PDA

View Full Version : Ταξίδι πας;



kaps
20/09/2007, 09:06
Πρωί 7.00 π.μ βάζω βενζίνα στο ΧΤΧ σε πρατήριο της Λ.Αχαρνών .. Φοράω κράνος γαντάκια μπουφάν παπούτσια μηχανής και κλασσικό παντελόνι τζην. Με κοιτάει επίμονα ο πρατηριούχος (πιτσιρικάς) ...Τελειώνει το γέμισμα τον πληρώνω και εκεί που πάωνα φύγω με ρωτά το εξής: Ταξίδι πας; Γιατί του λέω ..Οπως είσαι ντυμένος μάλλον για ταξίδι σε υπολογίζω μου απαντά :uplate: :uplate: :eyepop: :rotflmao: Φίλε του λέω μέχρι τη Λιοσίων πάω αλλά αυτή η διαδρομή με ταξίδι στη κόλαση συγκρίνετε .....:rotflmao: :rotflmao: Εμεινε κάγκελο

makis206
20/09/2007, 09:08
Ακόμα και η διαδρομή μέχρι το περίπτερο είναι ένα μοναδικό ταξίδι αν καβαλάς αυτή που αγαπάς !


Πσσσσσσσσ τι είπα !:a08: :a31:


:lol: :lol:

ΜΟΖΑΡΤ
20/09/2007, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Πσσσσσσσσ τι είπα !:a08: :a31:


:lol: :lol:
ναι μοιαζει λιγο ομως με το αν πετυχει η μ@λακια τυφλα να εχει το γ@μησι
:rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/09/2007, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ναι μοιαζει λιγο ομως με το αν πετυχει η μ@λακια τυφλα να εχει το γ@μησι
:rotflmao: :rotflmao:

Ε δεν μπορεί τώρα να συγκριθεί η αναλαμπή της στιγμής με τα μεγάλα λόγια που κρατάνε αιώνες !:o


:rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
20/09/2007, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ακόμα και η διαδρομή μέχρι το περίπτερο είναι ένα μοναδικό ταξίδι αν καβαλάς αυτή που αγαπάς !


Πσσσσσσσσ τι είπα !:a08: :a31:


:lol: :lol:

εσενα πολυ ποιητικη διαθεση σου βγαινει τελευταια...

ειτε βρηκες την καλη σου

ειτε βρηκες τον καλο σου

ειτε οι φετινες ρακες εχουν στην αποσταξη περιεργες προσμιξεις...

:lol:

road spirit
20/09/2007, 09:54
εσενα πολυ ποιητικη διαθεση σου βγαινει τελευταια...
ειτε βρηκες την καλη σου
ειτε βρηκες τον καλο σου
ειτε οι φετινες ρακες εχουν στην αποσταξη περιεργες προσμιξεις

:nono: θα βρεθεί σύντομα κοντά μας, για αυτό του βγαίνει έτσι :D

makis206
20/09/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:nono: θα βρεθεί σύντομα κοντά μας, για αυτό του βγαίνει έτσι :D

Έχω αλλεργία στις ντομάτες !:eyepop: :eyepop:



λέω μήπως έχουμε καμμιά περίεργη υποδοχή :D :lol:

road spirit
20/09/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έχω αλλεργία στις ντομάτες !:eyepop: :eyepop:

λέω μήπως έχουμε καμμιά περίεργη υποδοχή :D :lol:
τι μλκ! :bigcry: :bigcry: :lol: :lol:

pelargos1
20/09/2007, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
Πρωί 7.00 π.μ βάζω βενζίνα στο ΧΤΧ σε πρατήριο της Λ.Αχαρνών .. Φοράω κράνος γαντάκια μπουφάν παπούτσια μηχανής και κλασσικό παντελόνι τζην. Με κοιτάει επίμονα ο πρατηριούχος (πιτσιρικάς) ...Τελειώνει το γέμισμα τον πληρώνω και εκεί που πάωνα φύγω με ρωτά το εξής: Ταξίδι πας; Γιατί του λέω ..Οπως είσαι ντυμένος μάλλον για ταξίδι σε υπολογίζω μου απαντά :uplate: :uplate: :eyepop: :rotflmao: Φίλε του λέω μέχρι τη Λιοσίων πάω αλλά αυτή η διαδρομή με ταξίδι στη κόλαση συγκρίνετε .....:rotflmao: :rotflmao: Εμεινε κάγκελο

Αυριο σκασε με σορτσακι ,σαγιοναρα ,ζελε και βαμενο νυχι (σορυ αλλα δεν βρηκα κατι χαρακτηριστικο για τα χερια) ,πανε στον ιδιο και πες του:

Ρε παλικαρι γεμισε το μου γιατι φευγω για Σαλονικη :eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao:

Αν δεν τον ξαναδεις εκει ψαξε καπου στην Πεντελη.Θα βαζει μπενζινα σε ποδηλατα στο Νταου.:D

kaps
20/09/2007, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από pelargos1
Αυριο σκασε με σορτσακι ,σαγιοναρα ,ζελε και βαμενο νυχι (σορυ αλλα δεν βρηκα κατι χαρακτηριστικο για τα χερια) ,πανε στον ιδιο και πες του:

Ρε παλικαρι γεμισε το μου γιατι φευγω για Σαλονικη :eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao:

Αν δεν τον ξαναδεις εκει ψαξε καπου στην Πεντελη.Θα βαζει μπενζινα σε ποδηλατα στο Νταου.:D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cartman
20/09/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
Πρωί 7.00 π.μ βάζω βενζίνα στο ΧΤΧ σε πρατήριο της Λ.Αχαρνών .. Φοράω κράνος γαντάκια μπουφάν παπούτσια μηχανής και κλασσικό παντελόνι τζην. Με κοιτάει επίμονα ο πρατηριούχος (πιτσιρικάς) ...Τελειώνει το γέμισμα τον πληρώνω και εκεί που πάωνα φύγω με ρωτά το εξής: Ταξίδι πας; Γιατί του λέω ..Οπως είσαι ντυμένος μάλλον για ταξίδι σε υπολογίζω μου απαντά :uplate: :uplate: :eyepop: :rotflmao: Φίλε του λέω μέχρι τη Λιοσίων πάω αλλά αυτή η διαδρομή με ταξίδι στη κόλαση συγκρίνετε .....:rotflmao: :rotflmao: Εμεινε κάγκελο
Σωστός ο φίλος...:beer: :beer: :beer:
Υπάρχουν και χειρότερα...εγώ έβαζα τα ίδια με`σένα εκτός γάντια για να ανέβω στο ybr 125 ρε φίλε και να πάω 10km μέσα στην πόλη για την σχολή μου :uplate: ... και είμαι και κάπως μεγαλόσωμος...
με κοιτούσαν σαν να είμουν ζουλού...:rotflmao:
Εσύ τουλάχιστον είχες και αξιοπρεπές μηχάνημα :smokin:
Πάντα εξοπλισμό φιλαράκι και ας φαίνεσαι εξωγήινος, ληστής, δολοφόνος, ούφο και δεν ξέρω τί...

:wave2:

apav
20/09/2007, 12:35
:D Ή το άλλο κορυφαίο: βρε φίλες γιατί τα φοράς όλα αυτά; :confused: Με κάτι τέτοιους σαν και εσένα μας κυνηγούν και εμάς να τα φορέσουμε! :bigcry: :rotflmao:

nikos33ath
20/09/2007, 13:17
Τύπισσα σημερα το πρωί στην Ευελπιδων με TDM ,ξεκρανωτη,και με ψιλοτακουνο!
Δεν λέω να βάζουμε δερματα να κατεβουμε στο περιπτερο,αλλα οχι και ετσι!!!!