PDA

View Full Version : βοήθεια με υπολογιστή



tati
27/09/2007, 11:06
ποιό καλό παιδί θα θυσιάσει κάποιες ώρες να έρθει να αναλάβει τον υπολογιστή μου που χρειάζεται βοήθεια??:sick: Δεν ξέρω τίποτα απο αυτά πως να βάλω anti-virus κτλ κτλ και σίγουρα χρειάζεται......


κρούκη δεν ανεβαίνεις πάνω ένα όροφο ή υπηρετείς ακόμα??:rotflmao: (πλακα κανω δε σε πιέζω;) )

hidefnick
27/09/2007, 11:08
Αν πεις και περιοχή.......

slacker
27/09/2007, 11:10
Αν δεν βρεθεί κάποιο καλό παιδί, κατέβασε από ΕΔΩ (http://files.avast.com/iavs4pro/setupgre.exe) την δωρεάν ΕΛΛΗΝΙΚΗ έκδοση του avast antivirus και μετά κάνε μια δωρεάν εγγραφή ΕΔΩ (http://www.avast.com/eng/home-registration.php#register-form) για να σου στείλουν κωδικό ενεργοποίησης. Απαραίτητη προυπόθεση να μην έχεις κάποιο άλλο antivirus εγκατεστημένο :wave2:

Λεωνίδας
27/09/2007, 11:16
πες μου τι μαγειρεύεις να σου πω αν μπορώ :rolleyes:

kalgeorge
27/09/2007, 11:16
η betoto παντως δίνει 1.05 το να ξεπερασει το ποστακι τις 6 σελιδες και 1.07 το να γεμισουν τα πμ σου:rotflmao:

Λεωνίδας
27/09/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
η betoto παντως δίνει 1.05 το να ξεπερασει το ποστακι τις 6 σελιδες και 1.07 το να γεμισουν τα πμ σου:rotflmao: ποια πμ
πάρε με τηλέφωνο κοπέλα μου αν θες :D

θυμάσαι ότι δεν τρώω κρέας ε :lol: :lol:

road spirit
27/09/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
η betoto παντως δίνει 1.05 το να ξεπερασει το ποστακι τις 6 σελιδες και 1.07 το να γεμισουν τα πμ σου:rotflmao:
μπαααααα, ο booker θα αποσυρει το στοιχημα, δεν τον συμφερει

Λεωνίδας
27/09/2007, 11:20
εχμ τώρα που το ξαναδιαβάζω
για τι υπολογιστή μιλάμε
καινούριο που θέλει λίγο στησιματάκι ή παλιό που έχει γίνει ... μπάχαλο :rolleyes:

tati
27/09/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πες μου τι μαγειρεύεις να σου πω αν μπορώ :rolleyes:

χαχαχα ντάκος:rotflmao:

μπορείς?

sniper
27/09/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
ποιό καλό παιδί θα θυσιάσει κάποιες ώρες να έρθει να αναλάβει τον υπολογιστή μου που χρειάζεται βοήθεια??:sick: Δεν ξέρω τίποτα απο αυτά πως να βάλω anti-virus κτλ κτλ και σίγουρα χρειάζεται......


κρούκη δεν ανεβαίνεις πάνω ένα όροφο ή υπηρετείς ακόμα??:rotflmao: (πλακα κανω δε σε πιέζω;) )

Πέτα τον κι άρχισε να βγαίνεις λιγο έξω.... Σατανικά πράγματα αυτά τα κομπιούτερς :D

Κι άσε τον κρούκη... Αυτός αυτή την εποχή είναι καταιδρωμένος, γεμάτος λάδια και κοιτάει κάτι κυλίνδρους και άξονες.... :blush: :D

tati
27/09/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
εχμ τώρα που το ξαναδιαβάζω
για τι υπολογιστή μιλάμε
καινούριο που θέλει λίγο στησιματάκι ή παλιό που έχει γίνει ... μπάχαλο :rolleyes:

δεν είναι και πολύ μπάχαλο.....απλά μαλλον θέλει οπως είπα τοποθετησει anti virus και συνέχεια για κάποιο λόγο κολάει και δε δουλεύει ουτε ποντίκι, ουτε πληκτρολόγιο και δεν ξερω τι να κανω. Windows ΧP έχω αλλα δεν βρίσκω και το cd του που μάλλον θα χρειαστεί :confused:

tati
27/09/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πέτα τον κι άρχισε να βγαίνεις λιγο έξω.... Σατανικά πράγματα αυτά τα κομπιούτερς :D

Κι άσε τον κρούκη... Αυτός αυτή την εποχή είναι καταιδρωμένος, γεμάτος λάδια και κοιτάει κάτι κυλίνδρους και άξονες.... :blush: :D

μα δεν τον ανοίγω και ποτέ για αυτο πανικοβάλομαι οταν τον αντιμετωπίζω:lol:

πόνταρα ίσως να μου φωνάξει απο το φωταγωγό τι να κάνω τουλάχιστον:rotflmao:

SV.........:(

tati
27/09/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Αν δεν βρεθεί κάποιο καλό παιδί, κατέβασε από ΕΔΩ (http://files.avast.com/iavs4pro/setupgre.exe) την δωρεάν ΕΛΛΗΝΙΚΗ έκδοση του avast antivirus και μετά κάνε μια δωρεάν εγγραφή ΕΔΩ (http://www.avast.com/eng/home-registration.php#register-form) για να σου στείλουν κωδικό ενεργοποίησης. Απαραίτητη προυπόθεση να μην έχεις κάποιο άλλο antivirus εγκατεστημένο :wave2:

Eυχαριστώ αλλά οσο απλή πρέπει να είναι αυτή η διαδικασία επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου δε θα έκανα κατι τετοιο μόνη μου:sick:

ευχαριστώ παντως:wave2:

gcrook
27/09/2007, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
ποιό καλό παιδί θα θυσιάσει κάποιες ώρες να έρθει να αναλάβει τον υπολογιστή μου που χρειάζεται βοήθεια??:sick: Δεν ξέρω τίποτα απο αυτά πως να βάλω anti-virus κτλ κτλ και σίγουρα χρειάζεται......


κρούκη δεν ανεβαίνεις πάνω ένα όροφο ή υπηρετείς ακόμα??:rotflmao: (πλακα κανω δε σε πιέζω;) )
Παρε ενα τηλ προς απογευμα μερια βρε....

tati
27/09/2007, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Παρε ενα τηλ προς απογευμα μερια βρε....

οκ! thanks εκ των προτέρων:wave2:

Λεωνίδας
27/09/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Παρε ενα τηλ προς απογευμα μερια βρε.... άντε μπράβο ρε Γιώργη γιατί για ντάκο ... δε με βλέπω :lol: :lol: :lol:

gcrook
27/09/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
άντε μπράβο ρε Γιώργη γιατί για ντάκο ... δε με βλέπω :lol: :lol: :lol:

Μην φοβασαι...θα σου αφησω λιγο παστιτσιο στην εξωπορτα....:rotflmao:

McGyver
27/09/2007, 12:14
Καλά ρε, μη σπρώχνεστε και σφηνώσετε στην πόρτα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
27/09/2007, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Καλά ρε, μη σπρώχνεστε και σφηνώσετε στην πόρτα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: η αλήθεια κρούκη μου είναι ότι αν πάμε να περάσουμε μαζί την πόρτα θα μας βγάλουν με λοστό :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
27/09/2007, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati


ίσως να μου φωνάξει απο το φωταγωγό τι να κάνω τουλάχιστον:rotflmao:



τελικα, φωναξε? πως ακουστηκε? *

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:






* = καταφατικος ή αρνητικος ή καπως περιεργα (=ετσι και ετσι)?

tati
27/09/2007, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μην φοβασαι...θα σου αφησω λιγο παστιτσιο στην εξωπορτα....:rotflmao:

χαχαχαχαχα

παραλίγο να πνιγώ:rotflmao:

tati
27/09/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τελικα, φωναξε? πως ακουστηκε? *

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


* = καταφατικος ή αρνητικος ή καπως περιεργα (=ετσι και ετσι)?

αυτό ηταν το plan B σε περίπτωση που δεν έρθει. αρα δεν ειχε φωνές:lol:

gcrook
27/09/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
αυτό ηταν το plan B σε περίπτωση που δεν έρθει. αρα δεν ειχε φωνές:lol:


Βρε εγω σου φωναζα..εσυ δεν ακουγες.. (http://www.yodelcourse.com/level6/Lesson6c.wav) :lol:

bartlal
27/09/2007, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Βρε εγω σου φωναζα..εσυ δεν ακουγες.. (http://www.yodelcourse.com/level6/Lesson6c.wav) :lol:

ε τον λαλακα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

θα ειχες και υποβοηθεια απο τον φωταγωγο και θα ηταν ολα λ7 το τελικο αποτελεσμα!!!

adam_tsouk
27/09/2007, 16:19
να φερω ενα σφυρακι να τελειωνει η υποθεση?

:D




:lol: :lol: :lol:

afrotwin
27/09/2007, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
οκ! thanks εκ των προτέρων:wave2:

pos leme efxaristo from the firstest?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: