PDA

View Full Version : Αμαν αυτές οι γυναίκες...



project.breeze
21/09/2007, 18:31
Στην κεντρική πλατεία της Λάρισας από χτες έχει έκθεση αυτοκινήτων της Honda και σήμερα έφερε και το CBR 1000 Repsol το 2007.Σταμάτησα λοιπόν λίγο να το χαζέψω και εκείνη την ώρα σταματάει δίπλα μου ένα ζευγάρι.Ο νεαρός 25-26 χρονών κοιτούσε το CBR και έλεγε στην κοπέλα του:"Μωρό μου κοίτα εργαλείο,και μ@μώ".Η κοπέλα γυρίζει και του λέει:"Δεν μου αρέσει,έλα να δούμε το τζιπάκι αυτό μωρό μου,δεν είναι τέλειο;".Τράβηξε λοιπόν το παλλικάρι από το χέρι και τον έβαλε να κοιτάνε το τζιπάκι,ο νεαρός γύρισε 1-2 φορές και έριξε κοφτές ματιές στο CBR και μετά φύγανε...Αμάν αυτές οι γυναίκες...

Cpt. Haddock
21/09/2007, 18:34
λογικό ειναι...

CBR της έδειξε

Αν ήταν κανένα Triumph....































.... εσώρουχο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/09/2007, 18:35
Είναι παγκοσμίως γνωστό ότι στο 99% των γυναικών ΔΕΝ αρέσουν οι μηχανές....

Είναι ΟΚ αν βλέπουν άλλους πάνω στις μηχανές (και τους αρέσει το θέαμα) αλλά για τον δικό τους ή τις ίδιες αλλάζει το θέμα....

Δεν έχουν και πολύ άδικο βέβαια αλλά είναι μεγάλη κουβέντα...


:a12:

kachius
21/09/2007, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είναι παγκοσμίως γνωστό ότι στο 99% των γυναικών ΔΕΝ αρέσουν οι μηχανές....

Είναι ΟΚ αν βλέπουν άλλους πάνω στις μηχανές (και τους αρέσει το θέαμα) αλλά για τον δικό τους ή τις ίδιες αλλάζει το θέμα....

Δεν έχουν και πολύ άδικο βέβαια αλλά είναι μεγάλη κουβέντα...


:a12:



Η δική μου πάλι είναι το αντίθετο...

της δείχνεις καμμιά μηχανή και στα @@ (sorry κι'όλας, παρόλη την παράθεση σε αντιγράφω στεγνά :p )

αλλά άμα είναι να πάει βόλτα ή ταξίδι με μοτο τα δίνει όλα :eyepop:

Akatanomastos
21/09/2007, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
τα δίνει όλα :eyepop:


:eek: :eek: :eek: :a8: :a8: :a8: :a8:



pera ap tin plaka, den ftaine oi ginekes, o floros ftaiei pou paei kai koitaei to tzip


eprepe na tis pei, ego tha katso edo na do to toumpano
:lol: :lol: :lol: :lol:


alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:

sniper
21/09/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
.....

alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :a19:

project.breeze
21/09/2007, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos


alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:



Αυτή ακριβώς η φράση δείχνει την σύγχρονη πραγματικότητα.Τα πράγματα έχουνε αλλάξει και οι ρόλοι επίσης...Όπως μία ατάκα που είχε πει ο Jim Carrey:"Women always want sex,if you try and touch her she is always ready for sex...Ladies?Can't we ever just...hug???What's wrong with you?":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
21/09/2007, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:eek: :eek: :eek: :a8: :a8: :a8: :a8:



pera ap tin plaka, den ftaine oi ginekes, o floros ftaiei pou paei kai koitaei to tzip


eprepe na tis pei, ego tha katso edo na do to toumpano
:lol: :lol: :lol: :lol:


alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:


ασε ρε φιλε μας εκμεταλλεύονται στεγνα!

στην αρχη μας ταζουν αγαπες κ αγκαλιτσες αν τους υποσχεθεις μια βολτα!

μετα εντυπωσιαζονται τοσο που σε ριχνουν στο κρεβατι τους πριν προλαβεις να καταλαβεις τι εγινε!

απολαμβανουν καθε σπιθαμή του κορμιου σου κ μετα πανε κ αγαπανε τον τυπο που πηγε κ πηρε το κιτρινο καγιεν!!!




φακ!

εχω βαρεθει να με χρησιμοποιουνε σαν σκευος ηδονης!

:sad:

Defiant
21/09/2007, 19:32
Μαμησε τα ετσι ακριβως

οποτε παιζεις κανα 2 ψιλες και ερχεται το γκομενακι στα ισια του

:lol: :lol: :lol:

project.breeze
21/09/2007, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ασε ρε φιλε μας εκμεταλλεύονται στεγνα!

στην αρχη μας ταζουν αγαπες κ αγκαλιτσες αν τους υποσχεθεις μια βολτα!

μετα εντυπωσιαζονται τοσο που σε ριχνουν στο κρεβατι τους πριν προλαβεις να καταλαβεις τι εγινε!

απολαμβανουν καθε σπιθαμή του κορμιου σου κ μετα πανε κ αγαπανε τον τυπο που πηγε κ πηρε το κιτρινο καγιεν!!!




φακ!

εχω βαρεθει να με χρησιμοποιουνε σαν σκευος ηδονης!

:sad:



Κίτρινη Cayenne;Μα πού βαδίζει η ανθρωπότητα κύριοι;

el_hymador
21/09/2007, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην κεντρική πλατεία της Λάρισας από χτες έχει έκθεση αυτοκινήτων της Honda και σήμερα έφερε και το CBR 1000 Repsol το 2007.Σταμάτησα λοιπόν λίγο να το χαζέψω και εκείνη την ώρα σταματάει δίπλα μου ένα ζευγάρι.Ο νεαρός 25-26 χρονών κοιτούσε το CBR και έλεγε στην κοπέλα του:"Μωρό μου κοίτα εργαλείο,και μ@μώ".Η κοπέλα γυρίζει και του λέει:"Δεν μου αρέσει,έλα να δούμε το τζιπάκι αυτό μωρό μου,δεν είναι τέλειο;".Τράβηξε λοιπόν το παλλικάρι από το χέρι και τον έβαλε να κοιτάνε το τζιπάκι,ο νεαρός γύρισε 1-2 φορές και έριξε κοφτές ματιές στο CBR και μετά φύγανε...Αμάν αυτές οι γυναίκες...

τσ,τσ,τσ....ερασιτεχνικη κατηγορια!

κανονικα τετοια θεματα προσεγγιζονται με τελειως διαφορετικο τροπο...

''Αγαπη μου κοιτα ενα μηχανακι! πιστευω οτι θα ειμαστε πολυ ομορφη εικονα οι δυο μας επανω του μωρακι μου, θα αναδυκνειονται ακομα περισσοτερο οι πανεμορφες γραμμες του σωματος σου και αν και θα προκαλεις τον θαυμασμο σε ολους παρ΄ολα αυτα εγω δεν θα ζηλευω αντιθετα θα ειμαι υπερηφανος που σε καμαρωνουν ολοι κουκλιτσα μου...σωστη αμαζονα θα εισαι πανω του''


βεβαια υπαρχει και ο brutal τροπος που αποδιδει εδω και 1.000.000 χρονια...


''σαλτα γ@μησου μωρη!!''

Defiant
21/09/2007, 19:58
Μπαααααααα υπαρχει και 3ος

την γραφεις στα κοντινοτερα (με ελευθερο χωρο) διαθεσιμα @@ και χτυπας το εργαλειο αλυπητα

:lol: :lol: :lol:

ronin1
21/09/2007, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην κεντρική πλατεία της Λάρισας από χτες έχει έκθεση αυτοκινήτων της Honda και σήμερα έφερε και το CBR 1000 Repsol το 2007.Σταμάτησα λοιπόν λίγο να το χαζέψω και εκείνη την ώρα σταματάει δίπλα μου ένα ζευγάρι.Ο νεαρός 25-26 χρονών κοιτούσε το CBR και έλεγε στην κοπέλα του:"Μωρό μου κοίτα εργαλείο,και μ@μώ".Η κοπέλα γυρίζει και του λέει:"Δεν μου αρέσει,έλα να δούμε το τζιπάκι αυτό μωρό μου,δεν είναι τέλειο;".Τράβηξε λοιπόν το παλλικάρι από το χέρι και τον έβαλε να κοιτάνε το τζιπάκι,ο νεαρός γύρισε 1-2 φορές και έριξε κοφτές ματιές στο CBR και μετά φύγανε...Αμάν αυτές οι γυναίκες...




να τη χαίρεται το παληκάρι...:sun:

dimokritos
21/09/2007, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
eprepe na tis pei, ego tha katso edo na do to toumpano
:lol: :lol: :lol: :lol:


καλό καλό :beer:

Respect
21/09/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ασε ρε φιλε μας εκμεταλλεύονται στεγνα!

στην αρχη μας ταζουν αγαπες κ αγκαλιτσες αν τους υποσχεθεις μια βολτα!

μετα εντυπωσιαζονται τοσο που σε ριχνουν στο κρεβατι τους πριν προλαβεις να καταλαβεις τι εγινε!

απολαμβανουν καθε σπιθαμή του κορμιου σου κ μετα πανε κ αγαπανε τον τυπο που πηγε κ πηρε το κιτρινο καγιεν!!!




φακ!

εχω βαρεθει να με χρησιμοποιουνε σαν σκευος ηδονης!

:sad: Eπ!!!

Όρθιος!!!



























Φακ!
:look: :confused: :sick: :dizzy: :rotflmao:

Defiant
21/09/2007, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Eπ!!!

Όρθιος!!!



:look: :confused: :sick: :dizzy: :rotflmao:


Θελουμε και εμεις απο αυτο που πινει :lol: :lol: :lol:

EVI
21/09/2007, 21:56
μα τι λετε?? :look: :hypnotize


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hercul
21/09/2007, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Μπαααααααα υπαρχει και 3ος

την γραφεις στα κοντινοτερα (με ελευθερο χωρο) διαθεσιμα @@ και χτυπας το εργαλειο αλυπητα

:lol: :lol: :lol:

Έτσι έτσι... :a18: :a19:

liakaros
21/09/2007, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είναι παγκοσμίως γνωστό ότι στο 99% των γυναικών ΔΕΝ αρέσουν οι μηχανές....

Είναι ΟΚ αν βλέπουν άλλους πάνω στις μηχανές (και τους αρέσει το θέαμα) αλλά για τον δικό τους ή τις ίδιες αλλάζει το θέμα....

Δεν έχουν και πολύ άδικο βέβαια αλλά είναι μεγάλη κουβέντα...


:a12:


Βασικα ελα πεστο στην δικια μου αυτο...

Ετοιμαζεται να παρει το cbr600 σε χρωματα movistar παρακαλω...

Τι θα κανω που κοντευω να βγαλω τον καρκινο με το συγκεκριμενο ζητημα?

675
21/09/2007, 22:23
:a014: :a014: :a014:

xampos
21/09/2007, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
:a014: :a014: :a014:


:a51: :a33: :a33:

675
21/09/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα ελα πεστο στην δικια μου αυτο...

Ετοιμαζεται να παρει το cbr600 σε χρωματα movistar παρακαλω...

Τι θα κανω που κοντευω να βγαλω τον καρκινο με το συγκεκριμενο ζητημα?


:eek:

δεν υπαρχουν τετοιες γυναικες...:sad:

675
21/09/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
:a51: :a33: :a33:


παμε για σπαμμοθρεντ?:smokin:

:a015: :a015: :a015: :a015:

liakaros
21/09/2007, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
:eek:

δεν υπαρχουν τετοιες γυναικες...:sad:


Κι ομως υπαρχουν:sad: :sad:

vassilis88
21/09/2007, 22:40
εμα σορρυ κιολας, αλλα cbr της εδειξε.. τι να κανε? απλα η κοπελα ειχε γουστο..:lol: :rotflmao: :lol:

675
21/09/2007, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Κι ομως υπαρχουν:sad: :sad:

οφειλω να ομολογησω παντως...

ουτε γω θα ηθελα να ειναι ετσι η κοπελα μου αλλα ειναι κατι αξιοθαυμαστο να βλεπεις στο δρομο τις 2 ομορφοτερες υπαρξεις μαζι! γυναικα και μηχανη ειναι τουλαχιστον φαντασιωση...:winka:



:wave2:


με καθε σεβασμο προς την κοπελια σ.. :rolleyes:

675
21/09/2007, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
εμα σορρυ κιολας, αλλα cbr της εδειξε.. τι να κανε? απλα η κοπελα ειχε γουστο..:lol: :rotflmao: :lol:

να της εδειχνε κανα 675 special edition...:rolleyes:

stefanos
21/09/2007, 22:50
Οτι και να λέτε η αλήθεια είναι οτι ο συνοδηγός στη μηχανή είναι βάρος, οπότε όσο δεν θέλουν οι κοπελιές να έχουν σχέση με τις μοτο καλύτερα για εμάς.

675
21/09/2007, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Οτι και να λέτε η αλήθεια είναι οτι ο συνοδηγός στη μηχανή είναι βάρος, οπότε όσο δεν θέλουν οι κοπελιές να έχουν σχέση με τις μοτο καλύτερα για εμάς.

νοτ μπαντ...

:beer: :lol:

AFTER
21/09/2007, 22:54
Eχω βαρεθει, οι γυναικες, να με βλεπουν μονο σαν ενα κομματι κρεας με εξογκωμα!!!

:bawl: :bawl: :bawl:

project.breeze
21/09/2007, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Οτι και να λέτε η αλήθεια είναι οτι ο συνοδηγός στη μηχανή είναι βάρος, οπότε όσο δεν θέλουν οι κοπελιές να έχουν σχέση με τις μοτο καλύτερα για εμάς.



Εντάξει αλλά όχι όμως να μας σπάνε την π****α κάθε φορά που θέλουμε να πάμε καμμιά βόλτα και να γυρίζεις μετά και να σε κοιτάνε με μισό μάτι.Και όλη την μέρα να μουρμουράνε και να λένε ότι δεν μπορούνε να καταλάβουνε τί κολλήματα τρώμε και λείπουμε με τις ώρες με την μηχανή και το βράδυ όταν πέφτουμε για ύπνο να μιλάνε και να μιλάνε σαν έναν γαμημένο αλυσοπρίονο που δουλεύει μέσα στα άγρια μεσάνυχτα και κάνει τα νεύρα σου τσατάλια και το πρωί που ξυπνάς θες δύο panadol για να συνέρθεις από τον πονοκέφαλο...

liakaros
21/09/2007, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
οφειλω να ομολογησω παντως...

ουτε γω θα ηθελα να ειναι ετσι η κοπελα μου αλλα ειναι κατι αξιοθαυμαστο να βλεπεις στο δρομο τις 2 ομορφοτερες υπαρξεις μαζι! γυναικα και μηχανη ειναι τουλαχιστον φαντασιωση...:winka:



:wave2:


με καθε σεβασμο προς την κοπελια σ.. :rolleyes:

Βασικα οτι ειναι ωραια σαν εικονα ειναι δεν λεω...

Αλλα ελα ομως που εγω δεν αντεχω να με τρωει το αγχος μην την μισερωσει κανεις ...

Fireball400
21/09/2007, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Eχω βαρεθει, οι γυναικες, να με βλεπουν μονο σαν ενα κομματι κρεας με εξογκωμα!!!

:bawl: :bawl: :bawl:

Γιατί;:D

EVI
21/09/2007, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Εντάξει αλλά όχι όμως να μας σπάνε την π****α κάθε φορά που θέλουμε να πάμε καμμιά βόλτα και να γυρίζεις μετά και να σε κοιτάνε με μισό μάτι.Και όλη την μέρα να μουρμουράνε και να λένε ότι δεν μπορούνε να καταλάβουνε τί κολλήματα τρώμε και λείπουμε με τις ώρες με την μηχανή και το βράδυ όταν πέφτουμε για ύπνο να μιλάνε και να μιλάνε σαν έναν γαμημένο αλυσοπρίονο που δουλεύει μέσα στα άγρια μεσάνυχτα και κάνει τα νεύρα σου τσατάλια και το πρωί που ξυπνάς θες δύο panadol για να συνέρθεις από τον πονοκέφαλο...


:eek: :eek: :eek:



WTF????



:bawl: :bawl:



(εχμμ ε καλα και αν μουρμουρας γιατι δε θες puig hugger αλλα ermax πειραζει το ιδιο??

:blush: :blush: :blush: )

675
21/09/2007, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα οτι ειναι ωραια σαν εικονα ειναι δεν λεω...

Αλλα ελα ομως που εγω δεν αντεχω να με τρωει το αγχος μην την μισερωσει κανεις ...

κουραγιο φιλε μου!!

sotpag
21/09/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
λογικό ειναι...

CBR της έδειξε

Αν ήταν κανένα Triumph....


.... εσώρουχο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ασε μας ρε και εσυ με την κυλοτα σου:rotflmao: :rotflmao:
















μεταξυ μας ειναι το μονο κοινο που εχουν


Triumph για ολα τα γουστα:)

Maira
21/09/2007, 23:57
Τώρα σοβαρά τα θέλει κι εσάς ο κ...ς σας!!!!!


Γιατί πραγματικά γουστάρετε τη μουρμουρα και να σας στραβωκοιτάνε όταν γυρίζετε από την βόλτα με τη μηχανή! Γουστάρετε να κάθεστε με τις ώρες να της εξηγήτε γιατί γουστάρετε να οδηγήτε μηχανή....γενικά τη βρίσκετε να σας βλέπουν σαν ένα κομμάτι κρέας και να προσπαθήτε να εποδείξετε το αντίθετο με αγάπες και λουλούδια!!!!!




Αλλιώς ξενερώνετε!!!!!


:wave2:

project.breeze
22/09/2007, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:eek: :eek: :eek:



WTF????



:bawl: :bawl:



(εχμμ ε καλα και αν μουρμουρας γιατι δε θες puig hugger αλλα ermax πειραζει το ιδιο??

:blush: :blush: :blush: )



Τέτοιες διαφωνίες μάλιστα.Μακάρι να μουρμουρίζανε όλες έτσι:beer:

McTalas
22/09/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα ελα πεστο στην δικια μου αυτο...

Ετοιμαζεται να παρει το cbr600 σε χρωματα movistar παρακαλω...

Τι θα κανω που κοντευω να βγαλω τον καρκινο με το συγκεκριμενο ζητημα?

Να της πεις μπραβο και καλοταξιδο,ειναι φοβερο μηχανακι !!!:lol:

tifoefs
22/09/2007, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Θελουμε και εμεις απο αυτο που πινει :lol: :lol: :lol:

Εισαι μικρος εσυ ! Αστο κατω !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
22/09/2007, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Τώρα σοβαρά τα θέλει κι εσάς ο κ...ς σας!!!!!


Γιατί πραγματικά γουστάρετε τη μουρμουρα και να σας στραβωκοιτάνε όταν γυρίζετε από την βόλτα με τη μηχανή! Γουστάρετε να κάθεστε με τις ώρες να της εξηγήτε γιατί γουστάρετε να οδηγήτε μηχανή....γενικά τη βρίσκετε να σας βλέπουν σαν ένα κομμάτι κρέας και να προσπαθήτε να εποδείξετε το αντίθετο με αγάπες και λουλούδια!!!!!




Αλλιώς ξενερώνετε!!!!!


:wave2:

Εμενα αποφευγουν ν' ανεβουν γιατι καινε το ποδι τους ! Μονο η κορη μου δεν εχει καει ακομα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
22/09/2007, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ασε ρε φιλε μας εκμεταλλεύονται στεγνα!

στην αρχη μας ταζουν αγαπες κ αγκαλιτσες αν τους υποσχεθεις μια βολτα!

μετα εντυπωσιαζονται τοσο που σε ριχνουν στο κρεβατι τους πριν προλαβεις να καταλαβεις τι εγινε!

απολαμβανουν καθε σπιθαμή του κορμιου σου κ μετα πανε κ αγαπανε τον τυπο που πηγε κ πηρε το κιτρινο καγιεν!!!




φακ!

εχω βαρεθει να με χρησιμοποιουνε σαν σκευος ηδονης!

:sad:


Αααα γι' αυτό πουλάκι μου εφαγώθηκες να σου κάνουμε δώρο ενα κίτρινο cayene εε;; :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

(τώρα μένει να βρούμε γιατί ήθελες το ροζ KTM)

Nikoskazer2000
22/09/2007, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
να τη χαίρεται το παληκάρι...:sun:

Όπως τα λες!
:beer:

Nikoskazer2000
22/09/2007, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα ελα πεστο στην δικια μου αυτο...

Ετοιμαζεται να παρει το cbr600 σε χρωματα movistar παρακαλω...

Τι θα κανω που κοντευω να βγαλω τον καρκινο με το συγκεκριμενο ζητημα?

:eek: :eek: :eek:
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΠΕΙΓΩΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!

Nikoskazer2000
22/09/2007, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Οτι και να λέτε η αλήθεια είναι οτι ο συνοδηγός στη μηχανή είναι βάρος, οπότε όσο δεν θέλουν οι κοπελιές να έχουν σχέση με τις μοτο καλύτερα για εμάς.

:a10:

Άσε που έχεις και το έξτρα άγχος να μην πάθετε τίποτα και το 'χεις τύψεις για μαι ζωή.

Δεν ξέρω ρε γμτ...είναι δίλιμμα. Δεν ξέρω τι θα έκανα στην περίπτωση του Ηλία. :sick:

OrEsTiS82
22/09/2007, 01:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην κεντρική πλατεία της Λάρισας από χτες έχει έκθεση αυτοκινήτων της Honda και σήμερα έφερε και το CBR 1000 Repsol το 2007.Σταμάτησα λοιπόν λίγο να το χαζέψω και εκείνη την ώρα σταματάει δίπλα μου ένα ζευγάρι.Ο νεαρός 25-26 χρονών κοιτούσε το CBR και έλεγε στην κοπέλα του:"Μωρό μου κοίτα εργαλείο,και μ@μώ".Η κοπέλα γυρίζει και του λέει:"Δεν μου αρέσει,έλα να δούμε το τζιπάκι αυτό μωρό μου,δεν είναι τέλειο;".Τράβηξε λοιπόν το παλλικάρι από το χέρι και τον έβαλε να κοιτάνε το τζιπάκι,ο νεαρός γύρισε 1-2 φορές και έριξε κοφτές ματιές στο CBR και μετά φύγανε...Αμάν αυτές οι γυναίκες...


Λογικο να κοιταζε το τζιπ η κοπελα,ειναι κατι που δεν το εχουν πολλοι,σιγουρα οι περισσοτερες κοπελες αμα τους πεις με τι θα ηθελες να βγαινετε θα σου ελεγαν τζιπ και οχι μηχανη (κυριως τον χειμωνα).
Πριν λιγες ημερες ειχα οδηγησει ενος φιλου το αυτοκινητο,ενα Porsche Cayenne και πηγαμε για ποτο,με το που το παρκαρα ολο το μαγαζι κοιταζε την μαύρη αυτη κ@βλ@ !
Σημερα το πρωι για τις αναγκες ενος Video clip νοικιασαμε ενα HAMMER και το πηγα και μια βολτα και κοιταζε ο κοσμος σαν μαλακας,θηριο και εκεινο αλλα το Cayenne ηταν απιστευτο!


105524

OrEsTiS82
22/09/2007, 01:45
.


105525

devil's animal
22/09/2007, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:eek:



pera ap tin plaka, den ftaine oi ginekes, o floros ftaiei pou paei kai koitaei to tzip


eprepe na tis pei, ego tha katso edo na do to toumpano
:lol: :lol: :lol: :lol:


alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:





χαχαχαχαχαχαχααχχχα
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:
εκλασα απ'το γελιο!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
22/09/2007, 09:34
εγω νομιζω οτι ειναι καθαρα πως θα της το "φερεις"



εννοειται οτι γουσταρουν τουτου και δη ακριβα τζιπ, σπορ, χλιδατα bmw και mercedes
αλλα αν δουν και καταλαβουν την φιλοσοφια της μηχανης...


ειναι σουπερ!:beer: :a23: :a25: :a30: :a08: :a46: :a54:

airamhag
22/09/2007, 09:43
ηρεμια παιδια..

ανθρωποι υπαρχουν για ολα τα γουστα...



















αποφασιστε πρωτα τι θελετε..:lol: :lol: :lol:

nimbus
22/09/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
λογικό ειναι...

CBR της έδειξε

Αν ήταν κανένα Triumph....































.... εσώρουχο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:lol: :lol:

nimbus
22/09/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:eek: :eek: :eek: :a8: :a8: :a8: :a8:



pera ap tin plaka, den ftaine oi ginekes, o floros ftaiei pou paei kai koitaei to tzip


eprepe na tis pei, ego tha katso edo na do to toumpano
:lol: :lol: :lol: :lol:


alla etsi einai, emas mas theloun mono na mas koitane agrious pano stis mixanes kai meta gia to kormi mas, den mas theloun gia sxesi
:alien:


σωστός!!!!:wacko: :winka: :wave2:

nimbus
22/09/2007, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Μπαααααααα υπαρχει και 3ος

την γραφεις στα κοντινοτερα (με ελευθερο χωρο) διαθεσιμα @@ και χτυπας το εργαλειο αλυπητα

:lol: :lol: :lol:


ακόμα καλύτερα!!!:p

project.breeze
22/09/2007, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
σωστός!!!!:wacko: :winka: :wave2: \



Α μάλιστα!Συμφωνείς δηλαδή;:evil: :evil:

nimbus
22/09/2007, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
\



Α μάλιστα!Συμφωνείς δηλαδή;:evil: :evil:


αρκετά!:winka:

nimbus
22/09/2007, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
εμα σορρυ κιολας, αλλα cbr της εδειξε.. τι να κανε? απλα η κοπελα ειχε γουστο..:lol: :rotflmao: :lol:


ετσι-ετσι!:D


ενώ αν της εδειχνε ducati η τύπισσα θα γοητευόταν από την ιταλική φινέτσα και τις εκπληκτικές γραμμές της:wacko:

project.breeze
22/09/2007, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
αρκετά!:winka:



Είμαστε δηλαδή αυτό που λένε:"...ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα..." ε; :(

Maira
22/09/2007, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
ηρεμια παιδια..

ανθρωποι υπαρχουν για ολα τα γουστα...



















αποφασιστε πρωτα τι θελετε. .:lol: :lol: :lol:





Γιατί δε φταίνε πάντα τα τζιπ!!!!!

:winka:

nimbus
22/09/2007, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Eχω βαρεθει, οι γυναικες, να με βλεπουν μονο σαν ενα κομματι κρεας με εξογκωμα!!!

:bawl: :bawl: :bawl:


βλέπουν αυτό που τους δείχνεις εσύ:D


καλημέρα Γιώργαρε:wave2:

nimbus
22/09/2007, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Είμαστε δηλαδή αυτό που λένε:"...ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα..." ε; :(


Δεν μου αρέσει ο πασατέμπος.:winka:
Ούτε μου αρέσει να περνάω την ώρα μου:)
Μου αρέσει να κάνω πράγματα που με γεμίζουν και με οδεύουν προς ενδιαφέρουσες κατευθύνσεις...

nimbus
22/09/2007, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εμενα αποφευγουν ν' ανεβουν γιατι καινε το ποδι τους ! Μονο η κορη μου δεν εχει καει ακομα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ευτυχώς, δεν έχω σημαδι:D :D :wacko: :wave2:

nimbus
22/09/2007, 10:55
το λοιπόν,
έχω την εντύπωση, οτι και άντρες και γυναίκες, διοχετεύουν πολύ από τον χρόνο τους και την ενέργειά τους με λάθος ανθρώπους, προκειμένου να μην είναι μόνοι τους.
Να το θέσω ως αδυναμία?
Πώς να το χαρακτηρίσω?
Εδώ παρατηρώ οτι ζευγάρια με τα ίδια ενδιαφέροντα και δεν τα βρίσκουν απόλυτα. Υπάρχουν δυσανασχετήσεις αρκετές. Πόσο μάλλον, με διαφορετικά χόμπυ και τα συναφή.
Λοιπόν, ο τύπος που ακολούθησε την τύπισσα στο τζιπάκι και αγνόησε προσωρινά το θέαμα της μηχανής, εχει ως εξής:
να είναι καψουρεμένος με τον κοριτσάκι, με αποτέλεσμα να βάζει τα δικά της θέλω, πιό πάνω από τα δικά του. (τεράστιο λάθος, και θα βγει αργότερα στην σχεση αυτό)
ή απλά να μην έδωσε σημασία, για τον απλούστατο λόγο, είναι μαζί της για να περνάει την ώρα του.



:sun:

tifoefs
22/09/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ευτυχώς, δεν έχω σημαδι:D :D :wacko: :wave2:

χιχι το ειπα στη κορη μου (εχεις πολλα χαιρετισματα) και με ξεχεσε !! Υποχρεωτικα πρεπει να βαλω 2 x Devil λεει γιατι θα γινω ο πιο αντιπαθητικος καβασακιας !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
24/09/2007, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
χιχι το ειπα στη κορη μου (εχεις πολλα χαιρετισματα) και με ξεχεσε !! Υποχρεωτικα πρεπει να βαλω 2 x Devil λεει γιατι θα γινω ο πιο αντιπαθητικος καβασακιας !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


να της δώσεις πολλά φιλιά!:wave2:

OrEsTiS82
24/09/2007, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
το λοιπόν,
έχω την εντύπωση, οτι και άντρες και γυναίκες, διοχετεύουν πολύ από τον χρόνο τους και την ενέργειά τους με λάθος ανθρώπους, προκειμένου να μην είναι μόνοι τους.
Να το θέσω ως αδυναμία?
Πώς να το χαρακτηρίσω?
Εδώ παρατηρώ οτι ζευγάρια με τα ίδια ενδιαφέροντα και δεν τα βρίσκουν απόλυτα. Υπάρχουν δυσανασχετήσεις αρκετές. Πόσο μάλλον, με διαφορετικά χόμπυ και τα συναφή.
Λοιπόν, ο τύπος που ακολούθησε την τύπισσα στο τζιπάκι και αγνόησε προσωρινά το θέαμα της μηχανής, εχει ως εξής:
να είναι καψουρεμένος με τον κοριτσάκι, με αποτέλεσμα να βάζει τα δικά της θέλω, πιό πάνω από τα δικά του. (τεράστιο λάθος, και θα βγει αργότερα στην σχεση αυτό)
ή απλά να μην έδωσε σημασία, για τον απλούστατο λόγο, είναι μαζί της για να περνάει την ώρα του.



:sun:

Ρε παιδια δεν ηταν κακο που ακολουθησε την κοπελα να δουν και το τζιπ, τι θα επρεπε να επιμενει να λεει οχι κατσε εδω,εγω θελω το cbr,θα ελεγε και εκεινη ωραια εγω παω στο τζιπ.
Εγω ποτε δεν πιεσα καμια κοπελα να κανει κατι,η μαγκια ειναι να περνας αυτο που θελεις με τροπο χωρις τσακωμους και εγωϊσμους,καλα εκανε το αγορι σεβαστηκε την επιθυμια της και πηγε να δει και το τζιπ, δεν καταλαβα τι πηγε να του δειξει κανενα πτωμα; ενα ομορφο ακριβο τζιπ πηγε να του δειξει η κοπελα!

ΥΓ:Ειμαστε μηχανοβιοι αλλα με μέτρο,εμεις μπορει να αγαπαμε πολυ την μοτοσυκλετα καποιοι αλλοι την βλεπουν σαν ενα απλο μηχανημα με ροδες.

OrEsTiS82
24/09/2007, 21:44
Εμενα η κοπελα μου αμα παει να μου δειξει το παρακατω ασχημο αυτοκινητο θα την χωρισω!!!!
:)
:rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer: :beer:


105930

Fireball400
24/09/2007, 21:59
Και εγώ,δεν θα το έπαιρνα ποτέ σε αυτό το χρώμα,αίσχος:lol:

project.breeze
24/09/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ρε παιδια δεν ηταν κακο που ακολουθησε την κοπελα να δουν και το τζιπ, τι θα επρεπε να επιμενει να λεει οχι κατσε εδω,εγω θελω το cbr,θα ελεγε και εκεινη ωραια εγω παω στο τζιπ.
Εγω ποτε δεν πιεσα καμια κοπελα να κανει κατι,η μαγκια ειναι να περνας αυτο που θελεις με τροπο χωρις τσακωμους και εγωϊσμους,καλα εκανε το αγορι σεβαστηκε την επιθυμια της και πηγε να δει και το τζιπ, δεν καταλαβα τι πηγε να του δειξει κανενα πτωμα; ενα ομορφο ακριβο τζιπ πηγε να του δειξει η κοπελα!

ΥΓ:Ειμαστε μηχανοβιοι αλλα με μέτρο,εμεις μπορει να αγαπαμε πολυ την μοτοσυκλετα καποιοι αλλοι την βλεπουν σαν ενα απλο μηχανημα με ροδες.



Το θέμα Ορέστη δεν είναι ότι πήγανε να δούνε το τζιπ,το θέμα είναι πως ούτε 20 δευτερόλεπτα δεν είχε το παλλικάρι που χάζευε το cbr,εγώ ας πούμε το χάζευα κανένα 5λεπτο και δεν μπορούσα να το χορτάσω (που να φανταστείς δεν είμαι και hondaκιας).Τον τράβηξε απ'την μύτη,μπορούσε και αυτός να πει:"Δώσε μου δυο λεπτά μωρό μου και θα πάμε",δεν θα γινόταν και τίποτα...:beer:

Akatanomastos
25/09/2007, 04:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
μπορούσε και αυτός να πει:"Δώσε μου δυο λεπτά μωρό μου και θα πάμε",δεν θα γινόταν και τίποτα...:beer:

μπορούσε και αυτός να πει:"Δώσε μου 14000 euro μωρό μου και θα πάμε ",δεν θα γινόταν και τίποτα


pos kanete etsi? kakomathimenes
:lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
25/09/2007, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82

Εγω ποτε δεν πιεσα καμια κοπελα να κανει κατι,


e ma, an den tin pieseis kai ligo, den exei plaka

Ζεύκας
25/09/2007, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ρε παιδια δεν ηταν κακο που ακολουθησε την κοπελα να δουν και το τζιπ, τι θα επρεπε να επιμενει να λεει οχι κατσε εδω,εγω θελω το cbr,θα ελεγε και εκεινη ωραια εγω παω στο τζιπ.
Εγω ποτε δεν πιεσα καμια κοπελα να κανει κατι,η μαγκια ειναι να περνας αυτο που θελεις με τροπο χωρις τσακωμους και εγωϊσμους,καλα εκανε το αγορι σεβαστηκε την επιθυμια της και πηγε να δει και το τζιπ, δεν καταλαβα τι πηγε να του δειξει κανενα πτωμα; ενα ομορφο ακριβο τζιπ πηγε να του δειξει η κοπελα!

ΥΓ:Ειμαστε μηχανοβιοι αλλα με μέτρο,εμεις μπορει να αγαπαμε πολυ την μοτοσυκλετα καποιοι αλλοι την βλεπουν σαν ενα απλο μηχανημα με ροδες.

φλώρε! :a029:




μη παρεξηγηθείς,απλά έψαχνα αφορμή για να χρησημοποιήσω για πρώτη φορά το συγκεκριμένο εμότικον!

Ζεύκας
25/09/2007, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
εγώ ας πούμε το χάζευα κανένα 5λεπτο και δεν μπορούσα να το χορτάσω (που να φανταστείς δεν είμαι και hondaκιας).

χαράς στο μπρίκι ρε που το κοίταζες και 5 λεπτά! :lol:

RαNd
25/09/2007, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
το λοιπόν,
έχω την εντύπωση, οτι και άντρες και γυναίκες, διοχετεύουν πολύ από τον χρόνο τους και την ενέργειά τους με λάθος ανθρώπους, προκειμένου να μην είναι μόνοι τους.
Να το θέσω ως αδυναμία?
Πώς να το χαρακτηρίσω?
Εδώ παρατηρώ οτι ζευγάρια με τα ίδια ενδιαφέροντα και δεν τα βρίσκουν απόλυτα. Υπάρχουν δυσανασχετήσεις αρκετές. Πόσο μάλλον, με διαφορετικά χόμπυ και τα συναφή.


+1

Aπλα οπως συμβιβαζομαστε με ολα στην ζωη μας ετσι κ μ'αυτο :sick:

Η μοναξια ειναι ασχημο πραγμα και οπως εχουν γινει σημερα τα πραγματα με τις σχεσεις, τις
"ΜπουρναζοΓκομενες" και "ΜπουρναζοΓκομενους" ειναι ακομα χειροτερα . . .



Βοηθεια μας κ μακρια απο εμας! :uplate:

ΥΓ: Γυναικα κ ΜΟΤΟ ειναι deadly συνδυασμος :D , αλλα οταν προκειται για δικο μας προσωπο παντα αλλαζει . ..

sub_zero
25/09/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην κεντρική πλατεία της Λάρισας από χτες έχει έκθεση αυτοκινήτων της Honda και σήμερα έφερε και το CBR 1000 Repsol το 2007.Σταμάτησα λοιπόν λίγο να το χαζέψω και εκείνη την ώρα σταματάει δίπλα μου ένα ζευγάρι.Ο νεαρός 25-26 χρονών κοιτούσε το CBR και έλεγε στην κοπέλα του:"Μωρό μου κοίτα εργαλείο,και μ@μώ".Η κοπέλα γυρίζει και του λέει:"Δεν μου αρέσει,έλα να δούμε το τζιπάκι αυτό μωρό μου,δεν είναι τέλειο;".Τράβηξε λοιπόν το παλλικάρι από το χέρι και τον έβαλε να κοιτάνε το τζιπάκι,ο νεαρός γύρισε 1-2 φορές και έριξε κοφτές ματιές στο CBR και μετά φύγανε...Αμάν αυτές οι γυναίκες...


ευνουχισμος..... :a38: :a35:

sub_zero
25/09/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Eχω βαρεθει, οι γυναικες, να με βλεπουν μονο σαν ενα κομματι κρεας με εξογκωμα!!!

:bawl: :bawl: :bawl:


Clerasil δοκίμασες??

:rotflmao: :rotflmao:

LsKostas
25/09/2007, 12:16
:a49:


10R πηρα χθες
Αν θελεις ν ανεβεις πες

ειναι ωραιο το μωρο
το κοιταζω,το ποθω

Arrow το τελικο
θα τ αλλαξω και λαιμο!


Θες να παμε για καφε?
δεν θα τρεχω,κυριλε!!!


Και αλλο πραγμα οι γκαζιες
αλλο οι ανθρωποι κι οι καρδιες!


:D

tati
25/09/2007, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
ευνουχισμος..... :a38: :a35:

διαφωνώ, δεν είναι ευνουχισμός αυτός.

Στο κάθε άνθρωπο συμπεριφέρονται οι υπόλοιποι σύμφωνα με τον τρόπο που τους έχει δοθεί το περιθώριο να συμπεριφερθούν. Άρα για να τον τραβολογάει παει να πει οτι το θέλει ή έχει δώσει αυτό το δικαίωμα στη κοπέλα.

Απο κει και πέρα μπορεί να παιζουν χιλια αλλα δυο σενάρια για το σκηνικό που περιέγραψε αρχικά. Μπορεί ουτε καν να ειναι άρρωστος με τις μηχανές, απλά να βλέπει κανα γυαλιστερό ss και να λέει "πωπω ενα τούμαπνο":wacko: και να μη τον νοιαζει να καθισει να δει λεπτομέρεις κτλ...

τέσπα cbr ήταν.....πόσο ενδιαφέρον να του προκαλέσει του ανθρώπου στη τελική??:rotflmao:

sub_zero
25/09/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
διαφωνώ, δεν είναι ευνουχισμός αυτός.

Στο κάθε άνθρωπο συμπεριφέρονται οι υπόλοιποι σύμφωνα με τον τρόπο που τους έχει δοθεί το περιθώριο να συμπεριφερθούν. Άρα για να τον τραβολογάει παει να πει οτι το θέλει ή έχει δώσει αυτό το δικαίωμα στη κοπέλα.

Απο κει και πέρα μπορεί να παιζουν χιλια αλλα δυο σενάρια για το σκηνικό που περιέγραψε αρχικά. Μπορεί ουτε καν να ειναι άρρωστος με τις μηχανές, απλά να βλέπει κανα γυαλιστερό ss και να λέει "πωπω ενα τούμαπνο":wacko: και να μη τον νοιαζει να καθισει να δει λεπτομέρεις κτλ...

τέσπα cbr ήταν.....πόσο ενδιαφέρον να του προκαλέσει του ανθρώπου στη τελική??:rotflmao:

με μια λέξη.... ευνουχισμός (οικειοθελής ή όχι....)

:rotflmao: :rotflmao:

για το cbr θα συμφωνήσω...

EVI
25/09/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati

τέσπα cbr ήταν.....πόσο ενδιαφέρον να του προκαλέσει του ανθρώπου στη τελική??:rotflmao: [/B]



+750



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
25/09/2007, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
[B]με μια λέξη.... ευνουχισμός (οικειοθελής ή όχι....)


και παλι οχι

μαλθακός απλά

άφου δε θέλω να συμφωνήσω μαζί σου με το ζόρι???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
25/09/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
και παλι οχι

μαλθακός απλά

άφου δε θέλω να συμφωνήσω μαζί σου με το ζόρι???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μα γιατι?!?!?!?!.. αφου σε βλέπω οτι "ψήνεσαι".... κανε μια προσπαθεια να το "κλείσουμε" στον οικειοθελή ευνουχισμό...

:rotflmao: :rotflmao:

tati
25/09/2007, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
μα γιατι?!?!?!?!.. αφου σε βλέπω οτι "ψήνεσαι".... κανε μια προσπαθεια να το "κλείσουμε" στον οικειοθελή ευνουχισμό...

:rotflmao: :rotflmao:

μαλθακός χαρακτήρας, "εν δυνάμει" περιπτώση που προσφέρεται για οικειοθελή ευνουχισμό

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ;)

:beer: :beer:

"κλείσαμε" ??:lol:

sub_zero
25/09/2007, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
μαλθακός χαρακτήρας, "εν δυνάμει" περιπτώση που προσφέρεται για οικειοθελή ευνουχισμό

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ;)

:beer: :beer:

"κλείσαμε" ??:lol:

αντε καλα...

:beer:

OrEsTiS82
25/09/2007, 16:15
Τελικα δεν μας ειπες... η γκομενα ηταν ωραιο μ...νι; η αδικα δεν εμεινε να δει το cbr ο αλλος;
LoOoOooooooOoooL!
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
25/09/2007, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Τελικα δεν μας ειπες... η γκομενα ηταν ωραιο μ...νι; η αδικα δεν εμεινε να δει το cbr ο αλλος;
LoOoOooooooOoooL!
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Την συγκεκριμένη την αντάλλαζα και με Ιταλικό να φανταστείς:rotflmao:





Υ.Γ Πάει για διαμάχες;

reptile4
25/09/2007, 18:02
Kαλα ρε, τολματε να αμφισβητητε την ομορφια ενος cbr?
Στανταρ η γκομενα ζηλεψε την ομορφια του γι'αυτο τον τραβηξε στο ασχημο τζιπ.
:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Akatanomastos
25/09/2007, 18:55
paidia to xete kourasei poli to thema me ton gay pou ton sernei i mikri

exete skeftei to endexomeno na min trelenete kai aftos gia mixanes, apla na skalose ligaki na dei..???


pantos an einai kapoios apo do mesa o floros na vgei na to pei na faei kai to doulema tou na telionoume:lol: :lol: :lol:

Fireball400
25/09/2007, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
:a49:


10R πηρα χθες
Αν θελεις ν ανεβεις πες

ειναι ωραιο το μωρο
το κοιταζω,το ποθω

Arrow το τελικο
θα τ αλλαξω και λαιμο!


Θες να παμε για καφε?
δεν θα τρεχω,κυριλε!!!


Και αλλο πραγμα οι γκαζιες
αλλο οι ανθρωποι κι οι καρδιες!


:D

Τόσο ταλέντο εδώ μέσα και πάει χαμένο:a024:

:rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
26/09/2007, 07:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Την συγκεκριμένη την αντάλλαζα και με Ιταλικό να φανταστείς:rotflmao:





Υ.Γ Πάει για διαμάχες;

Tόσο χάλια ήτανε ρε?

Da.Vintage
26/09/2007, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reptile4
Kαλα ρε, τολματε να αμφισβητητε την ομορφια ενος cbr?
Στανταρ η γκομενα ζηλεψε την ομορφια του γι'αυτο τον τραβηξε στο ασχημο τζιπ.
:rotflmao: :rotflmao: :lol:

To ΡΕΠΤΣΟΛ είναι ωραίο αλλά γιατί επικεντρώνεσαι στα γραφικά και δε κοιτάς το μηχανάκι...:lol:

tati
26/09/2007, 07:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Τόσο ταλέντο εδώ μέσα και πάει χαμένο:a024:

:rotflmao: :rotflmao:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

΄'ελιωσα πρωί πρωί


χαχαχαχαχαχαχα

:rotflmao: :beer: :beer:

tati
26/09/2007, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
To ΡΕΠΤΣΟΛ είναι ωραίο αλλά γιατί επικεντρώνεσαι στα γραφικά και δε κοιτάς το μηχανάκι...:lol:

πράγματι;)

OrEsTiS82
26/09/2007, 16:42
Παιδια το CBR ειναι κουκλακι παντως, ειδικα το 600.

nimbus
26/09/2007, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Τελικα δεν μας ειπες... η γκομενα ηταν ωραιο μ...νι; η αδικα δεν εμεινε να δει το cbr ο αλλος;
LoOoOooooooOoooL!
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
26/09/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Tόσο χάλια ήτανε ρε?


Για να καταλάβεις ακόμα και με Laverda την αντάλλαζα...Δεν λέω τίποτα άλλο...