PDA

View Full Version : BMW HP2 Sport παραγωγής



BlaSen
22/09/2007, 10:48
Η νέα sport βαυαρική μοτοσυκλέτα στην τελική της μορφή παραγωγής, όπως φωτογραφήθηκε από ερασιτέχνη φωτογράφο και παρουσιάστηκε από το Motards On Line. Η μοτοσυκλέτα με την μάλλον περίεργη βαφή, που πιθανά σκοπό έχει να κάνει δυσδιάκριτες τις λεπτομέρειες και το ολόφρεσκο σχεδιαστικά πίσω μέρος, διανύει την τελική φάση δοκιμών, ενώ η επίσημη παρουσίασή της αναμένεται να γίνει στο Σαλόνι του Παρισιού.
(Πηγή:motomag.gr)


105558

vangelis 64
22/09/2007, 11:01
Ρε μανία μ' αυτά τα μπόξερ.:confused: :uplate:

el_hymador
22/09/2007, 16:27
Ξερει κανεις τι μποτες φοραει ο τυπος στην φωτογραφια;

Ζεύκας
22/09/2007, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ξερει κανεις τι μποτες φοραει ο τυπος στην φωτογραφια;

Αγαπητέ κύριε,

Είναι ειδικά σχεδιασμένες μπότες για τη συγκεκριμενη μηχανή της bmw,εφοδιασμένη με εξωτικά υλικά και θα τη βρείτε σε κάθε ενημερωμένη αντιπροσωπία της bmw.

Η τιμή του ζευγαριού υπολογίζεται στα 550 ευρώ με ενσωματομένο αναγλυφο το λογότυπο της bmw.

Βέβαια διατίθενται και κάποιες μπότες σε ελάχιστο αριθμο κομματιών με νούμερα 36 έως 39 και 48 έως 52 χωρίς το λογότυπο της bmw και κοστίζουν 250 ευρώ.

Με εκτίμηση,
Γιάπης Μουράτογλου
providing suckers manager
BMW Hellas Group ltd.org.ψωμ

Defiant
22/09/2007, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Αγαπητέ κύριε,

Είναι ειδικά σχεδιασμένες μπότες για τη συγκεκριμενη μηχανή της bmw,εφοδιασμένη με εξωτικά υλικά και θα τη βρείτε σε κάθε ενημερωμένη αντιπροσωπία της bmw.

Η τιμή του ζευγαριού υπολογίζεται στα 550 ευρώ με ενσωματομένο αναγλυφο το λογότυπο της bmw.

Βέβαια διατίθενται και κάποιες μπότες σε ελάχιστο αριθμο κομματιών με νούμερα 36 έως 39 και 48 έως 52 χωρίς το λογότυπο της bmw και κοστίζουν 250 ευρώ.

Με εκτίμηση,
Γιάπης Μουράτογλου
providing suckers manager
BMW Hellas Group ltd.org.ψωμ

:bawl: :rotflmao: :bawl:

Εισαι ωραιος Zef

costas_k
22/09/2007, 17:39
300€ για μια προπελα?????ελεος πια!

MikeG
22/09/2007, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
300€ για μια προπελα?????ελεος πια!

Ρε μεγάλε δε κατάλαβες το ύφος της πλάκας?

:lol: :lol:

el_hymador
22/09/2007, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Αγαπητέ κύριε,

Είναι ειδικά σχεδιασμένες μπότες για τη συγκεκριμενη μηχανή της bmw,εφοδιασμένη με εξωτικά υλικά και θα τη βρείτε σε κάθε ενημερωμένη αντιπροσωπία της bmw.

Η τιμή του ζευγαριού υπολογίζεται στα 550 ευρώ με ενσωματομένο αναγλυφο το λογότυπο της bmw.

Βέβαια διατίθενται και κάποιες μπότες σε ελάχιστο αριθμο κομματιών με νούμερα 36 έως 39 και 48 έως 52 χωρίς το λογότυπο της bmw και κοστίζουν 250 ευρώ.

Με εκτίμηση,
Γιάπης Μουράτογλου
providing suckers manager
BMW Hellas Group ltd.org.ψωμ


Aξιοτιμε κυριε Μουρατογλου,


Σας ευχαριστω για την αμεση και διαφωτιστικη ανατποκριση σχετικα με το ερωτημα μου για τις εικονιζομενες μποτες.

Θα ηθελα -χωρις να καταχραστω την καλοσυνη σας- να με πηροφορεισετε σχετικα και με ενα αλλο θεμα το οποιο με απασχολει.

Εργαζομαι ως δικηγορος και τον ελευθερο μου χρονο ειμαι γιατρος.
Υπαρχει διαθεσιμος εξοπλισμος ρουχισμου της ΒΜW o οποιος να μην ομοιαζει με εξωσκελετικο συστημα κολεοπτερου;
Θα επιθυμουσα jacket σταυρωτο ομοιο με κοστουμι, το αυτο και σε παντελονι πιεταριστο, αδιαβροχο -καπαρντινα, μποτες μοκασινια η λουστρινι και top-case χαρτοφυλακα.

Ευχαριστω εκ των προτερων
Πετυχης Αναστασιος
Δικηγορος παπαρειο παγο, Ιατρος - Διδακτωρ προκτωλογος phd.


περα απο την πλακα δεν ειναι BMW οι μποτες...


:wave2:

675
22/09/2007, 19:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
:bawl: :rotflmao: :bawl:

Εισαι ωραιος Zef

και γω που νομιζα οτι μας δουλευε!:rotflmao:

vangelis 64
22/09/2007, 19:09
Πε παιδιά,κανά ενυδρείο πουλάει κανείς;:lol: :lol:

lampros_fazer
22/09/2007, 19:24
Το μόνο που δείχνει ωραίο είναι οι ζάντες κ οι δαγκάνες.. :D

DimChios
22/09/2007, 20:38
ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΟΛΟΥΣ!!!

:mad: :mad: :mad:

ΠΡΟΚΑΤΗΛΕΙΜΕΝΑ ΩΝΤΑ! (πως στα διαλα γραφεται!)



:mad:

Defiant
22/09/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΟΛΟΥΣ!!!

:mad: :mad: :mad:

ΠΡΟΚΑΤΗΛΕΙΜΕΝΑ ΩΝΤΑ! (πως στα διαλα γραφετε!)



:mad:

Χμμμ upgrades

no problem :D :lol:

DimChios
22/09/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Χμμμ upgrades

no problem :D :lol:


Δε μου κανεις πιο λιανα αυτο το upgrates που ειμαι αγράμματος?

Defiant
22/09/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δε μου κανεις πιο λιανα αυτο το upgrates που ειμαι αγράμματος?

Τπτ ρε man σε πειραζα

:wave2:

DimChios
22/09/2007, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Τπτ ρε man σε πειραζα

:wave2:


Τι σημαινει?

Defiant
22/09/2007, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τι σημαινει?

Αναβαθμισμενοι

σου ειπα σε πειραζα τπτ αλλο

dessert
22/09/2007, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blasen
Η νέα sport βαυαρική μοτοσυκλέτα στην τελική της μορφή παραγωγής, όπως φωτογραφήθηκε από ερασιτέχνη φωτογράφο και παρουσιάστηκε από το Motards On Line. Η μοτοσυκλέτα με την μάλλον περίεργη βαφή, που πιθανά σκοπό έχει να κάνει δυσδιάκριτες τις λεπτομέρειες και το ολόφρεσκο σχεδιαστικά πίσω μέρος, διανύει την τελική φάση δοκιμών, ενώ η επίσημη παρουσίασή της αναμένεται να γίνει στο Σαλόνι του Παρισιού.

Χμμμμ.... Αρχίζουν οι Βαβαροί να ξεσπαθώνουν σιγά-σίγα....
Για να δούμε τι θα κάνουν και με εκείνο το ss, που τρέχει Νιρεμβέργη και θα μπει όπου να 'ναι παραγωγή....
Τα Japanια μην το δούνε μόνο, γιατί, θα τρέχουν και δε θα φτάνουν...

:beer: :beer: :beer:

Defiant
22/09/2007, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Χμμμμ.... Αρχίζουν οι Βαβαροί να ξεσπαθώνουν σιγά-σίγα....
Για να δούμε τι θα κάνουν και με εκείνο το ss, που τρέχει Νιρεμβέργη και θα μπει όπου να 'ναι παραγωγή....
Τα Japanια μην το δούνε μόνο, γιατί, θα τρέχουν και δε θα φτάνουν...

:beer: :beer: :beer:

Τι αστειος που εισαι :lol: :lol: :lol:

dessert
22/09/2007, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Τι αστειος που εισαι :lol: :lol: :lol:

Υπάρχουν και χειρότερα...


:wave2:

MikeG
22/09/2007, 21:06
Να κάνω και εγώ μια παρατήρηση, η οποία μπορεί να μην έχει άμεση σχέση με το θέμα αλλά ταιριάζει. Λοιπόν πιστεύω ότι πολύ σύντομα οι ευρωπαϊκές μοτοσυκλέτες θα έχουν αφήσει πολύ πίσω τις Ιαπωνικές, όχι μόνο σε θέματα τεχνολογικά, που πλέον ίσως είναι, αλλά και σε πωλήσεις. Το μόνο που ίσως θα τις κρατάει είναι η τιμή. Συνεχώς βλέπουμε νέα μοντέλα από Ευρωπαϊκές εταιρίες τα οποία απλά σβήνουν τα Ιαπωνικά. Σιγά σιγά βελτιώνεται και η αξιοπιστία τους, οπότε Japan bye bye... Θα μου θυμηθήτε τι έχει να γίνει όταν μπει η BMW στα MotoGP. Γιατί άραγε στην F1 δεν κυριαρχούν Ιαπωνικές εταιρίες..?Τι κάνει η Honda & η Toyota?

:beer: :beer: :wave2:

dessert
22/09/2007, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ρε μανία μ' αυτά τα μπόξερ.:confused: :uplate:

Σηκώνει πολύ εξέλιξη αυτός ο boxter, αλλά θα παίξουν πολύ και με I4, θα κάνουν ωραία μοτόρια, να μου το θυμηθείτε...
:wave2:

Ζεύκας
23/09/2007, 02:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
300€ για μια προπελα?????ελεος πια!

Εδώ μερικοί δίνουν 15000 ευρώ για να λένε ότι έχουν προπέλα! :lol:

Ζεύκας
23/09/2007, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
:bawl: :rotflmao: :bawl:

Εισαι ωραιος Zef

το ξέρω ο μπούστης... :cool:

Ζεύκας
23/09/2007, 02:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Aξιοτιμε κυριε Μουρατογλου,


Σας ευχαριστω για την αμεση και διαφωτιστικη ανατποκριση σχετικα με το ερωτημα μου για τις εικονιζομενες μποτες.

Θα ηθελα -χωρις να καταχραστω την καλοσυνη σας- να με πηροφορεισετε σχετικα και με ενα αλλο θεμα το οποιο με απασχολει.

Εργαζομαι ως δικηγορος και τον ελευθερο μου χρονο ειμαι γιατρος.
Υπαρχει διαθεσιμος εξοπλισμος ρουχισμου της ΒΜW o οποιος να μην ομοιαζει με εξωσκελετικο συστημα κολεοπτερου;
Θα επιθυμουσα jacket σταυρωτο ομοιο με κοστουμι, το αυτο και σε παντελονι πιεταριστο, αδιαβροχο -καπαρντινα, μποτες μοκασινια η λουστρινι και top-case χαρτοφυλακα.

Ευχαριστω εκ των προτερων
Πετυχης Αναστασιος
Δικηγορος παπαρειο παγο, Ιατρος - Διδακτωρ προκτωλογος phd.


περα απο την πλακα δεν ειναι BMW οι μποτες...


:wave2:

Κύριε παπαρολόγε (ε χμ πρωκτολόγε)

Πρόσφατα έχει δημιουργηθεί στο St.Moritz customizing in clothes and accesories department όπου όλοι οι κάτοχοι μηχανης bmw θα μπορούν να προσαρμόζουν και να αγοράζουν κατα παραγγελία ρούχα και αξεσουάρ τα οποία θα ανταποκρίνονται στις προσωπικές ανάγκες του κάθε πελάτη.

Έτσι κάθε κατοχος bmw θα νιώθει ξεχωριστός με ελάχιστη οικονομική επιβάρυνση

Παρατηρήσεις:
-Τα προιόντα μας είναι κορυφαία σε ποιότητα-αντάξια του ονόματος bmw.Αν δεν μας πιστεύετε ρωτήστε τον Κ.Γιώργο-Γιαγιά Αρκούδα.
-Τηρείται σειρά προταιρεότητος.Πρώτοι θα εξυπηρετούνται οι κάτοχοι 1200 GS (δηλ. σχεδόν όλοι)

Με εκτίμηση,
Γιάπης Μουράτογλου
providing suckers manager
BMW Hellas Group ltd.org.ψωμ

Defiant
23/09/2007, 07:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Υπάρχουν και χειρότερα...


:wave2:

Ναι και τα βλεπεις καθε μερα στον καθρεφτη σου :wave2:

vangelis 64
23/09/2007, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Σηκώνει πολύ εξέλιξη αυτός ο boxter, αλλά θα παίξουν πολύ και με I4, θα κάνουν ωραία μοτόρια, να μου το θυμηθείτε...
:wave2: Μωρέ δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι μπορούν να φτιάξουν καλά μηχανάκια.Αυτό είναι σίγουρο.

Αλλά ο boxer πόσο να εξελιχθεί ώστε να ανταγωνιστεί τούς τετρακύλινδρους ή τούς V;Μιλάμε πάντα για σπορ μηχανάκια και επιδόσεις,έτσι;
Γιατί τα RT και τα GS μια χαρά μηχανάκια είναι.:) :wave2:

dessert
23/09/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Μωρέ δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι μπορούν να φτιάξουν καλά μηχανάκια.Αυτό είναι σίγουρο.

Αλλά ο boxer πόσο να εξελιχθεί ώστε να ανταγωνιστεί τούς τετρακύλινδρους ή τούς V;Μιλάμε πάντα για σπορ μηχανάκια και επιδόσεις,έτσι;
Γιατί τα RT και τα GS μια χαρά μηχανάκια είναι.:) :wave2:

Το βλέπω μια άλλη κατηγορία απο μόνο του...
Δηλ. πολύ δυνατά on-off και tourer και ικανοποιητικά γυμνά και sport.Τα 120-130 άλογα τα έχουν σίγουρα και δεν είναι και λίγα...
Στα ss θα βάλει τον Ι4 και τέλος. :wave2:

rsp
23/09/2007, 11:55
Συγνωμη που ρωταω, αλλα το HP2 δεν ηταν το αγριο χωματινο...?:confused: Βγαινει και σε στριταδικη φερριγκατι εκδοση?:confused: :confused:

Πουτανα ΚΤΜ παλι πισω εμεινες....:lol: :lol: :lol: