PDA

View Full Version : Μακη, τελικα την βρηκα την αστυνομικινα σας ρε!



Ταξιδευτής
02/10/2007, 16:06
DISCLAIMER: Αν εισαι γλυκο αγορι, :blush: με ομορφα μπιρμπιλωτα ματια και ιδιαιτερη αδυναμια σε ελλατωματικους πισω κυλινδρους και μοτερ που σκορπανε στην Αττικη Οδο, η αν εισαι λιγο μεγαλυτερης ηλικιας με ιδιαιτερη αδυναμια στους προαναφερθεντες νεους, τοτε ΜΗΝ συνεχισεις παρακατω. Το συγκεκριμενο thread προοριζεται για straight (through) καταστασεις! :lol: :lol:


TO ΛΟΙΠΟΝ:
Μετα απο τοσο καιρο που μας εχετε φαει τα συκωτα με καποιες αστυνομικινες κλπ, ε δεν αντεξα αλλο και εκανα μια εμπεριστατωμενη ερευνα και ΙΔΟΥ κυριοι!

Τις βρηκα! (Βεβαια μαζι με αυτες βρηκα και μερικες φιλες τους, αλλα δεν νομιζω να σας χαλαει κιολας! :blush: :lol: )

http://www.youtube.com/watch?v=aqYVxj9w-mQ&mode=user&search=


Κατσε να παρω καλη θεση στο υψωμα για να βλεπω..... :a014: :a014:

Ζεύκας
02/10/2007, 16:32
μπάζα...

:a014:

makis206
02/10/2007, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Κατσε να παρω καλη θεση στο υψωμα για να βλεπω..... :a014: :a014:

Πάει κι ο Νικόλας..:uplate:


Ρε κατέβα 'δω χάμω να τις μακελέψουμε που μού'κατσες στα ψηλά να χάσεις την πραγματική δράση! :a24:

Λοιπόν στο πρώτο δευτερόλεπτο ερωτεύτηκα μια ξανθούλα και μια μελαχροινούλα που τις συνέλαβε η κάμερα με τα ρούχα της δουλειάς και πάνω που πήγε το όνειρό μου να γίνει πραγματικότητα εκείνος που επεξεργάστηκε το βιντεοκλίπ με χτυπούσε ανελέητα με του κόσμου τις λαμπάδες !:eyepop:

Επειδή εγώ δεν είμαι μοναχοφάης κι επειδή αυτή τη στιγμή προσπαθώ να ξεπεράσω το πολιτισμικό σοκ που διαπέρασε την κάθε σπιθαμή του ήδη ηλεκτροσοκοχτυπημένου κορμιού μου σας το λέω μέσα απ'την καρδιά μου κύριοι, ελάτε να βάλετε ένα χεράκι εδώ στο ίσωμα που μ'έχωσε ο Ταξιδευτής με όλα τούτα τα κοσμήματα γιατί εγώ δεν θα μπορέσω ν'αντεπεξέλθω στις καταστάσεις κι ο τελευταίος να πάει να πάρει απ'το χέρι τον δημιουργό αυτού του θρεντ και να τον κατεβάσει κάτω ν'ακολουθήσει τον μαλιχουλέ που ξεκίνησε και ν'αφήσει κάτω τα κυάλια και τα ποκπόρν γιατί δεν είναι της παρούσης στιγμής.

Εμένα πετάξτε με σε μια γωνίτσα με τις μπατσινούλες μου και ξεχάστε με για κανα τρίμηνο κι άμα δεν με δείτε να μπω το Δεκέμβρη να ευχηθώ καλά Χριστούγεννα τότε ν'αρχίσετε ν'ανησυχείτε για την κατάσταση της υγείας μου :uplate:

Κι αν ! Αν λέμε κάνετε τον κόπο να'ρθείτε να με ψάξετε φέρτε μαζί σας κι έναν φυσικοθεραπευτή που ν'ακούει Maiden :hypnotize

Δεν είναι τίποτα, θα μου περάσει :uplate: :uplate:

sober
02/10/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
μπάζα...

:a014:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα εσυ γιατι εμενα 8α με πουν κακια!!!!

makis206
02/10/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πες τα εσυ γιατι εμενα 8α με πουν κακια!!!!


Κακιά δεν θα σε πούμε αλλά ένα γύρω-γύρω-όλοι θα στο επισυνάψουμε όμως :lol:







107028

sober
02/10/2007, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κακιά δεν θα σε πούμε αλλά ένα γύρω-γύρω-όλοι θα στο επισυνάψουμε όμως :lol:


Ρε δεν εχετε επιπεδο λεμε...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ταξιδευτής
02/10/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πάει κι ο Νικόλας..
Ρε κατέβα 'δω χάμω να τις μακελέψουμε που μού'κατσες στα ψηλά να χάσεις την πραγματική δράση!

Λοιπόν στο πρώτο δευτερόλεπτο ερωτεύτηκα μια ξανθούλα και μια μελαχροινούλα που τις συνέλαβε η κάμερα με τα ρούχα της δουλειάς και πάνω που πήγε το όνειρό μου να γίνει πραγματικότητα εκείνος που επεξεργάστηκε το βιντεοκλίπ με χτυπούσε ανελέητα με του κόσμου τις λαμπάδες !:eyepop:

Επειδή εγώ δεν είμαι μοναχοφάης κι επειδή αυτή τη στιγμή προσπαθώ να ξεπεράσω το πολιτισμικό σοκ που διαπέρασε την κάθε σπιθαμή του ήδη ηλεκτροσοκοχτυπημένου κορμιού μου σας το λέω μέσα απ'την καρδιά μου κύριοι, ελάτε να βάλετε ένα χεράκι εδώ στο ίσωμα που μ'έχωσε ο Ταξιδευτής με όλα τούτα τα κοσμήματα γιατί εγώ δεν θα μπορέσω ν'αντεπεξέλθω στις καταστάσεις κι ο τελευταίος να πάει να πάρει απ'το χέρι τον δημιουργό αυτού του θρεντ και να τον κατεβάσει κάτω ν'ακολουθήσει τον μαλιχουλέ που ξεκίνησε και ν'αφήσει κάτω τα κυάλια και τα ποκπόρν γιατί δεν είναι της παρούσης στιγμής.

Εμένα πετάξτε με σε μια γωνίτσα με τις μπατσινούλες μου και ξεχάστε με για κανα τρίμηνο κι άμα δεν με δείτε να μπω το Δεκέμβρη να ευχηθώ καλά Χριστούγεννα τότε ν'αρχίσετε ν'ανησυχείτε για την κατάσταση της υγείας μου :uplate:

Κι αν ! Αν λέμε κάνετε τον κόπο να'ρθείτε να με ψάξετε φέρτε μαζί σας κι έναν φυσικοθεραπευτή που ν'ακούει Maiden

Δεν είναι τίποτα, θα μου περάσει :uplate:

:lol: :lol: Καλα! Μιλαμε εισαι ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ρε συ!!!! :lol:

Αλλα να..... :blush:




















Μακη μου.... :blush:

















πως να στο πω....:blush:



















ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΟΠΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΟΥΚΗ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;; :rotflmao:


Αλλα επειδη εγω ειμαι καλο παιδι και νοιαζομαι για την ψυχικη σου υγεια, εχω κατι ακομα (το οποιο εγγυημενα θα την αποτελειωσει! :lol: ) http://www.youtube.com/watch?v=KOikNkxq99Q&mode=related&search=

Φανταστειτε σκηνικο: Ο Μακης αναμεσα στα προαναφερθεντα ...μπαζα να κοβει βολτες με το συγκεκριμενο παλιοχαρχαλο μηχανακι! :D Ε, αμα τον ξαναδειτε μετα γραψτε μου!! :lol:

Ταξιδευτής
02/10/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ρε δεν εχετε επιπεδο λεμε...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχουμε ομως υψωματα! :blush: :a01: :a021: :a021:

stavrogin
02/10/2007, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ρε δεν εχετε επιπεδο λεμε...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ρε παιδια μπερδευτηκα.Αυτες με τις πρασινες φορμες ηταν οι αποφοιτες της φιλοσοφικης και οι αλλες με τα ροζ σωρτσακια ,της φιλολογιας ,ή αναποδα;

:ninja:

Defiant
02/10/2007, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
μπάζα...

:a014:


:lol: :lol: :lol: I like ur spirit kiddo :wave2:

costas81
02/10/2007, 17:07
ρε σεις μπας και κατι παιζει με τα λινκ?

gcrook
02/10/2007, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
:


ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΟΠΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΟΥΚΗ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;; :rotflmao:


ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ...Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΝΙΚΟ ΜΟΥ;;;;:smokin: :evil: :smokin: :blush:

Tropeas
02/10/2007, 17:09
εμενα για δε μου φορτώνει να κάνω και γω την κριτική μου?:rolleyes: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

Stelth
02/10/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα εσυ γιατι εμενα 8α με πουν κακια!!!!

Κακία δεν πιστεύω να είσαι


μάλλον




ζηλιάρα


Αλλά τι έχεις να ζηλέψεις εσυ απο δάυτες βρε Ζάχη

Και το ύψος σου το έχεις και μια χαρά κοπέλα είσαι

Πιστεύω ότι επάξια μπορείς να σταθείς δίπλα απο αυτές.

Μόνο που αυτές ασχολούνται περισσότερο με τον καθρέφτη τους παρά με οτιδήποτε αλλο

Να ‘σαι πάντα καλά Μακάβριο μέλος

Defiant
02/10/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ...Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΝΙΚΟ ΜΟΥ;;;;:smokin: :evil: :smokin: :blush:


:lol: :lol: :lol: Ετσι το λεμε τωρα?

Stelth
02/10/2007, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
:lol: :lol: :lol: Ετσι το λεμε τωρα?


Ωρε συ Defiant.......................

Δεν τις είδες τις μηχανές στο βάθος?
:lol: :lol: :lol:

Ταξιδευτής
02/10/2007, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ...Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΝΙΚΟ ΜΟΥ;;;;:smokin: :evil: :smokin: :blush:


:uplate:

:uplate:

:bawl: :bawl: :bawl:

TΣΑΜΠΑ ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΑΛΙΟΓΑΙΔΟΥΡΙ!!!!!!! :mad: :mad: :bawl: :mad: :mad:

:rotflmao:

Ζεύκας
02/10/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα εσυ γιατι εμενα 8α με πουν κακια!!!!

κακιά! :evil:

αλήθεια πάντως στο χωριό μου δαύτες τις λέμε φρόκαλα και ξυλάγγουρα! :lol:

Tropeas
02/10/2007, 17:38
εεεε εντάξει... δεν είναι και τίποτα το τρομερό...:rolleyes: :sick:

EVI
02/10/2007, 17:57
δε μπορω να καταλαβω που εξυπηρετουν αυτα τα κοριτσακια στα τζιπια για το θεαμα?? δλδ γιατους αντρες μονο γιατι καμμια γυναικα δε θα ενθουσιαστει με αυτες αρα αφου το στοιχειο του ξεκωλου ειναι πανταχουν παρων στα μοτοσυκλετιστικα δρωμενα μας εχουν χ@σμ'@ν@ς τις γυναικες στο χωρο αυτο και εις ανωτερα (καλα αυτο το ηξερα ) μονο που και τα δικα μου 10.000 ευρω που εχω δωσει συνολικα σε μοτοσυκλετα και ειδη κλπ κλπ + αλλα 5000 σε αλλες μοτοσυκλετες δεν ειναι λεφτα :sad: :sad: :sad: :sad:

καλα ξερω οτι το βαλατε για πλακα απλως να.........μου ηρθε το παραπονο παλι.

συγγνωμη :blush:

Stelth
02/10/2007, 18:45
Γιατί σε πείρε το παράπονο ρε κοπελιά?

Τι έχεις να ζηλέψεις εσύ από αυτές ????????

Αυτές με το που θα ξυπνήσουν το πρωί το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να φάνε κάποιες ώρες στο καθρέφτη τους έτσι ώστε να μπορέσουν να τυλίξουν κανα χριστιανό να κοιμηθούν το βράδυ μαζί του με σκοπό να αναβαθμιστούν κοινωνικά αλλα κατά κύριο λόγω οικονομικά
ΔΕΝ λέι κοπελιά
Αυτές έχουν μάθει να πουλάνε αυτό που έχουν.
Πράγμα που πιστεύω ΚΑΜΙΑ από όλες όσες είσαστε εδώ μέσα ούτε που σας έχει περάσει από το μυαλό κάτι τέτοιο.

Να ‘σαι πάντα καλά και να περνάς ακόμα καλυτέρα

Φιλικά Αντρέας
:)

EVI
02/10/2007, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Γιατί σε πείρε το παράπονο ρε κοπελιά?

Τι έχεις να ζηλέψεις εσύ από αυτές ????????

Αυτές με το που θα ξυπνήσουν το πρωί το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να φάνε κάποιες ώρες στο καθρέφτη τους έτσι ώστε να μπορέσουν να τυλίξουν κανα χριστιανό να κοιμηθούν το βράδυ μαζί του με σκοπό να αναβαθμιστούν κοινωνικά αλλα κατά κύριο λόγω οικονομικά
ΔΕΝ λέι κοπελιά
Αυτές έχουν μάθει να πουλάνε αυτό που έχουν.
Πράγμα που πιστεύω ΚΑΜΙΑ από όλες όσες είσαστε εδώ μέσα ούτε που σας έχει περάσει από το μυαλό κάτι τέτοιο.

Να ‘σαι πάντα καλά και να περνάς ακόμα καλυτέρα

Φιλικά Αντρέας
:)


:beer: ετσι ειναι φιλε μου


αλλα αλλο εννοουσα

το παραπονο με πιανει γιατι ειμαι μοτοσυκλετιστρια εχω δωσει αρκετα λεφτα αν βαλουμε και πουμε οτι κανεις δε μου εδωσε ποτε τπτ και δεν ειμια πλουσια

και παρολα αυτα δε με (για τις γυναικες λεω) σεβοντε

η που θα μου βαζουν ξεκολλα να τριβωντε πανω σε μηχανες να κρατανε ομπρελες η δε ξερω τι αλλο σε αγωνες, εκθεσεις ,διαφημισεις.

η που θα μπω μεσα σε ενα μαγαζι και αν δεν φοραω πανω κατω δερματα και δεν παρκαρω επιδηκτικα την μηχανη απεξω απο τους 10 οι 8 θα αδιαφορησουν γιατι τι να ξερω εγω......κοπελα ειμαι

για αυτο το εγραψα οτι εγραψα οτι η βιομηχανια της μοτοσυκλετας αδιαφορει για τις γυναικες οδηγους τωρα τελευταια εχουν βγει κατι διαφημισεις του στυλ η γκομενα με το φορεμα και το μισο κρανος και την βεσπα της μεεεεγαλη προοοδος............


:sad:

tai
02/10/2007, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
μπάζα...

:a014:

ΔΕΧΌΜΕΘΑ ΜΠΑΖΑ:p

tai
02/10/2007, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI





το παραπονο με πιανει γιατι ειμαι ΧΑΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ :rotflmao: :rotflmao:




αμα σκευτεσαι ετσι για τον εαυτό σου, εισαι για πολλές κλοτσες EVI:wave2:

EVI
02/10/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
αμα σκευτεσαι ετσι για τον εαυτό σου, εισαι για πολλές κλοτσες EVI:wave2:


:look: εεεεεεεεεεεπ ο δαιμων του τυπογραφιου ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΠΤ ΤΕΤΟΙΟ :mad:


οσο για τα υπολοιπα δε τα σκεφτομε εγω για μενα ...........και δεν λεω οτι δεν υπαρχουν λογικοι ανθρωποι αλλα σιγουρα εχουμε γεμισει απο ερασιτεχνες :wave2: :sad:

Stelth
02/10/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:beer: ετσι ειναι φιλε μου


αλλα αλλο εννοουσα

το παραπονο με πιανει γιατι ειμαι μοτοσυκλετιστρια εχω δωσει αρκετα λεφτα αν βαλουμε και πουμε οτι κανεις δε μου εδωσε ποτε τπτ και δεν ειμια πλουσια

και παρολα αυτα δε με (για τις γυναικες λεω) σεβοντε

η που θα μου βαζουν ξεκολλα να τριβωντε πανω σε μηχανες να κρατανε ομπρελες η δε ξερω τι αλλο σε αγωνες, εκθεσεις ,διαφημισεις.

η που θα μπω μεσα σε ενα μαγαζι και αν δεν φοραω πανω κατω δερματα και δεν παρκαρω επιδηκτικα την μηχανη απεξω απο τους 10 οι 8 θα αδιαφορησουν γιατι τι να ξερω εγω......κοπελα ειμαι

για αυτο το εγραψα οτι εγραψα οτι η βιομηχανια της μοτοσυκλετας αδιαφορει για τις γυναικες οδηγους τωρα τελευταια εχουν βγει κατι διαφημισεις του στυλ η γκομενα με το φορεμα και το μισο κρανος και την βεσπα της μεεεεγαλη προοοδος............


:sad:

Ρε συ κοπελιά .............

θυμήσου αν και όταν βρεθούμε να το αναλύσουμε το θέμα.
Αν βέβαια θέλεις
Βλέπεις ΔΕΝ μου αρέσει να γράφω μου είναι κάτι σαν καταναγκαστικά έργα δηλαδή ένα πράγμα
Πάντως το όλο θέμα το έχεις δεί απο λάθος πλευρά :)

tai
02/10/2007, 19:19
και παρολα αυτα δε με (για τις γυναικες λεω) σεβοντε

η που θα μου βαζουν ξεκολλα να τριβωντε πανω σε μηχανες να κρατανε ομπρελες η δε ξερω τι αλλο σε αγωνες, εκθεσεις ,διαφημισεις.

η που θα μπω μεσα σε ενα μαγαζι και αν δεν φοραω πανω κατω δερματα και δεν παρκαρω επιδηκτικα την μηχανη απεξω απο τους 10 οι 8 θα αδιαφορησουν γιατι τι να ξερω εγω......κοπελα ειμαι



ΓΙΑΥΤΆ ΛΈΩ!
Εισαι αυτή που είσαι και δεν έχεις να δώσεις λογαριασμό σε κανένα λιγούρη ή κερδοσκόπο.
δεν έχεις να αποδείξεις τίποτα, και δεν πρέπει ποτέ να αλλάξεις, για να έχεις τον 'σεβασμό' του καθένα:wacko:

Stelth
02/10/2007, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΔΕΧΌΜΕΘΑ ΜΠΑΖΑ:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Stelth
02/10/2007, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΓΙΑΥΤΆ ΛΈΩ!
Εισαι αυτή που είσαι και δεν έχεις να δώσεις λογαριασμό σε κανένα λιγούρη ή κερδοσκόπο.
δεν έχεις να αποδείξεις τίποτα, και δεν πρέπει ποτέ να αλλάξεις, για να έχεις τον 'σεβασμό' του καθένα:wacko:


+1000

EVI
02/10/2007, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
[

ΓΙΑΥΤΆ ΛΈΩ!
Εισαι αυτή που είσαι και δεν έχεις να δώσεις λογαριασμό σε κανένα λιγούρη ή κερδοσκόπο.
δεν έχεις να αποδείξεις τίποτα, και δεν πρέπει ποτέ να αλλάξεις, για να έχεις τον 'σεβασμό' του καθένα:wacko: [/B]


:) :blush: ναι αλλα ενα παραπονο το εχω οσο να χει

εμοτικον φιλακι εμοτικον

:)

EVI
02/10/2007, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stelth
Ρε συ κοπελιά .............

θυμήσου αν και όταν βρεθούμε να το αναλύσουμε το θέμα.
Αν βέβαια θέλεις
Βλέπεις ΔΕΝ μου αρέσει να γράφω μου είναι κάτι σαν καταναγκαστικά έργα δηλαδή ένα πράγμα
Πάντως το όλο θέμα το έχεις δεί απο λάθος πλευρά :)


εγινε! :beer:

makis206
02/10/2007, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
καλα ξερω οτι το βαλατε για πλακα απλως να.........μου ηρθε το παραπονο παλι.
συγγνωμη :blush:

Βρε κουτό :D (πάντα μ'άρεσε να το λέω σε γυναίκα αυτό):rotflmao:

Αυτές Εύη μου τις αγαπάμε τώρα και για κανα τεταρτάκι που θα μας ξεκάνουνε :rotflmao:




Εσάς σας αγαπάμε για πάντα !:winka:

:beer: :beer:

tai
02/10/2007, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βρε κουτό :D (πάντα μ'άρεσε να το λέω σε γυναίκα αυτό):rotflmao:

Αυτές Εύη μου τις αγαπάμε τώρα και για κανα τεταρτάκι που θα μας ξεκάνουνε:rotflmao:




Εσάς σας αγαπάμε για πάντα !:winka:

:beer: :beer:
MHN TON AKOYΣ

ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ :a016: :a016:












:rotflmao: :rotflmao:

makis206
02/10/2007, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
MHN TON AKOYΣ
ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ :a016: :a016:
:rotflmao: :rotflmao:

τι του λες τώρα αυτουνού ; :a21:


Ρε για ποιον κανονίζω εγώ ; Για μένα κανονίζω ;:a24:


:lol: :rotflmao: :lol:

EVI
02/10/2007, 19:37
:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sotpag
02/10/2007, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


τσοπα τσοπα


εσυ εισαι μια ninja

και αυτος ειναι ο νομος της αγορας και πουλαει οτι και να λες εσυ

και μην ξεχνας τα τοσο συμαντικα για σενα 10χιλιαρικα και οσα ακομα γυναικεια πορτοφολια

για τις εταιριες ειναι το 2% πανω κατω

θα χασουν το υπολοιπο 98%



τα ιδια παιζουν και για τα γυναικεια προιοντα;)

devil's animal
02/10/2007, 20:11
ελα τωρα με τις κοπελιτσες...

συμπαθητικες δεν λεω...

αλλα να της πεις αντε ανεβα πανω...θ'αρχισει τα μη, μα, οχι, δεν μπορω, φοβαμαι...κ.λ.π.

να της πεις για ταξιδι...ουτε λογως...θα πιαστει....

να της πεις για εξοπλισμο...θα χαλασουν τα μαλλια, θα σπασουν τα νυχια...δεν πανε οι μαυρες μποτες με το καμηλο μπουφαν:hypnotize κ.α.
:lol:

δεν το συζηταμε για μοτοσυκλετιστικους ορους, να καβαλησει δικια της κ.λ.π.

οποτε τι να το κανεις??

αφου δεν μπορει να ακολουθησει τουςς ρυθμους...

για να βγαλει καμια 2 νυχτες στο κρεββατι ειναι.

:smokin:

makis206
02/10/2007, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
για να βγαλει καμια 2 νυχτες στο κρεββατι ειναι.
:smokin:

Μπα ;

Κι εκεί αν της πεις "άντε ανέβα πάνω"... δεν θ'αρχίσει τα μη, μα, όχι, δεν μπορώ, φοβάμαι...κ.λ.π ;:D

Δεν χαλάνε τα μαλλιά, και δεν σπάνε τα νύχια ;:evil:

(για τις μαύρες μπότες δεν με συμφέρει να πω ) :lol:


Ε ;:evil:


:lol: :lol:

devil's animal
02/10/2007, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μπα ;

Κι εκεί αν της πεις "άντε ανέβα πάνω"... δεν θ'αρχίσει τα μη, μα, όχι, δεν μπορώ, φοβάμαι...κ.λ.π ;:D

Δεν χαλάνε τα μαλλιά, και δεν σπάνε τα νύχια ;:evil:

(για τις μαύρες μπότες δεν με συμφέρει να πω ) :lol:


Ε ;:evil:


:lol: :lol:



σε μενα ρε φιλε ΔΕΝ το λενε.

αν το λενε σε σενα και βρισκουν τετοιου ειδους δικαιολογιες για να μην...:a021:

:a13: :a13: :a13: :a13:
:rotflmao:

makis206
02/10/2007, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
σε μενα ρε φιλε ΔΕΝ το λενε.
αν το λενε σε σενα και βρισκουν τετοιου ειδους δικαιολογιες για να μην...:a021:
:a13: :a13: :a13: :a13:
:rotflmao:

Ε μα εγώ θα τις ήθελα για περισσότερες νύχτες τότε :o


:lol: :rotflmao: :lol:

Lupo
02/10/2007, 20:49
@ EVI

Βρε κορίτσι! Γιατί να σε πιάνει το παράπονο?
Σκέψου το αλλιώς:

Όταν βλέπει μία γυναίκα τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.

Όταν ένας άντρας βλέπει τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.



Ξαναδες τα, και πεσ'μου αν σου φαίνοντε φυσιολογικά και τα 2.
Αν βάζαμε και μερικές απ΄αυτές τις κοπέλες με τις κοντές φουστίτσες, να φέρναμε λίγο την κατάσταση στο φυσιολογικό και ίσως και να μειώναμε, έστω και λίγο, των αριθμό των gay?

Κάντο για το αντρικό φύλο ρε γ@μώτο!


:cool:




:lol: :lol: :lol:

sober
02/10/2007, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
@ EVI


Σκέψου το αλλιώς:

Όταν βλέπει μία γυναίκα τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.

Όταν ένας άντρας βλέπει τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.



Ξαναδες τα, και πεσ'μου αν σου φαίνοντε φυσιολογικά και τα 2.



:cool:




:lol: :lol: :lol:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
02/10/2007, 20:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
@ EVI

Βρε κορίτσι! Γιατί να σε πιάνει το παράπονο?
Σκέψου το αλλιώς:

Όταν βλέπει μία γυναίκα τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.

Όταν ένας άντρας βλέπει τα motoGP έχει να θαυμάσει, και ν'απολαύσει τις φοβερες μοτοσυκλέτες, τον αγώνα, και άντρες οδηγούς, ντυμένους με στενές δερμάτινες στολές.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
02/10/2007, 20:55
@Ταξιδευτής



Να σου πω....
Και τα 2 video που έβαλες,....
συνδιασμένα......
δεν λέω....
καλά ήταν....
αλλά....





























Ρε μάστορα!!! Προσπαθούμε ν'ανοίξουμε σπιτικό, κι εσύ με 2 βιντεάκια, .. έτσι πάνω στην τρέλα σου,... μας το 'κλεισες ρε μπάρμπα???
:mad: :evil: :mad:








:eyepop:

:lol: :rotflmao: :lol:
:wave2:

TROOPER
02/10/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
μπάζα...

:a014:

+100000000000000000

EVI
02/10/2007, 23:38
καλα ρε παιδια δε λεω αν το παμε ετσι πρεπει να φερουμε τσιρλιντερς στο ποδοσφαιρο γιατι πηξαμε στους γκει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: πολυ συχνα οακα παω τωρα τελευταια και αυτα παθαινω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:beer:

stavrogin
02/10/2007, 23:47
Ενα πραγμα που μ'αρεσει στον Τροοπερ ειναι το γουστο του για τις γυναικες.!!!!!
Μπορειτε να θαυμασεται την αγαπημενη του κουκλα στο αβαταρ του γυμνοστηθη:blush:
Κρατωντας μια αγγλικη σημαια











:rotflmao: :rotflmao:


107072

sober
02/10/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Ενα πραγμα που μ'αρεσει στον Τροοπερ ειναι το γουστο του για τις γυναικες.!!!!!
Μπορειτε να θαυμασεται την αγαπημενη του κουκλα στο αβαταρ του γυμνοστηθη:blush:
Κρατωντας μια αγγλικη σημαια











:rotflmao: :rotflmao:

Eπ!!Λιγα για τον Εντι λεμε!!!

:lol: :lol: :lol: :wave2:

stavrogin
03/10/2007, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Eπ!!Λιγα για τον Εντι λεμε!!!

:lol: :lol: :lol: :wave2:

εσυ οχι μονο εισαι κοντρου, μας βγηκες και χεβυμεταλου τωρα:lol: :lol:

Κανονισε να σε δουμε να τα σπας και με τιποτα αναρχικους στο κεντρο!!!!


:rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
03/10/2007, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Ενα πραγμα που μ'αρεσει στον Τροοπερ ειναι το γουστο του για τις γυναικες.!!!!!
Μπορειτε να θαυμασεται την αγαπημενη του κουκλα στο αβαταρ του γυμνοστηθη:blush:
Κρατωντας μια αγγλικη σημαια
:rotflmao: :rotflmao:

:a12: