PDA

View Full Version : Για "καβούκι" στο Cb...



Fireball400
27/09/2007, 21:48
Υπάρχει κάποιο υλικό για να κολλήσω το καβούκι,δηλ. το καπάκι,από τα όργανα του CB?Δεν έχει χαθεί κάποιο κομμάτι και νομίζω είναι κρίμα να τρέχω για άλλο...:wave2:

gcrook
27/09/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Υπάρχει κάποιο υλικό για να κολλήσω το καβούκι,δηλ. το καπάκι,από τα όργανα του CB?Δεν έχει χαθεί κάποιο κομμάτι και νομίζω είναι κρίμα να τρέχω για άλλο...:wave2:

Οποιοσδηποτε (η σχεδον οποιοσδηποτε) βαφεας που ασχολειται με Light επισκευες πλαστικων θα μπορεσει να στο κολλησει.
Εχεις και π.μ btw.

Fireball400
27/09/2007, 22:21
Θα το τσεκάρω,ευχαριστώ:a013:

Anritsu
27/09/2007, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οποιοσδηποτε (η σχεδον οποιοσδηποτε) βαφεας που ασχολειται με Light επισκευες πλαστικων θα μπορεσει να στο κολλησει.
Εχεις και π.μ btw.


Ασε τα πι εμ και πρότεινε κόλλα για πλαστικά . Δεν περισσευεί διφραγκο λέμε .....

:smilea:

gcrook
27/09/2007, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Ασε τα πι εμ και πρότεινε κόλλα για πλαστικά . Δεν περισσευεί διφραγκο λέμε .....

:smilea:

Για κολλες ο κελευτης.
Για μαστορες εγω, αλλα λινκ δεν....

KeLeYTiS
28/09/2007, 08:51
Θα βοηθουσε αν μας ελεγες και τι ακριβως εχει σπασει

Εγω θα εβαζα πολυεστερα απο μεσα και φυσικα μετα θα το ξαναεβαφα

Μπορεις ομως να ψαξεις σε χρωματοπωλεια να ψαξεις για κολα 2 συστατικων (διπλη συριγγα) με προσφυση στο πλαστικο
Τριψτο λιγο απο μεσα πρωτα και καθαρισε και μετα βαλε την κολα

Λογικα το ραγισμα εξωτερικα παλι θα φαινεται οποτε θα πρεπει να το βαψεις καπως ...

gcrook
28/09/2007, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Θα βοηθουσε αν μας ελεγες και τι ακριβως εχει σπασει

Εγω θα εβαζα πολυεστερα απο μεσα και φυσικα μετα θα το ξαναεβαφα

Μπορεις ομως να ψαξεις σε χρωματοπωλεια να ψαξεις για κολα 2 συστατικων (διπλη συριγγα) με προσφυση στο πλαστικο
Τριψτο λιγο απο μεσα πρωτα και καθαρισε και μετα βαλε την κολα

Λογικα το ραγισμα εξωτερικα παλι θα φαινεται οποτε θα πρεπει να το βαψεις καπως ...

Πιο φθηνη και μαλλον πιο μερακλιδικη φαση απο τον Jimmy :winka: που του προτεινα εγω....

Fireball400
28/09/2007, 12:32
Ολες οι γνώμες μου φαίνονται εξίσου καλές,thanx:wave2: