PDA

View Full Version : επιδαυρος-ναυπλιο



wild_cat/anima
08/10/2004, 14:55
κανονιζεται εκδρομουλα για την κυριακη σε επιδαυρο-ναυπλιο,ωρα 10 στα πρωτα διοδια αθηνων -κορινθου!

θα ναι ομορφα........ελατε!

LINA
08/10/2004, 15:56
ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ !!!! ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΛΕΣ

wild_cat/anima
08/10/2004, 16:03
σορρυ κουκλα ......αλλα καθοτι το ολο σκηνικο οργανωνεται σε γειτονικο φορουμ και μεχρι να γινει στανταρ η ωρα ,το μερος και ο προορισμος ..........χρειαζοταν καποιος χρονος......


δεν μπορουσα να βαλω ποστ νωριτερα ......


αλλωστε η ιδεα .......μπηκε σε project μολις χτες το βραδυ!

nimbus
08/10/2004, 19:28
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΓΚΕς:wave2:

Vivoula
08/10/2004, 19:53
To ειδα και εγω! Μαλλον ειμαι μεσα αρκει ο καιρος να ειναι καλος (οπως αναφερεται)

:wave2:

gcrook
08/10/2004, 20:01
Εμενα θα με παιξετε?:eek:
Το σκεφτομουνα να παω και μονος μου αλλα με παρεα ειναι καλυτερα.

Απλως μια ερωτηση, ετσι πληροφοριακα δηλαδης, με τι ρυθμους προβλεπεται να κινουμαστε μεχρι την Επιδαυρο τουλαχιστον?:)

Να ξερω αμα ειναι να αποστειρωσω την ταυτοτητα μην μου κανει καμια μολυνση στα ουλα.. :eyepop: :hypnotize

wild_cat/anima
08/10/2004, 22:06
οπα !ωραια !γυναικοπαρεα !


οσο για την ταχυτητα μην σε νοιαζει .απ οσο βλεπω απο συμμετοχες θα ναι καθε καρυδιας καρυδι!
μηχανακια γρηγορα με κουλους οδηγους ,καλοι οδηγοι με χρεπια μηχανακια .............οποτε ολα καλα.......



ελατε ,θα περασουμε πολυ καλα!

tzanismille
09/10/2004, 10:58
10 STA PROTA DIODIA.EPEIDH DEN SAS EXV KSANADEI APO KONTA RE PAIDIA UA EIMASTE(MALLON)ENA 636 ENA VSTROM650 ENA MONSTER 620 KAI ENA CBR1000.TA MHXANAKIA UA YPARXOUN GIA NA SAS GNORISOUME?

wild_cat/anima
09/10/2004, 12:27
λοιπον.........θα κραταω κοκκινο 30φυλλο και θα φοραω μπλε μπλουζα....................






bmw f650 gs.
αλλα θα ειναι πολλα μηχανακια μαζεμενα .....οποτε οπου δεις μηχανες μαζεμενες,πηγαινε μαζι τους..........


αν και παλι δεν ικανοποιησε ,ρωτα καποιον ποια ειναι η βανεσσα.

tzanismille
09/10/2004, 12:40
KALA POLY ELLHNIKH TAINIA MILAME!
UA KANO BURN OUT META TA DIODIA GIA NA ME DEIS.
NA ME BREIS GRHGORA GIATI THA MEINO XORIS LASTIXO!!!!!!!!
:D :D :D :D :D

wild_cat/anima
09/10/2004, 15:27
final project:υπαρχουν 2 παντεβου.
1)10 μετα τα διοδια της ελευσινας
2)9:45 50 μετρα πριν τα διοδια της ελευσινας για να παμε απο παλια εθνικη.......



οσο για σενα με το burn out..............
κανε κανενα rolling endo και ισως σταματησω:D :D :D

brian600fs
09/10/2004, 16:24
O καιρός θα είναι super!!! Δεν ξέρω κανέναν αλλά θα έρθω... πάμε να περάσουμε super super!!! c u at 10...

jtoros
10/10/2004, 10:08
Πουτάνα ζωή...
Αυτή τη στιγμή κάποιοι ευτυχείς κύριοι και κυρίες κάνουν slalom προς Επίδαυρο-Ναύπλιο κι εγώ πρέπει να κάτσω στην κωλόπολη και να διαβάσω για Optimal Sorting on Mesh-Connected Processor Arrays... :mad: :mad: :mad:
Αχ άδικη ζωή... Και το επόμενο Σ/Κ που θα έχω το χρόνο να πάω μέχρι την άκρη του κόσμου, θα βρέχει!!! Να μου το θυμηθείτε... :(
Καλά να περάσετε παιδιά!


Κι εγώ θα πάω για :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

asmar
10/10/2004, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Πουτάνα ζωή...
Αυτή τη στιγμή κάποιοι ευτυχείς κύριοι και κυρίες κάνουν slalom προς Επίδαυρο-Ναύπλιο κι εγώ πρέπει να κάτσω στην κωλόπολη και να διαβάσω για Optimal Sorting on Mesh-Connected Processor Arrays... :mad: :mad: :mad:
Αχ άδικη ζωή... Και το επόμενο Σ/Κ που θα έχω το χρόνο να πάω μέχρι την άκρη του κόσμου, θα βρέχει!!! Να μου το θυμηθείτε... :(
Καλά να περάσετε παιδιά!


Κι εγώ θα πάω για :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Υπάρχουν και χειρότερα.....εγώ είμαι Αγγλία και βρέχει!

gcrook
10/10/2004, 16:06
Οχι.. υπαρχουν ακομη χειροτερα.
Να εισαι αποφασισμενος να πας...... και να σε παρει ο υπνος:cry: :cry: :cry:

wolfman13
10/10/2004, 16:23
και εγω απο το πρωι παιδευομαι να ετιμασο το μηχανακη και τωρα τελιωσα επιτελους αυριο θα παει για σερβις γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

jtoros
10/10/2004, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οχι.. υπαρχουν ακομη χειροτερα.
Να εισαι αποφασισμενος να πας...... και να σε παρει ο υπνος:cry: :cry: :cry:

Πω ρε gcrook, σοβαρά; Όχι ρε γμτ... Εγώ σε τέτοιες φάσεις βάζω να χτυπήσει το κινητό, να παίξει το ράδιο την ώρα που θέλω να ξυπνήσω, βάζω την υπηρεσία αφύπνισης του ΟΤΕ ΚΑΙ τη μάνα μου να με πάρει τηλέφωνο...

Next time man...

asmar
10/10/2004, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οχι.. υπαρχουν ακομη χειροτερα.
Να εισαι αποφασισμενος να πας...... και να σε παρει ο υπνος:cry: :cry: :cry:

χα χα χα όλα τα λεφτά! Ρε μπαγάσα βάλε κανένα ξυπνητήρι

gcrook
11/10/2004, 00:46
Βασικα ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν ξυπνησα γιατι πριν απο 3 ωριτσες ανεβαινα την Κηφησιας για βολτα και μου εκοψε το τριμπουρδελο το SV :look: ντιζα συμπλεκτη.
Ετσι ξαφνικα.. ενα κλακ και τερμα.
Και μαλιστα δεν την εκοψε εκει που καταπονειται η που^&&$ ! δηλαδη στη μανετα αλλα 20 ποντους πιο περα ΑΑΑΑΑ!!:uplate: :uplate: :bawl:
Ευτυχως ειχα συνδρομη στην Εξπρες και τη μεταφεραμε στο συνεργειο οπου ΓΑΜΩΤΗΝΤΥΧΗΜΟΥΓΑΜΩ !!:eyepop: θα το πηγαινα σημερα Δευτερα για κατι μερεμετια που ειχαμε προγραμματισει.
Τελικα τι ειμαι γκαντεμης η .....εε.. λιγοτερο γκαντεμης?:blush: