PDA

View Full Version : Κλοπη προστατευτικων πλαισιου



skiathian
01/10/2007, 23:06
:confused: Ε Λ Ε Ο Σ.Μου εκλεψαν και τα δυο ελαστικα προστατευτικα του πλαισιου που εχει μονο το Κ7 στο σημειο που ακουμπαει τα παπουτσι.Λυπαμαι που το λεω αλλα πρεπει να εγινε απο ||συναδελφο|| VSTROMER και μαλιστα κατοχο παλιοτερου μοντελου που δεν τα φοραει ,γιατι σε καποιον αλλον με αλλη μηχανη ειναι αχρηστα.
Παρακαλω οποιος γνωριζει απο που μπορω να τα αγορασω ας με ενημερωσει αμεσα γιατι εχω χασει τον υπνο μου ,οχι βεβαια για το κοστος της αγορας τους ,οσο γιατι πιστευω οτι παραβιαστηκε κατι πολυτιμο για εμενα κατι το πολυ προσωπικο μου.
Τωρα το να βγω στην γυρα να αρχισω να ψαχνω ποιος το εκανε ειναι νομιζω καλυτερα να το αποφυγω, γιατι ισως με οδηγησει σε ενεργειες που εν βρασμω ψυχης δεν θα ηθελα ποτε να κανω (μενω σε επαρχιακη πολη και ισως αν τσεκαριζα τα VSTROM που κυκλοφορουν κατι να ευρισκα).

kiriakost
01/10/2007, 23:51
Σωπα ρε φιλαράκι ... έπαθες τέτοια κασκαρίκα !!

Το πρώτο που θα πάρεις είναι συναγερμός , και μετά πάρε ότι θες .

Για το V-strom , πάρε ένα τηλέφωνο Αθήνα , στην αντιπροσωπεία .

Τι να σου πουν και τα παιδιά στο φορουμ ... !!

kiriakost
02/10/2007, 00:48
Ρωτα και στο μαγαζί, Αναλήψεως ! , να δεις τι θα σου πει :)

alex-vstrom
02/10/2007, 06:58
Αχα και άμα τα βρεις πες και ποσό σου στοίχησαν

Vasilis_Strom
02/10/2007, 09:33
10 ? το ένα, 20 ? το σύνολο :wave2:

low__rider
02/10/2007, 13:42
Δεν λες παλι καλα...Αμα ειναι να κλεβουν κατι ας κλεβουν αυτα! Εδω σε φιλο με v-strom του ξηλωσαν τα πλαινα πλαστικα...ολα!! Σε αλλον εχουν φαει εξατμιση ......οληκληρη την μηχανη και παει λεγοντας
...Ξερω ειναι σπασιμο , ο π#$σταρας ο κλεφτης!!, αλλα δεν βαριεσαι τι καθεσαι και σκας με 20 ευρωπουλα καθαρισες!

Tropeas
02/10/2007, 13:54
Να προσέχεις απο εδώ και στο εξής που την βάζεις γιατί αυτό μπορεί να είναι και σημάδεμα για να σου πάρουν και κάτι παραπάνω την επόμενη φορά...

Maira
02/10/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Να προσέχεις απο εδώ και στο εξής που την βάζεις γιατί αυτό μπορεί να είναι και σημάδεμα για να σου πάρουν και κάτι παραπάνω την επόμενη φορά...



Θα συμφωνήσω!!!!



Κάποιου του πήραν τις εξατμήσεις και μετά από μερικές βδομάδες του πήραν και τη μηχανή!!!!



Προσοχή τώρα!!!!!


:wave2:

costas81
02/10/2007, 15:58
Ασε που μπορει να σου τα ξαναπαρει...

:rolleyes:

skiathian
02/10/2007, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Σωπα ρε φιλαράκι ... έπαθες τέτοια κασκαρίκα !!

Το πρώτο που θα πάρεις είναι συναγερμός , και μετά πάρε ότι θες .

Για το V-strom , πάρε ένα τηλέφωνο Αθήνα , στην αντιπροσωπεία .

Τι να σου πουν και τα παιδιά στο φορουμ ... !!


Παιδια νομιζω οτι ηρθε η ωρα για αγορα συναγερμου.Με ολα αυτα που ειπατε αρχιζω και ανησυχω σοβαρα μην μου παρουν και τιποτα αλλο(ουτε καν θελω να το σκεφτω).Προφανως θα παρω αυτον του Σφακιανακη για να μην χασω την εγγυηση.Προστατευτικα πλαισιου παλι απο την αντιπρωσωπεια.Σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση σας.:beer:

costas81
02/10/2007, 20:20
Γιατί εσυ νομίζεις ότι αν πάει καποιος να σου πάρει τα προστατευτικά θα χτυπήσει ο συναγερμός?

Για να χτυπησει ο συναγερμος πρεπει η μηχανη να κουνηθει. Και τα προστατευτικα βγαινουν τοσο ευκολα που δεν θα κουνηθει η μηχανη και δεν θα χτυπησει ο συναγερμος!

K0K0$
03/10/2007, 08:45
Κολλα...

Το εχω σκεφτει και εγω για τα δικα μου.

Ουτως η αλλως, αν ερθει η ωρα να λυσεις τις βιδες που καλυπτουν αυτα τα καπακια, το οτι θα πρεπει να τα κοψεις θα ειναι το τελευταιο που θα σε/μας νοιαζει... ;)