PDA

View Full Version : ξεφουσκωμα κ βαφη ντεποζιτου



V_storm77
28/09/2007, 12:55
ρε παιδια εχω ενα βουλιαγμα στο ντεποζιτο κ θελω να το φτιαξω. μπορει κανεις να προτεινει που μπορω να παω, γιατι φοβαμαι μη μου το κανουν χαλια ?
ευχαριστω

sniper
28/09/2007, 12:57
Δεν έχουμε μαντικές ικανότητες να ξέρουμε και που ζεις, οπότε και να σου προτείνει κάποιος κάποιο μέρος.... :D

V_storm77
01/10/2007, 15:54
εαν λοιπον ειχατε μαντικες ικανοτητες θα βλεπατε οτι μενω αθηνα κ συγκεκριμενα κεντρο.
μια λεπτομερεια που ξεχασα .......

crs-k
01/10/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από V_storm77
...


Για "ξεφουσκωμα" ντεποζιτου παντως, ΠΡΩΤΗ φορα ακουω... :eyepop:







Δεν κοιτας μηπως εχει καμμια βαλβιδα ανακουφισης... :p


:lol: :rotflmao: :lol:

gcrook
01/10/2007, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από V_storm77
ρε παιδια εχω ενα βουλιαγμα στο ντεποζιτο κ θελω να το φτιαξω. μπορει κανεις να προτεινει που μπορω να παω, γιατι φοβαμαι μη μου το κανουν χαλια ?
ευχαριστω

Χαλια δεν θα στο κανουν αλλα θα πρεπει αναγκαστικα να σου κοψουν το στομιο εσωτερικα για να το επιδιορθωσουν απο μεσα με ε"ιδικο μηχανημα"(προστυχες τεχνικες ορολογιες δεν διαθετει το καταστημα).
Μπορει να εχεις θεμα σκουριας στο στομιο μετα απο καιρο, και σαφως το ντεποζιτο θα πρεπει να ξαναβαφτει.
Επισης υπαρχει και το θεμα του μηχανικου που θα στο μονταρει γιατι εμενα μου ειχε φυγει το σωληνακι που διωχνει τις βενζινες και το νερα απο το στομιο και ειχε πεσει μεσα με αποτελεσμα καθε φορα που παταγα φρενα με γεματο ντεποζιτο να την ακουω Bob Marley.
Συν το ποσο νερο θα πρεπει να πηρε το ρεζερβουαρ ολα αυτα τα χρονια.
Τι μηχανακι εχεις μηπως σε συμφερει να ψωνισεις απο τα μεταχειρισμενα η απο νετ.

dkirkos
02/10/2007, 09:54
ο www.highlander.gr κανει καλη δουλεια. πηγαινε στην επιλογη total recall και θα δεις..ειναι βεβαια θεσσαλονικη, μπορεις ομως να το στειλεις..