PDA

View Full Version : C.s.s 6-7 Oκτώβρη Σέρρες



Σελίδες : 1 [2]

gcrook
12/10/2007, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Symfoneis telika? giati mperdeutika.

po po oraia fotografia....An den eixa kai ton malaka apo piso tha itan pio oraia ;-) Ego den exo parei akoma tis dikes mou giati simera epestrepsa apo to eksoteriko.

Koitakse oso afora ta M3. Auta ta leo vasi tis dikias mou odigiseis kai diko mou styl ston dromo kai stin pista. Ston dromo thelei poly ypomoni gia zestama kai panta otan tha anoikso to gkazi tha exo koskinisma. stin pista emena mou ekatse stin eksodo kai eno exo pickari to mixanaki (orthio) na anoikso gkazi kai na exo yperstrofia, na diplosi kai apo apiria fobithika ekleisa to gkazi kai me tinakse, eutixos prosgiothika pali pano stin mixani. Genikos den mou empneuoun empistosini gia arketa grigorous rithmous. Diladi panta eixa sto myalo mou tin egkratia kai ton fobo ton elastikon. Prin pou foraga ta BT002 Pro eixa bgalei apo to myalo mou ta elastika. Sketi tsixla. BENTOUZA ! Alla ta exo foresei ton Ioulio exoun kanei 5000xlm kai exoun 5 session megara, 8 session serres kai ena Level3 serres kai exoun akoma psomi arketo. Opos eipe kai o mitsaras auta ta lastixa einai i katastrofi ton lastixadon.

Oso afora ton Diatsidi. Epeidei eixa 3 symban tha po ta ekseis.

Sebomai to oti einai magkas kai exei empeiria apo para polles pistes pagkosmios. Sebomai oti exei odigisei MotoGP mixanakia. Sebomai oti exei ta conne kai kanei tin kaula tou tsampa eno emeis skame polla fragka...

.... Alla file mou Dimitri prepei na katalabeis oti to S/K stis Serres DEN HTAN AGONAS, den itan epidiksei ikanotiton, den eprepe na prospathiseis na apodikseis oti mporeis na kontrareis ton ARXIekpeudeuti asias,europis,afrikis,ari,selinis klp kai oti mporeis na pas pio grigora alla oute kai gia na kauloseis tis foititries tou TEI pou stazane gia parti sou. Giati ola auta mas eferan 2 fores apo to na tsakisteis pano mou stin K10 nomizontas oti sou ekana xoro, eno akolothousa tis grammes tou sxoleiou kai oxi agona me apotelesma na pairneis esoteriki otan ekana quick turning kai ta matia mou na diabazoun ta autokolita motoGP pou exeis alla kai tou papastaurou - manola.Kai to xeirotero itan oti meta to sok tis prosperaseis kai to target fixation pigene peripato afou ta matia mou kolagane pano stin mixani pou mou ekleine to vanishing point erxotan kai to deutero sok... ekpedeutis apo piso na akolouthei. E xairetismata tote, kathe fora pou anebaino serres exoume ena rekor. Tin proti fora eixame ena s/k me tis xeiroteres broxes stin istoria tou CSS. Tora eixame rekor apo maures simaies, prosperaseis, kagkouries, alla kai se mia mera level 2 level 3 level 4... Kai fisika teleuteo session me broxi (siga min espage i paradosi!)


Alla opos leo panta eimai tyxero paidi..... Perastika stous epomenous ;-) Me tis ygeies mas :wave2:

Φιλε μου με ολο τον σεβασμο...
Το κειμενο σου μπηκε σε μια κατηγορια αυτου του φορουμ που εγω προσωπικα δεν μπορω να το αγνοησω,αλλα τοσο μεγαλο κειμενο σε greeklish ειναι βασανιστηριο....:wave2:

R-1nas
12/10/2007, 23:00
Tora ama sou po oti otan piga na to ksanadiabaso gia na do ean bgainei noima ta paratisa tha me pistepseis ?

sapila racing
12/10/2007, 23:05
Εγω το διάβασα και σε πιστευω :wave2:

biglebowski
13/10/2007, 07:57
Ωραια ολα αυτα αλλα τον εκραξε κανεις καταμουτρα?
Η "γεια σου δημητρη","τι κανεις δημητρη και μετα κραξιμο στο site? (πιστεψτε με,το'χω δει με τα ματια μου)
Η γνωμη μου για τον τυπο ειναι οτι ειναι ξυπνιος και κανει την δουλεια του,απλα η ματαιοδοξια του (η αλλιως ψωναρα του) τον χαντακωνει και τον κανει αντιπαθη :yuck:
Εξου λοιπον και οι μαγκιωρικες προσπερασεις σε σχολειο οδηγησης..:lol:
Γιατι δεν κατεβαινεις στο ΠΠΤ ρε δημητρακη να μαγκισεις?Μηπως γιατι η τελευταια θεση ΟΛΩΝ των κατηγοριων ειναι κομενη και ραμενη στα μετρα σου?
Ειναι και η μονη ελπιδα να αναφερθει το ελληνικο πρωταθλημα ταχυτητας στο περιοδικο σου :mad:

kostuono
13/10/2007, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:a013:

Σωστός......

Είναι εντυπωσιακό το πως καταλαβαίνουν οι εκπαιδευτές την πορεία των μαθητών που κάνουν κάποια συγκεκριμένα λάθη. Απ΄ότι έμαθα ο εκπαιδευτής τον είχε προειδοποιήσει απο πριν ότι θα πέσει με τον ρυθμό που πήγαινε και την λάθος θέση που είχε.



Οταν έπεσα δεν είχε καταλάβει κανένας τπτ....ουτε εγω!!!!:sad:



Βύρωνα δεν σου αρέσαν τα m3 στην πίστα???

byron
13/10/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mika2006
Κι οσο για τη σωστη σταση και την τοποθετηση του σωματος στις στροφες επισυναπτω μια φωτο

Πάρε μια επισύναψη.....:D (Δεν ξέρω που σε έπιασε ο Στέλιος, αλλά είναι εντυπωσιακή φωτό.)

:wave2:


108511

byron
13/10/2007, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostuono
Οταν έπεσα δεν είχε καταλάβει κανένας τπτ....ουτε εγω!!!!:sad:

Βύρωνα δεν σου αρέσαν τα m3 στην πίστα???

Το Highside έρχεται σαν αστραπή. Ο μόνος που το καταλαβαίνει είσαι εσύ...:D

Τα Μ3 για τους ρυθμούς που κινήθηκα ήταν άψογα. Ουσιαστικά όμως μόνο στο τελευταίο section μπορέσαμε να δουλέψουμε όλες τις ταχύτητες και καλά φρένα.

Δεν με προβλημάτισαν παρά μόνο ψυχολογικά, μιας και στο κεφάλι μου γύρναγε η ιδέα πως δεν είναι γόμες. :rolleyes:

mika2006
13/10/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πάρε μια επισύναψη.....:D (Δεν ξέρω που σε έπιασε ο Στέλιος, αλλά είναι εντυπωσιακή φωτό.)

:wave2:

πω πωωωω.... :eyepop:
Thanks Βυρωνα,να΄σαι καλα!
Φοβερη δουλεια ο φωτογραφος!!!Περιμενω τις δικες μου.Λογικα θα αργησουν λιγακι.Αντε ελπιζω να τα ξαναπουμε σε κανα track day.
Παντα ορθιος φιλε και αγρατσουνιστος!!!!:wave2:

675
13/10/2007, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πάρε μια επισύναψη.....:D (Δεν ξέρω που σε έπιασε ο Στέλιος, αλλά είναι εντυπωσιακή φωτό.)

:wave2:

οντως εντυπωσιακη φωτο...

αλλα εχει πλαγιασει υπερβολικα ή εμενα μου φαινεται??:uplate:

dimdoc
14/10/2007, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
οντως εντυπωσιακη φωτο...

αλλα εχει πλαγιασει υπερβολικα ή εμενα μου φαινεται??:uplate:


Υπερβολικο πλαγιασμα ειναι οταν φαει το low....(που ξερεις με ποσα μπηκε και σε τι στροφη για να πεις οτι ειναι υπερβολικο αλλωστε?)...μεχρι τοτε ειναι απλα μια μαχιμη και αριστη action foto;)

mika2006
14/10/2007, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Υπερβολικο πλαγιασμα ειναι οταν φαει το low....(που ξερεις με ποσα μπηκε και σε τι στροφη για να πεις οτι ειναι υπερβολικο αλλωστε?)...μεχρι τοτε ειναι απλα μια μαχιμη και αριστη action foto;)

Καλημερα φιλε.Ουτε και γω να φανταστεις θυμαμαι που πηγαινα ετσι...Κραταει τοσο πολυ η πιστα στις Σερρες,που μπορεις να πλαγιαζεις παρα πολυ.Φυσικα υπαρχουν και ορια που φροντιζει το μηχανακι να σου δειχνει.Κατι ψιλογλιστρηματα του μπροστινου μου θυμισαν οτι δεν οδηγαω supersport με racing λαστιχα... :( Τελος παντων...
Αυτη τη φορα εβγαλα τα καγκελα που ειχα για προστασια για τον κινητηρα γιατι εβρισκαν την προηγουμενη φορα και προκειμενου να εχω άλλα,δηλαδη να γινει μοχλος το καγκελο και να αγορασω οικοπεδακι,προτιμησα να βαλω μανιταρια.
Να και μια φωτο που με ειχε πιασει ο φωτογραφος να τα ξυνω... :D


http://allyoucanupload.webshots.com/v/2001281472060952987][IMG]http://aycu02.webshots.com/image/31601/2001281472060952987_th.jpg

:a08:

Αυτα και παντα ορθιοι...

petani
14/10/2007, 12:27
Φιλε Μιχαλη μια συμβουλη ...... αν φορας τις μαμα διαστασεις ελαστικων ...... ΠΡΟΣΟΧΗ ............
..... μην παρασυρεσαι .... ειναι υπουλα και διωχνουν ευκολα .......... κατ' αλλα ΜΠΡΑΒΟ για την προσπαθεια σου ........... και σε ολα τα παιδια που μαθαινουν ... και παλι ΜΠΡΑΒΟ ........

mika2006
14/10/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από petani
Φιλε Μιχαλη μια συμβουλη ...... αν φορας τις μαμα διαστασεις ελαστικων ...... ΠΡΟΣΟΧΗ ............
..... μην παρασυρεσαι .... ειναι υπουλα και διωχνουν ευκολα .......... κατ' αλλα ΜΠΡΑΒΟ για την προσπαθεια σου ........... και σε ολα τα παιδια που μαθαινουν ... και παλι ΜΠΡΑΒΟ ........

Αντωνη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη.Οντως τη μαμα διασταση φοραω.Θα ειχα προχωρησει σε αλλαγη με φαρδυτερη ζαντα και τα σχετικα,αλλα σκεφτομαι να δωσω τα λεφτα μια και καλη σε καινουργιο μηχανακι supersport και οχι λιγα λιγα και με αμφιβολα αποτελεσματα...
:wave2: :beer:

DrIoannis
14/10/2007, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mika2006
Αντωνη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη.Οντως τη μαμα διασταση φοραω.Θα ειχα προχωρησει σε αλλαγη με φαρδυτερη ζαντα και τα σχετικα,αλλα σκεφτομαι να δωσω τα λεφτα μια και καλη σε καινουργιο μηχανακι supersport και οχι λιγα λιγα και με αμφιβολα αποτελεσματα...
:wave2: :beer:

That's the spirit my friend.Welcome to the club:beer:

petani
14/10/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από mika2006
Αντωνη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη.Οντως τη μαμα διασταση φοραω.Θα ειχα προχωρησει σε αλλαγη με φαρδυτερη ζαντα και τα σχετικα,αλλα σκεφτομαι να δωσω τα λεφτα μια και καλη σε καινουργιο μηχανακι supersport και οχι λιγα λιγα και με αμφιβολα αποτελεσματα...
:wave2: :beer:

Kαλα αυτο δεν χωραει αμφιβολια ..... αν ειναι δυνατον το fazer να γινει SS ........ oτι και να του κανεις ....... παλι fazer θα ειναι ............. :confused: :confused:

Απλα επειδη το ειχα ψαξει σε "βαθος" ........ και σε "μηκος" το θεμα ....... :lol: :lol: :lol: ............
..... κοινως οικοπεδακι με θεα ....... :lol: :lol: :lol: ....... στα λεω αυτα ...........

chducos1
16/10/2007, 16:34
sapila παρε ενα στρογγυλοφαναρο


108851

zahnartzt
16/10/2007, 19:57
μπραβο παιδια................

πολυ καλο post....................

αντε πανω τωρα στο ''Ναο'' τελος του μηνος για πρακτικη εξασκηση....................

mika2006
17/10/2007, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από petani
Kαλα αυτο δεν χωραει αμφιβολια ..... αν ειναι δυνατον το fazer να γινει SS ........ oτι και να του κανεις ....... παλι fazer θα ειναι ............. :confused: :confused:

Απλα επειδη το ειχα ψαξει σε "βαθος" ........ και σε "μηκος" το θεμα ....... :lol: :lol: :lol: ............
..... κοινως οικοπεδακι με θεα ....... :lol: :lol: :lol: ....... στα λεω αυτα ...........


Ωχ!Ελπιζω να μην επαθες τιποτε εσυ...
Αντε απο δω και περα παντα ορθιος και αγρατσουνιστος!!!

:wave2: :beer:

sapila racing
17/10/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από chducos1
sapila παρε ενα στρογγυλοφαναρο

Ωραίος!!
Εχω μάθει οτι θα μαζευτούν μερικά Paul Smart την Κυριακή στο Rally 70s.
Αν είσαι κι εσυ θα τα πούμε!

petani
17/10/2007, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από mika2006
Ωχ!Ελπιζω να μην επαθες τιποτε εσυ...
Αντε απο δω και περα παντα ορθιος και αγρατσουνιστος!!!

:wave2: :beer:

Οχι ... οχι ..... ολα καλα ...... εχασα τη μουρη απο υπερβολικο πλαγιασμα ..... το @αμημενο το 110 τελειωνει νωρις .................... γι"αυτο εβαλα 3.50αρα και 120 και ησυχασα .......

DrIoannis
20/10/2007, 18:04
Μας έδειξαν και στο MotoGP Show...

gcrook
20/10/2007, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Μας έδειξαν και στο MotoGP Show...

Υπαρχει κανα βιντεο μηπως;

DrIoannis
20/10/2007, 18:26
Πριν λίγο το έπαιξε το ET3.Δεν ξέρω αν το βρούμε σε torrent.

DrIoannis
23/10/2007, 15:45
Ήρθαν οι φώτο?Εμένα ακόμη τίποτα...

byron
23/10/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Ήρθαν οι φώτο?Εμένα ακόμη τίποτα...

Τον πήρες τηλ;

DrIoannis
24/10/2007, 12:05
Όχι αλλά υποθέτω θα έρθουν γιατί...:bawl:

chducos1
24/10/2007, 13:20
ωχ με αυτα τα ελληνικα ταχυδρομια

DrIoannis
24/10/2007, 21:00
Καλά απίστευτο μόλις έκλεισα το τηλ με τον φωτογράφο ήρθε η ειδοποίηση:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .
Έτσι ξεκίνησα...


110075

DrIoannis
24/10/2007, 21:04
...έτσι κατέληξα
1


110072

DrIoannis
24/10/2007, 21:04
2


110073

DrIoannis
24/10/2007, 21:05
3


:a25: :a25: :a25:


110074

SPORAKIAS
24/10/2007, 23:37
ωραιος....:beer: :beer: :beer:

petani
25/10/2007, 07:25
Ενα ΜΠΡΑΒΟ δεν φτανει ........ χιλια ...... και λιγα ειναι ....... ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ........ :) :) :) :) :)

byron
25/10/2007, 07:35
Μπράβο φίλε !!!! Άψογος. Αντε και στο LVL 3 θα ξύνεις αγκώνες

:beer: :beer:

karamoto
25/10/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Καλά απίστευτο μόλις έκλεισα το τηλ με τον φωτογράφο ήρθε η ειδοποίηση:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .
Έτσι ξεκίνησα...

Σαν να βλέπω μια μικρή διαφορά :p

Μοιάζει να ήταν ένα πολύ ωραίο ΣΚ

mika2006
25/10/2007, 13:36
Μπραβο Johnnie!!!!
Παντα τετοια ρε φιλε και αγρατσουνιστος!!!!:a20: :a51: