PDA

View Full Version : Kαντραν Ρ1 '01..???



kost rider
14/09/2007, 03:11
Τα χιλιομετρα αποθηκευονται στο καντραν?ρωταω γιατι λογο του οτι δεν εχει εγκεφαλο να αποθηκευονται κει(ειναι το τελευταιο καρμπυρατερ)μπορει καποιος αλλαζοντας το καντραν με καποιο λιγοτερων χιλιομετρων
να κρατησει αυτο?βρηκα μια ρενα και δεν ειμαι σιγουρος για τα χιλιομετρα του.Ας απαντησουν μονο οσοι ξερουν στανταρ!θενκς!

ammon_ra
04/10/2007, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
Τα χιλιομετρα αποθηκευονται στο καντραν?ρωταω γιατι λογο του οτι δεν εχει εγκεφαλο να αποθηκευονται κει(ειναι το τελευταιο καρμπυρατερ)μπορει καποιος αλλαζοντας το καντραν με καποιο λιγοτερων χιλιομετρων
να κρατησει αυτο?βρηκα μια ρενα και δεν ειμαι σιγουρος για τα χιλιομετρα του.Ας απαντησουν μονο οσοι ξερουν στανταρ!θενκς!


basika mporoun na katebasoun kai apo to idio to konter ta xiliometra kost rider.
iparxoun magazia pou tous pas to konter kai tous les posa xiliometra theleis na exei otan tha to pareis :P

R-1nas
12/10/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
Τα χιλιομετρα αποθηκευονται στο καντραν?ρωταω γιατι λογο του οτι δεν εχει εγκεφαλο να αποθηκευονται κει(ειναι το τελευταιο καρμπυρατερ)μπορει καποιος αλλαζοντας το καντραν με καποιο λιγοτερων χιλιομετρων
να κρατησει αυτο?βρηκα μια ρενα και δεν ειμαι σιγουρος για τα χιλιομετρα του.Ας απαντησουν μονο οσοι ξερουν στανταρ!θενκς!

STO KANTRAN....

kost rider
13/10/2007, 13:04
ναστε καλα αλλα δυστυχως το Ρ1 πουληθηκε,δε το προλαβα..:(

R-1nas
13/10/2007, 23:33
Gia na vreis tin gria se kali katastasi prepei na psaxtis poly kala....

Gnomi mou ean se pairnei oikonomika psaksou gia kanena 03.....