PDA

View Full Version : το σαββατο θα ειμαι πανω!!



wolfman13
14/10/2004, 21:01
το σαββατο λεω παιδες με το καλο να ανεβω πανο και να περασω το σκ μου εκει!
πολυ θελω να γνωρισω καπιους απο εσας η και ολους αν γινετε!ελπιζω να σας δω.και αμα λαχει παμε και καμια κοντινη διαδρομη.

RapidShade
14/10/2004, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
το σαββατο λεω παιδες με το καλο να ανεβω πανο και να περασω το σκ μου εκει!
πολυ θελω να γνωρισω καπιους απο εσας η και ολους αν γινετε!ελπιζω να σας δω.και αμα λαχει παμε και καμια κοντινη διαδρομη.

Επάνω?...

wolfman13
14/10/2004, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
Επάνω?...
αθηνα φιλε θα ανεβω εγω ειμαι απο πατρα!!!!

Κανένας
15/10/2004, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
Επάνω?...


Ναι ρε φίλε, ημείς οι κάτω από το αυλάκι, όταν ανεβαίνουμε Αθήνα επειδή ανεβαίνουμε, λεμε επάνω
Και όταν κατεβαίνουμε λεμε κάτω
Το περίεργο είναι, ότι οι φίλοι μου στην Αθήνα, όταν με ρωτάνε αν θα έρθω στην Αθήνα, μου λενε αν θα κατέβω στην Αθήνα, μα πως θα κατέβω, αφού εγώ ανεβαίνω :rolleyes:
Επειδή αυτό με έχει προβληματίσει τα μάλα, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα, ότι οι αθηναίοι αφενός μεν είναι αγεωγράφητοι και αφετέρου επειδή βρίσκονται στην πρωτεύουσα, νομίζουν ότι όλοι οι άλλοι που έρχονται στην Αθήνα, κατεβαίνουν λες και είναι οι βλάχοι που κατεβαίνουν από το βουνό΄:evil:
Εδώ βρίσκεται και ένα άλλο φιλοσοφικό υπαρξιακό γεωδυναμικό πρόβλημα
Αν η Αθήνα βρισκόταν σε ένα υψόμετρο, ανεβαίνουμε ’η κατεβαίνουμε στην Αθήνα ?
Επίσης εγώ έχω μπερδευτεί. διότι ο τόπος που μένω- Κιάτο-, έχει ακριβώς το ίδιο. γεωγραφικό ύψος με την Αθήνα, όποτε δεν ξέρω τελικά, αν ανεβαίνω ’η κατεβαίνω
Και αυτός είναι ένας λόγος που δεν ανεβαίνω συχνά στην Αθήνα γιατί μπερδεύομαι
Γκεγκε?
Άσχετο αλλά η Θεσσαλονίκη. έχει το ίδιο ακριβώς γεωγραφικό ύψος με την νέα Υόρκη, αλλά επειδή επί του παρόντος δεν μας ενδιαφέρει, δεν το γράφω
Τι λέγαμε?
:sun: :beer:

idi
15/10/2004, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Ναι ρε φίλε, ημείς οι κάτω από το αυλάκι, όταν ανεβαίνουμε Αθήνα επειδή ανεβαίνουμε, λεμε επάνω
Και όταν κατεβαίνουμε λεμε κάτω
Το περίεργο είναι, ότι οι φίλοι μου στην Αθήνα, όταν με ρωτάνε αν θα έρθω στην Αθήνα, μου λενε αν θα κατέβω στην Αθήνα, μα πως θα κατέβω, αφού εγώ ανεβαίνω :rolleyes:
Επειδή αυτό με έχει προβληματίσει τα μάλα, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα, ότι οι αθηναίοι αφενός μεν είναι αγεωγράφητοι και αφετέρου επειδή βρίσκονται στην πρωτεύουσα, νομίζουν ότι όλοι οι άλλοι που έρχονται στην Αθήνα, κατεβαίνουν λες και είναι οι βλάχοι που κατεβαίνουν από το βουνό΄:evil:
Εδώ βρίσκεται και ένα άλλο φιλοσοφικό υπαρξιακό γεωδυναμικό πρόβλημα
Αν η Αθήνα βρισκόταν σε ένα υψόμετρο, ανεβαίνουμε ’η κατεβαίνουμε στην Αθήνα ?
Επίσης εγώ έχω μπερδευτεί. διότι ο τόπος που μένω- Κιάτο-, έχει ακριβώς το ίδιο. γεωγραφικό ύψος με την Αθήνα, όποτε δεν ξέρω τελικά, αν ανεβαίνω ’η κατεβαίνω
Και αυτός είναι ένας λόγος που δεν ανεβαίνω συχνά στην Αθήνα γιατί μπερδεύομαι
Γκεγκε?
Άσχετο αλλά η Θεσσαλονίκη. έχει το ίδιο ακριβώς γεωγραφικό ύψος με την νέα Υόρκη, αλλά επειδή επί του παρόντος δεν μας ενδιαφέρει, δεν το γράφω
Τι λέγαμε?
:sun: :beer:

:lol: :lol: :lol: :lol:

LINA
15/10/2004, 10:42
ΑΠΑΙΧΤΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
15/10/2004, 10:46
ΕΤΣΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗΣ


ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΒΑΝΤΑΡ ΣΟΥ?


ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ......:lol: :lol:

RapidShade
15/10/2004, 11:17
Απλά,

ρώτησα γιατί το ΕΠΑΝΩ μπορεί να είναι
Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Βόλο, Σιδηρόκαστρο,
Σέρρες, Προμαχώνα, Νέο Πετρίτσι, κλπ κλπ...
που να ξέρω από που είναι ο καθείς βρε Navi???

wolfman13
15/10/2004, 13:19
ρε εγω ειπα να παμε καμια βολτα και εσυς το γυρισατε σε γεωγραφια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
navi δεν εχεις αδικο νομιζουν οτι ειμαστε απο τη βουντενη!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ρε τη θα γινει θα τα πουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

RapidShade
15/10/2004, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
ρε εγω ειπα να παμε καμια βολτα και εσυς το γυρισατε σε γεωγραφια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
navi δεν εχεις αδικο νομιζουν οτι ειμαστε απο τη βουντενη!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ρε τη θα γινει θα τα πουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ριξε ενα μνμ ποτε θα ανεβεις και τα βρισκουμε τα υπολοιπα, μακαρι
να υπαρχει χρονος και να τα πουμε...

Εγω παιζει να ειμαι εδω ΣΚ λογω δουλειας.. θα δειξει...Αν είμαι και μπορώ, μέσα...
Περι? Γιώργο? Παίζεται ή θελετε Ταξι???
:P
:beer: :beer: