PDA

View Full Version : Αγγελίες Γνωριμιών στο Αφγανιστάν



Alki_Viades
20/09/2007, 14:18
Εγω θελω την απανω δεξια! :lol: :lol:


105192

Alki_Viades
20/09/2007, 14:24
Aς σβησει καποιος αυτο το θρεντ γιατι μου βγαζει Δεν έχετε εισαχθεί στο σύστημα και λοιπες παπαριες....

bartlal
22/09/2007, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Aς σβησει καποιος αυτο το θρεντ γιατι μου βγαζει Δεν έχετε εισαχθεί στο σύστημα και λοιπες παπαριες....

ειναι γιατι πηγες να βαλεις αγγελιες περαν των κλασσικων μηχανων/ανταλλακτικων/αξεσουαρ αναβατη!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Alki_Viades
23/09/2007, 16:39
Μπαρδον; Που....πως...ποτε.....το ξερεις αυτο; κι αν το ξερεις που το θυμασαι; Ουτε η μανα μου δε θυμαται τετοιες λεπτομερειες για το παρελθον μου! :eek: :eek: :eek:


Που'σαι παντως, για το σπιτι που ψαχνεις, εχω ενα διαρι, ρετιρε, διαμπερες, με θεα στην ακροπολη (αν εισαι ψηλος :a13: ), με παρκινγκ για μοτο ή κουτι, και με 2 σταθμους μετρο, 3 σουπερ μαρκετ, 4 γυμναστηρια και 3 μοτομαγαζα σε ακτινα 300μ.





























Οταν αποφασισω να μετακομισω θα σε ειδοποιησω! :a5: :a48: :a48: :a48: :a48:

675
23/09/2007, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ειναι γιατι πηγες να βαλεις αγγελιες περαν των κλασσικων μηχανων/ανταλλακτικων/αξεσουαρ αναβατη!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

τι πες παλι ρε τρελε??:bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
24/09/2007, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Μπαρδον; Που....πως...ποτε.....το ξερεις αυτο; κι αν το ξερεις που το θυμασαι; Ουτε η μανα μου δε θυμαται τετοιες λεπτομερειες για το παρελθον μου! :eek: :eek: :eek:


Που'σαι παντως, για το σπιτι που ψαχνεις, εχω ενα διαρι, ρετιρε, διαμπερες, με θεα στην ακροπολη (αν εισαι ψηλος :a13: ), με παρκινγκ για μοτο ή κουτι, και με 2 σταθμους μετρο, 3 σουπερ μαρκετ, 4 γυμναστηρια και 3 μοτομαγαζα σε ακτινα 300μ.


Οταν αποφασισω να μετακομισω θα σε ειδοποιησω! :a5: :a48: :a48: :a48: :a48:

[φωνη Procter απο police academy,mode=on]


move it, move it, MOOOOOVE IT!!!!


[/φωνη Procter απο police academy,mode]


:mad: :mad: :mad:












:lol: :lol: :lol: