PDA

View Full Version : σβήστε με



vagkan
17/09/2007, 05:46
Επειδη αφενός με έχετε τρελάνει στο σπαμ στο μειλ μου και αφετερου βαρέθηκα και διαπίστωσα ότι δεν έχει νόημα το σαϊτ σας, διότι ότι διατυπώνεται τίθεται στην κριτική και στον σχολιασμό κάθε ανεγκέφαλου παπάρα (συμπεριλαμβανομένου εμού), ενω τα θέματα είναι άσχετα (τα περισσότερα) με την μοτοσυκλέτα, θα ηθελα να με διαγράψετε από το φόρουμ τούτο, να σβήσετε τα στοιχεία μου τα οποία κατέχετε και να μην ξαναπάρω μείλ σας.


εχω καλύτερα πράγματα να κάνω με την Αδσλ μου.:wave2:

OrEsTiS82
17/09/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
Επειδη αφενός με έχετε τρελάνει στο σπαμ στο μειλ μου και αφετερου βαρέθηκα και διαπίστωσα ότι δεν έχει νόημα το σαϊτ σας, διότι ότι διατυπώνεται τίθεται στην κριτική και στον σχολιασμό κάθε ανεγκέφαλου παπάρα (συμπεριλαμβανομένου εμού), ενω τα θέματα είναι άσχετα (τα περισσότερα) με την μοτοσυκλέτα, θα ηθελα να με διαγράψετε από το φόρουμ τούτο, να σβήσετε τα στοιχεία μου τα οποία κατέχετε και να μην ξαναπάρω μείλ σας.


εχω καλύτερα πράγματα να κάνω με την Αδσλ μου.:wave2:


Τα Email ερχονται αυτοματα στο email μας οταν εχουμε απαντήσει σε καποιο θεμα,οποτε δεν ειναι spam,spam ειναι να σου στειλει καποιος ασχετος την καθε μ....ια του, τα συγκεκριμενα ειναι μια ενημερωση που δεχομαστε οταν απανταμε σε ενα θεμα.
Για ασχετα θεματα συμφωνω και εγω αλλα αμα δεν θελεις δεν μπαινεις να τα διαβασεις, διαβαζω αλλα θεματα που με ενδιαφερουν και μαθαινω χρησιμα πραγματα.

ΥΓ: και απανταω τωρα εγω που εχω κραξει πολλες φορες και κοσμο στο ΜΟΤΟ και moderator,και το ιδιο το site αλλα χαιρομαι που υπαρχει δημοκρατια σε αυτη την σελιδα και μπορω να λεω την αποψη μου ελευθερα χωρις banned.

byron
17/09/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Τα Email ερχονται αυτοματα στο email μας οταν εχουμε απαντήσει σε καποιο θεμα,

H ειδοποίηση μπορεί να απενεργοποιηθεί προκειμένου να μην δεχόμαστε email.

Ζεύκας
17/09/2007, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
Επειδη αφενός με έχετε τρελάνει στο σπαμ στο μειλ μου και αφετερου βαρέθηκα και διαπίστωσα ότι δεν έχει νόημα το σαϊτ σας, διότι ότι διατυπώνεται τίθεται στην κριτική και στον σχολιασμό κάθε ανεγκέφαλου παπάρα (συμπεριλαμβανομένου εμού), ενω τα θέματα είναι άσχετα (τα περισσότερα) με την μοτοσυκλέτα, θα ηθελα να με διαγράψετε από το φόρουμ τούτο, να σβήσετε τα στοιχεία μου τα οποία κατέχετε και να μην ξαναπάρω μείλ σας.


εχω καλύτερα πράγματα να κάνω με την Αδσλ μου.:wave2:

στο καλό.

:wave2:

DUKASII
18/09/2007, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
Επειδη αφενός με έχετε τρελάνει στο σπαμ στο μειλ μου και αφετερου βαρέθηκα και διαπίστωσα ότι δεν έχει νόημα το σαϊτ σας, διότι ότι διατυπώνεται τίθεται στην κριτική και στον σχολιασμό κάθε ανεγκέφαλου παπάρα (συμπεριλαμβανομένου εμού), ενω τα θέματα είναι άσχετα (τα περισσότερα) με την μοτοσυκλέτα, θα ηθελα να με διαγράψετε από το φόρουμ τούτο, να σβήσετε τα στοιχεία μου τα οποία κατέχετε και να μην ξαναπάρω μείλ σας.


εχω καλύτερα πράγματα να κάνω με την Αδσλ μου.:wave2: Γιατί ρε φιλαρακο εμεις σε γραψαμε και τωρα θες να σε διαγράψουμε"??

κοιτα η εγγραφη είναι τσαμπα...αλλα αλλα για να σε διαγραψουμε θελουμε 250ε σε λογαριασμο που θα σου ερθει με σπαμ μειλ.
οποτε κατσε διαβαζέ τα ολα και δες ποιο ειναι αυτο με το λογαριασμό.

SF
18/09/2007, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τα η εγγραφη είναι τσαμπα...αλλα αλλα για να σε διαγραψουμε θελουμε 250ε σε λογαριασμο που θα σου ερθει με σπαμ μειλ.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
18/09/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Γιατί ρε φιλαρακο εμεις σε γραψαμε και τωρα θες να σε διαγράψουμε"??

κοιτα η εγγραφη είναι τσαμπα...αλλα αλλα για να σε διαγραψουμε θελουμε 250ε σε λογαριασμο που θα σου ερθει με σπαμ μειλ.
οποτε κατσε διαβαζέ τα ολα και δες ποιο ειναι αυτο με το λογαριασμό.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
18/09/2007, 10:04
Τι διαγραφή θες;

Την απλή ή την Ολική Διαγραφή;

Παρακαλώ πολύ να γίνει πιο συγκρεκριμένος γιατί μετά την Ολική τα αποτελέσματα δεν είναι αναστρέψιμα.

lilipoua
18/09/2007, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι διαγραφή θες;

Την απλή ή την Ολική Διαγραφή;

Παρακαλώ πολύ να γίνει πιο συγκρεκριμένος γιατί μετά την Ολική τα αποτελέσματα δεν είναι αναστρέψιμα.





Δεν υπάρχει και "Ολική Επαναφορά" ?? :lol: :lol: :lol:

sniper
18/09/2007, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilipoua
Δεν υπάρχει και "Ολική Επαναφορά" ?? :lol: :lol: :lol:

Μόνο στο Hollywood.... Άντε και στο Bollywood :lol:

super_toto
18/09/2007, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
Επειδη αφενός με έχετε τρελάνει στο σπαμ στο μειλ μου και αφετερου βαρέθηκα και διαπίστωσα ότι δεν έχει νόημα το σαϊτ σας, διότι ότι διατυπώνεται τίθεται στην κριτική και στον σχολιασμό κάθε ανεγκέφαλου παπάρα (συμπεριλαμβανομένου εμού), ενω τα θέματα είναι άσχετα (τα περισσότερα) με την μοτοσυκλέτα, θα ηθελα να με διαγράψετε από το φόρουμ τούτο, να σβήσετε τα στοιχεία μου τα οποία κατέχετε και να μην ξαναπάρω μείλ σας.


εχω καλύτερα πράγματα να κάνω με την Αδσλ μου.:wave2:

Πήγαινε στις επιλογές του προφιλ σου και άλλαξε τις ρυθμίσεις για τα email, επίσης άλλαξε τα στοιχεία σου αν δεν θες να υπάρχουν στο moto.gr. Κάντο μόνος σου διαφορετικά δεν την γλυτώνεις την ειρωνεία.

fantacid
18/09/2007, 11:08
τωρα που εβαλες ασδλ καιρος ειναι να μαθεις να φτιχνεις φιλτρα για τα ανεπιθυμητα ιμειλς!



βλεπεις.....

καθε προβλημα δεν εχει μια μονο λυση!

φυσικα η πιο ευκολη ειναι να το λυσουν οι αλλοι για σενα, αλλα δε πιανει παντα!!!

:D

Ζεύκας
18/09/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι διαγραφή θες;

Την απλή ή την Ολική Διαγραφή;

Παρακαλώ πολύ να γίνει πιο συγκρεκριμένος γιατί μετά την Ολική τα αποτελέσματα δεν είναι αναστρέψιμα.


τι "εξυπηρέτηση" θέλεις?

απλή ή σπέσιαλ?

απλή:50 ευρώ
σπέσιαλ:80 ευρώ

διαλιέγεις και παίρνιεις! :lol:

Λεωνίδας
18/09/2007, 14:05
Η διπρόσωπη (http://www.youtube.com/watch?v=tF8A_eWVqC0)

Σβήσε με κυρά μου
απ' τα τεφτέρια σου
κι άντε ν' ανταμώσεις
ξανά τα ταίρια σου

Δώσε τώρα τη καρδιά σου
σε άλλο πρόσωπο
και μαζί του τώρα παίξε
ρόλο διπρόσωπο

Σβήσε με κυρά μου
απ τα κιτάπια σου
και μοίραζε όπου θέλεις
τώρα τα χάδια σου

Στα όπα όπα σ' είχα
και σε ζηλεύανε
να βρούνε τέτοιον άντρα
κι άλλες γυρεύανε

marulis
18/09/2007, 14:30
Αν δεν με μπαναρετε δεν πάω πουθενά :hypnotize :dizzy:

Διαφωνώ για το φόρουμ . πιστεύω πως είναι ένας χώρος εποικοδομητικής :a21: και δημιουργικής :a31: συζήτησης :a16: από την οποία όλοι κερδίζουμε σε γνώσεις ,πνευματικές :a22: και τεχνικές :a11: και προάγεται μια συντροφικότητα :blush: η οποία είναι προς όφελος της κοινωνίας της μοτοσυκλετας :winka: . τώρα αν κάθε συζήτηση καταλήγει διαμάχη :a017: :a015: :a37: μετάξι κάποιων μελών , πλάκα κάνουμε ( σας μαμαω ουλους :evil: )και το αίμα είναι κέτσαπ βρε κουτά
( πως τα πάω στο σλουρπ:a13: )

OrEsTiS82
18/09/2007, 23:50
LooooooooooooL!
:rotflmao:

sober
20/09/2007, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Αν δεν με μπαναρετε δεν πάω πουθενά :hypnotize :dizzy:

Διαφωνώ για το φόρουμ . πιστεύω πως είναι ένας χώρος εποικοδομητικής :a21: και δημιουργικής :a31: συζήτησης :a16: από την οποία όλοι κερδίζουμε σε γνώσεις ,πνευματικές :a22: και τεχνικές :a11: και προάγεται μια συντροφικότητα :blush: η οποία είναι προς όφελος της κοινωνίας της μοτοσυκλετας :winka: . τώρα αν κάθε συζήτηση καταλήγει διαμάχη :a017: :a015: :a37: μετάξι κάποιων μελών , πλάκα κάνουμε ( σας μαμαω ουλους :evil: )και το αίμα είναι κέτσαπ βρε κουτά
( πως τα πάω στο σλουρπ:a13: )


χαααααααααχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε χωραει σε εμοτικονς!!!

marulis
20/09/2007, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
χαααααααααχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε χωραει σε εμοτικονς!!!

Θα πρέπει να σχεδιάσω μερικά ε-μοσιον για να εκφράζομαι πιο άνετα και με λιγότερες λέξεις . αν και νομίζω ήμουν αρκετά σαφείς :D
Λακωνίζει εστί φιλοσοφεί:o
:look: Δεν πιστεύω να με είδε κανείς

trigger
20/09/2007, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Λακωνίζει εστί φιλοσοφεί:o
:look: Δεν πιστεύω να με είδε κανείς

Εγώ :a26:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

marulis
20/09/2007, 01:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Εγώ :a26:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Γιατί βαράς ρε φίλε , αν δεν υποστηρίξεις το σπίτι σου θα έρθει να σε μαμισει ( έτσι δεν λένε ):dizzy: :blush:

:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

trigger
20/09/2007, 01:55
:nono: ....θα πέσει να σε πλακώσει λένε....

τώρα βέβαια αν είναι κανένας που χρήζει ρεκτιφιέ :a021: το αλλάζουμε λίγο....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
22/09/2007, 18:37
βγαλε απο τη λιστα των φιλων σου τον αρχισπαμερ μακης602 και θα ηρεμησει το mail account σου! :winka:


:lol: :lol: :lol:

div400
23/09/2007, 20:25
χεχεχεε και με το παρον του πηγε αλλο ενα email...χεχεχεχε

:evil:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

soichiro_cbf
23/09/2007, 22:27
Κάτσε ρε που θα πάς ???? ότι απίστευτη μαλακία θες εδώ μέσα θα τη βρείς.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

675
23/09/2007, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Γιατί ρε φιλαρακο εμεις σε γραψαμε και τωρα θες να σε διαγράψουμε"??

