PDA

View Full Version : εξατμιση για modenas



Atrotos
24/09/2007, 14:01
λεω να αλλαξω εξατμιση στο kriss... τι να βαλω???? motosport i sebring i tpt allo???? peste plz

project.breeze
25/09/2007, 11:13
Εγώ λέω να ΜΗΝ βάλεις άλλη εξάτμιση.Έτσι θα ξεχωρίζεις τουλάχιστον...

Ζεύκας
25/09/2007, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atrotos
λεω να αλλαξω εξατμιση στο kriss... τι να βαλω???? motosport i sebring i tpt allo???? peste plz

tpt allo βάλε.

:wave2:

Atrotos
25/09/2007, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
tpt allo βάλε.

:wave2:

san ti??? mipws ksereis an tairiazei motosport apo lifan 125 ( exei enas filos mou kai lew na tin parw ) sto diko mou???

CIRUS
25/09/2007, 18:22
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ KRISS ΕΧΩ, ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΚΡΙΒΩΣ? ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΠΑΚΙ, ΕΛΕΟΣ!!! ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΞΟΔΕΨΕ ΤΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΡΑΝΟΣ Η ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ AFTERMARKET ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΣΕ ΠΑΠΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ!!! ΓΡΑΨΕ ΜΕ ΣΤΑ @@ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΝ ΘΕΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ!!! ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ :wave2:

notakos600
25/09/2007, 20:58
Αφήστε το παιδί που το πήρατε από τα μούτρα, άλλωστε όλοι αυτό δεν αλλάζαμε πρώτο στις πάπιες?
Φιλαράκο βάλε όποια εξάτμιση σου αρέσει εμφανισιακά αλλα κράτησε και την δική του, θα έρθει εκείνη η ημέρα που τα αυτιά σου θα έχουν γίνει κουδούνια χωρίς λόγο και θα την αναζητάς.

Atrotos
27/09/2007, 14:46
ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

περιμενω κι αλλες.. για να καταληξω καπου..

gcrook
27/09/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atrotos
ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

περιμενω κι αλλες.. για να καταληξω καπου..

Βαλε μια μοτοσπορτ.
Κανα 60αρι ευρω θα σου παει.
Κανει λιγο θορυβο και οχι πολυ σπαστικο, και ολο και κατι θα κερδισεις.

strpz
20/05/2011, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atrotos
ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

περιμενω κι αλλες.. για να καταληξω καπου..

φιλε μουεχω ενα modenas kristar 125 εχω βαλει εξατμηση protech απο εμφανιση και ηχο πολυ ομορφη και μου εχει δωσει και 15-20 χλμ κοντερισια παντα.... συγκεκριμενα πειραια φιλαδελφια μεσω εθνικης το κοντερ δεν τερματιζε ποτε στα 3 χρονια που το εχω μολις την εβαλα το κοντερ τελικιαζει.. αξιζει