PDA

View Full Version : Προσκληση..



Μικρή Λουλού
06/10/2004, 18:40
ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
"ΗΓΟΥΜΕΝΕΙΟ"


"Εμπρος λοιπον για μια στιγμη ας παιξουμε οτι μας κατεβει απο τον νου..ζαρια,κουδουνια,πλοες,αγαπες,οστρακα.Και τα λαθη μας να τα βαζουμε κι αυτα στον λογαριασμο".
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ


Με σεμνοτητα και ταπεινοτητα σας αναγγελουμε οτι την 695 Ολυμπιαδα απο την αρχαιοτητα και ακριβως στα σαραντα απο την ληξη των 28ων συγχρονων Ολυμπιακων Αγωνων,ητοι το Σαββατο 9 και 10 Οκτωβριου 2004 στον Πλατανο Κυνουριας θα διεξαχθει η Ε" Πανελληνια Ανοιχτη Συναντηση Ταβλιου !!
Πρωτοπορωντας οπως παντα,επιτρεπουμε καθε ειδους φαρμακοδιεγερτικο(ντοπα),ελληνικο,η eisagomeno,που ανεβαζει την αποδοση των ανταγωνιζομενων,παρακαπτοντας την υποκρισια(εγω ειμαι καθαρος ενω οι αλλοι...)και τον σκοπελο να ελεγξουμε ολους τους συμμετεχοντες.
Ετσι ανεβαζουμε κατακορυφα το Ακαθαριστο Εθνικο Χαμογελο και την Ακαθαριστη Εθνικη Ευτυχια που μας πλημμυριζει ως πρωταθλητες απο τον Μαρτη και ιδιως απο τον Ιουλη και δωθε...
Στα καφενεια που θα διεξαχθουν οι αγωνες,θα διατιθενται εν αφθονια δυναμωτικες ουσιες,καφεινη,οινινη,ουζονινη,τσιπουρινη και κρεατινη τραγου,εξασφαλιζοντας ετσι την πληρη διαφανεια στην διακινηση των σκευασματων..!!
Οι ξενερωτοι θα αποβαλλονται των αγωνων παραυτα.!!
Επιτρεπονται τα φαινομενα διαπλοκης,επαρσης,αλλαζονειας,διακρισεων,το λιμαρισμα και το τσιμπημα των ζαριων,οι μεταμφιεσεις,οι πλαστοπροσωπιες και καθε ειδους αδιαφανεις συναλλαγες προς ευοδωση του ιερου σκοπου,ο οποιος δεν ειναι αλλος απο την νικη και την κατακτηση της πρωτης θεσης,
Η χαρα της συμμετοχης(ταχα μου δεν με νοιαζει κι αν χασω),η συγκινηση της συναδερφωσης,κι ο ενθουσιασμος του εθελοντη,απαγορευονται αυστηρως και δια ροπαλου απο καστανια..!!
Σκυλια Ντοπερμαν θα φυλαττουν τας Ταβλοπυλας,κι εκπαιδευμενα γερακια θα υπεριπτανται αεναως για την ομαλη διεξαγωγη τους και την προστασια απο πιθανη επιθεση των διαλυμενων στρατευματων του Σανταμ,η του Μιλοσεβιτς.
Το εδω Ολυμπιακο Νοσοκομειο διαθετει πλεον ολες τις επιστημονικες ειδικοτητες,απο καρδιολογο και ταβλαρευματολογο,μεχρι αστρολογο και ξεματιαστρες.
Οι τελετες εναρξης και ληξης παραμενουν επτασφραγιστο μυστικο(ουτ'εμεις δεν ξερουμε τι διαολο θα γινει).
Η διαπιστευση των συμμετονοντων θα γινει περι την 9η πρωινη του Σαββατου,κι ενω θα'χει ανατειλει ο 7ος ηλιος του ερωτα,στο Ολυμπιακο Καφενειο του Κωστα Περρου,κατω απο την στεγη Κληματραβα..!!!
Η διοργανωτρια αρχη εχει μεριμνησει,οπως παντα για τα παντα...
Εσεις φερτε μαζι μοναχα ταβλια κι οτι θα διευκολυνει την διανυκτερευση σας.
Φερτε τις ντοπες και τις ενεσεις (ηθικου..)
Φερτε τους φιλους σας και τους εχθρους..
Φερτε τις σκοτουρες σας να τις παιξουμε ολες μια ζαρια και να τις χασουμε..


ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...


Πληροφοριες εντος...
π.μ,κινητα,ακινητα,σηματα καπνου,περιστερια,μορς και με οτι αλλο μπορειτε να επικοινωνειτε...

x-rider
06/10/2004, 18:50
ΩΡΑΙΑ!




Δ Η Λ Α Δ Η ????

Μικρή Λουλού
06/10/2004, 18:56
ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕΣ ΡΕ ΑΡΗ??

ΤΟ Σ/Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ..!!

ΑΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ,ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ..

ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ EVENT..ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ..

ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΜΟΥΧΛΑ !!!!!!!!


:lol: :beer: :beer: :beer:

x-rider
06/10/2004, 19:17
ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΤΕΤΑΙ


ΜΟΥΧΛΑ Ε? - ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ:sad:


ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!


ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!,ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ:beer:

angel-m
07/10/2004, 00:42
Τώρα εγώ για να έρθω πρέπει να ξέρω τάβλι…????:D :D

Βρε κάποιος να με μάθει την άσχετη:p

:look: Κανείς :look: :bawl:

crs-k
07/10/2004, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
"ΗΓΟΥΜΕΝΕΙΟ"

..........................

ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...

Πληροφοριες εντος...
π.μ,κινητα,ακινητα,σηματα καπνου,περιστερια,μορς και με οτι αλλο μπορειτε να επικοινωνειτε...


Καλοοοοοοοο !!! :eek: :eyepop: :rolleyes: :lol: :rotflmao:

Να παρω σκηνη ???

Θα μας αφησουν να στησουμε ???

Μικρή Λουλού
07/10/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Καλοοοοοοοο !!! :eek: :eyepop: :rolleyes: :lol: :rotflmao:

Να παρω σκηνη ???

Θα μας αφησουν να στησουμε ???



XΡΗΣΤΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΝΕΙΣ..!!
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΣΟΥ ΛΕΩ..
ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ ΓΙΑ ΣΙΤΑΙΝΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΚΜ ΕΙΝΑΙ Η "ΜΑΝΑ ΝΕΡΟΥ" ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΞΥΛΙΝΟ ΜΕ ΠΑΓΚΟΥΣ..!!
ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ "ΛΕΠΙΔΑ",Η ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ..!!!!

SaraMaritis
07/10/2004, 11:40
ΝΑ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ !!! :D

(Και αφου δεν ξερω ταβλι, θα ελεγα οτι εχω αρκετες πιθανοτητες
για "καλη" καταταξη) :rotflmao:

Αρχιζει η "ψυχολογικη" προετοιμασια παραυτα... :smokin:

:beer: :beer: :beer: