PDA

View Full Version : Λαστιχα



BlueRider
15/10/2004, 08:33
Καταρχην καλημερα και χαιρετισματα σε ολους τους γνωστους
Ειμαι ενα απο τα πρωτα μελη μονο που το account μου δεν μπορω να το χρησιμοποιησω (μαλλον σκουριασε) βλέπε ==> YZF-R1.
Οποτε εφτιαξα καινουργιο.


Επειδη ερχεται στα χερια μου μεσα στη νεα εβδομαδα ενα Transalp 400 θα ηθελα να ρωτησω τι λαστιχακια να του φορεσω ωστε να μην κανω πατιναζ χειμωνιατικα (βροχη-κρυο) και να μην σκληρηνουν γρηγορα τα ελαστικα.

Ευχαριστω και καλως ηρθα παλι :beer:

Gandalf dr685sm
15/10/2004, 09:16
αν θυμάμαι καλά φίλε μου , ο Άνεμος έχει σεμινάριο την εβδομάδα που έρχεται για ελαστικά.....

Περισσότερα στο site του Ανέμου...μιας και δεν θυμάμαι πολλές λεπτομέρειες...

Νομίζω είναι την Δευτέρα το απόγευμα , που μας έρχεται , χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος...


Gandalf

BlueRider
15/10/2004, 09:21
Ποιος ο Άνεμος και ποιο το site του ?:confused:

Gandalf dr685sm
15/10/2004, 09:33
Αυτό το Σάββατο (16 Οκτωβρίου) έχει προγραμματισθεί και θα γίνει μια κίνηση του Ανέμου προσφορά στο κοινωνικό σύνολο. Συγκεκριμένα ομάδες μελών και φίλων του συλλόγου οργανωμένοι κατά περιοχές στην Αθήνα θα εντοπίζουν οχήματα (4τροχα αλλά και δίτροχα) που έχουν παρκάρει πάνω σε ράμπες πεζοδρομίων σχεδιασμένες ειδικά για άτομα με ειδικές ανάγκες και θα τους κοτσάρουν flyer με το εξής κείμενο :

ΠΑΡΚΑΡΟΝΤΑΣ ΕΔΩ ΣΤΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΙΕΛΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ
ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΗ…

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ…



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΕΜΟΥ

Δευτ 18 OKT 1o Σεμινάριο ελαστικών
Τριτ 19 ΟΚΤ Συνάντηση με λέσχες
Σαββ 6 ΝΟΕ Διαμαρτυρία παρκινγκ
Σαββ 13 ΝΟΕ Αιμοδοσία
Δευτ 15 ΝΟΕ 2ο Σεμινάριο ελαστικών



Ανεμος στοιχεία www.anemosclub.gr/forum (sorry δεν ειναι spamming)

crs-k
15/10/2004, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από BlueRider
Καταρχην καλημερα και χαιρετισματα σε ολους τους γνωστους
Ειμαι ενα απο τα πρωτα μελη μονο που το account μου δεν μπορω να το χρησιμοποιησω (μαλλον σκουριασε) βλέπε ==> YZF-R1.
Οποτε εφτιαξα καινουργιο.


Επειδη ερχεται στα χερια μου μεσα στη νεα εβδομαδα ενα Transalp 400 θα ηθελα να ρωτησω τι λαστιχακια να του φορεσω ωστε να μην κανω πατιναζ χειμωνιατικα (βροχη-κρυο) και να μην σκληρηνουν γρηγορα τα ελαστικα.

Ευχαριστω και καλως ηρθα παλι :beer:

Αφου εισαι παλιος μαλλον δεν εχει νοημα, αλλα καλως ηλθες ... :wave2: :lol:

Anakee φιλε μου και παλι Anakee κατα την γνωμη μου.

Για μενα ειναι τα καλυτερα ασφαλτινα (για On-Off) λαστιχα και αψογα και στη βροχη. Διωχνουν ΟΣΟ νερο θες. :smokin:

derd
15/10/2004, 13:46
πηγαινε στα tips and tricks και θα βρεις κατι σχετικο. Εγω παντως στο ιδιο εχω τα tourance τα οποια ειναι καλα.. ολοι παντως εκθιαζουν τα anakee..