PDA

View Full Version : ΛΑΣΤΙΧΑ....ΕΠΕΙΓΟΝ...



THEOD
28/09/2007, 12:49
Δυστυχώς η τελευταία πρόκα ήταν και η φαρμακερή...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47067

Μετά την επισκευή με κορδόνι το λάστιχο χάνει πάλι αέρα και πλέον δεν σώζεται...ήταν ήδη στα όριά του, έκατσε και η πρόκα και όλα τελειώσανε....

ΑΜΕΣΑ λοιπόν πρέπει να φορέσω καινούργια πατούμενα...:sad:

Ακούω γνώμες στα γρήγορα...

Απορρίπτονται "πισταδόρικα" ultrasport με διάρκεια ζωής 5-6 χιλ χιλιομέτρων...Κάτι που από την εμπειρία σας να κρατάει καλά στους Ελληνικούς δρόμους αλλά να βγάλει τουλάχιστον 10-12 χιλ χιλιόμετρα...Αν είναι και φθηνό δεν θα με χαλάσει... :rolleyes:

sniper
28/09/2007, 12:52
Pilot Road 2

costas81
28/09/2007, 13:05
ευκαιρια για το burn out που λεγαμε??


:a54: :a54: :a54: :a54: :a54: :a54:

power hornet
28/09/2007, 13:23
pirelli diablo strada ολα τα λεφτα

gcrook
28/09/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD

Απορρίπτονται "πισταδόρικα" ultrasport με διάρκεια ζωής 5-6 χιλ χιλιομέτρων...Κάτι που από την εμπειρία σας να κρατάει καλά στους Ελληνικούς δρόμους αλλά να βγάλει τουλάχιστον 10-12 χιλ χιλιόμετρα...Αν είναι και φθηνό δεν θα με χαλάσει... :rolleyes:

Δηλωνω με δεος οτι ενας συγκερασμος ολων αυτων που εγραψες (και παραλιγο να με στειλεις με εγκεφαλικο) ειναι αυτα που σου εγραψε ο σναιπερ...

Τωρα προσωπικη εμπειρια δεν εχω, αλλα αν ποτε ξεκολλησω απο τα Pilot Power που δεν το βλεπω θα χαρω πολυ να τα δοκιμασω.
Δες κανα συγκριτικο στο νετ, μαλλον μετρανε πολυ τελικα τα συγκεκριμενα.:wave2:

sniper
28/09/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δηλωνω με δεος οτι ενας συγκερασμος ολων αυτων που εγραψες (και παραλιγο να με στειλεις με εγκεφαλικο) ειναι αυτα που σου εγραψε ο σναιπερ...

Τωρα προσωπικη εμπειρια δεν εχω, αλλα αν ποτε ξεκολλησω απο τα Pilot Power που δεν το βλεπω θα χαρω πολυ να τα δοκιμασω.
Δες κανα συγκριτικο στο νετ, μαλλον μετρανε πολυ τελικα τα συγκεκριμενα.:wave2:

:a021: :smilea:

THEOD
01/10/2007, 21:21
Δυστυχώς για έναν περίεργο λόγο δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτο το πίσω Pilot Road 2 σε 190/50/17...μόνο το μπροστά...
Μού λένε για καμμία 10αριά μέρες αλλά εγώ χρειάζομαι λάστιχα ΑΜΕΣΑ ....

Έχω ψιλοκαταλήξει μεταξύ των Metzeler M3 και Pirelli Diablo και αύριο πρέπει να αποφασίσω ποιό θα βάλω...Αμφότερα απίζουν στα 370-380 ευρώ περίπου...
Γνώμες ???







































Υ.Γ. Ρε Τουρκόγυφτοι...1 φορά ζήτησα και εγώ μια γνώμη για κάτι μοτοσυκλετιστικό εδώ μέσα, και ελάχιστοι μετρημένοι στα δάχτυλα μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν....Άμα έγραφα κανένα πόστ μαλακίας με θέμα "τον φούτσο τον κλαίγανε", θα γεμίζατε 5 σελίδες λαμακίας σε λίγες ώρες.... Ουουουου να μου χαθείτε ρεμάλια....Σας έχει φάει το σπάμ και η λαλακία.... :evil:

GIXXERAKIAS
01/10/2007, 21:33
Αδερφε μην το σκεφτεσαι αλλο τελειωσαν τα προβληματα σου,ΕΓΩ ειμαι εδω!!Βαλε τα metzeler M3 να ησυχασεις!Και πολυ καλη γομα εχουν(μαλακη)και μπολικο πραμα πανω τους για να σου βγαλουν χιλιομετρα.Με γειες!!:winka: