PDA

View Full Version : ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΟΥΛΤΑΤΗ



drade
12/09/2007, 13:49
Εντυπώσεις από το κατάστημα Σουλτάτη κανείς? θέλει φίλος να πάρει μαύρο κ7 και στον Σουλτάτη του έδωσαν καλή τιμή.. συνεπώς σκέφτεται να κατέβει να το πάρει από Αθήνα. Λέει ή μακριά???

hornet
12/09/2007, 14:13
φιλε δεν προκειται να σου απαντησει κανεις διοτι ειναι παγια τακτικη του forum κανεις να μην εκφερει γνωμη θετικη η αρνητικη για οποιοδηποτε καταστημα

drade
12/09/2007, 19:59
μαλακία τακτική αλλά ευχαριστώ :beer:

gcrook
12/09/2007, 20:32
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
13/09/2007, 03:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
μαλακία τακτική αλλά ευχαριστώ :beer:

παρακαλούμε φιλαράκι και οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις ξέρεις, μη διστάσεις να ρωτήσεις!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alex14
13/09/2007, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
μαλακία τακτική αλλά ευχαριστώ :beer:

:rotflmao: :rotflmao:

Respect
13/09/2007, 07:05
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Stelth
13/09/2007, 07:40
Φίλε θα σου απαντήσω εγώ. Αστους αυτούς δεν ξέρουν.
Λοιπόν το κατάστημα του κου (κοιτά που μου διαφεύγει το όνομα του) είναι ένα κατάστημα που πουλάει (αλήθεια τι πουλάει)
Να σου πω την αλήθεια για μαύρο δεν ξέρω άλλα ώμος για πιο σκληρά χμμμμ πάλι δεν ξέρω.
Όσο για την κ7 να την προσέχεις (έχει ασυμμετρία)
Σαφώς να κατέβει Αθήνα αλλά δεν μας λες από πού είναι για να σου πούμε αν είναι κοντά η μακριά
Ελπίζω να σε διαφώτισα.











Μα τι λέω (τι λέω τι λέω τι πικρές σκέψεις κάνω και κλαίω)


ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ

byron
13/09/2007, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
φιλε δεν προκειται να σου απαντησει κανεις διοτι ειναι παγια τακτικη του forum κανεις να μην εκφερει γνωμη θετικη η αρνητικη για οποιοδηποτε καταστημα


Κατανοητό για τις αρνητικές εντυπώσεις, αλλά για τις θετικές γιατί όχι??
(κατά καιρούς έχουν γραφτεί θετικές εντυπώσεις για καταστήματα, πχ. λαστιχάδες, συνεργεία κλπ χωρίς να φθάνει στα όρια της διαφήμισης )


:winka:

Stelth
13/09/2007, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Κατανοητό για τις αρνητικές εντυπώσεις, αλλά για τις θετικές γιατί όχι??
(κατά καιρούς έχουν γραφτεί θετικές εντυπώσεις για καταστήματα, πχ. λαστιχάδες, συνεργεία κλπ χωρίς να φθάνει στα όρια της διαφήμισης )


:winka:

Συνφορουμιτη byr0n

Δεν πιστεύω οι διαχειριστές του φόρουμ, να έχουν κάποιο πρόβλημα για θετικές ή αρνητικές εντυπώσεις για κατάστημα, αν αυτός που την κάνει γράψει το ονοματεπώνυμο του, διεύθυνση, Α.Δ.Τ., ΔΟΥ στην οποία ανήκει, είναι δηλαδή επώνυμος (οπότε να ξέρουν οι αρχές μετά ποιόν να κυνηγήσουν είτε για δυσφήμηση είτε για διαφήμιση) και όχι να κρύβεται πίσω από ένα nickname



Ευχαριστώ γυναίκα για τα χάπια

byron
13/09/2007, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Συνφορουμιτη byr0n

Δεν πιστεύω οι διαχειριστές του φόρουμ, να έχουν κάποιο πρόβλημα για θετικές ή αρνητικές εντυπώσεις για κατάστημα, αν αυτός που την κάνει γράψει το ονοματεπώνυμο του, διεύθυνση, Α.Δ.Τ., ΔΟΥ στην οποία ανήκει, είναι δηλαδή επώνυμος (οπότε να ξέρουν οι αρχές μετά ποιόν να κυνηγήσουν είτε για δυσφήμηση είτε για διαφήμιση) και όχι να κρύβεται πίσω από ένα nickname



Ποιές αρχές θα κυνηγήσουν κάποιον συμφουμίτη επειδή έγραψε τις θετικές εντυπώσεις απο κάποιο κατάστημα-συνεργείο; :confused:

Οι διαχειριστές του φόρουμ έχουν αναφέρει τους κανόνες (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=28026) του φόρουμ προκειμένου να γίνει καταγγελία/δυσφήμιση σε κάποιον.

Post που αναφέρουν την βοήθεια-εξυπηρέτηση-σωστή αντιμετώπιση που βρήκαν σε κάποιο κατάστημα, έχουν μπεί ουκ ολίγες φορές και αυτά εννοώ.
Εσύ τι θες να πεις με τα 2 ποστ σου στο παρόν thread δεν καταλαβαίνω.....

Stelth
13/09/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ποιές αρχές θα κυνηγήσουν κάποιον συμφουμίτη επειδή έγραψε τις θετικές εντυπώσεις απο κάποιο κατάστημα-συνεργείο; :confused:

Οι διαχειριστές του φόρουμ έχουν αναφέρει τους κανόνες (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=28026) του φόρουμ προκειμένου να γίνει καταγγελία/δυσφήμιση σε κάποιον.

Post που αναφέρουν την βοήθεια-εξυπηρέτηση-σωστή αντιμετώπιση που βρήκαν σε κάποιο κατάστημα, έχουν μπεί ουκ ολίγες φορές και αυτά εννοώ.
Εσύ τι θες να πεις με τα 2 ποστ σου στο παρόν thread δεν καταλαβαίνω.....

Ρε συ byr0n μπας και παίρνεις ποσοστά ?

Αλλα για πές μου εσύ τι θα απαντούσες σε αυτή την ερώτηση???????????


Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
Εντυπώσεις από το κατάστημα Σουλτάτη κανείς? θέλει φίλος να πάρει μαύρο κ7 και στον Σουλτάτη του έδωσαν καλή τιμή.. συνεπώς σκέφτεται να κατέβει να το πάρει από Αθήνα. Λέει ή μακριά???

byron
13/09/2007, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Ρε συ byr0n μπας και παίρνεις ποσοστά ?


:a012: :a013: :a08:

Επιτέλους και ένας έξυπνος άνθρωπος. :a10:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Αλλα για πές μου εσύ τι θα απαντούσες σε αυτή την ερώτηση???????????

****** (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45999)
++++++ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=42480)
%%%% (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45687) $$$$$$$ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44964) £££££££ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=11335)
??????? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=13033)

Απ΄το ίδιο καρνέ πληρωνόμαστε με τους :rolleyes: συναδέλφους......

dirtbird
13/09/2007, 12:23
Πουλάει Aprilia ο Σουλτ. , ή αποφάσισες να μπεις στο σωστό δρόμο? :rotflmao: :rotflmao:

OrEsTiS82
13/09/2007, 12:37
Εγω ειχα παρει μηχανακι απο τον Σουλτατη, στο μαγαζι του μετα την πατησιων,οχι στο αλλο που εχει στην Μιχαλακοπουλου (γιατι εχει και στην Μιχαλακοπουλου).
Απο οσο θυμαμαι πιο πολυ Ηοnda ειχε.

drade
13/09/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Πουλάει Aprilia ο Σουλτ. , ή αποφάσισες να μπεις στο σωστό δρόμο? :rotflmao: :rotflmao:

σε ποιον απευθύνεσαι ρε φίλε?

drade
13/09/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Συνφορουμιτη byr0n

Δεν πιστεύω οι διαχειριστές του φόρουμ, να έχουν κάποιο πρόβλημα για θετικές ή αρνητικές εντυπώσεις για κατάστημα, αν αυτός που την κάνει γράψει το ονοματεπώνυμο του, διεύθυνση, Α.Δ.Τ., ΔΟΥ στην οποία ανήκει, είναι δηλαδή επώνυμος (οπότε να ξέρουν οι αρχές μετά ποιόν να κυνηγήσουν είτε για δυσφήμηση είτε για διαφήμιση) και όχι να κρύβεται πίσω από ένα nickname



Ευχαριστώ γυναίκα για τα χάπια

όταν λες την άποψη σου σε συζήτηση καφετερίας δίνεις τα παραπάνω στοιχεία σου? και στην καφετερία υπάρχει η ανωνυμία, η έλλειψη κυρώσεων κ.λ.π., δεν θα σου κάνουν μήνυση οι υπόλοιποι που πίνουν την φράπα τους αν διαφημίζεις ή δυσφημίζεις κάποιο κατάστημα. τα φόρουμ τι είναι? ψηφιακές καφετερίες είναι, αν θες ψηφιακοί σύλλογοι των οποίων τα μέλη τους επικοινωνούν μέσω ίντερνετ. ακούς διάφορα, από μαλακίες μέχρι απόψεις ανθρώπων που ξέρουν τι λένε, εσύ κρίνεις τι θα κρατήσεις, με ποιόν συμφωνείς και αν πιστεύεις τα αναγραφόμενα.

dirtbird
13/09/2007, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
σε ποιον απευθύνεσαι ρε φίλε?

Σε αυτόν που κάνει τον κινέζο ρε φίλε.... :confused: :confused: :winka:

byron
13/09/2007, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Σε αυτόν που κάνει τον κινέζο ρε φίλε.... :confused: :confused: :winka:


103389

Stelth
13/09/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
όταν λες την άποψη σου σε συζήτηση καφετερίας δίνεις τα παραπάνω στοιχεία σου? και στην καφετερία υπάρχει η ανωνυμία, η έλλειψη κυρώσεων κ.λ.π., δεν θα σου κάνουν μήνυση οι υπόλοιποι που πίνουν την φράπα τους αν διαφημίζεις ή δυσφημίζεις κάποιο κατάστημα. τα φόρουμ τι είναι? ψηφιακές καφετερίες είναι, αν θες ψηφιακοί σύλλογοι των οποίων τα μέλη τους επικοινωνούν μέσω ίντερνετ. ακούς διάφορα, από μαλακίες μέχρι απόψεις ανθρώπων που ξέρουν τι λένε, εσύ κρίνεις τι θα κρατήσεις, με ποιόν συμφωνείς και αν πιστεύεις τα αναγραφόμενα.

Όχι βέβαια γιατι οταν μιλάω σε καφετέρια όλοι όσοι ακούνε τυγχάνει να είναι φίλοι και ξέρουν τουλάχιστον που θα με βρουν.
Οπότε ανωνυμία δεν υπάρχει και σίγουρα δεν θα μου κάνουν μήνυση οι φίλοι μου αλλα θα μου την έλεγαν και μάλιστα χοντρά αν γινόταν μία στραβή.
Δηλαδή εσύ φτιάχνεις την φράπα σου και την αράζεις στο pc για να μιλήσεις ε.. να γράψεις με μαλάκες, αλλα μπορεί να βρείς και κανένα άνθρωπο.
Ωραίος
Συνέχισε έτσι αγόρι μου:)

drade
13/09/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth

Δηλαδή εσύ φτιάχνεις την φράπα σου και την αράζεις στο pc για να μιλήσεις ε.. να γράψεις με μαλάκες, αλλα μπορεί να βρείς και κανένα άνθρωπο.
Ωραίος
Συνέχισε έτσι αγόρι μου:)

να γράψω με μαλάκες όχι αλλά παντού υπάρχει και ένας μαλάκας αγορι μου, οπότε δείχνεις ανοχή. και πολλές φορές έχω μιλήσει με άτομα που ούτε το όνομα τους ήξερα αλλά ανταλλάξαμε απόψεις.