PDA

View Full Version : anabathmisi diplomatos



Akatanomastos
20/09/2007, 21:36
apo 125 na ginei aperioristo, ti xreiazete? poses ergasimes meres, POU TO KANEIS?

sober
20/09/2007, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
apo 125 na ginei aperioristo, ti xreiazete? poses ergasimes meres, POU TO KANEIS?


Ποσο καιρο το εχεις???Αν εχουν περασει 2 χρονια απο τοτες που το πηρες γινεται αυτοματα χωρις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ...

Επισης αν εχεις διπλωμα για 125 μπορεις να καβαλησεις μεχρι 250...

:wave2:

Akatanomastos
20/09/2007, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ποσο καιρο το εχεις???Αν εχουν περασει 2 χρονια απο τοτες που το πηρες γινεται αυτοματα χωρις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ...

Επισης αν εχεις διπλωμα για 125 μπορεις να καβαλησεις μεχρι 250...

:wave2:

exo kleisei 2 xronia kai kati mines, apla rotao, giati elega me ena filo na pame avrio proi sto mixanologiko sto iraklio stin kriti, na to kanoume parea afou thelei kai aftos.
alla skeftome tora, pos an einai na min kano tin douleia mou afthimeron afou fevgo kiriaki, den mporo na figo xoris diploma, ara den tha to kano, opote den iparxei logos na sikonome proi proi

giafto rotao, an einai na to akiroso oso einai noris


episis, mou fenete pos prepei na kaneis kati xartia, makari na min xreiazete tipota


telos, sober, den mporo na vro to kololink, alli fora to doulema:lol:

loop
20/09/2007, 21:51
για την αναβαθμηση εφοσον εχεις συμπληρωσει δυο χρονια κατοχης του διπλωματος των 125 πας στο υπουργειο(αγια παρασκευη ειχε παει ο αδερφος μου ο μικρος) μαζι με το διπλωμα και την ταυτοτητα σου και πληρωνεις ενα παραβολο και παιρνεις το καινουργιο επιτοπου...ελπιζω να μην εχουν αλλαξει τα πραγματα...

Akatanomastos
20/09/2007, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από loop
για την αναβαθμηση εφοσον εχεις συμπληρωσει δυο χρονια κατοχης του διπλωματος των 125 πας στο υπουργειο(αγια παρασκευη ειχε παει ο αδερφος μου ο μικρος) μαζι με το διπλωμα και την ταυτοτητα σου και πληρωνεις ενα παραβολο και παιρνεις το καινουργιο επιτοπου...ελπιζω να μην εχουν αλλαξει τα πραγματα...

diladi mono sto ipourgeio ginete?

an einai etsi glitono to proino ksipnima:lol:

sober
20/09/2007, 21:56
Εγω επιμενω οτι δεν κανεις ΤΙΠΟΤΑ ...Ειχα παρει και στο Μεταφορων τηλ. και με επιβεβαιωσαν...Αλλωστε με εχουν σταματησει για ελεγχο και δεν εχει γινει τιποτα..Απλα βλεπουν οτι εχεις περασει τη 2 ετια..

:)

Akatanomastos
20/09/2007, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εγω επιμενω οτι δεν κανεις ΤΙΠΟΤΑ ...Ειχα παρει και στο Μεταφορων τηλ. και με επιβεβαιωσαν...Αλλωστε με εχουν σταματησει για ελεγχο και δεν εχει γινει τιποτα..Απλα βλεπουν οτι εχεις περασει τη 2 ετια..

:)

mmm, oraia, koita me tin logiki sosto fenete, giati exei imerominies, alla i logiki den vasilevei stin ellada, ase pou tha pernoun kai fraga an pas sto ipourgeio.

MikeG
20/09/2007, 22:07
Πήγαινε στο μηχανολογικό. Εγώ σε μια μέρα είχα τελιώσει.Πληρώνεις το παράβολο και πέρνεις το καινούριο.

:wave2:

Akatanomastos
20/09/2007, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πήγαινε στο μηχανολογικό. Εγώ σε μια μέρα είχα τελιώσει.Πληρώνεις το παράβολο και πέρνεις το καινούριο.

:wave2:


a oraia

tora pou se vrika
poio einai to link ap tin ekdromi pou kanate edo stin kriti? thelo na do photos

hercul
20/09/2007, 22:12
Ελπίζω να τελειώνεις σε μία μέρα γιατί σε κάνα μήνα θα χρειαστεί να κάνω αυτήν τη διαδικασία και το δίπλωμα μου δεν το ξανααφήνω στη διεύθυνση συγκοινωνιών Θεσσαλονίκης!!

Όταν έβγαλα δίπλωμα για 125 εδώ μου χάσαν το φάκελο μου και το δίπλωμα μου του αυτοκινήτου και ήμουν χωρίς δίπλωμα (και αυτοκινήτου και Α1) για 8 μήνες μέχρι να το παραδεχτούν ότι το χάσανε και να μου βγάλουν καινούριο !!

Δεν θέλω να ξαναμπώ καν εκεί μέσα!!

Το αρχείο τους το χω ψάξει μόνος μου 5 φορές !!
Κατάντια... :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

devil's animal
20/09/2007, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
Ελπίζω να τελειώνεις σε μία μέρα γιατί σε κάνα μήνα θα χρειαστεί να κάνω αυτήν τη διαδικασία και το δίπλωμα μου δεν το ξανααφήνω στη διεύθυνση συγκοινωνιών Θεσσαλονίκης!!

Όταν έβγαλα δίπλωμα για 125 εδώ μου χάσαν το φάκελο μου και το δίπλωμα μου του αυτοκινήτου και ήμουν χωρίς δίπλωμα (και αυτοκινήτου και Α1) για 8 μήνες μέχρι να το παραδεχτούν ότι το χάσανε και να μου βγάλουν καινούριο !!

Δεν θέλω να ξαναμπώ καν εκεί μέσα!!

Το αρχείο τους το χω ψάξει μόνος μου 5 φορές !!
Κατάντια... :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

περαστικα μας...
:rolleyes: :sad:

MikeG
20/09/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
a oraia

tora pou se vrika
poio einai to link ap tin ekdromi pou kanate edo stin kriti? thelo na do photos

Δες στην υπογραφή μου : Συνάντηση μελών στη Κρήτη. :winka:

Είναι μεγάλο thread αλλά κάπου από την 25, 26 σελίδα έχει photos, αν και νομίζω έχει και πιο πριν.

:wave2:

Akatanomastos
20/09/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δες στην υπογραφή μου : Συνάντηση μελών στη Κρήτη. :winka:

Είναι μεγάλο thread αλλά κάπου από την 25, 26 σελίδα έχει photos, αν και νομίζω έχει και πιο πριν.

:wave2:


nai to eixa dei afto:lol:

alla den vrisko photos:lol:
ok tha psakso kalitera:wave2:

anf125
20/09/2007, 22:52
Εμένα πέρσι το καλοκαίρι το επέκτεινα αυθημερόν στο ΥΜΕ, προσκομίζοντας μόνο το παλιό δίπλωμα και 2 φωτογραφίες και συμπληρώνοντας μια αίτηση. Δεν με χρέωσαν παράβολο. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι ως τώρα.