PDA

View Full Version : νεό και καλό



el_hymador
12/09/2007, 10:40
Η Μαιρούλα μια κοπελίτσα 14χρόνων αλλά ιδιαίτερα ανεπτυγμένη και πολύ όμορφη γυρνάει σπίτι της μετά από το φροντιστήριο των Αγγλικών…

Περνώντας ένα σκοτεινό παρκάκι, ξαφνικά την βουτάει ένας τύπος και την ρίχνει μέσα σε κάτι θάμνους …

χωρίς φωνή από τον τρόμο, η Μαιρούλα αισθάνεται στα σκοτεινά τον τύπο να της σκίζει τα ρούχα, και να εκτονώνει τις ανώμαλες ορμές του στο παρθένο κορμί της…

σιγα-σιγά αισθάνεται ένα κύμα ηδονής να την πλημμυρίζει και το αρχικό αίσθημα φόβου μετατρέπεται σε απέραντη ευχαρίστηση…αφήνοντας πίσω τις ενοχές και τον τρόμο αντλεί ικανοποίηση και μάλιστα το δείχνει στον άγνωστο τύπο που δεν διακρίνεται καν στο σκοτάδι…

Μετά από κανα μισάωρο άγριου σεξ, κατάκοποι και οι δύο έχουν ξαπλώσει στο γρασίδι…ο βιαστής της λέει :

‘‘Θα κάνω ένα τσιγάρο και μετά θα χωρίσουν οι δρόμοι μας…ελπίζω να μην το πεις πουθενα…’’

‘’όχι’’ του λέει η Μαιρούλα…’’δώσε μου και εμένα ένα τσιγάρο όμως’’

της δίνει τσιγάρο και ανάβοντας το στο φώς της φλόγας του αναπτήρα η Μαιρούλα παθαίνει σοκ !!!!

‘‘ΘΕΙΕ ΜΑΚΗ!!!!;;;’’

‘‘Μαιρούλα;….ΚΑΠΝΊΖΕΙΣ!!!;;;

Defiant
12/09/2007, 10:42
:lol:

LsKostas
12/09/2007, 10:44
:lol: :lol: :lol: :wave2:

makis206
12/09/2007, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
‘‘ΘΕΙΕ ΜΑΚΗ!!!!;;;’’

:a13:

sotpag
12/09/2007, 11:43
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
12/09/2007, 11:47
:rotflmao::rotflmao:

sergiosm
12/09/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:a13:

Μην καρφώνεσαι ....

Εξάλλου είπε "ΜΑΚΗ", όχι "makis"

:wave2:

makis206
12/09/2007, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
είπε "ΜΑΚΗ", όχι "makis"
:wave2:

Η Μαιρούλα με μπέρδεψε !:uplate: :uplate: :uplate:

costas81
12/09/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Η Μαιρούλα με μπέρδεψε !:uplate: :uplate: :uplate:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
12/09/2007, 12:26
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

καλο! ελιωσα!

devil's animal
12/09/2007, 12:33
θυμισε το αλλο:

- "καλα τι κανετε πισω απ΄τους θαμνους;"
- "γ@μιομαστε!"
- "α, και εγω νομιζα οτι καπνιζατε!"



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Ζεύκας
12/09/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Η Χαρά μια κοπελίτσα 14χρόνων αλλά ιδιαίτερα ανεπτυγμένη και πολύ όμορφη γυρνάει σπίτι της μετά από το φροντιστήριο των Αγγλικών

Περνώντας ένα σκοτεινό παρκάκι, ξαφνικά την βουτάει ένας τύπος και την ρίχνει μέσα σε κάτι θάμνους

χωρίς φωνή από τον τρόμο, η Μαιρούλα αισθάνεται στα σκοτεινά τον τύπο να της σκίζει τα ρούχα, και να εκτονώνει τις ανώμαλες ορμές του στο παρθένο κορμί της

σιγα-σιγά αισθάνεται ένα κύμα ηδονής να την πλημμυρίζει και το αρχικό αίσθημα φόβου μετατρέπεται σε απέραντη ευχαρίστηση αφήνοντας πίσω τις ενοχές και τον τρόμο αντλεί ικανοποίηση και μάλιστα το δείχνει στον άγνωστο τύπο που δεν διακρίνεται καν στο σκοτάδι

Μετά από κανα μισάωρο άγριου σεξ, κατάκοποι και οι δύο έχουν ξαπλώσει στο γρασίδι& ο βιαστής της λέει :

-Θα κάνω ένα τσιγάρο και μετά θα χωρίσουν οι δρόμοι μας ελπίζω να μην το πεις πουθενα

του λέει η Χαρούλα δώσε μου και εμένα ένα τσιγάρο όμως

της δίνει τσιγάρο και ανάβοντας το στο φώς της φλόγας του αναπτήρα η Χαρούλα παθαίνει σοκ !!!!

-DIMCHIOS!!!!

-ΧΑΡΑΑΑ ΜΟΥ ΤΖΙΜΑΚΟΣ ΕΔΩ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

geopitt
12/09/2007, 13:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hercul
12/09/2007, 13:51
:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλό !!:beer:

Maira
12/09/2007, 14:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
12/09/2007, 14:27
καμμενοι.........................:mad:
















































:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :bawl: :lol: :bigcry: :lol: :bawl: :lol: :bigcry: :lol: :bawl: