PDA

View Full Version : καλησπερα



kristallia
27/09/2007, 18:58
καλησπερα !!!! τι κανουμε ? χρονια μου πολλα για χτεσ να τα εκατοστησω. σασ ευχαριστω:)
βεβαια δεν ηταν και απο τα ωραιότερα γενεθλια γιατι καπιοσ στην γειτονια με αγαπαει πολύ και το πρωι δεν φτανει που με πήρε ο υπνοσ και ξυπνησα αργα για δουλεια αλλα οταν πήγα να βαλω το κλειδι στο runneraki μου ειχαν βαλει κολλα στον αφαλο και ηταν αδινατο να μπει κλειδι:mad: για να μην εχω προβλημα στην δουλεια μου μετα απο κλαμματα και πολλεσ μα παρα πολλεσ καταρεσ αφησα τα κλειδια στην μανα μου και πηρα ταξι εβρισα τον ταριφα πηγα στην δουλεια ειπα τι μου συνεβει, και παλι καλα που στο μαγαζι που το είχα παρει και μετα επικοινωνησα μαζι τουσ μου το εφτιαξαν. βεβαια αυτο συνεπαγετε με 60 ευρο η μεταφορικη μου ηρθε να το παρει να το παει στην αντιπροσωπεια και 130 ευρο η κλειδαρια . τα παιδια εκει μου ειπαν μετα οτι φτηνα την γλυτωσα γιατι αμα αλλαζα και πλακετα (λογω immobilazer) θα πληρωνα παραπανω απο τα διπλα. :mad: στην δουλεια ημουν με τι κινητο στο χερι σε ανοικτη ακροαση ποτε με τον φιλο μου που ηρθε να κανει τα κονε σπιτι αφου ελειπα και αδεια ουτε να παρω λογοσ. φανταζομει ενα ατομο που μπορει να το εκανε γιατι και πιο παλια μου ειχε δημιουργησει προβλημα. αμα παρω και του πεταξω ηλεκτρολυτη σε ολο το αμαξι θα είμαι κακιά ?

TROOPER
27/09/2007, 20:53
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47061

:confused: :confused: :confused: :confused:

makis206
27/09/2007, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47061
:confused: :confused: :confused: :confused:

Το άλλο ήταν γενικό ρε ενώ αυτό είν'ανέκδοτο !:lol: :lol:

:uplate:

island
27/09/2007, 21:22
em ?


106449

vangelis 64
27/09/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
em ? :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

makis206
28/09/2007, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
em ?

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
28/09/2007, 02:11
και μετα λενε για μενα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mustaine1990
28/09/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το άλλο ήταν γενικό ρε ενώ αυτό είν'ανέκδοτο !:lol: :lol:

:uplate:

:rotflmao:
:beer: :beer: :beer:

slacker
28/09/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
καλησπερα !!!! τι κανουμε ? χρονια μου πολλα για χτεσ να τα εκατοστησω. σασ ευχαριστω:)
βεβαια δεν ηταν και απο τα ωραιότερα γενεθλια γιατι καπιοσ στην γειτονια με αγαπαει πολύ και το πρωι δεν φτανει που με πήρε ο υπνοσ και ξυπνησα αργα για δουλεια αλλα οταν πήγα να βαλω το κλειδι στο runneraki μου ειχαν βαλει κολλα στον αφαλο και ηταν αδινατο να μπει κλειδι:mad: για να μην εχω προβλημα στην δουλεια μου μετα απο κλαμματα και πολλεσ μα παρα πολλεσ καταρεσ αφησα τα κλειδια στην μανα μου και πηρα ταξι εβρισα τον ταριφα πηγα στην δουλεια ειπα τι μου συνεβει, και παλι καλα που στο μαγαζι που το είχα παρει και μετα επικοινωνησα μαζι τουσ μου το εφτιαξαν. βεβαια αυτο συνεπαγετε με 60 ευρο η μεταφορικη μου ηρθε να το παρει να το παει στην αντιπροσωπεια και 130 ευρο η κλειδαρια . τα παιδια εκει μου ειπαν μετα οτι φτηνα την γλυτωσα γιατι αμα αλλαζα και πλακετα (λογω immobilazer) θα πληρωνα παραπανω απο τα διπλα. :mad: στην δουλεια ημουν με τι κινητο στο χερι σε ανοικτη ακροαση ποτε με τον φιλο μου που ηρθε να κανει τα κονε σπιτι αφου ελειπα και αδεια ουτε να παρω λογοσ. φανταζομει ενα ατομο που μπορει να το εκανε γιατι και πιο παλια μου ειχε δημιουργησει προβλημα. αμα παρω και του πεταξω ηλεκτρολυτη σε ολο το αμαξι θα είμαι κακιά ?

Προσοχή!
Πριν διαβάσετε το παραπάνω κείμενο πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο (sic) και στην συνέχεια στην επιλογή Ενδιαφέρομαι για το προϊόν
http://www.papapostolou.gr/GR/product.asp?p=585&a=c
Σας ευχαριστούμε.


...





:lol: :lol: :lol:

devil's animal
28/09/2007, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
em ?

xaxaxxaxaxa
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: