PDA

View Full Version : Css και οι μυτούλες να "πέφτουν"



siakattackj
27/09/2007, 09:45
Μία παρατήρηση έχω να κάνω....

Είναι τελείως γενική και μου έσκασε έτσι απότομα...

Βλέπω ότι τα τεκμενώμενα των SS στο ελλάντα έχουν πάρει τα "πάνω τους" προς το καλό!! :eyepop:

Και αυτό πιστεύω ότι οφείλεται στο CSS.......
Δεν προσπαθώ να το διαφημήσω και θα δικαιολογηθώ....
Δεν έχω πάει ακόμα CSS....

αλλά.................................................................................

θυμάμαι παλιά, που όσοι είχαν SS "ήταν οι καλύτεροι πιλότοι" (στην επαρχία τουλάχιστον)...
Μιλάμε για πραγματικούς "μύθους"..... :smilea:
Τώρα με τα ιντερνέτια, όπου γνωρίζονται τυπάδες από διάφορες περιοχές και συνεπώς περισσότεροι, καταργούντε οι "μύθοι" του τύπου αυτός πάει τάπα ή είναι και γαμώ τα τιμόνια και άλλα τέτοια σχετικά... (και εγώ είχα αυτή την εντύπωση κάποτε.....:uplate: :dizzy: :wave2: )



ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ?????!!!!!



Και ο δεύτερος και βασικότερος λόγος (πιστεύω) είναι το CSS....
Οι επαρχιώτες και μη, "μύθοι" της μοτοσυκλέτας που αποφάσησαν να πάνε στο CSS να "βγάλουν το συμπέρασμα" και τυπικά ότι είναι γρήγοροι, πήγαν και το μοναδικό συμπέρασμα που βγάλανε ήταν ότι τελικά ήταν !!!κουλάδια!!!

Αυτό τους κατέβασε λίγο τα αυτάκια και τους έκανε αναγκαστικά πιο ήπιους και πιο μετρημένους....


Αυτό με χαροποιεί ιδιέτερα, γιατί ανεβάζει (οδηγηκά και ηθικά) το επίπεδο του μοτοσυκλετιστή και μας κάνει καλύτερους στην οδήγηση και στη συμπεριφορά στους δρόμους...



Θα ήθελα να ακούσω απόψεις επ'αυτού...


ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!

:wave2: :wave2: :wave2:


!!!!ΒΙΒΑ ΜΟΤΑΤΣΙΚΛΕΤΑ!!!!

PalLoukiLuke
27/09/2007, 10:15
Συμφωνώ οτι τα css(0300 κτλ) ανέβαζουν το επίπεδο του μοτοσυκλετισμού στην Ελλαδα αλλα αργά ..πολύ αργα
Περιστατικό απο επαρχία που ειμαι (Ν.Κορινθιας):
Εχω κάνει το css μεχρι και το level 2 και συζητω με παρέα "μηχανόβων" επαρχιας για τα καλα των μαθηματων και τι μας εμαθαν κτλ.
Απάντηση: Καλα ρε συ αυτα σας εμαθαν ? Αυτα τα κανουμε και τώρα , ε και? αυτα τα ξεραμε...δε χρειαζεται να παω...(και το αλλο) ..εγω πάω σιγα δε τα χρειάζομαι...
Εγω::uplate: (γιαυτο και μηχανόβιοι το εβαλα σε παρένθεση)

ελπίζω να αποτελούν μικρή μερίδα μόνο
περιμένω απόψεις απο άλλες επαρχιακές πόλεις

κατα τα άλλα μαζι σου 100%

ntinlanden
27/09/2007, 10:16
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ "SUPER ΠΙΛΟΤΟΥΣ" ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΟΔΗΓΟΥΝ ΑΛΛΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΜΕΤΑ ΟΧΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ, ΙΣΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ "ΒΕΛΤΙΩΣΗ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ (ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ),
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ,ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
:wave2:

soundstorm
27/09/2007, 14:04
Α ρε πρωτευουσιανοι......

ntinlanden
27/09/2007, 14:14
:confused:

agelos
27/09/2007, 15:37
ενταξει & εγω που ειμαι απο Αθηνα & ζω 10 χρονια επαρχια τα ιδια ακουγα & εκει τα

ιδια ακουω & εδω , εδω ρε φιλε ορισμενα " τσουτσουνια " στην λενε αμα φορας κρανος

& εσυ λες & για μαθηματα ? τελοσπαντων οποιος θελει & εχει διαθεση μαθαινει αλλιως

μια ζωη κουλαδι θα ειναι & θα φαντασιωνεται οτι τον λενε & ειναι ROSSI :lol: ( καλη

του ωρα )..........

siakattackj
27/09/2007, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Α ρε πρωτευουσιανοι......


λόγο γραφής, δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς, αλλά εγώ θέλω να το τονίσω ότι αυτό το φαινόμενο το έχω συναντήσει κατα κόρων στην επαρχία (απ'όπου και ζω....Τρίκαλα)

δεν εχω ζήσει αθήνα (και είμαι χαρούμενος γι'αυτό :D ) για να έχω αποψη....

:beer:

siakattackj
27/09/2007, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από agelos
εδω ρε φιλε ορισμενα " τσουτσουνια " στην λενε αμα φορας κρανος

& εσυ λες & για μαθηματα ?




+ 324.765.987


και εγώ που νόμιζα ότι μόνο στα τρίκαλα κοροιδεύανε άν φορούσες κράνος......:sick: :(

DrIoannis
27/09/2007, 19:24
Προσωπικά εγώ τουλάχιστον στην πόλη μου όποτε λέω για CSS μου λένε μακάρι να μπορούσαν να το κάνουν και αυτοί.Έχω κάνει το 1ο επίπεδο και τώρα θα κάνω το 2ο.Δεν έχω αντιμετωπίσει αρνητικό ή απαξιωτικό σχόλιο μέχρι στιγμής.

McTalas
27/09/2007, 19:30
Παντου ετσι ειναι δεν νομιζω πως υπαρχει διαφορα μεταξυ Αθηνας - επαρχιας!καγκουρες υπαρχουν παντου και παντα,το θεμα ειναι αν εσυ θες να τους κανεις παρεα.που δεν πιστευω πως υπαρχει λογος!εσυ αποφασιζεις.Οσο για τα σχολεια μονο καλα λογια εχω ακουσει.Δεν εχω μπορεσει να παρακολουθησω καποιο λεβελ αλλα θα κανω το κανω με την πρωτη ευκαιρεια!!

soundstorm
28/09/2007, 07:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
λόγο γραφής, δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς, αλλά εγώ θέλω να το τονίσω ότι αυτό το φαινόμενο το έχω συναντήσει κατα κόρων στην επαρχία (απ'όπου και ζω....Τρίκαλα)

δεν εχω ζήσει αθήνα (και είμαι χαρούμενος γι'αυτό :D ) για να έχω αποψη....

:beer:
Εχω βαρεθει να ακουω τους μεν να κραζουν τους δε,και αντιστροφως.
Τα ιδια σκ@τ@ ειμαστε, απο οτι καταλαβα μετα απο καιρο....
Νουμερα και καραγκιοζηδες παντου υπαρχουν.
Και ΔΕΝ θα αλλαξουν ποτε,οσο και να αναβαθμιστει η μοτοσυκλετιστικη παιδεια.
Μα ποτε.

HateNord
28/09/2007, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Εχω βαρεθει να ακουω τους μεν να κραζουν τους δε,και αντιστροφως.
Τα ιδια σκ@τ@ ειμαστε, απο οτι καταλαβα μετα απο καιρο....
Νουμερα και καραγκιοζηδες παντου υπαρχουν.
Και ΔΕΝ θα αλλαξουν ποτε,οσο και να αναβαθμιστει η μοτοσυκλετιστικη παιδεια.
Μα ποτε.






+1.000.000 :beer: :beer: :wave2: :wave2:

makis206
28/09/2007, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Προσωπικά εγώ τουλάχιστον στην πόλη μου όποτε λέω για CSS μου λένε μακάρι να μπορούσαν να το κάνουν και αυτοί.Έχω κάνει το 1ο επίπεδο και τώρα θα κάνω το 2ο.Δεν έχω αντιμετωπίσει αρνητικό ή απαξιωτικό σχόλιο μέχρι στιγμής.

Αλοίμονο σ'εμάς λέμε Γιαννιό !

:beer: :wave2: