PDA

View Full Version : Πληροφοριακαριοι Βοηθεια.......



ireneepi
13/10/2004, 19:31
Λοιπον εχω ενα προβλημα με το winamp μου και δεν ξερω αν ευθυνεται σε αυτο η καπου αλλου.



Εκει λοιπον που παιζει μουσικη πχ.μια ωρα σταματαει και δεν παιζει τπτ,κολλαει στο σημειο που ητανε και τελος....!
Αμα κανω επανεκιννηση ολα οκ και μετα απο ενα χρονικο περιθωριο μπορει να το ξανακανει.

Το θεμα ειναι οτι αυτο στο windows media player δεν το κανει,παιζει ασταματητα και κανονικα....

Ελατε μου ομως που εγω θελω το winamp ..

Τι μπορει να συμβαινει?
Εχω αλλαξει πολλες εκδοσεις,ξαναεχω κανει εγκατασταση κλπ,αλλα τπτ.

Να σημειωσω οτι μετα το προσφατο format που εκανα, το winamp λειτουργουσε ασταματητα αλλα μια μερα εβαλα το προγραμμα cool edit για να φτιαξω κατι σε κομματια μουσικης και απο τοτε ξαναρχισε τα προβληματα του.


Γιατροι, τι προτεινετε?????

Ειμαι σοβαρα...?????

wolfman13
13/10/2004, 20:43
λιπον εχουμε και λεμε βγαλε αυτο το μαμηνο cool edit οπως και το bpm κανε install ξανα το winamp ολα καλα!!!
εχω βαρεθει να στο λεω!!!

kalgeorge
14/10/2004, 08:03
vgale to winamp kai oti malakies efarmoges exoun sxesi me auto, kai xanaegatestise to.:wave2:

da_z_bro
14/10/2004, 08:35
basika merika programmata otan ta kaneis uninstall afhnoun kapoia 'kataleipa' sth registry ta opoia mporeis na ta ka9ariseis me ena registry cleaner programma....
an 9eleis steile mail sto ivakropoulos@egnatia-asfalistiki.gr na sou steilw toprogrammataki kai na sou pw ti na kaneis....

isidoros

derd
14/10/2004, 10:04
1.επειδη ειπες οτι εκανες παλι εγκατασταση ..
Αν εχεις onboard καρτα ηχου και δεν την βλεπουν τα xp (δεν πιστευω να εβαλες κατι αλλο) προσεξε τους drivers που θα βαλεις.

2. Κανε σωστη απεγκατασταση των προγραμματων με καποιο registry cleaner οπως πολυ ευστοχα ειπε ο isid_620s_ie .
Γενικα προσεχε τι εγκαθιστας γιατι το registry δεν καθαριζει ευκολα

ireneepi
14/10/2004, 21:06
Θοδωρη τα εχω κανει αυτα προ πολου...


Γιωργο ,τα εχω κανει φιλε μου και αυτα.


Ισιδωρε και derd ειναι το μοναδικο πραγμα,δεν εχω καθαρισει την registry,περιμενε μαιλ μου....


Ευχαριστω και παλι ολους...