PDA

View Full Version : Γιατί σαν το χωριό... τίποτα!!!



ruyjin
07/09/2007, 18:23
το ταξιδι βρισκεται

εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45947)


102120

apav
07/09/2007, 18:35
Ωραίο μέρος! Που είναι; Η γέφυρα; :wave2:

gcrook
08/09/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Ωραίο μέρος! Που είναι; Η γέφυρα; :wave2:

Ρε Νασο ποιο ειναι το χωριο σου ειπαμε;:confused:

DimChios
08/09/2007, 16:28
Ε, δεν αντεχω και sorry κιολας που θα σας τη σπάσω!

Ας μου λύσει κάποιος την απορία...

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ VFR ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ THREAD?

AKOYΩ!!!

gregorgeous89
08/09/2007, 17:00
AKOYΩ!!! :mad:
και ελπίζω να έχετε καλή δικαιολογία... ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ:a37:

DimChios
08/09/2007, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
:mad:
και ελπίζω να έχετε καλή δικαιολογία... ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ:a37:


Φανταζομαι συμφωνείς!
Οπως θα συμφωνούσες αν εγραφα το ίδιο και στο θρεντ με τον "καφε για VFR" κτλ κτλ....

lampros_fazer
08/09/2007, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ε, δεν αντεχω και sorry κιολας που θα σας τη σπάσω!
Ας μου λύσει κάποιος την απορία...
ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ VFR ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ THREAD?
AKOYΩ!!!
Αφού έχουν διαστημικά μηχανάκια τα παιδιά ρε..όχι σαν τα δικά μας..

(+1 dim..)

gregorgeous89
08/09/2007, 19:18
Για πες τε μας λοιπών τι μπορούμε νε γράφουμε εδώ και τι όχι.
Αν γράψω για τον κινητήρα του vfr θα πρέπει να πάει στο "τεχνικά θέματα" σωστά? Αν γράψω για την ζελατίνα θα πάει στα ανταλλακτικά - βελτιώσεις?
Γιατί κάνετε την ζωή σας (και την δική μας ) δύσκολη?
Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να απευθυνθώ στα παιδιά με τα vfr που ξέρω ότι μπαίνουν ποιο συχνά εδώ .Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος που επικοινωνείτε μερικοί.
Την ειρωνεία του lampros_fazer δεν την κατάλαβα αλλά εάν έχει κάποιο κόμπλεξ με τα vfr τον καταλαβαίνω!
Οπότε DimChios δεν συμφωνώ, θέλω όμως να ξέρω και το συζητάω.

SOL-VFR-VTEC
08/09/2007, 19:31
GEIA SOU RE NASO PATRIOTH.....

EINAI TA ATIMA TA MERH MAS...MAGIA:beer:

SOL-VFR-VTEC
08/09/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Για πες τε μας λοιπών τι μπορούμε νε γράφουμε εδώ και τι όχι.
Αν γράψω για τον κινητήρα του vfr θα πρέπει να πάει στο "τεχνικά θέματα" σωστά? Αν γράψω για την ζελατίνα θα πάει στα ανταλλακτικά - βελτιώσεις?
Γιατί κάνετε την ζωή σας (και την δική μας ) δύσκολη?
Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να απευθυνθώ στα παιδιά με τα vfr που ξέρω ότι μπαίνουν ποιο συχνά εδώ .Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος που επικοινωνείτε μερικοί.
Την ειρωνεία του lampros_fazer δεν την κατάλαβα αλλά εάν έχει κάποιο κόμπλεξ με τα vfr τον καταλαβαίνω!
Οπότε DimChios δεν συμφωνώ, θέλω όμως να ξέρω και το συζητάω.

DEN VARETHIKES...VRE GREGO...NA APADAS SE AFTOUS POY EXOUN TA MAMAO
EPIGIA MIXANAKIA???

ASE NA EXOUME EMEIS TA DIASTIMIKA..ERGALIA.

APO AFTA POU KSERO...OSOI EXOUN VFR...DEN PETAGODE
SE KANENA POST...ME ALLH MIXANH....

TELOS PADON..GIA MHN TO KOURAZOUME...

STHN EPOMENH MAZOKSH....AS ERTHI OPIOS THELH...N A TON PAME MIA VOLTA
STHN SELINH....................H ALITHIA EINAI EKEI EKSO.....X-FILE

lampros_fazer
08/09/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Για πες τε μας λοιπών τι μπορούμε νε γράφουμε εδώ και τι όχι.
Αν γράψω για τον κινητήρα του vfr θα πρέπει να πάει στο "τεχνικά θέματα" σωστά? Αν γράψω για την ζελατίνα θα πάει στα ανταλλακτικά - βελτιώσεις?
Γιατί κάνετε την ζωή σας (και την δική μας ) δύσκολη?
Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να απευθυνθώ στα παιδιά με τα vfr που ξέρω ότι μπαίνουν ποιο συχνά εδώ .Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος που επικοινωνείτε μερικοί.
Την ειρωνεία του lampros_fazer δεν την κατάλαβα αλλά εάν έχει κάποιο κόμπλεξ με τα vfr τον καταλαβαίνω!
Οπότε DimChios δεν συμφωνώ, θέλω όμως να ξέρω και το συζητάω.
Εγώ δεν έχω κανένα κόμπλεξ με τα vfr,κάποιοι από σας έχουν κ το δείχνουν σε κάθε ευκαιρία (δεν υπονοώ εσένα)..Μπορώ πάντως να διακρίνω μια κάποια εσωστρέφια..

Είναι άγραφος κανόνας του φόρουμ,θέματα που αφορούν συνατήσεις-βόλτες-καφέδες κλπ να μπαίνουν στη αντίστοιχη κατηγορία,και όχι στα μοντέλα..Νομίζω απάντησε έμμεσα σ'αυτό ο Sniper με τη μεταφορά αυτού (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45820) του thread για το τι ποστάρουμε και που..

SOL-VFR-VTEC
08/09/2007, 20:12
ORAIA...O GRHGORHS VGIKE EKSO...APO TOUS KOPLEKSIKOUS...

AN DEN SOU KANEI KOPO VRE LABRO.....

ARITHMIS ENAN ENAN..ME ONOMA

NA KSEROUME PIOS EINAI TH....

TH APODOSH DINH.....AN EISAI KOBLEKSIKOS VFRAKIAS

H OXI.........??:confused: :confused:

lampros_fazer
08/09/2007, 20:24
Θέλεις να μου δίνεις εσύ τους κομπλεξικούς fazerάκηδες κι εγώ τους vfrάκηδες..; :lol:

gregorgeous89
08/09/2007, 21:04
Είναι άγραφος κανόνας του φόρουμ
Και που να το ξέρουμε ρε εσείς ότι υπάρχει τέτοιος νόμος? Εάν κάνουμε κάποιο λάθος μπορούν να βγουν ευγενικά να μας το πουν όχι να φωνασκούν και να τα παίρνουν.
Γενικά διακρίνω μια τέτοια νοοτροπία από κάποιους και για αυτό αντέδρασα.
Λάμπρο είσαι επίσημος προσκεκλημένος της επόμενης πανελλήνιας vfr για να δεις ότι είναι τα καλύτερα παιδιά και καθόλου σνομπ...φτάνει βέβαια να έρθεις με vfr :rotflmao: :beer:

DimChios
09/09/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
...

Θα σου απαντήσω μόνο όσων αφορά εμένα! Θα μιλήσω ως απλός χρήστης που είμαι, ως DimChios. Ουτε μόντ ειμαι, ούτε τίποτα!


Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να απευθυνθώ στα παιδιά με τα vfr που ξέρω ότι μπαίνουν ποιο συχνά εδώ

Εμας λοιπόν, όλους τους υπόλοιπους χρήστες του φόρουμ, όλους τους υπόλοιπους μοτοσυκλετιστές, μας στερείς τη χαρά να δούμε και να θαυμάσουμε τον τόπο που παρουσιάζεται σε αυτό το θρέντ, έτσι?
Όκ, αλλα αυτό το λέω "κλίκα"! Αν σε ικανοποιεί εσένα, εμένα μου περισσεύει!



Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Για πες τε μας λοιπών τι μπορούμε νε γράφουμε εδώ και τι όχι.
Αν γράψω για τον κινητήρα του vfr θα πρέπει να πάει στο "τεχνικά θέματα" σωστά? Αν γράψω για την ζελατίνα θα πάει στα ανταλλακτικά - βελτιώσεις?
Γιατί κάνετε την ζωή σας (και την δική μας ) δύσκολη?


Δε θα σου πώ εγω τι θα γράψεις και που θα το τοποθετήσουν οι μοντς, εμένα πάντως αυτό το συγκεκριμένο δεν μου άρεσε και έχω το δικαίωμα να "χαλαστώ"! Θα μου πείς βεβαια, και σενα δικαίωμά σου να το βάζεις όπου θέλεις, αλλά αυτό δεν είναι σωστό για τους υπόλοιπους που κάτι θα ψάξουν κάποια στιγμή!

Μη παίρνεις λοιπόν την παρατήρηση τόσο προσωπικά! Κι εγώ ερώτηση έκανα, κι εγώ να το συζητήσω θέλω!

DimChios
09/09/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
DEN VARETHIKES...VRE GREGO...NA APADAS SE AFTOUS POY EXOUN TA MAMAO
EPIGIA MIXANAKIA???

ASE NA EXOUME EMEIS TA DIASTIMIKA..ERGALIA.

APO AFTA POU KSERO...OSOI EXOUN VFR...DEN PETAGODE
SE KANENA POST...ME ALLH MIXANH....

TELOS PADON..GIA MHN TO KOURAZOUME...

STHN EPOMENH MAZOKSH....AS ERTHI OPIOS THELH...N A TON PAME MIA VOLTA
STHN SELINH....................H ALITHIA EINAI EKEI EKSO.....X-FILE


Πσσσσσσσ, πώπω τι έγραψε ο υπεράνω όλων! :rolleyes:
Με αντιμετωπίζεις σαν ιδιοκτήτη ενός συγκεκριμένου μοντέλου και όχι ώς χρήστη του φόρουμ!
Ποιος είπε πως όταν κάποιος έχει π.χ άφρικα, δεν μπορεί να μπεί στα fazer? Αν το απαγορεύει κάποιος, να το ξερω!
Πάντως σε Ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλα δε γουστάρω!

Να σαι καλά!

DimChios
09/09/2007, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Εγώ δεν έχω κανένα κόμπλεξ με τα vfr,κάποιοι από σας έχουν κ το δείχνουν σε κάθε ευκαιρία (δεν υπονοώ εσένα)..Μπορώ πάντως να διακρίνω μια κάποια εσωστρέφια..

Είναι άγραφος κανόνας του φόρουμ,θέματα που αφορούν συνατήσεις-βόλτες-καφέδες κλπ να μπαίνουν στη αντίστοιχη κατηγορία,και όχι στα μοντέλα..Νομίζω απάντησε έμμεσα σ'αυτό ο Sniper με τη μεταφορά αυτού (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45820) του thread για το τι ποστάρουμε και που..



Και θα έπρεπε κάποιοι να θυμούνται τί είχε παιχτεί περίπου 1 χρόνο πριν σε αντίστοιχο θρέντ στις "συναντήσεις-βόλτες"

Αλλα εσεις δε μπαίνετε σε άλλα και άλλα sections, στα BMW θα μπαίνατε?

DimChios
09/09/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Και που να το ξέρουμε ρε εσείς ότι υπάρχει τέτοιος νόμος? Εάν κάνουμε κάποιο λάθος μπορούν να βγουν ευγενικά να μας το πουν όχι να φωνασκούν και να τα παίρνουν.
Γενικά διακρίνω μια τέτοια νοοτροπία από κάποιους και για αυτό αντέδρασα.
Λάμπρο είσαι επίσημος προσκεκλημένος της επόμενης πανελλήνιας vfr για να δεις ότι είναι τα καλύτερα παιδιά και καθόλου σνομπ...φτάνει βέβαια να έρθεις με vfr :rotflmao: :beer:



Επειδή νιώθω ότι το "μηλο της Εριδος" είμαι εγώ (εχω τους λόγους μου βεβαια και sorry αν σας χάλασα το θρέντ) θα ήθελα να γίνει κατανοητό από μέρους μου το εξής!
Μη κολάτε στο ΤΙ μηχανάκι οδηγάει ο άλλος! Δεν τον χαρακτηρίζει πάντα αυτό ώς "μάζα"!
Το χω πεί και θα το λέω πάντα!
Αν ήμουν κολημένος δε θα είχα μπεί στα VFR να γράψω (που ειναι ρε γμτ δε το βρίσκω :sick: ) οτι έχετε απο τα ομορφότερα μηχανάκια που κυκλοφορούν!
Δηλαδή, αν σας πεί κάποιος ότι είναι... Δίδυμος ας πούμε, αυτομάτως τον χαρακτηρίζετε κ@λόπαιδο?
Δεν ειναι ώριμο!
Επίσης, δεν είμαι υποχρεωμένος ΚΑΘΕ φορά, να πρέπει να αποδείξω σε όσους ΔΕΝ με ξέρουν προσωπικά, ότι δεν είμαι BMW-δακιας και ουτε θα γίνω!
Ξέρετε πόσους τέτοιους ξέρω? Ουυυυ, πολλούς!!
Και κάποιοι από αυτους δεν οδηγούν ΚΑΝ μοτοσυκλέτα! Κάποιοι από αυτούς οδηγούν PORSHE!

Πιάνετε το σκεπτικό μου?

ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

...και ας μην είμαστε στην τσίτα! Στους ιδιους δρόμους κινούμαστε!



EDIT: Το βρήκα, για του λόγου το αληθές!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19644&perpage=15&pagenumber=5

Δεν είδα μάλιστα κανενα να πεί έστω ένα "ευχαριστούμε"! Από εκεί κι ύστερα, πειτε μου εσείς ποιος βγάζει κόμπλεξ ανωτερότητας και ποιός όχι!
Αυτό που είπα πρίν παραπάνω δηλαδή και συμπληρώνω...BMW-δάκιας μπορεί να είσαι ακόμα κι αν οδηγείς...YARIS!

SOL-VFR-VTEC
09/09/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Θέλεις να μου δίνεις εσύ τους κομπλεξικούς fazerάκηδες κι εγώ τους vfrάκηδες..; :lol:


ade re labro....giati exoume minh afragei.....

an mou paroun to spiti....oi trapezes..exeis kapou na mino patra??:(

SOL-VFR-VTEC
09/09/2007, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Επειδή νιώθω ότι το "μηλο της Εριδος" είμαι εγώ (εχω τους λόγους μου βεβαια και sorry αν σας χάλασα το θρέντ) θα ήθελα να γίνει κατανοητό από μέρους μου το εξής!
Μη κολάτε στο ΤΙ μηχανάκι οδηγάει ο άλλος! Δεν τον χαρακτηρίζει πάντα αυτό ώς "μάζα"!
Το χω πεί και θα το λέω πάντα!
Αν ήμουν κολημένος δε θα είχα μπεί στα VFR να γράψω (που ειναι ρε γμτ δε το βρίσκω :sick: ) οτι έχετε απο τα ομορφότερα μηχανάκια που κυκλοφορούν!
Δηλαδή, αν σας πεί κάποιος ότι είναι... Δίδυμος ας πούμε, αυτομάτως τον χαρακτηρίζετε κ@λόπαιδο?
Δεν ειναι ώριμο!
Επίσης, δεν είμαι υποχρεωμένος ΚΑΘΕ φορά, να πρέπει να αποδείξω σε όσους ΔΕΝ με ξέρουν προσωπικά, ότι δεν είμαι BMW-δακιας και ουτε θα γίνω!
Ξέρετε πόσους τέτοιους ξέρω? Ουυυυ, πολλούς!!
Και κάποιοι από αυτους δεν οδηγούν ΚΑΝ μοτοσυκλέτα! Κάποιοι από αυτούς οδηγούν PORSHE!

Πιάνετε το σκεπτικό μου?

ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

...και ας μην είμαστε στην τσίτα! Στους ιδιους δρόμους κινούμαστε!



EDIT: Το βρήκα, για του λόγου το αληθές!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19644&perpage=15&pagenumber=5

Δεν είδα μάλιστα κανενα να πεί έστω ένα "ευχαριστούμε"! Από εκεί κι ύστερα, πειτε μου εσείς ποιος βγάζει κόμπλεξ ανωτερότητας και ποιός όχι!
Αυτό που είπα πρίν παραπάνω δηλαδή και συμπληρώνω...BMW-δάκιας μπορεί να είσαι ακόμα κι αν οδηγείς...YARIS!



OPA SORRY.......




EFXARISTO FILE DIM






:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Defiant
09/09/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
ade re labro....giati exoume minh afragei.....

an mou paroun to spiti....oi trapezes..exeis kapou na mino patra??:(

Μην μασας man θα κανουμε ερανο VFR :lol: :lol: :lol: :D

SOL-VFR-VTEC
09/09/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πσσσσσσσ, πώπω τι έγραψε ο υπεράνω όλων! :rolleyes:
Με αντιμετωπίζεις σαν ιδιοκτήτη ενός συγκεκριμένου μοντέλου και όχι ώς χρήστη του φόρουμ!
Ποιος είπε πως όταν κάποιος έχει π.χ άφρικα, δεν μπορεί να μπεί στα fazer? Αν το απαγορεύει κάποιος, να το ξερω!
Πάντως σε Ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλα δε γουστάρω!

Να σαι καλά!

YPERANO??....MHN MOU LES VRE TETIA...THA TO PARO PANO MOU....ME KAKOMATHENHS


...NA SOU PO THN ALITHIA...POSOS ME DIAFERH PIOS EXEI TO SIDE TO MOTO .GR
TO FORUM..K.T.L...KAI OSES FORES BENO..EINAI GIA THN PLAKA MOU KAI TO XAVALE..

H OTHONH TOU PC MAS...MERIKES FORES MAS PRODIDH..TO TH ATOMA EIMASTE...

GIA AFTO EGO TOULAXISTON....PIGENO APIRES VOLTES KAI GIA KAFEDES...ME OLON TON IDON
TA MIXANAKIA..KAI TA LEO ME TA FILARAKIA TETATET...AFTH EINAI H MAGEIA..TOY DIDROXOU

KAI ESY VRE DIM.....ADI NA MAS PIS NA ERTHOUME STO NHSI SOU..GIA KANA OUZO
STRAVONHS .....ME TA FORUM.. THS SINADISEIS TA TAKSIDIOTIKA...

RE MIPOS EPIASE KRYO....KAI MAS PIRE OLOUS APO KATO????

EXEI OMOS KAI AFTO...TA KALA TOU

ADE


YGEIA KAI OLA TA ALLA THA ERTHOUN



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

SOL-VFR-VTEC
09/09/2007, 20:28
AS EBENE ALLOS ME ALLO MIXANAKI...STHN FOTO....

THA GINOTAN....:a016: :a016: :a016: :a016:

EIMASTE OI PROTOI-OI KALYTEROI-OI PIO OMORFOI-OI PIO SPOUDEOI-OI PIO KAPLIKTIKOI

NAI AFTOI EIMASTE.....VEFAS.CLUB.........FTIAXNOUME KAI STIFADO..APO THN ARXIGO MAS

VEFA.....STON PRIONO KAFE :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


102596

gregorgeous89
09/09/2007, 21:55
Όλα καλά! :beer:
Νιεμα προμπλέμα που λένε και οι Βούλγαροι.
Ίσως να είμαστε και λίγο κλίκα ρε εσείς. Προτείνω στην επόμενη πανελλήνια να επιτρέψουμε όλα τα v4 ανεξαρτήτως μάρκας .
;) Τι λέτε?
Α και δεν έχω καμένα πρόβλημα με τους BMWάκηδες DimChios με αυτούς που είμαι λίγο προκατειλημμένος είναι οι Varaderoβιοι αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
Πάω τώρα να τσεκάρω το bmw forum και ελπίζω να μην βρω καμιά παρατυπία :nono: :lol:

ruyjin
10/09/2007, 09:54
ΛΟΙΠΟΝ
επειδη το αρχικο μηνυμα αναφεροταν σε μενα, θα πρεπει να πω πως ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ !!!

Θα επρεπε πραγματι να παει στα ταξιδιωτικα
απλα επειδη εχω πολυ καιρο να μπω και απο κεκτημενη ταχυτητα επειδη κυριως πλεον λογω ελλειψης χρονου διαβαζω περισσοτερο το VFR section το εβαλα εδω

οποτε η μετακινηση του σε αλλα θρεντ μαλλον θα ηταν σωστη

ΤΩΡΑ
για τη βολτα-καφε, οπως και την προηγουμενη φορα ειχε ξεκινησει πρωτα απο το vfr section για ενα και μονο λογο:
επειδη χρειαζοταν μεγαλο διαστημα μεχρι να κανονισουμε μερος και συμμετοχες, προτιμηθηκε μεχρι να ολοκληρωθει η ολη κατασταση να παραμεινει εδω και μολις ΟΛΑ ειναι ετοιμα να παει στις συναντησεις

αυτα απο μενα μερικες διευκρινησεις που ελπιζω να λυνουν τις οποιες παρεξηγησεις

:wave2:


και για τις φωτο:
η γεφυρα ειναι αυτη του Γοργοποταμου
και το χωριο βρισκεται στο δρομο που συνεχιζει προς το βουνο και λεγεται ΔΕΛΦΙΝΟ !!!

hornet
10/09/2007, 14:00
ελα ειρηνη υμην οι φωτο μεταφερθηκαν στο σωστο σημειο
Νασο σου εφαγα καταλαθος την τελευταια φωτο αμα θες ξαναβαλτην..

Τελος πριν απο παρα πολυ καιρο ειχαμε πει οτι τα ειδικες υποκατηγοριες μοντελων δημιουργηθηκαν για την εξυπηρετηση των ιδιοκτητων τους για ανταλλαγη αποψεων και πληροφοριων σχετικα με τα συγκεκριμενα μοντελα και αυτο πρεπει να τηρειται

SOL-VFR-VTEC
11/09/2007, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Εγώ δεν έχω κανένα κόμπλεξ με τα vfr,κάποιοι από σας έχουν κ το δείχνουν σε κάθε ευκαιρία (δεν υπονοώ εσένα)..Μπορώ πάντως να διακρίνω μια κάποια εσωστρέφια..
..


FILE NASO.....KALA TA EIPES...GIA TO LATHOS POU EKANES..KAI DEN TO EVALES STA TAKSIDIOTIKA....

ALLA KAI GIA TO THEMA KOBLEKSIKOUS VFRAKIDES... OTI THN EXOUME DEI..KAI OTI EIMASTE
KLIKA...............THA EPREPE GIA (mena).....NA PEIS KATI...

RE SY HORNET....DEN PERNEIS...KANENA EKEI.....NA SE VOITHAEI STO POU PREPEI NA BEI TO
KATHE POST.....

OXI TIPOTA ALLO...DEN PSIFIZO KAI ATHINA.... :smokin:

ruyjin
12/09/2007, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
FILE NASO.....KALA TA EIPES...GIA TO LATHOS POU EKANES..KAI DEN TO EVALES STA TAKSIDIOTIKA....

ALLA KAI GIA TO THEMA KOBLEKSIKOUS VFRAKIDES... OTI THN EXOUME DEI..KAI OTI EIMASTE
KLIKA...............THA EPREPE GIA (mena).....NA PEIS KATI...

RE SY HORNET....DEN PERNEIS...KANENA EKEI.....NA SE VOITHAEI STO POU PREPEI NA BEI TO
KATHE POST.....

OXI TIPOTA ALLO...DEN PSIFIZO KAI ATHINA.... :smokin:

τι να πω ρε συ Τακη
αμα νομιζουν οτι ειμαστε κομπλεξικοι ας το νομιζουνε
δε προκειται να ασχοληθω
ο καθενας πιστευει αυτα που πιστευει και εχω μαθει οτι δυσκολα αλλαζεις γνωμη σε καποιον και μαλιστα μεσα απο φορουμ που ειναι πιο απροσωπα
εξαλλου καποιοι με ξερουν και προσωπικα και ξερουν αν ειμαι κομπλεξικος ή οχι, οποτε για τους αλλους δε θελω να χαλαστω ουτε εγω, ουτε να χαλασω και το ποστ... αν και μαλλον χαλασε
εγω εκανα λαθος και το παραδεχτηκα
αν οι αλλοι κανουν βολτα στα ποστ και ψαχνουν να βρουν αφορμες για να πουν τους αλλους κομλεξικους, τι να πω.....

για τη συναντηση την προηγουμενη και για το λογο που κανονιστηκε εδω πρωτα, εχω απαντηση στις ''Συναντησεις Βολτες'', οπου και μεταφερθηκε ....


να κανονισουμε καμια συναντηση οπως την αλλη φορα λεω εγω και ολα τα αλλα.......

:wave2:

bartlal
12/09/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
τι να πω ρε συ Τακη
αμα νομιζουν οτι ειμαστε κομπλεξικοι ας το νομιζουνε

α να χαθεις κομπλεξαρα Νασο! δεν θα σε πετυχω παλι στην ΕΟ? θα σε πατηΚΣω! :evil: :evil:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







:wave2:

ruyjin
12/09/2007, 12:50
Γιωργο,.... αγορινα!!!

:wave2:

:) :)

SOL-VFR-VTEC
12/09/2007, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin



να κανονισουμε καμια συναντηση οπως την αλλη φορα λεω εγω και ολα τα αλλα.......

:wave2:



1)...pare mp3
2)exo valei kenourgia lastixa.ladia filtra k.t.l..
3)thn kyrikh pou tha eimai xorio gia psifo.....tha erthoun sotokan acanthor ...kai malon o ermisvfr.........+ kai kati alloi
gia volta -kafe-ligo bralo.....kai fysika masa....

an eisai sta patria edafh....se perimenoume

:beer: :beer: :beer: :beer:

ruyjin
12/09/2007, 14:58
1) ...απο Χριστουγεννα
2) ...τον αλλο μηνα επιτελους!!!
3) ...εχω το τηλ του Σωτηρη, θα στο στειλω με πμ
θα ειμαι χωριο για ψηφο και ισως φαγητο με γονεις για να με δουνε και λιγο, οποτε για τον καφε με ευκαιρεια να σας δω ειμαι μεσα εκτος απροοπτου

παμε Παυλιανη για καφε..... ή σε κανενα χωριο στα περιξ

:wave2: