PDA

View Full Version : Δεν βρίσκω τίτλο-ανέκδοτα



XTakias
11/09/2007, 16:23
Ένα κλασσικό αντρόγυνο πηγαίνει στον Ζωολογικό κήπο.
Τους βλέπει ο ξεναγός του κήπου και αρχίζει την περιήγηση:
Ξεναγός: - Αυτό εδώ που βλέπετε είναι η κλασσική καμηλοπάρδαλη. Τρώει 5 κιλά φύλλα την ημέρα, η σεξουαλική της πράξη διαρκεί 45 λεπτά και κάνει 1 μωράκι ανά 2 χρόνια.
Γυναίκα: - Τα βλέπεις; Τα βλέπεις;
Αντρας: - (Ταπεινωμένος) Τα βλέπω...τα βλέπω...
Ξεναγός: - Προχωράμε παρακάτω... Αυτός εδώ είναι ο μπαμπουίνος. Τρώει 2 κιλά μπανάνες την ημέρα, η σεξουαλική του πράξη διαρκεί 40 λεπτά και κάνει 1 μπαμπουινάκι το χρόνο!
Γυναίκα: - Τα βλέπεις; Τα βλέπεις;;;
Αντρας: - Τα βλέπω... Τα Βλέπω...
Ξεναγός: - Προχωράμε παρακάτω... Εδώ είναι το κλασσικό ελάφι... Τρώει 3 κιλά φύλλα την ημέρα, κάνει 1 ελαφάκι τα 3 χρόνια και η σεξουαλική του πράξη διαρκεί ... 45 δευτερόλεπτα!
Αντρας: - (επιτέλους δικαιωμένος) Τα βλέπεις;;;...Τα βλέπεις;;;
Γυναίκα: - Ναι!..... Αλλά κι εσύ τα βλέπεις τα κέρατα;;;

XTakias
11/09/2007, 16:24
Ένας νεκροθάφτης δούλευε αργά ένα βράδυ και εξέταζε τα πτώματα. Εξέταζε το πτώμα του κυρίου Αλεξόπουλου όταν έκανε μια ανακάλυψη. Ο κ. Αλεξόπουλος είχε τον μεγαλύτερο πέος που είχε δει στην ζωή του. Μιας και το σώμα του κ. Αλεξόπουλου επρόκειτο να αποτεφρωθεί, ο νεκροθάφτης του ζήτησε συγνώμη και αφαίρεσε το πέος του καθώς θεώρησε πως θα ήταν κρίμα να αποτεφρωθεί μαζί με το υπόλοιπο σώμα. Το ταρίχευσε, το έβαλε σε ένα χαρτοφύλακα και το πήγε στο σπίτι του. Το πρώτο πρόσωπο στο οποίο το έδειξε ήταν η γυναίκα του.
- Έχω κάτι να σου δείξω, το οποίο δεν θα το πιστεύεις, είπε και άνοιξε τον χαρτοφύλακα.
- Ω Θεέ μου! φώναξε η γυναίκα του. Ο Αλεξόπουλος πέθανε;!

XTakias
11/09/2007, 16:24
O Γιώργος και η Μαρία γνωρίζονται ερωτεύονται και μετά την πρώτη φορά
που κάνουν σεξ, ξαπλωμένοι συζητάνε:
- Θα σε λέω Έυα, λέει ο Γιώργος.
- Γιατί Έυα; τον ρωτάει η Μαρία.
- Γιατί είσαι η πρώτη μου, της απαντάει Γιώργος.
- Ωραία και εγώ τότε θα σε λέω Peugeot, του λέει η Μαρία.
- Γιατί Peugeot; την ρωτάει.
- Γιατί είσαι ο 307ος!

XTakias
11/09/2007, 16:25
Ενας τυπος εχει προβλημα με τη διατροφη του, τρωει του σκασμου και δεν βαζει γραμμαριο.
Παει στο γιατρο και του λεει πως υπαρχει προβλημα με ενα σκουληκι στον λαιμό του που τρωει την τροφη.
- Γιατρε υπάρχει λύση?
- Φυσικα του απανταει, αυριο ιδια ωρα στο ιατρειο μου.
Παει την επόμενη μερα, του λέι ο γιατρός γδύσου και σκύψε
-Τι? του λεει ο ασθενης
- Σε παρακαλώ, μιλαέι η επιστήμη του απανταει ο γιατρος.
Σκύβει, του βάζει στον ποπο του ενα λουκάνικο και ενα μηλαρακι.
Την επόμενη μερα τα ιδια, Πάλι παει στο ιατρείο , γδύνεται σκύβει πάλι ο γιατρός του βάζει ενα λουκάνικο και ενα μηλαρακι.
Μετα απο 5 -- 6 επισκέψεις του λεει ο ασθενης, γιατρε ολα καλα αλλα ειμαστε και αντρες, φτανει πια.
Ενταξει του λεει ο γιατρος τελευταια φορα.
Γδυνεται, σκύβει του βάζει ο γιατρος μονο το λουκάνικο.
Πεταγεται το σκουλήκι και ρωτάει: Γιατρέ μηλαράκι?

XTakias
11/09/2007, 16:26
Γυρνάει ένα βράδυ ο άντρας σπίτι τσακισμένος απο την κούραση οπότε βλέπει
σπίτι την γυναίκα του να έχει πέσει στο κρεβάτι με τα sexy εσώρουχα και του
λέει:
- Έλα να το κάνουμε 50 (!!!!) φορές.
- Ρε γυναίκα λέει άσε με σήμερα είμαι πτώμα.
- Όχι σήμερα θέλω..
- Αύριο όσες φορές θέλεις ,είχαμε πολλή δουλειά στο μαγαζί..
- Σήμερα,50 φορές ή χωρίζουμε (!)
Τι να κάνει ο άνθρωπος προκειμένου να μην χωρίσει, γδύνεται πέφτουν στο
κρεβάτι και αρχίζουν το sport..
5,10 φορές.
- Ρε γυναίκα δεν μπορώ άλλο..
- Σκάσε και συνέχισε..
15,20,25 φορές.
- Πεθαίνω, τελειώνω άσε με..
- Σκάσε και ..
30.35.40.45.48.49.50 φορές.
Πέφτει ο άντρας κάτω απο την κούραση. Την άλλη μέρα το πρωί σηκώνεται η γυναίκα, βλέπει τον άντρα της να ρίχνει ακόμα κάτι ροχαλητά ξεγυρισμένα και λέει «Να πάω να του ετοιμάσω πρωινό να τον
ευχαριστήσω τόση υπομονή έκανε ο άνθρωπος».Μετά από κάνα μισάωρο σηκώνεται και ο πολεμιστής μας χλωμός και πάει αργά-αργά προς το μπάνιο. Περνάνε 5.10.15.λεπτά.Μετά από καμιά ώρα λέει η γυναίκα του «κάτσε να πάω να δω μήπως έπαθε τίποτα. Πάει σκύβει στην κλειδαρότρυπα και βλέπει τον άντρα της μπροστά στην λεκάνη να την έχει βγάλει, να την χαϊδεύει και να λέει «Έλα ησύχασε, κατούρημα είναι...»

:rotflmao:

XTakias
11/09/2007, 16:28
Ένας τύπος αποφασίζει να δοκιμάσει την αντοχή του στην αποχή από το sex κατά
την περίοδο της σαρακοστής, μέχρι το Πάσχα. Το αναφέρει στην γυναίκα του και
αυτή με μεγάλη της χαρά(!;) συμφωνεί να του συνδράμει.
Οι πρώτες μέρες δεν ήταν δύσκολες.
Με το καιρό δυσκολεύουν τα πράγματα και για να τον βοηθήσει η γυναίκα του
άρχισε να φοράει τα πιο αντιαισθησιακά της εσώρουχα και έτρωγε μερικές
σκελίδες σκόρδο...
Στις τελευταίες πιο δύσκολες μέρες έβγαζε τον άντρα της να κοιμάται στον
καναπέ και έκλεινε την πόρτα της κρεβατοκάμαρας.
Κάποτε ήρθε και το Πάσχα. Δυνατά ήχοι βγήκαν από την πόρτα της
κρεβατοκάμαρας.
ΤΟΚ!!! ΤΟΚ!!! ΤΟΚ!!!
Αυτός:-Μάντεψε ποιος...
Αυτή:-Ξέρω ποιος είναι...
Αυτός:-Μάντεψε τι θέλω...
Αυτή:-Ξέρω τι θέλεις...
Αυτός:-Μπορείς όμως να μαντέψεις με τι σου χτυπώ την πόρτα;;;

XTakias
11/09/2007, 16:30
Τι ειναι τεραστιο ,στρογγυλο, χωραει 10000 κοσμο εχει χορταρι κατω, βρισκεται στο Ηρακλειο Κρητης και ξεκιναει απο "Ζ"?
.




















.
.
.
Το Ζήήπεδο

XTakias
11/09/2007, 16:31
Μια γυναίκα πάει στον οδοντίατρο. Καθώς εκείνος σκύβει από πάνω της για να αρχίσει να ασχολείται μαζί της, εκέινη τον αρπάζει από τον καβάλο.
Ο οδοντίατρος της λέει: "Μα κυρία μου, νομίζω πως έχετε αρπάξει τα... απόκρυφά μου".
Η γυναίκα γελώντας: "Ακριβώς, τώρα θα είμαστε πολύ προσεκτικοί γιατρέ μου, έτσι ώστε να μην πονέσουμε ο ένας τον άλλο, έτσι δεν είναι;"

XTakias
11/09/2007, 16:33
ενας τυπος ψαχνει για ταξι και μετα απο λιγη ωρα εμφανιζετε ενα μαρκας μερσεντες.μπαίνει μεσα και τον ρωταει ο ταξιτζης.
-που παμε φιλε;
-αεροδρομιο του απανταει.
εκει που πηγεναν παρατηρησε ο επιβατης το αστερι που βρισκοταν πανω στο καπο της μερσεντες και τον ρωταει.
-τι ειναι αυτο εκει πανω κυριε;
-ποιο;του απανταει ο ταξιτζης.
-αυτο εκει πανω που εχει το αμαξι.
καταλαβενει ο ταξιτζης πως ειναι λιγο χαζουλης και του λεει!
-αυτο φιλε μου ειναι στοχος!
-στοχος;και σε τι σου χρησιμευει;
-εχω προβλημα με τις γριες και οταν βλεπω καμια την σημαδευω με τον στοχο και την παταω!!
-αληθεια;να μια γρια ελα να το κανουμε!!
-ενταξει του απανταει ο ταξιτζης και αρχιζει να οδηγαει κατα πανω της!!κανα μετρο πριν την πετυχει κοβει το τιμονι αποτομα αριστερα και λεει.
-φτου ρε γαμωτο μου ξεφυγε!!τοτε του λεει ο επιβατης....
-μην ανησυχεις ανοιξα εγω την πορτα!!!

XTakias
11/09/2007, 16:34
Mια κυρια κατοικουσε απεναντι απο τον ηλεκτρικο σταθμο και οποτε περνουσε το τρενο επεφτε η ντουλαπα της κατω!!ειχε λοιπον βαρεθει και αποφασισε να φωναξει εναν μαστορα για την φτιαξει!
ηρθε ο μαστορας την καρφωσε και την κολλησε στον τοιχο,της πηρε και 100Ε και εφηγε.μετε απο 10 λεπτα περναει το τρενο και ξαναπεφτει η ντουλαπα!τον περνει παλι τηλεφωνο η και του το λεει.ξαναερχετε παλι ο μαστορας και την δενει καλυτερα στον τοιχο.με το που εφυγε ξαναπερναει ενα τρενο νασου παλι κατω η ντουλαπα!!τον περνει παλι τηλεφωνο εκνεβρισμενη και του το λεει.γυριζει παλι πισω ο μαστορας και της λεει πως δεν του εχει ξανατυχει κατι παρομοιο.ετσι συμφωνησανε να μπει ο μαστορας μεσα στην ντουλαπα για να δει τι φταιει και πεφτει κατω.
την ιδια στιγμη γυρναει απο την δουλεια ο συζηγος της κυριας και πηγε προς την ντουλαπα για να παρει τις πιτζαμες του.με το που την ανοιγει βλεπει τον μαστορα μεσα και τον αρχιζει στις μπουνιες!
μετα απο αρκετο ξυλο που του εριξε τον πιανει απο τον λαιμο για να τον πνιξει και του λεει.

-λεγε ρε τι κανεις μεσα στην ντουλαπα μου!!

-ρε φιλε αμα σου πω πως περιμενω το τρενο θα με πιστεψεις;

XTakias
11/09/2007, 16:36
λεει ενας τσιγκανος σε εναν αλλο:
-φιραρακι αγορασα καινουργιο ντατσουν!αμα με βρις τι χρωμα ειναι θα σου το χαρισω!!
ξεκιναει ο αλλος να λεει χρωματα:
-ασπρο.
-οχι!
-μαυρο
-οχι!
-κοκκινο
-οχι!
-κιτρινο
-οχι!
-πρασινο
-οχι!
-βοηθησε με ρε φιλαρακι,απο τι γραμμα αρχιζει;
-απο Τ!
-αποΤ;καλα ρε τι χρωμα ειναι αυτο ας το παρει το ποταμι!
-ταλασσι!!

XTakias
11/09/2007, 16:37
Tρια αραπακια τσακωνοντουσαν για το ποιο εχει τον πιο μαυρο πατερα!Λεει το πρωτο.
-Προχθες πηγε ο πατερας μου τουαλετα.Μετα απο αυτον μπηκα εγω και βρηκα μαυρα κατουρα στην λεκανη!
Ψιλοπραγματα λεει ο δευτερος!
-Ο δικος μου πατερας πηγε τουαλετα και βρηκα μαυρα σκατα στην λεκανη!!
Πεταγεται και ο τριτος και λεει ο δικος μου ο πατερας εκλασε και ειχαμε τρις μερες νυχτα!!!

XTakias
11/09/2007, 16:40
Ειναι ενας ελεφαντας και θελει να περασει απεναντι ενα ποταμι, αλλα ο μονος τροπος ειναι απο μια μικρη γεφυρα που εχει 200 ποντικια επανω.
Οποτε παει ο ελεφαντας με ευγενικο τροπο και τους λεει

"ρε παιδια αφηστε με να περασω και θα κανω οτι θελετε"

και του λενε τα ποντικια "περιμενε να φωναξουμε τον αρχηγο".
Ερχετε ο αρχηγος,τον ξαναπαρακαλαει ο ελεφαντας και του λεει ο αρχηγος

"για να περασεις θα κατσεις να σε πηδηξω πρωτα!"
γυρναει ο ελεφαντας και του λεει "τι να με πηδηξεις εμενα 3 μετρα ζωο και 20 τονους τι νομιζεις οτι θα νιωσω?"
"ε τοτε κατσε να σε πηδηξω λεει ο αρχηγος".

Καθεται και ο ελεφαντας και ετσι οπως τα δινει ολα απο πισω ο αρχηγος των ποντικων και ο ελεφαντας καθεται αταραχος τους βλεπει μια μαιμου απο πανω και λεει στον ελεφαντα "δεν ντρεπεσαι ρε μαλακα 3 μετρα ζωο και 20 τονους να σε πηδαει ενα ποντικι? να παρτα ρε τρομπα" και του πεταει μια καρυδα στο κεφαλι.Μολις τον πετυχαινει η καρυδα τον ελεφαντα βγαζει μια φωνη ο ελεφαντας "Αααααααααααχχχχχχχχχ" και ακουγεται τοτε το ποντικι απο πισω "Εεεεεεετσι να ποναειιιιι!!!!!!!"




Εντάξει φτάνει για σήμερα το ξεφτίλισα. Τόσα ποστ δεν έχω κάνει όσα χρόνια είμαι στο μοτο.γρ

costas81
11/09/2007, 17:06
και πανω που νομιζαμε οτι κοψανε τα μελτεμια!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
11/09/2007, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias

Εντάξει φτάνει για σήμερα το ξεφτίλισα. Τόσα ποστ δεν έχω κάνει όσα χρόνια είμαι στο μοτο.γρ

αυτο ελεγε και ο μακης... αλλα το εβλεπε ανα ωρα... :sad:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
11/09/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Γυρνάει ένα βράδυ ο άντρας σπίτι τσακισμένος απο την κούραση οπότε βλέπει
σπίτι την γυναίκα του να έχει πέσει στο κρεβάτι με τα sexy εσώρουχα και του
λέει:
- Έλα να το κάνουμε 50 (!!!!) φορές.
- Ρε γυναίκα λέει άσε με σήμερα είμαι πτώμα.
- Όχι σήμερα θέλω..
- Αύριο όσες φορές θέλεις ,είχαμε πολλή δουλειά στο μαγαζί..
- Σήμερα,50 φορές ή χωρίζουμε (!)
Τι να κάνει ο άνθρωπος προκειμένου να μην χωρίσει, γδύνεται πέφτουν στο
κρεβάτι και αρχίζουν το sport..
5,10 φορές.
- Ρε γυναίκα δεν μπορώ άλλο..
- Σκάσε και συνέχισε..
15,20,25 φορές.
- Πεθαίνω, τελειώνω άσε με..
- Σκάσε και ..
30.35.40.45.48.49.50 φορές.
Πέφτει ο άντρας κάτω απο την κούραση. Την άλλη μέρα το πρωί σηκώνεται η γυναίκα, βλέπει τον άντρα της να ρίχνει ακόμα κάτι ροχαλητά ξεγυρισμένα και λέει «Να πάω να του ετοιμάσω πρωινό να τον
ευχαριστήσω τόση υπομονή έκανε ο άνθρωπος».Μετά από κάνα μισάωρο σηκώνεται και ο πολεμιστής μας χλωμός και πάει αργά-αργά προς το μπάνιο. Περνάνε 5.10.15.λεπτά.Μετά από καμιά ώρα λέει η γυναίκα του «κάτσε να πάω να δω μήπως έπαθε τίποτα. Πάει σκύβει στην κλειδαρότρυπα και βλέπει τον άντρα της μπροστά στην λεκάνη να την έχει βγάλει, να την χαϊδεύει και να λέει «Έλα ησύχασε, κατούρημα είναι...»

:rotflmao:


ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΧΤΟ!!!!
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Lupo
11/09/2007, 21:03
Βασικά................



:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


γενικώς!:beer:

lampros_fazer
11/09/2007, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
- Ω Θεέ μου! φώναξε η γυναίκα του. Ο Αλεξόπουλος πέθανε;!
:lol::lol::lol::lol:

reptile4
12/09/2007, 09:51
:lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol:
Δεν αντεχω με εχει πιασει λοξιγκας απο το γελιο!!!!!!!