυνη οδήγηση και συμπεριφορά.
Ότι κάνουμε , το κάνουμε για τον εαυτό μας δεν χρειάζεται ούτε διαφήμιση ούτε επίδειξη. επίσης ότι κάνουμε δεν πρέπει να θέτει σε κίνδυνο τους γύρο μας .

μιας και δεν δέχεσαι συμβουλές θα το πω στον zefkas.
zefkas δεν είναι απαραίτητο να είσαι τόσο εριστικός και αν εύκολα κρίνεις υποκριτή τον οποιοδήποτε στο φόρουμ χωρίς να τον ξέρεις τότε με την σειρά του μπορεί να σε κρίνει και αυτός που θα του έχεις δώσει το δικαίωμα.

:a15: :a10:

koyrsaross
13/09/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
……μπούκλα? ή μήπως την βούρτσα ? γιατί για τίποτα άλλο δεν σε έχω να έχεις .
:a48: :a029: :a01:



Κοίτα να δεις που θα σου δώσω δίκιο , έτσι όπως το θέτεις συμφωνώ όμως δεν πρέπει να βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι και αν κάποιοι κράζουν το κάνουν γιατί είτε είναι υποκριτές είτε σέβονται έναν χώρο που τον διαβάζουν χιλιάδες άνθρωποι και δεν πρέπει να προωθούμαι απόψεις που μπορεί να παρασύρουν ανθρώπους σε επικίνδυνη οδήγηση και συμπεριφορά.
Ότι κάνουμε , το κάνουμε για τον εαυτό μας δεν χρειάζεται ούτε διαφήμιση ούτε επίδειξη. επίσης ότι κάνουμε δεν πρέπει να θέτει σε κίνδυνο τους γύρο μας .

μιας και δεν δέχεσαι συμβουλές θα το πω στον zefkas.
zefkas δεν είναι απαραίτητο να είσαι τόσο εριστικός και αν εύκολα κρίνεις υποκριτή τον οποιοδήποτε στο φόρουμ χωρίς να τον ξέρεις τότε με την σειρά του μπορεί να σε κρίνει και αυτός που θα του έχεις δώσει το δικαίωμα.

:a15: :a10: :beer: :beer: :wave2: me hremo tropo dexomai symboules kai parathrhshs :)

marulis
13/09/2007, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
:beer: :beer: :wave2: me hremo tropo dexomai symboules kai parathrhshs :)

Φίλε δεν γουστάρω να συμβουλεύω κανέναν :nono: (δεν μπορώ να συμβουλέψω τον εαυτό μου καλά καλά:lol: ) την ταπεινότατη άποψη μου ( όλοι έχουν μια , είναι σαν την κ@#%ιδα) λέω , και μιας και κερνάς της μπύρες το φαί δικό μου
:wave2:


103380

Ζεύκας
14/09/2007, 03:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
……μπούκλα? ή μήπως την βούρτσα ? γιατί για τίποτα άλλο δεν σε έχω να έχεις .
:a48: :a029: :a01:

συνέχισε έτσι και θα περάσουμε καλά εμείς οι δύο! :smokin:




Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
μιας και δεν δέχεσαι συμβουλές θα το πω στον zefkas.
zefkas δεν είναι απαραίτητο να είσαι τόσο εριστικός και αν εύκολα κρίνεις υποκριτή τον οποιοδήποτε στο φόρουμ χωρίς να τον ξέρεις τότε με την σειρά του μπορεί να σε κρίνει και αυτός που θα του έχεις δώσει το δικαίωμα.

:a15: :a10:

ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ? ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ "ΤΟΣΟ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ"! ΕΝΑ! ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΥΠΟΚΡΙΤΗ ΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ Η ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ? :a24:

Ζεύκας
14/09/2007, 03:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
eei esy trikylindre ti exeis napeis gia ola ayta?

δεν καταλαβαίνω γιατί απευθύνεσαι και ρωτάς προσωπικά εμένα ενώ ξέρεις ότι οι περισσότεροι εδω μέσα συμμερίζονται την αποψή μου!

τεσπα θα σου απαντήσω με λιγα λογια γιατί γύρισα απ'την δουλειά πριν από λίγο και σε 3 ωρίτσες περίπου φεύγω με τη μηχανή για ταξίδι.

λοιπόν.

1.δεν είμαι κατά της ταχύτητας σε δημόσιο δρόμο.τρέχω σε λεωφόρους και εθνικές οδούς όταν όμως δεν έχει κινηση.συνήθως πηγαίνω βόλτες 3-4 το πρωι ΜΟΝΟΣ μου για να μην εμπλακω σε παγίδες ανταγωνισμου με αλλους.βέβαια και κοντρίτσες θα υπάρχουν.

όπως είδες και στο αρχικό μου ποστ εκανα "κοντρίτσες" με μια πορσε τουρμπο.τι εννοω κοντρίτσες? απλά ανοιγματα του γκαζιού,ΠΟΤΕ στα κοκκινα,ΠΟΤΕ με απολυτες επιταχυνσεις.και σε μια Βουλιαγμένης σχεδόν έρημη...

2.Όποιος τρέχει τρελά αναμεσα σε αμάξια και κάνει παντιλίκια κτλ ειναι αξιος της μοιρας του.Εσύ αναφέρεις πως τα κανεις τα προαναφερθέντα και ευχαρίστως θα σου έριχνα ένα ιντερνετικό βρισίδι αλλά δεν θα το κάνω γιατί δεν θέλω να εμπλακώ σε διαπληκτισμούς με κανένα ούτε να χαλάσω τη ζαχαρένια μου...

3.ο καθένας από μας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και για την σωματική του ακεραιότητα αλλά δεν κανένας δεν είναι μόνος του.

Συμβουλές πιστεύω πως είμαι πολύ μικρός,ανάξιος και αρχάριος να δώσω.Βασικά ένα ακόμα μαλακισμένο είμαι που του αρέσει η ταχύτητα(όπως πάρα πολλοί εδώ μέσα) αλλά ρε γαμώτο δεν μου φταίνε οι άλλοι κάτι επειδή εγώ είμαι καυλόγκαζος!

:wave2:

koyrsaross
14/09/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
δεν καταλαβαίνω γιατί απευθύνεσαι και ρωτάς προσωπικά εμένα ενώ ξέρεις ότι οι περισσότεροι εδω μέσα συμμερίζονται την αποψή μου!

τεσπα θα σου απαντήσω με λιγα λογια γιατί γύρισα απ'την δουλειά πριν από λίγο και σε 3 ωρίτσες περίπου φεύγω με τη μηχανή για ταξίδι.

λοιπόν.

1.δεν είμαι κατά της ταχύτητας σε δημόσιο δρόμο.τρέχω σε λεωφόρους και εθνικές οδούς όταν όμως δεν έχει κινηση.συνήθως πηγαίνω βόλτες 3-4 το πρωι ΜΟΝΟΣ μου για να μην εμπλακω σε παγίδες ανταγωνισμου με αλλους.βέβαια και κοντρίτσες θα υπάρχουν.

όπως είδες και στο αρχικό μου ποστ εκανα "κοντρίτσες" με μια πορσε τουρμπο.τι εννοω κοντρίτσες? απλά ανοιγματα του γκαζιού,ΠΟΤΕ στα κοκκινα,ΠΟΤΕ με απολυτες επιταχυνσεις.και σε μια Βουλιαγμένης σχεδόν έρημη...

2.Όποιος τρέχει τρελά αναμεσα σε αμάξια και κάνει παντιλίκια κτλ ειναι αξιος της μοιρας του.Εσύ αναφέρεις πως τα κανεις τα προαναφερθέντα και ευχαρίστως θα σου έριχνα ένα ιντερνετικό βρισίδι αλλά δεν θα το κάνω γιατί δεν θέλω να εμπλακώ σε διαπληκτισμούς με κανένα ούτε να χαλάσω τη ζαχαρένια μου...

3.ο καθένας από μας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και για την σωματική του ακεραιότητα αλλά δεν κανένας δεν είναι μόνος του.

Συμβουλές πιστεύω πως είμαι πολύ μικρός,ανάξιος και αρχάριος να δώσω.Βασικά ένα ακόμα μαλακισμένο είμαι που του αρέσει η ταχύτητα(όπως πάρα πολλοί εδώ μέσα) αλλά ρε γαμώτο δεν μου φταίνε οι άλλοι κάτι επειδή εγώ είμαι καυλόγκαζος!

:wave2: :beer: :smokin:

p@nos
14/09/2007, 12:57
Το παλαιο ψυχικο σαν περιοχη το ξερεται???
Εχεται παει ποτε εκει με τη μηχανη για ξεμουδιασμα του δεξιου καρπου???
:a01: :a01: :a01:

koyrsaross
14/09/2007, 13:03
zefkas to dihmero pou kanonizo isxuei kai gia sena
:beer:

OrEsTiS82
22/09/2007, 07:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Γκαζοφωνιξ JR
Το παλαιο ψυχικο σαν περιοχη το ξερεται???
Εχεται παει ποτε εκει με τη μηχανη για ξεμουδιασμα του δεξιου καρπου???
:a01: :a01: :a01:

Που να το ξεμουδιασεις το δεξι χερι ολο Ασφαλίτες ειναι το Π.Ψυχικο και ολο κατηφορες με σαμαράκια...μακρια! μακρια!
:)


105526

p@nos
23/09/2007, 04:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Που να το ξεμουδιασεις το δεξι χερι ολο Ασφαλίτες ειναι το Π.Ψυχικο και ολο κατηφορες με σαμαράκια...μακρια! μακρια!
:)


Τι λες ρε καθε μερα εκει ειμαι και ''ξεμουδιαζω''...


:a01: :a01: :a01:

OrEsTiS82
23/09/2007, 13:07
Που ακριβως πας να ερθω και εγω; εκει κοντα μενω...
:beer:

p@nos
23/09/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Που ακριβως πας να ερθω και εγω; εκει κοντα μενω...
:beer:


Σε ολη την περιοχη παλαιου ψυχικου και φιλοθεης.Η περιοχη εκει εχει πολυ απλα,μεγαλη ορατοτητα,ωραιο περιβαλλον,αυτοκινητα απλως δεν κυκλοφορουν και ειναι οτι πρεπει για να κανεις σουζιτσες,παντιλικακια με ασφαλεια λογω του οτι δεν υπαρχουν αυτοκινητα...

Τα σαμαρακια ρε 'συ δεν ειναι προβλημα γιατι εξαλλου δεν οδηγας με την ταυτοτητα στο στομα...

Σκεψου οτι με το 500 που εχει μεγαλες διαδρομες στα σαμαρακια αν σηκωθεις περνας ανετα με καμμια 60αρια...

Εγω οδηγαω εκει καθημερινα σε συνθηκες βολτας και δεν εχει τυχει να πετυχω τουλαχιστον τις ωρες που παω εκει ασφαλητες....
Βγαινουν μονο το βραδυ,σα τα φαντασματα ενα πραγμα οι παλιοβλαμμενοι:lol:

Αν ειναι μπορουμε να κανονισουμε καμμια βολτουλα...


:wave2: