PDA

View Full Version : ti mal.... einai



idi
20/09/2007, 14:18
δε φτανει που αντιγραφουν 100% ενα μηχανακι...... αντιγραφουν ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ EVER (Bmw F650CS Scarver)....


ιδου το Jonway YY250.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


105187

makis206
20/09/2007, 14:28
Απ'τον Τζον Γουέϊν το όνομα ;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


105201

derd
20/09/2007, 14:51
δεν ξερω μην εκαναν καμια συμφωνια με τη BMW για αυτο .. Δεν εξηγηται διαφορετικα η ουρα , το μπροστινο και το ντεποζιτο ειναι ακριβως τα ιδια..

675
20/09/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε φτανει που αντιγραφουν 100% ενα μηχανακι...... αντιγραφουν ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ EVER (Bmw F650CS Scarver)....


ιδου το Jonway YY250.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


πες μου οτι ειναι και με αξονα τωρα.....:rolleyes:

Cpt. Haddock
20/09/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
πες μου οτι ειναι και με αξονα τωρα.....:rolleyes:

Ιμάντα είχε το scarver :winka:

low__rider
20/09/2007, 15:18
...sorry αλλα καλη μαλακια!!

DimChios
20/09/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε φτανει που αντιγραφουν 100% ενα μηχανακι...... αντιγραφουν ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ EVER (Bmw F650CS Scarver)....


ιδου το Jonway YY250.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Ερχομαι να συμφωνησω 100% τσε βάλε μαζί σου!

ΜΑΚΡΑΝ το πιό άσχημο μηχανάκι!

:yuck:

byron
20/09/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε φτανει που αντιγραφουν 100% ενα μηχανακι......

Καμμία σχέση. :nono:

Απ΄το ψηλό φτερό είναι φανερό ότι πρόκειται για on-off.....


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

DimChios
20/09/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ιμάντα είχε το scarver :winka:



και αυτο απ οτι φαινεται εχει αλυσιδα!

Αλυσίδα? :confused:

Τι είναι "αλυσιδα"???

:look: :confused:


































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

soichiro_cbf
20/09/2007, 16:08
Εξαρτάται πως το βλέπει κανείς.Εμένα μου αρέσει.

dimokritos
20/09/2007, 16:20
εντάξει ρε παιδιά είναι άσχημο, αλλά όχι τοοοοοοσο άσχημο. υπάρχουν πολλά περισσότερα εξαμβλώματα που κυκλοφορούν...

devil's animal
20/09/2007, 23:10
τι λετε ρε???



αυτο το βλεπει η κοπελιτσα απ΄τον εξορκιστη και κρυβεται....


αν κυκλοφορεις μ'αυτο θα σε συλλαβουν για προσβολη της δημοσιας αιδου!


αν κυκλοφορουσε πριν 50 χρονια θα συγκρινοταν μονο με την Βασιλειαδου...




βασικα ειναι τοσο ασχημο που αν κοιταχτει στο καθρεφτη...δεν θα παιρνει μπροστα....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
21/09/2007, 00:01
βασικα μπειτε εδω: http://nandakorea.sakura.ne.jp/html/bike.html

Να δειτε οτι μηχανακι θελετε σε αντιγραφη(αποτυχημενη εννοειται)

Επισης να σημειωσω οτι η εταιρεια αυτη ειχε φαει χοντρη μηνυση απο την yamaha για την αντιγραφη του r1...

Nikoskazer2000
21/09/2007, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
τι λετε ρε???



αυτο το βλεπει η κοπελιτσα απ΄τον εξορκιστη και κρυβεται....


αν κυκλοφορεις μ'αυτο θα σε συλλαβουν για προσβολη της δημοσιας αιδου!


αν κυκλοφορουσε πριν 50 χρονια θα συγκρινοταν μονο με την Βασιλειαδου...




βασικα ειναι τοσο ασχημο που αν κοιταχτει στο καθρεφτη...δεν θα παιρνει μπροστα....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Nikoskazer2000
21/09/2007, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
βασικα μπειτε εδω: http://nandakorea.sakura.ne.jp/html/bike.html

Να δειτε οτι μηχανακι θελετε σε αντιγραφη(αποτυχημενη εννοειται)

Επισης να σημειωσω οτι η εταιρεια αυτη ειχε φαει χοντρη μηνυση απο την yamaha για την αντιγραφη του r1...

:eyepop:

Πω πω ρε φίλε τι είπες τώρα!!!

Τι κάφροι Θέε μου...

liakaros
21/09/2007, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
:eyepop:

Πω πω ρε φίλε τι είπες τώρα!!!

Τι κάφροι Θέε μου...

Αστα...ειδικα στην αντιγραφη του busha παραλιγο να βαλω τα κλαματα:cry: :cry:

el_hymador
21/09/2007, 00:40
Μια χαρα ειναι το scaver αλλα αυτο το φουτουριστικο - city bike προσχημα που χρησιμοποιησε ο σχεδιαστης για την δημιουργια του, δεν τραβηξε και τοσο...

βασικα ειναι ψιλο αχρηστο....με την εννοια οτι δεν σε ψηνει καν για μια συγκεκριμενη χρηση.

ισως να ταιριαζε καλυτερα ως ασκηση πανω στο βιομηχανικο σχεδιο.


αλλα....


δεν ειναι το χειροτερο/ασχημοτερο μηχανακι του κοσμου...επιτρεψτε μου την ενσταση...


μακραν το χειροτερο και πιο ασχημο μηχανακι του κοσμου ειναι (ηταν ευτυχως...)το aprilia moto 6.5....η πρωτη αποπειρα gay σχεδιαστικου μοτιβου σε μοτοσικλετα

φυσικα πηγε απατο....οχι μαλλον δεν πηγα απατο...πηγε στον πατο του stark, μαζι με ολες τις αλλες μαλακιες που εχει σχεδιασει...

αϊ στα διαλα ρε κλαρες!! που θελετε να κανετα trendiες με οτιδηποτε καταπιαστει ο κολος σας!!!


105320

byron
21/09/2007, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
βασικα μπειτε εδω: http://nandakorea.sakura.ne.jp/html/bike.html



χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχααααα όχι ρε π@ύστη μου. Απ΄το γέλιο μου ΄φυγε ο ύπνος :rotflmao: :rotflmao:

Όλα είναι υπέροχα, αλλά λάτρεψα το Suzuki NSR και το aprilia RS βέβαια....:rotflmao:

byron
21/09/2007, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
μακραν το χειροτερο και πιο ασχημο μηχανακι του κοσμου ειναι (ηταν ευτυχως...)το aprilia moto 6.5...

Συμφωνούμε, αλλά πριν λίγες ημέρες είδα παρκαρισμένο στον Πειραια το μακράν πιο άσχημο μηχανάκι. Ούτε που ξέρω τι ήταν. Κάτι σε custom με πολλά πλαστικά που κάλυπταν τα πάντα και το μοτέρ στη ρόδα ως scooter.

Κινέζικο πρέπει να ήταν. Κάπου είδα και μια διαφήμηση (MOTO ?) αλλά δεν θυμάμαι μάρκα :mad:

byron
21/09/2007, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ούτε που ξέρω τι ήταν.

NATO !!!!!!: :a04:


105321

Nikoskazer2000
21/09/2007, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
NATO !!!!!!: :a04:


105322

gcrook
21/09/2007, 01:56
YAMUDA.......:eek: :eek: :rotflmao:


105323

Nikoskazer2000
21/09/2007, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
YAMUDA.......:eek: :eek: :rotflmao:

YamaPa μάλλον πως εννοούσαν...:rolleyes:

DimChios
21/09/2007, 06:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

μακραν το χειροτερο και πιο ασχημο μηχανακι του κοσμου ειναι (ηταν ευτυχως...)το aprilia moto 6.5....η πρωτη αποπειρα gay σχεδιαστικου μοτιβου σε μοτοσικλετα


ΜΛΚ, ΝΑΙ!!!

:eyepop: :eek:

Αυτο το ειχα ξεχασει!!!

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:



Βρε τι ομορφο που ειναι το SCRAVER!!!

:lol: :lol: :lol: :cry: :cry:

AFTER
21/09/2007, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Συμφωνούμε, αλλά πριν λίγες ημέρες είδα παρκαρισμένο στον Πειραια το μακράν πιο άσχημο μηχανάκι. Ούτε που ξέρω τι ήταν. Κάτι σε custom με πολλά πλαστικά που κάλυπταν τα πάντα και το μοτέρ στη ρόδα ως scooter.

Κινέζικο πρέπει να ήταν. Κάπου είδα και μια διαφήμηση (MOTO ?) αλλά δεν θυμάμαι μάρκα :mad:

Το ειδα και εγω απο κοντα
Ειναι ακομα πιο ασχημο απο τις φωτογραφιες

apav
21/09/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
βασικα μπειτε εδω: http://nandakorea.sakura.ne.jp/html/bike.html

Να δειτε οτι μηχανακι θελετε σε αντιγραφη(αποτυχημενη εννοειται)

Επισης να σημειωσω οτι η εταιρεια αυτη ειχε φαει χοντρη μηνυση απο την yamaha για την αντιγραφη του r1...

Αυτά δεν είναι καινούργια, απλά οι ιδιοκτήτες τους προσπάθησαν να φτιάξουν φτηνές αντιγραφές/ρέπλικες, έστω και μόνο εμφανισιακά. :winka:

devil's animal
21/09/2007, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Αυτά δεν είναι καινούργια, απλά οι ιδιοκτήτες τους προσπάθησαν να φτιάξουν φτηνές αντιγραφές/ρέπλικες, έστω και μόνο εμφανισιακά. :winka:


μαλλον.....
αυτο που λες εχει μια λογικη...


αλλιως αν οντως αυτα βγηκαν απο εργοστασιο...:a018: :a018: :a018:

hidefnick
21/09/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
NATO !!!!!!: :a04:

O STALLONE λείπει (όχι ο Τέλης) και έχουμ το όχημα του Judge Dread. To θέλωωωωωωω.

Επίσης να σας ενημερώσω ότι πριν από το Guzzi ζαχάρωνα το 6.5. Να ψαχτώ με ψυχολόγους???? (6.5 και Scarver το ίδιο moter):eyepop: :eyepop:

byron
21/09/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Αυτά δεν είναι καινούργια, απλά οι ιδιοκτήτες τους προσπάθησαν να φτιάξουν φτηνές αντιγραφές/ρέπλικες, έστω και μόνο εμφανισιακά. :winka:

Δεν νομίζω.
Αν προσ’εξεις, όλα τα μηχανάκια έχουν ίδιο σκελετό, ζάντες, αμορτισσέρ, κάτι που δείχνει ότι προέρχονται απ΄το ίδιο «εργοστάσιο» και απο κοινή γραμμή παραγωγής :look:

Εκτός και το συγκεκριμένο μηχανάκι είναι το ένα και μοναδικό (αλα Lada) που υπάρχει στη χώρα, οπότε πάνω σάυτό βγάζουν τις racing διαθέσεις τους οι κάτοχοι.

apav
21/09/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν νομίζω.
Αν προσ’εξεις, όλα τα μηχανάκια έχουν ίδιο σκελετό, ζάντες, αμορτισσέρ, κάτι που δείχνει ότι προέρχονται απ΄το ίδιο «εργοστάσιο» και απο κοινή γραμμή παραγωγής :look:

Εκτός και το συγκεκριμένο μηχανάκι είναι το ένα και μοναδικό (αλα Lada) που υπάρχει στη χώρα, οπότε πάνω σάυτό βγάζουν τις racing διαθέσεις τους οι κάτοχοι.

Σωστός! Όλα είναι το ίδιο μηχανάκι αλλά επειδή μερικά δείχνουν και λίγο παλιούτσικα. Από εκεί το προχώρησα ότι θα είναι από τα λίγα μηχανάκια που φτιάχνουν εκεί πέρα και όλοι βγάζουν το "μεράκι" τους εκεί πάνω! :D

byron
21/09/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
μερικά δείχνουν και λίγο παλιούτσικα.

Ταλαιπωρημένα απ΄τους αγώνες είναι...:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

R-1nas
21/09/2007, 18:00
opoios exei paei taksidia stin kina kserei ti einai auta......


Auta pou lete kyrioi ta exo dei stin kina kai einai opos emeis exoume edo ta kanonika modela kai ta koitame, etsi oi kinezoi exoun auta!

Poly apla giati einai panakriba giautous, eidos polyteleias, ase pou protimoun oloi podilata....

GIXXERAKIAS
22/09/2007, 20:55
Ρε σεις?Εχω δακρυσει απο τα γελια με τις αντιγραφες!!Μιλαμε οτι θελω μια απο ολες ΤΩΡΑ!!!Φανταστειτε σκηνικο με μπατσους και να σε ρωτανε τι ειναι?Μα hayabusa ειναι,ετσι μου ειπαν να οριστε και τα χαρτια της!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα σκαω καθε μερα στα στεκια με αλλο αντιγραφο!Θα γινω ο πιος αναγνωρισμενος καγκουρα ολων των εποχων!

@AFTER:Γιωργηη!!!Παμε να παρουμε και σαν το δικο σου αντιγραφο Ζ1000 και να στριβουμε με αυτα Πεντελη!Εχει να πεσει πολυ γελιο!!:rotflmao: :rotflmao:

gregorgeous89
25/09/2007, 21:18
Αυτό είναι διασταύρωση fazer 250 με Harley και κάτι πρέπει να έκανε και ένα scooter!


106201