κοιτα η εγγραφη είναι τσαμπα...αλλα αλλα για να σε διαγραψουμε θελουμε 250ε σε λογαριασμο που θα σου ερθει με σπαμ μειλ.
οποτε κατσε διαβαζέ τα ολα και δες ποιο ειναι αυτο με το λογαριασμό.


καλα ξηγηθηκες ρε δουκα , ο καθενας με το πονο του:a10:

bartlal
24/09/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
χεχεχεε και με το παρον του πηγε αλλο ενα email...χεχεχεχε

:evil:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


θα παρει και για το δικο μου παρον, ή μονο εξαιτιας σου? :D

makis206
24/09/2007, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
βγαλε απο τη λιστα των φιλων σου τον αρχισπαμερ μακης602 και θα ηρεμησει το mail account σου! :winka:

Έγινα η αιτία να ζητήσει τη διαγραφή του ;:eyepop:


Διαγράψτε εμένα !!:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

sub_zero
24/09/2007, 15:50
kala....

μια βδομάδα για τον σβήσετε?!?!?!?!....

γιαυτο παέι κατα διαολου η "πετανα" η κενωνία......

ουρτ!!!! ανίκανοι....


:rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
24/09/2007, 16:06
Η Αfrica του Afro ειναι καλυτερη........σσσσσσσσσσσσσσ......σε εσβησα τωρα εεεεε????:sad: :sad: :sad: ...τι μαλακια εγραψα τωρα......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
24/09/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έγινα η αιτία να ζητήσει τη διαγραφή του ;:eyepop:


Διαγράψτε εμένα !!:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ερχεται και η σειρα σου, αν δεν τσακιστεις να ερθεις αθηνα! :evil: :evil: :evil:



:smokin:

Defiant
24/09/2007, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από soichiro_cbf
Κάτσε ρε που θα πάς ???? ότι απίστευτη μαλακία θες εδώ μέσα θα τη βρείς.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Standard :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
24/09/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ερχεται και η σειρα σου, αν δεν τσακιστεις να ερθεις αθηνα! :evil: :evil: :evil:



:smokin: τα ΄χει πληρώσει τα εισιτήρια
αν δεν έρθει και αυτή τη φορά θα πάρω το ποδήλατό του, ναι το ακριβό, και θα πηδήξω στη θάλασσα :evil: :evil: :evil:

trigger
25/09/2007, 00:08
Ρε παιδιά... ρε παιδιά!
Αφού είπαμε μην ποστάρετε γιατί το παιδί ενοχλείται με τα e-mail..... :mad:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kiriakost
25/09/2007, 00:33
Ειναι απαράδεκτο αυτό το φορουμ !! εμένα μου στείλανε διαφημιστικά με DUCATI !!


ΦΤΟΥ ΣΑΣ !! ΡΕΜΑΛΙΑ !!




























































































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
25/09/2007, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
τα ΄χει πληρώσει τα εισιτήρια
αν δεν έρθει και αυτή τη φορά θα πάρω το ποδήλατό του, ναι το ακριβό, και θα πηδήξω στη θάλασσα :evil: :evil: :evil:

Και τά'χει και στο χέρι μάλιστα !:o


Α και πού'σαι, και μαλ@κία να παιχτεί λέμε τώρα κι υποθέσεις του κWλου κάνουμε, το ποδήλατο είναι αλουμινένιο και δεν σκουριάζει !:a22:


:lol: :lol:

Λεωνίδας
25/09/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Και τά'χει και στο χέρι μάλιστα !:o


Α και πού'σαι, και μαλ@κία να παιχτεί λέμε τώρα κι υποθέσεις του κWλου κάνουμε, το ποδήλατο είναι αλουμινένιο και δεν σκουριάζει !:a22:


:lol: :lol: ναι αλλά μ' εμένα πάνω αν πετύχει κανένα βράχο θα πάρεις πίσω αλουμινόχαρτο :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

makis206
25/09/2007, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ναι αλλά μ' εμένα πάνω αν πετύχει κανένα βράχο θα πάρεις πίσω αλουμινόχαρτο :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

μλκα :rotflmao: :rotflmao: