PDA

View Full Version : Τι θα γινει με τους καγκουρες με τα αυτοκινητα;



OrEsTiS82
10/09/2007, 12:15
Την Πεμπτη κατα τις 23:30 περνουσα απο την Μεσογειων και πηγαινα για ποτο με φιλους με αλλες μηχανες, και ηταν ενας τρομπας με ενα Saxo και καλα φτιαγμενο και στα φαναρια ενω ολοι ξεκινουσαμε με τις μηχανες κυριλε απο το φαναρι αυτος εφευγε κοφτες.
Πηγα διπλα του για πλακα, ξεκιναμε φευγω ανετα αυτος ηταν πολυ πισω (λογικο αφου ηταν αυτοκινητο και απο οτι φανηκε οχι και τοσο βελτιωμενο) και οταν εφτασα τα 100-120 κοβω να περιμενω και τα αλλα παιδια με τις μηχανες και μετα απο λιγο περναει το κωλοπαιδο απο αριστερη που ηταν τερμα δεξια και περιπου 1-1.5 μετρο απο το 610 μου για να προκαλεσει.
Δεν εδωσα συνεχεια γιατι αμα ετρεχα και εγω μπορει να σκοτωνομασταν γιατι ειχε πολυ κοσμο εκεινη την ωρα.
Και ενα δευτερο περιστατικο που με ενοχλησε ηταν το σαββατο το βραδι πηγαιναμε αρκετα μεγαλη παρεα με τις μηχανες μας σε ενα Μπαρακι στην Λεωφ.Αλεξανδρας και ενας καγκουρας με rallye παλιο κοιταζε την κοπελα που ειχα μαζι στα φαναρια και καποια στιγμη μετα απο ενα φαναρι ενω πηγαινα κυριλε με προσπερασε απο πολυ κοντινη αποσταση απο το φτερο μου.
Μου το ειπε ενας αλλος φιλος μου (GS1200) εγω δεν το καταλαβα (δεν εχω καθρεφτες) γιατι θα αρχιζα καταδιωξη και ας ημουν με την κοπελα μαζι.

Trickster
10/09/2007, 12:20
..oti kai me toys kagkoures stis moto.. ypomonh

:sick:

sniper
10/09/2007, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Την Πεμπτη κατα τις 23:30 περνουσα απο την Μεσογειων και πηγαινα για ποτο με φιλους με αλλες μηχανες, και ηταν ενας τρομπας με ενα Saxo και καλα φτιαγμενο και στα φαναρια ενω ολοι ξεκινουσαμε με τις μηχανες κυριλε απο το φαναρι αυτος εφευγε κοφτες.
Πηγα διπλα του για πλακα, ξεκιναμε φευγω ανετα αυτος ηταν πολυ πισω (λογικο αφου ηταν αυτοκινητο και απο οτι φανηκε οχι και τοσο βελτιωμενο) και οταν εφτασα τα 100-120 κοβω να περιμενω και τα αλλα παιδια με τις μηχανες και μετα απο λιγο περναει το κωλοπαιδο απο αριστερη που ηταν τερμα δεξια και περιπου 1-1.5 μετρο απο το 610 μου για να προκαλεσει.
Δεν εδωσα συνεχεια γιατι αμα ετρεχα και εγω μπορει να σκοτωνομασταν γιατι ειχε πολυ κοσμο εκεινη την ωρα.
Και ενα δευτερο περιστατικο που με ενοχλησε ηταν το σαββατο το βραδι πηγαιναμε αρκετα μεγαλη παρεα με τις μηχανες μας σε ενα Μπαρακι στην Λεωφ.Αλεξανδρας και ενας καγκουρας με rallye παλιο κοιταζε την κοπελα που ειχα μαζι στα φαναρια και καποια στιγμη μετα απο ενα φαναρι ενω πηγαινα κυριλε με προσπερασε απο πολυ κοντινη αποσταση απο το φτερο μου.
Μου το ειπε ενας αλλος φιλος μου (GS1200) εγω δεν το καταλαβα (δεν εχω καθρεφτες) γιατι θα αρχιζα καταδιωξη και ας ημουν με την κοπελα μαζι.

Ακου τι θα κάνεις.....

1. Θα κόψεις τις κόντρες τις φιλικές ή μη αφού το κλείνεις το γκάζι και σε φτάνουν
2. Όταν θα ανεβάζεις γκόμενες στην μηχανή να φοράνε κράνος γιατί αν γίνει καμμιά στραβή με τις @@ που κάνεις (και τις βάζεις κι εδώ μέσα) και χτυπήσει η κοπελιά από πισω αν ήμουν πατέρας της θα σου έβαζα το 610 απο πίσω.
3. Μην τσαμπουκαλεύεσαι και πολύ στο δρόμο γιατί δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο καθένας.
4. Βάλε καθρέφτες στο μηχανάκι σου.

Αν δεν μπορείς να κάνεις τα παραπάνω ή μας γράφεις στα @@ σου, τότε κάνε υπομονή που λέει κι ο από πάνω.....

DUKASII
10/09/2007, 12:52
1/TO το οτι κοιταγε τη κοπελα σου..ειναι κοπλιμέντο για σενα και τη κοπελα σου..μη δινεις σημασία και μη τσαμπουκαλευτεις σε αυτοκίνητο.(μπορει να χτυπήσει και να φυγει.)
2/μαλακες υπαρχουν παντου..εδω εκει πανω κατω..παντου..μη΄κρίνεις καποιον για να μη σε κρίνει.
προσπαθησε να συγρατεις τις ορμες σου για κοντρες ανουσιες και χωρις χρηματικό οφελος..
μαγκας θα είσαι οταν θα μπορεις να μη ψαρωνεις με το καθε μαλακα.ξέρεις ειναι λιγο αστειο να κανεις κοντρα με κατι που το λενε σιτροεν...
3/καθρεπτες είναι δικό σου θέμα αν θα βάλεις...αλλα οταν θα βαζεις κοπελα πανω στο χασκι να χεις λιγο περισσότερο το νου σου.


με τους τσαμπουκαδες πρεπει να ξεκολλήσεις.
φαντασου τωρα να κανεις καταδιωξη με μοτο σε αυτοκινητο ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ.
και να βρεθειτε και οι 2 ξαπλωμενοι στο δρόμο ..μετα απο στουκα του αυτουκινήτου.

κριμα θα είναι.
μπορω να σου πω 1002 τρόπους που δεν πρεπει να το παίζεις μαγκας στο δρόμο.
θα σου πω αυτον που νομιζω οτι θα καταλαβεις καλύτερα.
ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙς ΚΑΝΕΝΑΝ κανοντας κοντρες και μαγκιες στον δρόμο κτλ
μονο τον εαυτό σου..
(+οτι η κοπελα σου σιγουρα φοβαται και σιγουρα δε της αρέσει να κανει καταδιωξη σε αυτοκίνητο γιατι καποιος την κοιταγε..)


παρε το χασκι σου μπες σε μια πιστα...μαθετο..κανε το γουστο σου κανε τη καυλα σου..παρε κανα φιλο σου μαζι να κανετε και κοντρες μεσα στη πιστα για το ποιος είναι το πιο κουλάδι κτλ και ασε το δρόμο για να κανεις τη δουλειά σου.
ωραια δεν ειναι τωρα που πας τις βολτες σου με τη κοπελα?


να σου πω κατι ασχημο τωρα...φαντασου σε καταδιωξη σου με τη μοτο..και τη κοπελα σου πανω να γινει μια στραβή και να χτυπήσει μονο η κοπελα θανασιμα.
θελω να φανταστεις τη σκηνη να το λες στους γονείς της.

sniper
10/09/2007, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
1/TO το οτι κοιταγε τη κοπελα σου..ειναι κοπλιμέντο για σενα και τη κοπελα σου..μη δινεις σημασία και μη τσαμπουκαλευτεις σε αυτοκίνητο.(μπορει να χτυπήσει και να φυγει.)
2/μαλακες υπαρχουν παντου..εδω εκει πανω κατω..παντου..μη΄κρίνεις καποιον για να μη σε κρίνει.
προσπαθησε να συγρατεις τις ορμες σου για κοντρες ανουσιες και χωρις χρηματικό οφελος..
μαγκας θα είσαι οταν θα μπορεις να μη ψαρωνεις με το καθε μαλακα.ξέρεις ειναι λιγο αστειο να κανεις κοντρα με κατι που το λενε σιτροεν...
3/καθρεπτες είναι δικό σου θέμα αν θα βάλεις...αλλα οταν θα βαζεις κοπελα πανω στο χασκι να χεις λιγο περισσότερο το νου σου.


με τους τσαμπουκαδες πρεπει να ξεκολλήσεις.
φαντασου τωρα να κανεις καταδιωξη με μοτο σε αυτοκινητο ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ.
και να βρεθειτε και οι 2 ξαπλωμενοι στο δρόμο ..μετα απο στουκα του αυτουκινήτου.

κριμα θα είναι.
μπορω να σου πω 1002 τρόπους που δεν πρεπει να το παίζεις μαγκας στο δρόμο.
θα σου πω αυτον που νομιζω οτι θα καταλαβεις καλύτερα.
ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙς ΚΑΝΕΝΑΝ κανοντας κοντρες και μαγκιες στον δρόμο κτλ
μονο τον εαυτό σου..
(+οτι η κοπελα σου σιγουρα φοβαται και σιγουρα δε της αρέσει να κανει καταδιωξη σε αυτοκίνητο γιατι καποιος την κοιταγε..)


παρε το χασκι σου μπες σε μια πιστα...μαθετο..κανε το γουστο σου κανε τη καυλα σου..παρε κανα φιλο σου μαζι να κανετε και κοντρες μεσα στη πιστα για το ποιος είναι το πιο κουλάδι κτλ και ασε το δρόμο για να κανεις τη δουλειά σου.
ωραια δεν ειναι τωρα που πας τις βολτες σου με τη κοπελα?


να σου πω κατι ασχημο τωρα...φαντασου σε καταδιωξη σου με τη μοτο..και τη κοπελα σου πανω να γινει μια στραβή και να χτυπήσει μονο η κοπελα θανασιμα.
θελω να φανταστεις τη σκηνη να το λες στους γονείς της.


+954

super_toto
10/09/2007, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Την Πεμπτη κατα τις 23:30 περνουσα απο την Μεσογειων και πηγαινα για ποτο με φιλους με αλλες μηχανες, και ηταν ενας τρομπας με ενα Saxo και καλα φτιαγμενο και στα φαναρια ενω ολοι ξεκινουσαμε με τις μηχανες κυριλε απο το φαναρι αυτος εφευγε κοφτες.
Πηγα διπλα του για πλακα, ξεκιναμε φευγω ανετα αυτος ηταν πολυ πισω (λογικο αφου ηταν αυτοκινητο και απο οτι φανηκε οχι και τοσο βελτιωμενο) και οταν εφτασα τα 100-120 κοβω να περιμενω και τα αλλα παιδια με τις μηχανες και μετα απο λιγο περναει το κωλοπαιδο απο αριστερη που ηταν τερμα δεξια και περιπου 1-1.5 μετρο απο το 610 μου για να προκαλεσει.
Δεν εδωσα συνεχεια γιατι αμα ετρεχα και εγω μπορει να σκοτωνομασταν γιατι ειχε πολυ κοσμο εκεινη την ωρα.
Και ενα δευτερο περιστατικο που με ενοχλησε ηταν το σαββατο το βραδι πηγαιναμε αρκετα μεγαλη παρεα με τις μηχανες μας σε ενα Μπαρακι στην Λεωφ.Αλεξανδρας και ενας καγκουρας με rallye παλιο κοιταζε την κοπελα που ειχα μαζι στα φαναρια και καποια στιγμη μετα απο ενα φαναρι ενω πηγαινα κυριλε με προσπερασε απο πολυ κοντινη αποσταση απο το φτερο μου.
Μου το ειπε ενας αλλος φιλος μου (GS1200) εγω δεν το καταλαβα (δεν εχω καθρεφτες) γιατι θα αρχιζα καταδιωξη και ας ημουν με την κοπελα μαζι.

Εγώ λέω να βρεις τον τύπο με το σαξο και τον τύπο με το ραλί και μετά να φωνάξεις και τον τύπο με το Evo. Βάλτε μια κόντρα όλοι μαζί για να αποδειχτεί μια και καλή ποιός είναι ο πιο μάγκας.

