PDA

View Full Version : Θελει Κανεισ Εισητηριο



XTMPAM
13/10/2004, 12:24
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟ-ΑΡΣΕΝΑΛ??ΓΙΑ ΘΥΡΑ 14 ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ!!!

ΓΙΑ ΠΑΜΕ.....
:beer:

crs-k
13/10/2004, 12:34
Θα 'θελα γαμωτο ...

αλλα δεν μπορω να ερθω, εχω τρεχαματα με γιατρους. :sad:

Θα το δω απο την τηλεοραση παλι ... :(

Καλα να περασετε και με την Νικη :wave2:

Οχι την nikou ... Την αλλη!

:lol: :rotflmao: :lol:

parji
13/10/2004, 12:46
Γιώργο,
εγώ θέλω αλλά όχι για μένα. Για κολλητό φίλο μηχανόβιο που κάνει σα τρελλός να έρθει Αθήνα να δει το ματς.
Εμένα δε τρελλαίνομαι να δω από κοντά ευρωπαϊκό παιχνίδι. Μια χαρά είναι και η TV. Μόνο με τους φίλους μας τους γαύρους έρχομαι Αθήνα γιατί είναι η χαρά του παιδιού όταν παίζουμε με αυτούς.
Να σε πάρω τηλ για τις λεπτομέρειες ή να περιμένω από σένα απάντηση?

XTMPAM
13/10/2004, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Γιώργο,
εγώ θέλω αλλά όχι για μένα. Για κολλητό φίλο μηχανόβιο που κάνει σα τρελλός να έρθει Αθήνα να δει το ματς.
Εμένα δε τρελλαίνομαι να δω από κοντά ευρωπαϊκό παιχνίδι. Μια χαρά είναι και η TV. Μόνο με τους φίλους μας τους γαύρους έρχομαι Αθήνα γιατί είναι η χαρά του παιδιού όταν παίζουμε με αυτούς.
Να σε πάρω τηλ για τις λεπτομέρειες ή να περιμένω από σένα απάντηση?

ΚΩΣΤΑ ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ...ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΗ 14 ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ 1 ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΠΑΛΕΦΙΠ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ!ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΚ?

superfour
13/10/2004, 14:25
Ρε Γιώργαρε....ακους??

Άσε ρε τον parjiανό να κάτσει στ'αυγά του! αφού θα τον πιει πάλι φέτος στην Αγγλία! Σφύρα μου κι εμένα μιας και είναι οι αγαπημένες μου ομάδες! Παναθηναϊκός από τις μεγάλες και Άρσεναλ από τις μικρές! Για σφύρα και μη τρελένεσαι για τον Εβερτ! Τον έχωωωωωωω!!!!!


ουστ parjiανάκι!!!!! στην τελική το βγάζουμε και στο σφυρί....

XTMPAM
13/10/2004, 14:54
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ TICKET CLUB (ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ) ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ


SOLD OUT MY FRIENDS!!!


AN ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!:wave2: :wave2:

superfour
13/10/2004, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ TICKET CLUB (ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ) ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ


SOLD OUT MY FRIENDS!!!


AN ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!:wave2: :wave2:

..... δε μας χέζεις ρε Νταλάρα??? :mad: :mad:

Parji? τον μουντάρουμε τον ΜΠΑΜια να μάθει να ξανακάνει τέτοιες πλάκες???:smokin:

XTMPAM
13/10/2004, 15:26
ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 1 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΖΗΤΗΣΗΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΕΙΠΑ SORRY ΔΕΝ ΕΙΠΑ?

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ....

superfour
13/10/2004, 15:54
μη στεναχωριέσαι..... δεν πειράζει!

θα νοιώσω κι εγω λίγο γαύρος...... :eek: θα μάθω και πως είναι να βλέπεις C.L. από τον καναπέ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

flavor
13/10/2004, 17:47
ρε guinessοπαιδο έχω εισιτήριο για το σάββατο στο ναό που παίζουμε με τον εργοτέλη.έλα να δεις τι εστί ευρωπαικό γήπεδο και ευρωπαική ομάδα ρε.
θα σου πάρω και μιά μπλουζα του ρίμπο δώρο βρε:hypnotize

ireneepi
13/10/2004, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από flavor
ρε guinessοπαιδο έχω εισιτήριο για το σάββατο στο ναό που παίζουμε με τον εργοτέλη.έλα να δεις τι εστί ευρωπαικό γήπεδο και ευρωπαική ομάδα ρε.
θα σου πάρω και μιά μπλουζα του ρίμπο δώρο βρε:hypnotize


Ρε παλικαρι...!!!!


Που εισαι εσυ?????


Εισαι Αθηνα γενικοτερα η οχι......????



Μας ξεχασες,παρε κανα τηλ...φτου σου ρε....

Το βρωμερο μηχανακι σου το αλλαξες η οχι...?:lol:

:yuck:

parji
14/10/2004, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour

..... δε μας χέζεις ρε Νταλάρα??? :mad: :mad:

Parji? τον μουντάρουμε τον ΜΠΑΜια να μάθει να ξανακάνει τέτοιες πλάκες???:smokin:


Βρε βρε το Γιώργο που μας ξεσήκωσε καλά καλά και τώρα μας αφήνει στα κρύα του λουτρού. Τον άλλον δηλαδή όχι εμένα που ήθελε σώνει και καλά να δει CL. Super, δώσε το σύνθημα και έρχομαι ΑΘήνα να τον κοπανήσουμε το ΧΤΜΠΟΥΜ. Ακου εκεί να παίζει με τέτοια πράγματα....τστστσ..
Πάντως εγώ θα έρθω (όπως κάθε χρόνο άλλωστε) με τα παιζάκια, τα γαυράκια ντε, στο νέο τους τηγάνι να δούμε την Πανάθα να τους το κλείνει και το σπίτι και το στόμα... :evil: