PDA

View Full Version : MotoGP Μαλαισιας - Rossi again....



gmakris
10/10/2004, 11:12
Μετριο θεαμα - ο γιατρος "καθαρισε" απο νωρις τον αγωνα στερωντας μας περισσοτερο θεαμα.....

1ος Rossi
2ος Βiaggi
3oς Βarros

H διαφορα της πρωτης Yamaha απο τη Honda σε επιπεδο ομαδων μεγαλωσε στους 30 βαθμους.....

Για οσους ενδιαφερονται.....

Εβγαλε η Yamaha μεγαλα αυτοκολητα "Go!!!!!" και "46" για R6 & R1 (τα εχει στη Μεσογειων) οσοι πιστοι.....
εγω παντως περιμενοντας το νεο R1 εχω παραγγειλει ενα σετακι.... (ασημι ειναι το μηχανακι αλλα δεν πειραζει...)

:wave2:

gmakris
10/10/2004, 11:20
Το στιγμιοτυπο με τον Vale να σκουπιζει στο τελος του αγωνα την πιστα το ειδατε? :rotflmao: :rotflmao:

Η απαντηση του Γιατρου στη "στημενη" φαση απο τη Honda που του στερησε την καλη εμφανιση στο Qatar.....

Περαστικα....... :wave2:

GST
11/10/2004, 08:18
το ειδαμε και λιωσαμε στο γελιο:lol: :lol:

εγω ομωσ εμεινα με μια απορια:confused: ποσο δυσκολο ειναι να κρατησεισ στα χερια σου ενα μπουκαλι σαμπανια:confused:


:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

gmakris
12/10/2004, 09:35
Kαι οχι μονο!
Ειναι τοσο BΛΑΚΑΣ (ο Max φυσικα) που μαζεψε το σπασμενο μπουκαλι και ηπιε σαμπανια χωρις να υπολογιζει τυχον συνεπειες...

Και μετα του φταινε οι αλλοι......:lol: :lol:

crs-k
12/10/2004, 09:38
Χαρητε τον οσο προλαβαινετε ... :D

Του χρονου μαλλον παει για 3ος οδηγος στην Ferrari !!! :eek: :eyepop: :cool: :smokin:

Θελει να συνεχισει την καριερα του στην Formula 1 !!! :lol:

GST
12/10/2004, 10:12
τι να κανει το παλικαρη βαρεθηκε καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια....ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΣ...:p