OrEsTiS82
10/09/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
1/TO το οτι κοιταγε τη κοπελα σου..ειναι κοπλιμέντο για σενα και τη κοπελα σου..μη δινεις σημασία και μη τσαμπουκαλευτεις σε αυτοκίνητο.(μπορει να χτυπήσει και να φυγει.)
2/μαλακες υπαρχουν παντου..εδω εκει πανω κατω..παντου..μη΄κρίνεις καποιον για να μη σε κρίνει.
προσπαθησε να συγρατεις τις ορμες σου για κοντρες ανουσιες και χωρις χρηματικό οφελος..
μαγκας θα είσαι οταν θα μπορεις να μη ψαρωνεις με το καθε μαλακα.ξέρεις ειναι λιγο αστειο να κανεις κοντρα με κατι που το λενε σιτροεν...
3/καθρεπτες είναι δικό σου θέμα αν θα βάλεις...αλλα οταν θα βαζεις κοπελα πανω στο χασκι να χεις λιγο περισσότερο το νου σου.


με τους τσαμπουκαδες πρεπει να ξεκολλήσεις.
φαντασου τωρα να κανεις καταδιωξη με μοτο σε αυτοκινητο ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ.
και να βρεθειτε και οι 2 ξαπλωμενοι στο δρόμο ..μετα απο στουκα του αυτουκινήτου.

κριμα θα είναι.
μπορω να σου πω 1002 τρόπους που δεν πρεπει να το παίζεις μαγκας στο δρόμο.
θα σου πω αυτον που νομιζω οτι θα καταλαβεις καλύτερα.
ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙς ΚΑΝΕΝΑΝ κανοντας κοντρες και μαγκιες στον δρόμο κτλ
μονο τον εαυτό σου..
(+οτι η κοπελα σου σιγουρα φοβαται και σιγουρα δε της αρέσει να κανει καταδιωξη σε αυτοκίνητο γιατι καποιος την κοιταγε..)


παρε το χασκι σου μπες σε μια πιστα...μαθετο..κανε το γουστο σου κανε τη καυλα σου..παρε κανα φιλο σου μαζι να κανετε και κοντρες μεσα στη πιστα για το ποιος είναι το πιο κουλάδι κτλ και ασε το δρόμο για να κανεις τη δουλειά σου.
ωραια δεν ειναι τωρα που πας τις βολτες σου με τη κοπελα?


να σου πω κατι ασχημο τωρα...φαντασου σε καταδιωξη σου με τη μοτο..και τη κοπελα σου πανω να γινει μια στραβή και να χτυπήσει μονο η κοπελα θανασιμα.
θελω να φανταστεις τη σκηνη να το λες στους γονείς της.

Συμφωνω σε ολα, επειδη ηταν και εκεινη πανω δεν θα το εκανα,αυτο που με εκνευρισε περισσοτερο ηταν οτι ο φιλος μου με την αλλη μηχανη οταν παρκαραμε ερχεται και μας λεει "καλα δεν τον ειδες τον αλλον πως περασε απο διπλα σας; λεω "οχι", πηγε να σας σκοτωσει" και η αλλη φοβηθηκε,δεν ηρθε να μου το πει διακριτικα,το ειπε μπροστα της και η αλλη τρομαξε.
Sniper συμφωνω για το 2ο κρανος θα παρω, δεν πηγαινα γρηγορα επειδη ηταν και εκεινη μαζι πηγαινα πολυ ηρεμα,καθρευτη ειχα αλλα με πειραζανε οι φιλοι μου και τον εβγαλα.

vangelis 64
10/09/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
καθρευτη ειχα αλλα με πειραζανε οι φιλοι μου και τον εβγαλα. Οπότε μπορείς να σαβουρδιαστείς με αξιοπρέπεια.:sick:
Η μηχανή και η ζωή είναι δικά σου πράγματα φίλε μου.Και πες στούς φίλους σου να πα να φιληθούν.:mad:


Άντε και και με πιάνουν τα νεύρα μου μεσημεριάτικο.:mad:

ktmboy
10/09/2007, 14:32
kai se mena exei tixi na erthei toso konta autokinito alla eixa kathreutes kai aneptiksa taxitita,ama se xtipisei apo piso oxhma 1 tonou mpori na se skotosei akariaia.
oi omada Z anti na mas stamataei sinexws gia diploma as dei kai tous malakes me ta koutia kai ligo,,,

dimokritos
11/09/2007, 02:13
ήθελα να ήξερα πως συνεχίζετε και απαντάτε σε τέτοια thread. το παλικάρι δε λογαρίαζει τπτ μπροστά στη κ@ύλα του. ούτε τον επιβάτη (και φυσικά τη οικογένειά του), ούτε στοιχειώδεις κανόνες συμπεριφοράς στους δρόμους ούτε τπτ. νομίζει ότι οι δρόμοι είναι η παιδική του χαρά και οι υπόλοιποι τα αρκουδάκια του.

δηλαδή αν οι φίλοι σου σε πειράζουν που έχεις 2 χέρια, θα πας να τα κόψεις?

φίλε μου εύχομαι να μην χτυπήσεις ποτέ (φτου φτου σκόρδα μακριά από όλους μας), αλλά στο χωριό μου λέγαμε μην πειράζεις τις κότες γιατί θα σε γ@αμήσει ο κόκορας.

γράψε με εκεί που δεν πιάνει μελάνη, δεν θα σε παρεξηγήσω. αλλά αν τύχει παρελπίδα και σκεφτείς μια φορά ακόμα ότι γίνεσαι κίνδυνος για τους υπολοίπους και τον επιβάτη σου, ίσως σου κάνει καλό.

OrEsTiS82
11/09/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
ήθελα να ήξερα πως συνεχίζετε και απαντάτε σε τέτοια thread. το παλικάρι δε λογαρίαζει τπτ μπροστά στη κ@ύλα του. ούτε τον επιβάτη (και φυσικά τη οικογένειά του), ούτε στοιχειώδεις κανόνες συμπεριφοράς στους δρόμους ούτε τπτ. νομίζει ότι οι δρόμοι είναι η παιδική του χαρά και οι υπόλοιποι τα αρκουδάκια του.

δηλαδή αν οι φίλοι σου σε πειράζουν που έχεις 2 χέρια, θα πας να τα κόψεις?

φίλε μου εύχομαι να μην χτυπήσεις ποτέ (φτου φτου σκόρδα μακριά από όλους μας), αλλά στο χωριό μου λέγαμε μην πειράζεις τις κότες γιατί θα σε γ@αμήσει ο κόκορας.

γράψε με εκεί που δεν πιάνει μελάνη, δεν θα σε παρεξηγήσω. αλλά αν τύχει παρελπίδα και σκεφτείς μια φορά ακόμα ότι γίνεσαι κίνδυνος για τους υπολοίπους και τον επιβάτη σου, ίσως σου κάνει καλό.


Μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα το κειμενο μου και τις απαντησεις που εδωσα μετα (για το εαν λογαριαζω τον συνεπιβατη),τελοςπαντων,ο καθρευτης με βολευε πολυ, τωρα πια με οσα χιλιομετρα πηγαινω μπορω και στριβω το κεφαλι και βλεπω πριν αλλαξω κατευθυνση δεν ειναι προβλημα, απλως δε μπορω να ξερω τι γινεται συνεχεια πισω μου οπως θα εβλεπα με τον καθρευτη.
Τον εχω σπιτι μου τον καθρευτη ισως τον ξαναβαλω.

Παρακαλω τους moderators να προστατεψουν το θεμα απο χαβαλεδες που γραφουν για ενυδρεια, (εκτος απο τους Julius και Oldman που ειναι και γαμω τα ατομα!!!!)

gcrook
11/09/2007, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82

Πηγα διπλα του για πλακα, ξεκιναμε φευγω ανετα αυτος ηταν πολυ πισω

Δεν εδωσα συνεχεια γιατι αμα ετρεχα και εγω μπορει να σκοτωνομασταν γιατι ειχε πολυ κοσμο εκεινη την ωρα.


Μου το ειπε ενας αλλος φιλος μου (GS1200) εγω δεν το καταλαβα (δεν εχω καθρεφτες) γιατι θα αρχιζα καταδιωξη και ας ημουν με την κοπελα μαζι.


6948778545
Το τηλεφωνο ενος πολυ καλου ψυχολογου.
Ειδικευεται σε τετοιες περιπτωσεις.

ASTRAKITCAR
14/09/2007, 08:03
κοιτα απλα σε οσους σας ενοχλουνε ή το παιζουν αδιαφοροι ειτε επειδη μιλανε στο κινητο και δεν μας βλεπουν,ειτε επειδη μας βλεπουν απο τους καθρεπτες -οσοι κοιτανε-αλλα μας κλεινουνε...

στο φαναρι πας διπλα του ριχνεις τις ξερογκαζιες σου,τον κουφαινεις τον ρυπαινεις...ολα αυτα με την αποληξη διπλα στο παραθυρο του...ειδικα τα motard που εχουν και καλη κληση στο τελικο δουλευει καλα..ΜΟΝΟ κινηθειτε γρηγορα πριν αρχιζει να κλεινει το παραθυρο...

οποτε καποιος μου λεει κατι ΑΠΛΑ του λεω δεν σε ειδα οπως δεν με ειδες και εσυ πριν..

TROOPER
14/09/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
...............

ελεγα να μην ασχοληθω μαζι σου...πιστευα οτι εισαι τελειωμενη περιπτωση αλλα διαβαζοντας διαφορα εδω και καποιο καιρο κατεληξα στο συμπερασμα οτι απλα θες νουθεσια.
σου τα ειπανε με το κακο.σου τα λενε με το καλο.τα ακους χυμα και τσουβαλατα εδω και καμποσο καιρο.γιατι δε βαζεις μυαλο ρε???τι θες να αποδειξεις???τσαμπουκαλευεσαι, κανεις κοντρες σε δημοσιο δρομο, δε σκεφτεσαι οτι η στραβη ειναι για ολους μας.ποιος νομιζεις οτι εισαι???εχεις κανει καμια συμφωνια οτι δε θα σου τυχει τιποτα εσενα???νομιζεις οτι εδω μεσα βρικαμε ενα ατομο να τα χωνουμε η μηπως φταιει η συμπεριφορα σου εκει εξω???κατσε και σκεψου λιγο τι κανεις...αφου σου αρεσει η μηχανη σεβασου τη και θα σε σεβαστει.σεβασου τους συνοδοιπορους-συναδελφους μοτοσυκλετιστες που κινουντε στους ιδιους δρομους με σενα.τη κοπελα η φιλο που ανεβαζεις επανω στο μηχανακι σου.βαλε καθρευτες !!!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ !!!!!!φορα εξοπλισμο (γαντια, μποτες, μπουφαν, κρανος και οταν βγαινεις εκτος αθηνων και παντελονι) !!!!!!ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΟΥ !!!!!!!μαθε οσο μπορεις να συγκρατεις τα νευρα σου!!!αν ολοι με το παραμικρο ξεκινουσαμε τσαμπουκαδες θα ημασταν ενα βημα πιο κοντα στο far west!!!ξεκινα να ασχολεισαι ουσιαστικα με αυτο που λεγετε μοτοσυκλετα.αφιερωσε χρονο και χρημα.ειναι επενδυση που θα σε ανταμειψει!!!μπες στη πιστα (τα μεγαρα ειναι διπλα) και σπαστο το μηχανακι !!!στα σιγουρα ομως.ελα στο δελεαρ και μπες σε μια παρεα μοτοσυκλετιστων απο την οποια θα αποκομισεις φιλους αλλα το κυριοτερο θα παρεις γνωση που δεν φανταζεσαι...!
αν νομιζεις οτι ο δουκας,o sniper η o gcrook με τους οποιους εχεις μια κοντρα εδω μεσα η ο οποιοσδηποτε αλλος θα χαρουνε σε ενα ασχημο δικο σου νεο εισαι γελασμενος.απλα θα πουνε (και σωστα) οτι τα θελε και τα παθε.οτι δεν κουβαλουσε μυαλο ο ορεστης.και οτι ισως να ειναι καλυτερα γιατι ητανε δημοσιος κινδυνος.αλλα ακομα και αυτο δε θα ειπωθει με χαρα και ευχαριστηση.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ (μεσα απο βολτες, συναντησεις με αλλους οτοσυκλετιστες, εκδρομες, ταξιδια μακρυνα η κοντινα, ταξιδια στο εξωτερικο) ΑΛΛΑ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ !!!!!!! ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΡΕ !!!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ !!!!!

Υ.Γ.οπως ελεγε η ατακα και στο biker boyz...ΚΑΨΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΣΟΥ !!!!!!!

OrEsTiS82
14/09/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
κοιτα απλα σε οσους σας ενοχλουνε ή το παιζουν αδιαφοροι ειτε επειδη μιλανε στο κινητο και δεν μας βλεπουν,ειτε επειδη μας βλεπουν απο τους καθρεπτες -οσοι κοιτανε-αλλα μας κλεινουνε...

στο φαναρι πας διπλα του ριχνεις τις ξερογκαζιες σου,τον κουφαινεις τον ρυπαινεις...ολα αυτα με την αποληξη διπλα στο παραθυρο του...ειδικα τα motard που εχουν και καλη κληση στο τελικο δουλευει καλα..ΜΟΝΟ κινηθειτε γρηγορα πριν αρχιζει να κλεινει το παραθυρο...

οποτε καποιος μου λεει κατι ΑΠΛΑ του λεω δεν σε ειδα οπως δεν με ειδες και εσυ πριν..


ΛοοοοοοοοοοοοοοοΛ γαματο δεν το εχω κανει ποτε!
Ειδικα αμα κανει και τιποτα σκασιματα η εξατμιση μπροστα στην μουρη του θα εχει πολυ πλακα.
:D

ΥΓ: Trooper συμφωνω με αυτα που εγραψες αλλα παρεξηγήσεις πιστευω συμβαινουν αρκετες κατα καιρους στην ιστοσελιδα,αμα δεν γνωρισεις καποιον απο κοντα και διαβαζεις μονο καποια ελαχιστα περιστατικα που του εχουν συμβει μπορει να σχηματισεις λανθασμενη αποψη για εκεινον.
Το ξερω οτι αμα σκοτωθω δεν θα χαρουν καλα παιδια ειναι.

TROOPER
14/09/2007, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
ΥΓ: Trooper συμφωνω με αυτα που εγραψες αλλα παρεξηγήσεις πιστευω συμβαινουν αρκετες κατα καιρους στην ιστοσελιδα,αμα δεν γνωρισεις καποιον απο κοντα και διαβαζεις μονο καποια ελαχιστα περιστατικα που του εχουν συμβει μπορει να σχηματισεις λανθασμενη αποψη για εκεινον.
Το ξερω οτι αμα σκοτωθω δεν θα χαρουν καλα παιδια ειναι.

αλλο παρεξηγηση και αλλο τα στηνω, τα παω, πλακωνομαι στις μπουνιες ειμαι ο ετσι, ο γιουβετσι και ο κοκορετσι και δε συμαζευεται.
τροποι καλης συμπεριφορας χρειαζονται (δλδ παιδεια) τοσο εδω μεσα οσο και εκει εξω (χωρις να σημαινει οτι θα φλωρεψεις.και οταν εχεις τροπους και αυτοσεβασμο το δειχνεις παντου.εδω απο τα μεχρι στιγμης δεν δειχνεις να εχεις τροπους.ουτε εδω μεσα ουτε εκει εξω.για αυτο αλλωστε και σε προετρεψα να αλλαξεις νοοτροπια.σκεψου λιγο ολα αυτα που σου εχω γραψει...

zephyr1
14/09/2007, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αλλο παρεξηγηση και αλλο τα στηνω, τα παω, πλακωνομαι στις μπουνιες ειμαι ο ετσι, ο γιουβετσι και ο κοκορετσι και δε συμαζευεται.
τροποι καλης συμπεριφορας χρειαζονται (δλδ παιδεια) τοσο εδω μεσα οσο και εκει εξω (χωρις να σημαινει οτι θα φλωρεψεις.και οταν εχεις τροπους και αυτοσεβασμο το δειχνεις παντου.εδω απο τα μεχρι στιγμης δεν δειχνεις να εχεις τροπους.ουτε εδω μεσα ουτε εκει εξω.για αυτο αλλωστε και σε προετρεψα να αλλαξεις νοοτροπια.σκεψου λιγο ολα αυτα που σου εχω γραψει...

Γιωργο νομιζω οτι ειναι εδω μαζι μας γιατι θελει να καταλαβει.:winka:

OrEsTiS82
14/09/2007, 19:22
:a10:
Eγω ολους σας συμπαθω (και με τα παιδια που εχω μιλησει ασχημα) γιατι ειστε ατομα που αγαπατε την μοτοσυκλετα οπως και εγω,μερικες φορες κανω λαθη και εγω οπως ολοι, η πανω στα νευρα λεω μια κουβεντα παραπανω.

:beer: :beer: :beer:

gcrook
14/09/2007, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Γιωργο νομιζω οτι ειναι εδω μαζι μας γιατι θελει να καταλαβει.:winka:

Γιατι εμεις που ειμαστε καιρο εδω τι καταλαβαμε;:lol:

zephyr1
14/09/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γιατι εμεις που ειμαστε καιρο εδω τι καταλαβαμε;:lol:

Πολυ περισσοτερα απ'οτι φανταζομασταν.:)

DimChios
15/09/2007, 06:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Πολυ περισσοτερα απ'οτι φανταζομασταν.:)


+ Μπόλικα! :winka:

Τρουπ, respect! Ελπίζω να πιάσουν τόπο τα λόγια σου!

:beer: :wave2:

p@nos
15/09/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
:a10:
Eγω ολους σας συμπαθω (και με τα παιδια που εχω μιλησει ασχημα) γιατι ειστε ατομα που αγαπατε την μοτοσυκλετα οπως και εγω,μερικες φορες κανω λαθη και εγω οπως ολοι, η πανω στα νευρα λεω μια κουβεντα παραπανω.

:beer: :beer: :beer:


Εισαι ωραιος ρε!!!!!!!


:beer: :beer: :beer:

Jimskeet2002
24/09/2007, 09:17
Γεια σας παιδια και απο μενα. Αυτο που θελω να πω ειναι το εξης. Πολλες φορες βλεπω κατι τετοια thread στα οποια λεει καποιος κατι κ κατευθειαν ολοι τον αρπαζουν κ αρχιζουν να του τα χωνουν κ οτι δν σεβετε τπτ κ να τον κρινουν χωρις καν να τον ξερουν. Αυτο πιστευω ειναι πολυ ασχημο. Στο θεμα τωρα, ρε παιδια ολοι μηχανοβιοι ειμαστε εδω μεσα κ στους περισσοτερους εδω μεσα αρεσουν οι μηχανες για το γκαζι, την ευελιξια, τα παιχνιδια που μπορεις να κανεις κτλ. Δν πιστευω οτι υπαρχει καποιος ο οποιος θα παρει μηχανη κ θα πηγαινει στην ακρη του δρομου σαν αμαξι. Αν κανει κατι τετοιο τοτε την εχει μονο για μοστρα κ οχι γιατι πραγματικα του αρεσει. Δλδ θελετε να μου πειτε ολοι εσεις που του λετε να κοψει τις @@ κ καλα, οτι εσεις δν εχετε γκαζωσει ποτε την μηχανη μεσα στην πολη για να την πειτε σε ενα αμαξι? Τωρα που λετε οτι θα σκοτωθει κ θα κανει....... Τα περισσοτερα ατυχηματα με μηχανες ειναι επειδη θα πεταχτει καποιος απο κανενα στενο η θα περασει ο αλλος με κοκκινο η συνηθως θε ερθει ο αλλος απο πισω κ θα σε κοπανησει. Πιστευετε οτι για να συμβει αυτο το ατυχημα παιζει ρολο το αν γκαζωνεις η ντριφταρεις η κανεις σουζες? Σπανια εχω ακουσει για καποιον να σκοτωθηκε οταν εκανε σουζα η οταν ντριφταρε..... οποτε ας μην κανουμε ολοι τους Αγιοιυς μεσα στο φορουμ που. Ολοι μας ειμαστε εδω επειδη αγαπαμε τις μηχανες κ οι περισσοτεροι απο εμας αγαπανε κ ολα αυτα το οποια μπορεις να κανεις με μια μηχανη. Φιλικα Δημητρης