PDA

View Full Version : Καλημεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!



code
27/11/2003, 10:02
όλες και όλους τους μικρούς και μεγάλους, στους ωραίους και τους άσχημους, στους γρήγορους και τους αργούς, τους τρομοκράτες και τους τζέντλεμαν, τους παλιάνθρωπους και τους αγριάνθρωπους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p :p :p


πως είστε σήμερα κυρίες και κύριοι?!?!?!?!?!?

οι πίνοντες ρακούλες εχθές, επέστρεψαν σώοι και αβλαβείς?!??!?!?!?

petridist
27/11/2003, 10:38
ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩ!!!

Βρεχει..

Παραλιγο να στουκάρω σε μια μαλάκω...

χτυπησα το ποδι μου ανεβαίνοντας σκάλες...

Ουτε το Μητσοτάκη να έβλεπα στον ύπνο μου λέμε!!!

Αντε καλα να μας παει απο δω και στο εξής!

dela
27/11/2003, 10:41
και καλη σας μερα...


224

CyBeRseXX
27/11/2003, 10:58
K
A
L
H
M
E
R
A


DIAGONIA DOKIMASA ALLA DEN EPAIKSE..

Loudovikos
27/11/2003, 11:05
Κ
..Α
....Λ
......Η
........Μ
..........Ε
............Ρ
..............Α
................!!!!!!!!!!

Julius
27/11/2003, 11:10
Καλημέρα ομαδάρα

Εχθές έπαιξε καφεδάκι με καλή μοτοπαρέα και πολύ χαβαλέ στο γνωστό πλέον W.T.
Σκέφτομαι να την κάνω για Σάββατο πρωί με την κυρία Julius για την πανελλήνια αλλά αν και γουστάρουμε και οι δύο πολύ έχω αρκετή δουλεία το ΣΚ και δεν ξέρω εάν τελικά θα πάω. Εάν δεν κάτσει λέω το πρωί του Σαββάτου να κανονίσουμε οι εναπομείναντες έναν καφεδάκο στην πλατεία στα Εξάρχεια. Κατά τις 11, στο floral, με ζεστό καφέ και μοτοπεριοδικό ή εφημερίδα και τους γνωστούς προβληματισμούς (τι είμαστε, πού πάμε, πόσα άλογα θα βγάζει το καινούργιο ZX10 κλπ).


Επίσης θέματα προς συζήτηση και προβληματισμό…….

Τι θα γίνει με τον κωλόκαιρο? Βόλτα δεν μπάς γιατί έχει υγρασία και γλιστράει, για enduro δεν πας γιατί δεν έχει βρέξει και είναι θεόξερα, Δεν κάνει κρύο για να φορέσεις τα δέρματα αλλά ούτε ζέστη για να κυκλοφορήσεις με καλοκαιρινό μπουφάν.

Τι θα γίνει με την κωλοδουλειά? Δουλεύουμε πολλές ώρες για να πάρουμε την μοτοσυκλέτα που γουστάρουμε και να κάνουμε πράγματα με τους ανθρώπους που αγαπάμε αλλά δεν μας μένει χρόνος ούτε να χαρούμε την μοτοσυκλέτα ούτε να χαρούμε τους ανθρώπους δίπλα μας.

Τι θα γίνει με το καινούργιο RM250F? Πότε θα πατήσει το ελαφρύ του τακουνάκι σε ελληνικό χώμα να το χαζέψουμε, να το ζαχαρώσουμε, να βάλουμε 417 γραμμάτια να το πάρουμε και να οργώσουμε την ελληνική ύπαιθρο???

kosdros
27/11/2003, 11:15
είναι στην Πάρνηθα που δεν έχει καθόλου χώμα. Μόνο ξερό βράχο.
Κάνε μια βόλτα παραπέρα να δεις ότι ακόμη και όταν δεν βρέχει, μόνο από την υγρασία, είναι όλα ΑΔΙΑΠΕΡΑΣΤΑ!
Και .......... κρύύύύύύύύύο!

asmar
27/11/2003, 11:30
Μόλις έφτιαξα το μηχανάκι (μου είχε πέσει απο το στάντ και ράγισε ένα πλαστικό) και ήρθα στη δουλειά, απέναντί μου έχω 5 Αγγλίδες και στα αριστερά την κόκκινη θεά (βλέπε VTR) ,έχει και μια λιακάδα σήμερα, με 6-8 βαθμούς περίπου.Τζάμι!

Καλή μας μέρα

Julius
27/11/2003, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
είναι στην Πάρνηθα που δεν έχει καθόλου χώμα. Μόνο ξερό βράχο.
Κάνε μια βόλτα παραπέρα να δεις ότι ακόμη και όταν δεν βρέχει, μόνο από την υγρασία, είναι όλα ΑΔΙΑΠΕΡΑΣΤΑ!
Και .......... κρύύύύύύύύύο!

bro, ego milao gia to ksero xoma(pou ponaei), gia thn laspi pou kolaei sthn mouri sou kai thn laspolakoyva poy souzareis gia na thn diasxyseis, gia potamia kai ryakia klp, ti sxesi exei h ygrasia kai to kryo?

almalibera
27/11/2003, 11:48
...κάθε μερα διαφορετική => κομμενα τα ρακια για σήμερα.
Πολλή δουλεια στο γραφειο, πολύ βαρεμάρα η Αρτεμις αναρωτιώντας πώς θα μπορούσε να αξιοποιήσει τον χρόνο της απ το να κάθεται στο γραφείο και να γίνονται τα ματια της κόκκινα (λέμε τώρα).

ZZZZzzzzzz....Νανι time...

GyPsy
27/11/2003, 11:49
...ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ Σ/Κ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

niko13g
27/11/2003, 11:50
Καλημέρα και απο μένα σκουλικια.
Καλη η ιδέα Julius για το σαβατο , να το ξαναπουμε αυριο.:D

kosdros
27/11/2003, 12:14
Δεν έχεις δει ΜΟΝΟ από την υγρασία να έχει γεμίσει λάσπη το βουνό?
Δεν έχεις δει να στάζουν τα βράχια νερό σαν να βρέχει και ας έχει να βρέξει 2 μήνες?
Δεν έχεις δει τα δέντρα να βαραίνουν από το νερό και αν τα τινάζεις να ορθόνονται πιο ψηλά απ ότι πριν?



ε, είσαι αθηναίος τότε!

superfour
27/11/2003, 12:41
AVE FORUM

Εχθές έφυγα κατά τις 9 από το γραφείο με ένα τρελό δωράκι από φίλο! Τσίπουρο από Ρεντίνα (Καρπενήσι) ψημένο μόλις πρό μίας εβδομάδας! (Αύτο που ιπποτίθεται θα πέρναμε ιδιοχείρος, (ακούς Zan? αλλά κρύωνες παλιο λουλού)

Πολλά πιώματα αυτό το forum.....χικ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....χικ :D :D :D :D

Julius
27/11/2003, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Καλημέρα και απο μένα σκουλικια.
Καλη η ιδέα Julius για το σαβατο , να το ξαναπουμε αυριο.:D

ok nikola, re o bibikos vgenei h oxi akoma?