PDA

View Full Version : Newbie CB400SF



mpou
11/09/2007, 14:02
Γεια χαρα νταν.

Πρωτο post, και ετσι για το καλο το φερνω εδω.

Τις τελευταιες 5 μερες χαζευω το forum (εκανα μαλλον καποια ανοησια στην πρωτη εγγραφη), και μπορω να πω οτι μου εχει κεντρισει το ενδιαφερον.

Συγχαρητηρια σε ολους σας.

mpou
11/09/2007, 14:06
Και για να συνεχισω, με λεω Newbie γιατι (αν και το εχω εδω και 10 μηνες), δεν το εχω βγαλει απο την Αθηνα. Το πολυ για κανενα μπανιο... Σπιτι-δουλεια, δουλεια-σπιτι.

Μηπως υπαρχει χωρος και για "αργους" εδω μεσα, οσον αφορα τις βολτουλες??

cartman
11/09/2007, 20:26
Επειδή απο ότι βλέπω οι χοντάκιδες εδώ μέσα δεν συγκινούνται, σε χαιρετώ εγώ εκ μέρους τους αν και όχι χοντάκιας! :D
Καλωσόρισες λοιπόν φίλε και καλά χιλιόμετρα να έχεις με την μικρή!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
για αργούς φίλε δεν ξέρω αν έχει χώρο εδώ μέσα! Ώς γνωστό εδώ μέσα μπαίνουν μόνο οι ΠΟΛΥ γρήγοροι...



































:a31:


Έλα πλάκα κάνω...

...α και συνήθως τα καλωσορίσματα πάνε στις Γενικές
:beer:

H0NDAKIAS
11/09/2007, 21:28
Καλως ηρθες, και συ cb 400 .Ετσι έτσι !!! Μην τρελλαίνεσαι υπάρχουν από όλα εδώ μέσα και αργοί και γρήγοροι αλλά και αργοί που το παίζουν γρήγοροι και το αντίστροφο "The truth is out there" πω πως τα λέω έτσι ... πλάκα κάνω. Τέσπα και πάλι καλωήρθες και καλά post.

mpou
12/09/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Επειδή απο ότι βλέπω οι χοντάκιδες εδώ μέσα δεν συγκινούνται, σε χαιρετώ εγώ εκ μέρους τους αν και όχι χοντάκιας! :D

Εστω, δεχομαι την πρωτη απαντηση απο "μη" χοντακια. :D


Καλωσόρισες λοιπόν φίλε και καλά χιλιόμετρα να έχεις με την μικρή!

Καλως σας βρηκα!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
για αργούς φίλε δεν ξέρω αν έχει χώρο εδώ μέσα! Ώς γνωστό εδώ μέσα μπαίνουν μόνο οι ΠΟΛΥ γρήγοροι...

:a31:


Έλα πλάκα κάνω...

Και στην αρχη τρομαξα οπως το ειπες.


...α και συνήθως τα καλωσορίσματα πάνε στις Γενικές
:beer:
Σορρυ, αλλα τι περιμενες απο ενα Newbie?

mpou
12/09/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από H0NDAKIAS
Καλως ηρθες, και συ cb 400 .Ετσι έτσι !!! Μην τρελλαίνεσαι υπάρχουν από όλα εδώ μέσα και αργοί και γρήγοροι αλλά και αργοί που το παίζουν γρήγοροι και το αντίστροφο "The truth is out there" πω πως τα λέω έτσι ... πλάκα κάνω. Τέσπα και πάλι καλωήρθες και καλά post.

Να σαι καλα.

Τωρα τι να σου πω? Γρηγορος η αργος? Παντως, παλια (-10 χρονια) ημουν enduras!! (και μαλλον τωρα διχασμενη προσωπικοτητα)

VANDA
12/09/2007, 11:41
Καλώς το παιδί. :beer:

bsari
12/09/2007, 12:06
προφανως τωρα παραλληλα θα σερφαρεις και θα οδηγεις!!!
καλα και πολλα χιλιομετρα με την αρκουδιτσα σου

cartman
12/09/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Να σαι καλα.

Τωρα τι να σου πω? Γρηγορος η αργος? Παντως, παλια (-10 χρονια) ημουν enduras!! (και μαλλον τωρα διχασμενη προσωπικοτητα)

Φιλαράκι μην το ψάχνεις και πολύ. Όλοι αργoί είμαστε εδώ μέσα, αλλιώς δεν θα ήμασταν εδώ :nono: ..



αλλά σε καμιά πίστα του moto GP




































:a31:










Τελευταία το :a31: με εκφράζει πολύ! Να ανησυχήσω?

:D
:beer: :beer:

mpou
12/09/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
προφανως τωρα παραλληλα θα σερφαρεις και θα οδηγεις!!!
καλα και πολλα χιλιομετρα με την αρκουδιτσα σου

Αρκουδιτσα το μωρο μου??? Μα γιατι? Ασε που ετσι λεω την γυναικα μου!

paris13
12/09/2007, 19:19
Έλα φίλε να σε χαιρετίσω και εγώ και καλά ποστ, αν και εγώ νέος είμαι αλλά εμένα δεν μου δίνουν σημασία αφού όλο ερωτήσεις κάνω αλλά απαντήσεις δεν παίρνω εκτός από ελάχιστες.
Δύο τα τινά. Ή είναι όλοι γαύροι χανούμια και κομπλάρουν μπροστά στην Ευρωπανάθα ή ρωτάω πολλά και διαφορετικά πράγματα με την μία. Το δεύτερο οφείλεται στην δίψα της μάθησης για τα ωραιότερα εργαλεία (που λέει ο λόγος) στον κόσμο τα CB400 SF. Όσο για το πρώτο δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί εκτός από τύχη (περιβάλλον κ.λπ.) η Πανάθα είναι η άλλη μεγάλη μου αγάπη. Πάντως για να μην ξεφεύγω καλός ήρθες και πάντα όρθιος όπως λένε εδώ.
Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα. :beer: :beer:
Χαιρετώ :wave2:

soichiro_cbf
12/09/2007, 19:25
Καλώς ήρθες φίλε.

mpou
13/09/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
Έλα φίλε να σε χαιρετίσω και εγώ και καλά ποστ, αν και εγώ νέος είμαι αλλά εμένα δεν μου δίνουν σημασία αφού όλο ερωτήσεις κάνω αλλά απαντήσεις δεν παίρνω εκτός από ελάχιστες.

Βασικα, σαν νεοι, μαλλον πρεπει να μπουμε στο κλιμα του forum. θελω να πιστευω οτι για αυτο δεν παιρνεις απαντησεις (μαλλον δεν ρωταμε σωστα)


Δύο τα τινά. Ή είναι όλοι γαύροι χανούμια και κομπλάρουν μπροστά στην Ευρωπανάθα ή ρωτάω πολλά και διαφορετικά πράγματα με την μία. Το δεύτερο οφείλεται στην δίψα της μάθησης για τα ωραιότερα εργαλεία (που λέει ο λόγος) στον κόσμο τα CB400 SF. Όσο για το πρώτο δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί εκτός από τύχη (περιβάλλον κ.λπ.) η Πανάθα είναι η άλλη μεγάλη μου αγάπη. Πάντως για να μην ξεφεύγω καλός ήρθες και πάντα όρθιος όπως λένε εδώ.
Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα. :beer: :beer:
Χαιρετώ :wave2:

Κοιτα, υπαρχουν ενα σωρο πραγματα στα οποια καποιος μπορει να ειναι αντιθετος (π.χ. εγω θα ψηφισω κατι που εσυ απεχθανεσαι). Δεν νομιζω οτι κατι τετοια μπορουν να αποτρεψουν καποιον, που γνωριζει και αγαπαει τους 2 τροχους, να σου απαντησει. Νομιζω?

cartman
13/09/2007, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Βασικα, σαν νεοι, μαλλον πρεπει να μπουμε στο κλιμα του forum. θελω να πιστευω οτι για αυτο δεν παιρνεις απαντησεις (μαλλον δεν ρωταμε σωστα)

Ρε παιδιά χαλαρώστε!
Μάλλον δεν θα είδαν τις ερωτήσεις σας (ούτε εγώ τις πρόσεξα για να είμαι ειλικρινής) ή δεν θα ξέρουν να σας απαντήσουν!
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μην σας απαντούν επειδή είστε νέοι! Και εγώ νέος είμαι εδώ και βρήκα πολύ θετική ανταπόκριση...



υπαρχουν ενα σωρο πραγματα στα οποια καποιος μπορει να ειναι αντιθετος (π.χ. εγω θα ψηφισω κατι που εσυ απεχθανεσαι). Δεν νομιζω οτι κατι τετοια μπορουν να αποτρεψουν καποιον, που γνωριζει και αγαπαει τους 2 τροχους, να σου απαντησει. Νομιζω?

Ούτε αυτό φυσικά ισχύει! Να σε βρίσουν μπορεί :D αλλά να μήν σου απαντήσουν επειδή είσε ολυμπιακός ή παναθηναϊκός κ.τ.λ αποκλείεται!

:beer: :beer:

paris13
13/09/2007, 21:21
Εντάξει εγώ ποιό πολύ χιούμορ έκανα κάτι ίσος μεταξύ σοβαρού και αστείου. Κανένα πρόβλημα, άλλωστε γιατί να αισθάνομαι έτσι. :lol:

cartman
13/09/2007, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
Εντάξει εγώ ποιό πολύ χιούμορ έκανα κάτι ίσος μεταξύ σοβαρού και αστείου. Κανένα πρόβλημα, άλλωστε γιατί να αισθάνομαι έτσι. :lol:
cool :smokin:
:beer: :beer: :beer:

odt
14/09/2007, 08:37
Καλώς τον :wave2:

H0NDAKIAS
14/09/2007, 09:41
Μεγαλώνει η cbπαρέα και μ΄αρέσει .Και εγώ νεος είμαι άραξε. Απο δω μέσα ότι ρωτησα μου απαντήσαν με πολύ προθυμία και ας ρώταγα και άκυρα και γιαυτο αλλωστε πάντα λέω τα καλυτερα για το forum μας.:beer: :beer: :beer:

paris13
14/09/2007, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από H0NDAKIAS
Μεγαλώνει η cbπαρέα και μ΄αρέσει .Και εγώ νεος είμαι άραξε. Απο δω μέσα ότι ρωτησα μου απαντήσαν με πολύ προθυμία και ας ρώταγα και άκυρα και γιαυτο αλλωστε πάντα λέω τα καλυτερα για το forum μας.:beer: :beer: :beer:

Εγώ να φανταστείτε την Τετάρτη την παίρνω και είναι σαν να την έχω μήνες από τις βόλτες σε αυτό το φόρουμ με τα όσα έχω μάθει και με τα λίγα που έχω πει και ανταλλάξει. Μιλώ για το CB400SF παρεμπιπτόντως.. :beer: :beer:

Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα. ΑΧ πάω κάθε μέρα την βλέπω και είναι σαν να μου μιλάει και να μου λέει πάρε με από εδώ μέσα, είμαι έτοιμη δεν με βλέπεις... και εγώ τις λέω κάνε λίγο υπομονή για το καλό σου ενδιαφέρομαι... Οχχχ μάλλον ξέφυγα. Έχω Αυτοκίνητο, παπί, έχω αλλάξει πολλά AUTO και μηχανές αλλά αυτή με έχει γοητεύσει πολύ και διαφορετικά. Πάντα είχα εντούρο και κρος αλλά ποτέ στριτ. Βόλτα μόνο από φίλων μηχανές στριτ...:beer:Τα AUTO τα σιχάθηκα με αυτή την κίνηση, έχει παραγίνει ποιά το κακό, όλοι από 2 και 3 έχουν και δεν χωράνε ούτε τα παπάκια πια. :eyepop:
ΑΑ.! Θυμήθηκα είχα ένα CB200 πριν πολλά χρόνια και ήμουν θυμάμαι πολύ ευχαριστημένος.! :lol:

paris13
17/10/2007, 16:36
Την έχω πάρει και λέω αν και αργά ας την ποστάρω, να την καμαρώνω. Χμμ βέβαια θέλει κάπιοα μαζέματα αλλά για την ώρα έτσι είναι.. :beer:


109041

paris13
17/10/2007, 16:37
Η έτσι... :beer:


109043

paris13
17/10/2007, 16:38
Και για να μην κουράζω και μια ακόμα... !! :wave2:


109044