PDA

View Full Version : Los Taxidious Periplanisious - The Full Story



DJ316
27/09/2007, 21:09
Επιτέλους κατάφερα να ολοκληρώσω και το δικό μας εκδρομικό. Θα το βρείτε στο παρακάτω link:


http://motoadventures.wordpress.com/2007/09/17/los-taxidious-periplanisious-the-full-story/#more-345


Ζητώ συγνώμη για τη φλυαρία μου, αλλά πιστέψτε με ήθελα να μοιραστώ μαζί σας άλλα τόσα. Είναι τόσες πολλές οι εικόνες που έχω στο μυαλό μου που νομίζω πως μπορώ να γράφω για πάντα...

Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους

alexxxcbr
20/04/2009, 16:54
Πολύ ωραίο..μπράβο παιδιά..



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LOUKILOUK
22/04/2009, 20:03
To διαβασα μονοκοπανια και επαθα πλακα μεγαλη:sun:
φανταστικο...
υ.γ. θα πατε και φετος?

DJ316
23/04/2009, 13:07
Αν πάνε όλα καλά, σχεδιάζοθμε για Τουρκία, Καπαδοκία ;)

Lilith_tzw
23/04/2009, 16:42
:eyepop: ΠΟλυ καλο μπραβο παιδια πολυ ωραια μερη.......!!!!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

blueangel
23/04/2009, 16:52
Πάντα τέτοια παιδιά:beer: :beer: :beer: Τα ισπανικά πυρηναία και η διαδρομή της ιταλογαλλικής ριβιέρας μέχρι την Ισπανία είναι μαγική!!!Αν ποτέ το ξαναεπιχειρήσετε δοκιμάσετε και προς την χώρα των Βασκων, pays vasco στην τοπική διάλεκτο.Θα σας μείνει αξέχαστη!!!Δεν έχει καμία σχέση με Ισπανία και τα μέρη εκεί είναι εξαιρετικής ομορφιάς για διαδρομές μοτοσυκλέτας:beer: :beer: :beer:

argy_kap
24/04/2009, 09:00
Όλα τα λεφτά το κείμενο της Αντιγόνης.....:beer: :beer:

Πάντα τέτοια εύχομαι :)

stvr1
24/04/2009, 09:24
Ζηλεύωωωωωωω :cry: :cry: :cry: :cry:

Μπράβο!! Πολύ ωραίο! :beer:

LINA
24/04/2009, 09:51
Να στε παντα παρεα να ταξιδευετε μαζι ! συγχαρητηρια γι αυτο , δυσκολο με τοσα ατομα !

καλα ταξιδια

sf1n4k1
24/04/2009, 11:03
Τι να πω, απλά απίστευτη περιγραφή, διαδρομή, παρέα, ενημέρωση!!Σας ευχαριστώ όλους, χαίρομαι που υπάρχετε αναμεσά μας, να είστε καλα και πάντα τέτοια!

DJ316
24/04/2009, 19:15
Να 'στε καλά παίδες...

blueangel, η χώρα το βάσκων είναι σημειωμένη ίδη στο "to travel" τεφτέρι μου, μαζί με καμιά 600αρια ακόμα μέρη στον κόσμο που θέλω να πάω ;) Δυστυχώς στην συγκεκριμένη εκδρομή δεν μας πέρναν οι μέρες για να πάμε. Ελπίζω ότι θα τα καταφέρουμε στο μέλλον...

LINA, αν ξέρεις τα άτομα, πως οδηγάνε κτλπ δεν είναι δύσκολο. Λίγο συντονισμό θέλει για το πως κινήσε μέσα σε πόλεις για να μην χαθείτε μεταξύ σας.

Έχω και μια απορία αν μπορείτε να μου τη λύσετε. Που το ξεθάψατε το ταξιδιωτικό ωρέ. Από τον 9 του 2007 το έχω ποστάρει και πέρασε απαρατήρητο ;)

blueangel
24/04/2009, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DJ316
Να 'στε καλά παίδες...

blueangel, η χώρα το βάσκων είναι σημειωμένη ίδη στο "to travel" τεφτέρι μου, μαζί με καμιά 600αρια ακόμα μέρη στον κόσμο που θέλω να πάω ;) Δυστυχώς στην συγκεκριμένη εκδρομή δεν μας πέρναν οι μέρες για να πάμε. Ελπίζω ότι θα τα καταφέρουμε στο μέλλον...


Στο εύχομαι ολόψυχα!!!Η Ισπανία έχει απίστευτες επιλογές και μάλιστα αν ξέρεις τη γλώσσα μοιάζουμε τόσο πολύ σε πολλά που νομίζεις ότι είσαι στο σπίτι σου.Επίσης μπορείς να συνδυάσεις και πάλι βέβαια αν έχεις μέρες με Galicia κοντά στα πορτογαλικά σύνορα.Τώρα όσον αφορά το "ξεθάψιμο" τα ωραία πράγματα δεν θάβονται ποτέ,ίσως για λίγο μένουν στην σκιά αλλά βρίσκουν πάντα "δρόμους διαφυγής":smilea: :wave2: